Za pesjanarje > Zaščita

Zaščitna mreža

(1/11) > >>

T.M.T:
No me zanima koliko od vas ima v avtu zaščitno mrežo za prevoz psa.Ker je to pri moji mami izgovor za na srečanje.Je že komu policist težil zaradi tega?Ker me res zanima...

Marko:
Jaz imam mrežo v avtomobilu. Samo je pa zelo veliko ljudi nima pri prevozu psa. Pa tudi še nisem slišal, da bi kakšen policaj kdaj težil zaradi tega.  ;) ;)

Tako da to ne more biti izgovor.  ;) :D

http://www.pesjanar.si/foto/displayimage.php?album=15&pos=27

Petra:
Jaz sem imela na začetku mrežo, tako ki jo lahko snameš dol...pa se v našem avtu ni kaj obneslo ker potem je mal čudno če se še kdo zadaj pelje in je za mrežo :P
potem smo se nekaj časa brez vozili...ampak je kazen tako visoka da ni za reskirat če naletiš na tečnega policaja :(
zdaj sem pa kupila varnostno oprsnico in je super zadeva!!pa še tako je narejena da jo imam lahko pač za v avto ali pa za na sprehod(kot normalna oprsnica)
res fajn zadeva...tudi dosti bolj enostavno kot mreža...tako da če je to izgovor da nimate mreže, pojdi v trgovino in kupi XL oprsnico in to je to ;D

Petra:
aja..pa še to; v bistvu se sploh ne gre toliko zaradi policajev če mene vprašaš.Pes je dejansko lahko zelo tečen v avtu; sili naprej in ovira voznika.In lahko se še zgodi da moraš na hitro zabremzat in pes leti naprej.sploh ni treba dosti, nam se je že zgodilo da smo samo na semaforju malo bolj na "trdo" pribremzali in je Mond letel v sedež in se komaj ujel.če pa še bolj na hitro ustaviš in je pes na sredi pa...gre direkt v armaturo :-\
tako da...kar mrežo ali pa oprsnico ;)

irenchy:
mi v avtu nimamo zaščitne mreže. Rondo se pelje v prtljažniku ali pa na zadnjih zicih če pa ni prostora pa tudi spredaj na sovoznikovem zicu na tleh. Nikoli nam še noben policaj ali na meji ni rekel, da moramo to nabavit! Tako, da......slab izgovor

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo