VICI:):)

irenchy · 88059

Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #30 : 30 November 2005, 18:11:58
Še eden za naše pesjane! Haha  ;D ;D

Zjutraj, ko se mož in žena zbudita v postelji, se mož obrne k ženi in reče:
"Draga, danes morava odpeljati psa, da mu odrežejo rep"
Žena ga pogledal in vpraša: "Zakaj pa bi odrezali rep našemu psu?" in mož
odvrne: "Jutri pride tvoja mama in ne bi želel, da dobi občutek, da je
kdorkoli srečen, ko jo vidi"

 ;D ;D ;D ;D ;D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #31 : 30 November 2005, 19:10:52
Rubeži pridejo rubit k eni siroti, ki ima vse stvari čist polamane!

Rubež: kaj imaš?
Sirota: radoi
Rubež: oo, tale radio je pa čist pokvarjen, kaj še maš?
sirota: psa
Rubež: a maš še kej drugega? (pes je bil polaman ....)
sirota: ženo mam!
Rubež ko vidi ženo: greva še enkrat psa pogledat ..  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #32 : 30 November 2005, 20:08:49
Kako je nastal izraz pašteta?

Tam doli v bosini je mali Janezek pomagal v klavnici.Pa so to drobovje metali na tla...in janezek je moral to pometati.Pa je pometal drobovje pa to...in reče:"pa šteta je to stran vržt" ;D...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #33 : 30 November 2005, 20:30:24
No , a vete tega ??? ::) ?

Pride blondinka v trgovino in hoče kupiti televizor....

 " a lahko kupim televizor ? " ( vpraša trgovca )

 " ne , ker mi ne prodajamo za blondinke ! " ( ji odvrne )

  pa se blondinka pobarva na rjavo in reče " a lahko kupim televizijo ? "

  trgovec znova reče....

  " ne prodajamo za blondinke ! "

  pa se pobarva še na črno in znova reče .....

  " a lahko zdaj kupim televizijo ? ? ? "

  trgovec znova reče ....

  " ne prodajamo za blondinke ! ! ! "

  blondinko zanima ....

  " kako pa veste , da sem blondinka , če sem se pobarvala na rjavo in na črno ? ? ? ?  "

  trgovec znova reče ....

  " zato , ker to ni  " televizija "  ampak   radiooooooooooo ! ! ! ! !

  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ......



lp Jure


Lanyca

  • Gost
Odgovori #34 : 01 December 2005, 15:07:45
Starejša dama je prišla k lepotnemu kirurgu in ga vprašala:
"Doktor ali me lahko polepšate? ??? :)"
"Žal mi je, toda obglavitve so v naši državi prepovedane!" ;D
----------------------------------------------------------------------------------

Milijonar je ležal v bolnišnici, k njemu v sobo je vstopil zdravnik, da se pogovorita o njegovi bolezni.
"Nič ne recite doktor," mu je rekel milijonar "Vem, da bom ozdravel." 8)
"Ja kako pa to veste" ga začudeno vpraša zdravnik.
Milijonar odgovori."obiskali so me sorodniki in vsi  so imeli dolge obraze in bili so zelo resni."   :D ;D ;D



------------------------------------------------------------------------------------

Mihec se je po zvonenju šolskega zvonca potiho splazil v razred v katerem je že sedela učiteljica. Učiteljica ga je prijela za ušesa in jezno rekla: "Zakaj pa se tako hinavsko prišel v razred? >:( Pojdi ven in pridi noter še enkrat tako kot pride tvoj oče ko se vrne iz službe!"
Mihec je odšel na hodnik dolgo ga ni bilo potem pa so se vrata naenkrat glasno odprla in vstopil je Mihec z steklenico vina v roki, majal se je med klopmi in zavpil: "Kaj pa zijaš, stara" ;D ;D

----------------------------------------------------------------------------------------

Kura gre čez cesto in povozi jo tovornjak. Nekaj časa obleži nato pa se zdrami in zastoka: "Joj, joj takega petelina pa še nisem srečala!"  :D ;)

--------------------------------------------------------------------------------------

Trije polži se sprehajajo in pridejo do roba ceste. Eden polž se odloči, da jo bo prečkal.       
  "A si nor ali pa samo nepazljiv?" vpraša prvi polž drugega.
 "Zakaj pa?"
" Čez dve uri vendar pride avtobus." ;D ;D ;D 8) ::) :D
----------------------------------------------------------------------------------

Medvedka se sprehaja po gozdu ij ujela zajčka ter mu rekla: "Dobila sem menstruacijo in nimam druge izbire, kot da te uporabim kot vložek."
Ko je bilo konec je zajčka spustila. Zajčka je srečal labod in ga vprašal zakaj je tako krvav. "Medvedka  me je uporabila kot vložek." je potarnal zajček. "To pa je zajčja usoda" mu je z nasmeškom na obrazu dejal labod.
ko sta se srečala naslednjič je bil krvav spet labod.
"kaj pa je s teboj?" ga vpraša zajček
 "medvedka je začela uporabljati vložke s krilci" mu žalostno pove labod.
 ;D ;)
----------------------------------------------------------------------------------

Neka stara ženska je imela psa, ki ga je dala kastrirati. Nekoč je hotela za kosilo spečti zlato ribico, a ribica jo je prosila: "Prosim te pusti me živeti izpolnim ti tri želje."
"No prav želim si, da bi ta hiša postala grad." rečeno storjeno hiša je takoj postala grad.
Starka je videla, da ribica govori resnico spustila jo je in si zaželela še dve želji" Želim si še, da bi jaz postala mlada princesa  in, da bi ta moj pes postal lep mlad princ!" Takoj je postala princesa in pred njo je stal lep mlad princ in ji rekel"No stara ti je žal, da si me dala lani kastrirati?"

 ;D ;D ;D ;D

No dovolj bo ;)

Lp vsem
Lanyca



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #35 : 01 December 2005, 15:27:27
Pomfrit reče pomfritki:"Ti a se greva cvret?""Ne moreme,ker imam kečap," mu odgovori.

_____________________________ _____________________________ _____________________

V porodnisnici se pogovarjata dva novorojencka. Fantek pogleda puncko in ji ponosno rece:
"Fantek sem."
"Kako pa to ves?" vprasa puncka in fantek odvrne:
"Pocakajva,da gre sestra ven,pa ti bom pokazal."
Ko sestra odide,potegne fantek odejico stran,
pomoli nozice v zrak
in pravi:

"Poglej, plave nogavicke imam."

_____________________________ _____________________________ __________________


Srecata se italijanski in ukrajinski mafijski boss.

Vprasa Italijan Ukrajinca:
- Ali imas stirinadstropno hiso?
- Nimam, odgovori Ukrajinec.
- Potem ze nisi pravi mafijas!

Cez par dni se zopet srecata:
- Ali imas crno limuzino, Mercedesa?
- Nimam, odgovori Ukrajinec.
- Potem ze nisi pravi mafijas!

Pri naslednjem srecanju:
- Ali imas debelo zlato verizico?
- Nimam, odgovori Ukrajinec.
- Potem ze nisi pravi mafijas!

Ukrajinec se razjezi, gre domov in izda pomocniku ukaz:
- Dva stuka na bajti dol porusit, helikopterje prodat in kupit
Mercedesa, zlato ketno vzet s psa, jaz jo bom odslej nosil.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #36 : 01 December 2005, 16:05:53
Vojaška vaja. Most je "porušen" oz. zaprt. Na njem je postavljena tabla z napisom: "Porušen most! Prehod ni mogoč!"
Brigadir, ki je opazoval vojaško vajo je opazil, da gre preko mostu cela četa vojakov. Vzel je daljnogled in zagledal na hrbtu zadnjega vojaka napis: "Plavamo!"

---------------------------------------------------------------------------------
V policijski konjeniški enoti so dobili dva nova konja, v službo pa so sprejeli tudi dva nova policista konjenika. Za vsakega je bil en konj.
"Označiva si konje, da jih ne bova zamenjala!" predlaga prvi.
"Se strinjam" reče drugi. "Jaz bi mu kar odrezal rep."
In res. Oba odrežeta repe. In kako jih bosta sedaj ločila med seboj.
"Odreživa jima grivo!" predlaga prvi. In res. Oba odrežeta žimo. In kako jih bosta sedaj ločila?"
"Veš kaj, reče drugi, "brez zveze da komplicirava. "Tvoj je bel, moj pa rjav konj."
-------------------------------------------------------------------------------------

"Tvoj spis boš napisal še enkrat, ampak tako, da ga bo lahko razumel tudi neumnež!" je rekla profesorica slovenščine dijaku, ki je nakracal svoj spis.
"Ni problema!" ji je odgovoril dijak. "Samo najprej mi povejte, katerega dela niste razumeli!"
--------------------------
V šoli so morali učenci z najmanj stotimi besedami napisati spis, kako so preživeli praznike. Janezek je napisal: "Odpravili smo se k teti na obisk. V avto smo naložili prtljago, nato pa krenili po avtocesti proti Štajerski. Oče je med vožnjo izrekel preko sto kletvic, ki jih jaz v nalogo ne smem napisati, ker so grde, zato bom kar končal."
------------------------------------
"Če kdo misli, da je nor, naj vstane!" reče profesor.
Dolgo je vladala tišina, nato pa je vstal Damir.
"Ti torej misliš, da si nor?"
"Pravzaprav ne, ampak srce me boli ko vidim, da stojite

Ko je profesorica vstopila v razred je na tabli zagledala narisano golo podobo moškega, poleg pa je bilo pripisano:"Tako sem grajen!"
"Tisti, ki je to narisal na tablo, naj se po pouku glasi pri meni v zbornici!" je dejala profesorica.
Ko je naslednji dan vstopila v razred je zagledala napis na tabli: "Z dobro reklamo lahko dosežeš kar hočeš!"


Prijatelja gledata televizijo in pri poročilih pokaže nesrečnika, ki se pripravlja da bo skočil iz vrha nebotičnika v globino. Pa eden od prijateljev reče:
"Stavim tisočaka, da ne bo skočil!"
"Velja!" reče drugi.
Nesrečnik se vrže v globino, poraženec pri stavi pa izroči prijatelju tisočaka. Ta mu reče:
"Veš, da bo skočil sem vedel že prej, saj so ga pokazali že pri popoldanskih poročilih."
"Tudi jaz sem ga že videl, pa nisem verjel, da bo skočil še enkrat."


"Si svoji hčerki že vse povedala o seksualnem življenju?" je Sonja vprašala prijateljico.
"Že večkrat sem ji hotela, toda vedno me je zmotil jok njenega otroka."


"Za nekaj časa boste morali prenehati jemati kontracepcijske tablete," reče ginekolog pacientki.
"Pa mora biti to ravno sedaj, ko mož odhaja za mesec dni na službeno potovanje?"


Starejši pacient je potožil doktorju:
"Doktor, strašno se počutim. Vedno me zebe v noge, pa čeprav je zunaj še tako vroče! Le kaj naj storim?"
"Kar brez skrbi. Priporočam vam, da storite tako, kot sem jaz, ko sem imel podobne težave. Iz lastnih izkušenj vem, da vam bo pomagalo. Torej, doma se je žena usedla na kavč, jaz pa sem ji dal noge v naročje in žena mi jih je masirala. Videli boste, da bodo kmalu tople."
"Hm... ", je malo razmislil možakar. "Kdaj pa je vaša žena doma?"
 ;D

Marko je bil še v času svojega življenja poznan kot zelo dober, usmiljen in veren človek. Še muhi ne bi storil nič žalega. Imel pa je grozno napako, ki ga je spremljala tudi po smrti. Vedno ga je zeblo. Naj je bilo zunaj 20 ali 30 stopinj Celzija, oblečen je bil vedno v dolga oblačila, pa je še stokal, da ga zebe. Po smrti je prišel pred nebeška vrata, toda Svetega Petra, kot vratarja nebes, je prosil, naj ga pošlje v pekel.
"To pa ne!" je protestiral Sveti Peter. Za vse kar si dobrega naredil na Zemlji si zaslužiš nebesa!" mu je dejal.
"Toda, jaz bom zmrznil v nebesih! Jaz potrebujem vročino, da lahko živim!" mu je pojasnil Marko.
Končno je prepričal Svetega Petra in ta ga pošlje k hudiču, ki ga z veseljem sprejme. "Še eden, ki bo lahko metal premog v peč!" je rekel hudič.
Svetega Petra pa je v nebesih zelo skrbelo, kako se kaj počuti njegov "varovanec" v peklu, zato se je odločil, da ga po mesecu dni obišče. Odprl je vrata pekla in se razgledoval, kje bo zagledal Marka. Nenadoma zasliši krik:
"Zapri! Prepih je!"





ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #37 : 01 December 2005, 16:09:19
blondinke pride k zdravniku in mu reče da je z njo nekaj narobe. potem pa ji zdravnik odvrne da naj sname slušalke in ona ustraja da jih nebo dala dol ker so življensko potrebne. potem se zdravnik razjezi in ji slušalke potegne z ušec in blondinka pada skup...pol pa zdravnik da tiste slušalke na uho in........slišal je udihni, izdihni, udihni, izdihni,...

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #38 : 01 December 2005, 16:14:48
Marko je bil še v času svojega življenja poznan kot zelo dober, usmiljen in veren človek. Še muhi ne bi storil nič žalega.

Hvala Lanyca hvala!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::) ::) ::)


Lanyca

  • Gost
Odgovori #39 : 01 December 2005, 18:00:04
 ha ha Nisi bil mišljen ti. To sem kopirala z najdi.si.
 ;D ;D :)
Lp



Lanyca

  • Gost
Odgovori #40 : 02 December 2005, 17:04:13
Ta vic mi je danes povedal ati:
rekel je takole" larisa veš, kdo je najpametnejša blondinka. Imamo jo doma"
Jaz premišljujem, blondinka za enkrat še nisem samo mam svetlorjave lase in seveda nevem. On pa pravi
.
.
.
.
.
.
..
.
ZLATA PRINAŠALKA  ;D ;D ;D ;) :D ha ha



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #41 : 06 December 2005, 17:14:30
ZENSKE


Zenska je med 15 in 18 letom kot Kitajska ali Iran.
Razvija se hitro, ima polno potencialov, a je zaprta pred tujci.

Med 18 in 21 letom je zenska kot Afrika ali Avstralija.
Odkrita le do polovice, napol divja, precudovita narava. Da ne omenjamo plodnosti.

Med 21 in 30 letom je kot ZDA ali Japonska.
Popolnoma raziskana, zelo dobro razvita in odprta za trgovino, predvsem z dezelami z veliko denarja in avtomobili.

Zenska je v dobi med 30 in 35 letom kot Indija ali Spanija,
torej zelo vroca in se zaveda svoje lepote.

Med 35 in 45 letom je podobna Franciji ali Argentini.
Ponekod unicena zaradi casa vojn, a se vedno zelo topla. Vsekakor vredna obiska.

Med 50 in 60 letom je zenska kot Rusija ali Kanada.
Prostrana in tiha. Nihce ne cuva meja, a hladna klima drzi potencialne obiskovalce na strani.

V dobi med 60 in 70 letom je podobna Angliji ali Mongoliji.
Slavna preteklost brez prihodnosti.

Po 70 letu je zenska kot Afganistan.
Vsi vedo, kje je, a ni nikakrsne sanse, da kdo gre tja.

Tik pred smrtjo je kot Jugoslavija.
Vsi vedo da razpada, in vsi se grebejo za njeno zapuscino.

----------------------------------------------------

DVE KRAVI

SOCIALIZEM:
Imas dve kravi in eno das sosedu.

KOMUNIZEM:
Imas dve kravi; vlada ti vzame obe in ti da nekaj mleka.

FASIZEM:
Imas dve kravi; vlada ti vzame obe in ti proda nekaj mleka.

NACIZEM:
Imas dve kravi; vlada ti vzame obe in te ustreli.

BIROKRATIZEM:
Imas dve kravi; vlada ti vzame obe, eno ustreli, pomolze drugo in mleko zlije stran...

KAPITALIZEM:
Imas dve kravi. Eno prodas in kupis bika. Čreda se mnozi in gospodarstvo raste. Prodas čredo in se upokojis od dobička.

AMERISKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Eno prodas, drugo pa prisilis da proizvede količino mleka stirih krav.
Kasneje najames svetovalca da bo analiziral, zakaj je krava crknila.

FRANCOSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Začnes s stavko, ker bi rad imel tri krave.

JAPONSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Redizajniras ju na velikost desetine normalne krave in proizvedes dvajsetkrat več mleka. Potem ustvaris pametno igračo z imenom Kravagoči in osvojis svetovni trg.

NEMSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Z reinzeniringom jih tako spremenis, da bodo zivele 100 let, jedle enkrat na mesec in se same molzle.

ITALIJANSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi, toda ne ves, kje sta. Gres na kosilo.

RUSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Ko jih prestejes ugotovis, da imas pravzaprav pet krav. Se enkrat stejes - krav je 42. Prestejes se enkrat in končno ugotovis, da imas dve kravi. Prenehas s stetjem in odpres novo steklenico vodke.

SVICARSKA KORPORACIJA:
Imas 5000 krav in nobena ni tvoja. Drugim zaračunas, da so lahko pri tebi v  hrambi.

KITAJSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. In 300 ljudi, ki ju molze. Hvalis se z visoko stopnjo
zaposlenosti in mlečnega donosa. Novinarja, ki je poročal o stevilkah, aretiras.

INDIJSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Obe častis po bozje.

BRITANSKA KORPORACIJA:
Imas dve kravi. Obe sta nori.

-----------------------------------------------

PROSTI SPIS

Bil sem tako bolan, Bled in Bohinj, da nisem mogel ne brat ne sestra. Šel sem v posteljo, zaspal in začel sanjati, da sem se povzpel na Šmarno goro. Dol sem se spustil z zmajem, junijem in julijem. Na vso srečo pristanem v puščavi. Takrat me pa obkrožijo levi in nato še desni. Hvala ku**u, vidim tam en terenec Nivo, vrt in travnik. Sedem noter, osem ven in se odpeljem v gostilno. tam naročim kos torte in škorec vina. Natakarju naročim, naj tudi sebi natoči kaj za popit, Dolanc in Kardelj. Družba se je razživela in začeli smo peti in šesti: Marko skače, Jože s koze, Franci pa z delfina. V tistem trenutku vstopi moj boss West in Mild in zavpije name: Izgubili ste delo, Jano in Anteno. Ni mi preostalo drugega kot, da spakiram kufre in se spokam na morje. Upal sem, da mi bodo pomagale pravljične vile, kosa in grablje. Šel sem v Lucijo, Andrejo in Matejo in nabiral školjke, lijake in bideje. Zaradi svoje višine (151 cm) sem pri košarki dobil veliko banan, limon in pomaranč. Še sedaj ne vem, zakaj si po vsem tem moja mama tako sekira, žaga in lopata.

Nacek Pacek

---------------------------------------

Še ena basen za lep popoldan:

Stara bogatasinja se odloci oditi na foto safari v Afriko. S seboj vzame
svojo zvesto psicko Cuddles za druzbo. Nekega dne, ko je psicka lovila
metulje, je ugotovila, da se je izgubila. Ko se je sprehajala naokoli,
je ugotovila,

da proti njej drvi leopard z namenom, da jo poje.
Stara psicka si misli: "O, ne! Zdaj sem pa v drekcu pekcu". Nato zagleda
na tleh lezati kost. Obrne se s hrbtom proti drvecemu leopardu in jo
zacne grizljati. Tik predno jo leopard naskocil, psicka glasno
izjavi:
"Fant, tole je bil en okusen leopard. Zanima me, ce jih je se kaj v
blizini?" Ko leopard sredi napada to zaslisi, se ustavi in si misli: "
Uf! Tole je bilo pa blizu. Psicka me je skoraj pospravila." Mimogrede se
opica na blizjem drevesu, ki je vse to opazovala, odloci, da bo ta trik
izkoristila za svoje dobro, da se obrani pred leopardom in takoj oddrvi
za njim. To opazi psicka, ki si kar misli, da se bo nekaj zgodilo. Opica
kmalu dohiti leoparda in mu razlozi vso situacijo, socasno pa se pogodi,
da

jo
zaradi te informacije leopard pusti na miru.
Mladi leopard pobesni, ker si ga je psicka tako privoscila in rece
opici: "Tule, usedi se na moj hrbet in videla bos, kaj se bo zgodilo to
hinavsko psico." Ko psicka zagleda prihajajocega leoparda z opico na
hrbtu, se sprasuje: "Kaj pa zdaj?" Ampak namesto, da bi pobegnila, se s
hrbtom obrne proti prihajajocima napadalcema in se pretvarja, da jih ne
vidi. Ko prideta dovolj blizu, da jo lahko slisita, zakrici: "Prekleta
opica, kje se obira! Ze pred eno uro sem jo poslala, da mi pripelje
novega leoparda."

In se nauk...
Ne izzivaj stare "macke"...starost in podlost bo vedno premagala mladost
in talent. Blefiranje in pretkanost pride samo z leti in izkusnjami.

----------------------------------------------------------------------------

MOŠKI - ŽENSKE
Če ima ON fotografijo žene in otrok na pisalni mizi, potem je odličen
družinski oče.
Če ima ONA fotografijo družine na pisalni mizi, potem se ve, da daje
prednost družini pred kariero.

Če ima ON pisalno mizo zasuto s papirji, trdo dela in se močno angažira.
Če ima ONA pisalno mizo zasuto s papirji, potem je neorganizirana in počasna.

Če se ON pogovarja s kolegi, je dober komunikator in timski delavec.
Če se ONA pogovarja s kolegicami, se ve, da prečveka ves delovni čas.

Če NJEGA trenutno ni v pisarni, je gotovo na terenu pri strankah!
Če NJE ni v pisarni, je šla gotovo na kavo ali nakupovat.

Če gre ON na kosilo s šefom, potem hoče biti na tekočem.
Če gre ONA na kosilo s šefom, potem sigurno spita!

Če se ON poroči, pomeni, da je uravnotežil svoje privatno življenje in
prevzel odgovornost.
Če se ONA poroči, bo gotovo kar naprej manjkala zaradi nosečnosti in otrok.

Če ON dobi otroka, potrebuje povišico plače!
Če ONA dobi otroka, bodo njena porodniška in bolniške, stale
delodajalca cel kup denarja.

Če gre ON na službeno pot, je to zelo dobro za njegovo kariero.
Če gre ONA na službeno pot,"kaj pravijo k temu njen mož in otroci?"

Če ON zamenja službo, ker si je našel nekaj boljšega. Je pa že dobro,
da izkoristi tako dobro priložnost!
Če ONA zamenja službo, ker si je našla nekaj boljšega: "Na ženske se
pa res nikoli ne moreš zanesti!!!"

-------------------------------------------------

Kmet v kinu

Pride kmet v Kolosej....se postavi v vrsto da bi kupil karto....
Prodajalka vstopnic ga vpraša:  "Kaj pa imate tole na ramenu?"
Kmet je odgovoril:  "To je moja veverica, Maja. Vedno jo vzamem s
seboj,kamorkoli že grem."
" Žal mi je," pravi prodajalka. "V kino ne spuščamo živali".
Kmet je šel za vogal in Majo skril v hlače.
Nato se je vrnil k prodajalki, kupil vstopnico, vstopil v  dvorano in se
usedel k dvema starejšima vdovama, Milki in Marički.
Film se je začel in Maja se je začela pritoževati nad  neudobnim položajem.
Kmet si je odpel hlače, tako da je Maja lahko dala glavo  ven in gledala
film.
"Marička," je zašepetala Milka.
"Kaj?" pravi Marička, ki jo je film že popolnoma prevzel.
"Mislim, da je moj sosed perverznež .."
"Zakaj?" vpraša Marička.
"Odpel si je hlače in ga dal ven."
"No, ne sekiraj se zaradi tega," je rekla Marička, ki je  še vedno pozorno
gledala na platno.
"Pri najini starosti sva videli že vse. Prav gotovo ni nič  drugačen od
ostalih. Centimeter več ali manj ...."
"Tudi jaz sem tako mislila," pravi Milka.   Ampak tale žre moje kokice !

-------------------------------------------------------------

Samski moski je stanoval v 4. nadstropju. Moral bi si zlikat srajco zaradi
sestanka naslednji dan, pa ni imel likalnika. Spomni se na sosedo iz
pritlicja in sklene, da jo bo prosil, ce mu posodi likalnik.

Ko je bil v 3. nadstropju si misli "Ni slaba tale soseda, pravzaprav je kar
dobra mrha. Mogoce me bo ogovorila, pa pade se kakšna kavica."

Ko je bil v 2. nadstropju si misli "Jah, kavica, pol pa tralala, pa vincka,
pol smo pa tam, jo bom moral povabiti se k sebi."

Ko je bil v 1. nadstropju si misli "Ce jo povabim k sebi, bo pol prisla. Pol
se bova imela fajn. Pa enkrat pri njej, pa spet pri meni, pol pa spet pri
meni, pa spet..."

Ko je bil v pritlicju, si misli "Mater, pol bo pa ze stvari zacela gor nosit
in pri meni spat, pa stvari urejat po svoje, pa pohistvo premikat, pa se psa
ima, pol se je pa znebit ne bom mogel"

In ko takole premisljuje, ze avtomaticno pozvoni, soseda odpre vrata, se
veselo nasmehne in zazvrgoli:"O sosed, kako ste kaj, vam lahko kako
pomagam?" Moski pa reče:"Ma, pejt nekam s tvojim likalnikom vred."

-------------------------------------------------------------------------

Ali mi lahko pomagate?

Ze dlje casa sumim, da me moje dekle vara. Na to kaze vec znakov. Ko jo
klicem na mobilni telefon, ona veckrat spusti slusalko ali pa se sploh ne
javi. Ko sva skupaj in ce se javim na njen telefon, potem velikokrat druga
oseba takoj prekine. V zadnjem casu veliko hodi okrog s
"prijateljicami",
ko pa jo vprasam, s katerimi, pa vedno navede osebe s sluzbe ali druge
osebe, ki jih ne poznam.  Zvecer, ko hocem videti taksi, s katerim je
prisla, mi nikoli ne uspe. Vedno slisim avto kakih 100m prec,  vendar ona
zmeraj pride pes. Mogoce sploh ni taksi?
Pred nekaj dnevi sem vzel njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona
pa je zacela vrescati,  da se vtikam v njeno zasebnost. Kakorkoli, odlocil
sem se soociti svojimi slutnjami, ceprav mogoce  globoko v sebi ne zelim
zvedeti resnice.
Vceraj sem zbral pogum in se odlocil priti stvari do dna. Odsel sem na
ulico in se skril za moj avto,  od koder imam pregled nad celo ulico, z
namenom, da vidim, s kom bo zvecer prisla domov.  Ko sem se skrival za
avtom, sem opazil, da se je na celotnem zadnjem desnem blatniku pojavila
rja  z notranje strani. Sedaj me zanima, ali mislite, da bi bilo bolje
zamenjati cel blatnik ali samo odstraniti  rjo in morda premazati s
kaksnim silikonskim lakom?

Dost gobcanja :P

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #42 : 06 December 2005, 17:17:57
Ha , ha , ha , ha ....... , grozni oz. ful dobri  :D :D :D :D :D :D :D :D !


lp Jure


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #43 : 06 December 2005, 18:46:04
Joooo sam so res fuuuuuuuuuul dobri  ;D ;D ;D Onega z leopardom pa psom sem pa glih zadnjič brala (v ang.različici), v glavnem zelo smešni  ;)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #44 : 06 December 2005, 18:55:21
Muha je ves dan preletavala pajkovo mrežo, toda pajku do večera ni uspelo, da bi muho ujel. Ta se mu je ves čas nasmihala in ga izzivala.
"Te bom že jutri dobil!" je pajek zavpil proti muhi.
"Ne bo ti uspelo!" se je zopet nasmehnila muha. "Jaz sem muha enodnevnica!"
Looool ;D ;D ;D ;D

Polž pleza po deblu češnje. Mimo prileti kos in mu reče:
"Nima smisla, da plezaš po drevesu, saj ni nič češenj!"
"Ko bom na vrhu bodo že!"
Looooool ;D ;D ;D ;D ;D

"Kako ste kaj?"
"Še kar, vendar je pri nas doma tako tiho in mirno, odkar nam je umrla zlata ribica."
Looooool ;D ;D ;D ;D ;D

"Zakaj petelin tako zgodaj zjutraj kikirika?"
"Ker kasneje, ko se zbudijo kokoši, ne pride več do besede."
Looooool ;D ;D ;D ;D ;D

Kokoši se pogovarjata:
"Nekam žalostna se mi zdiš."
"Vročina me kuha!"
"Si jo izmerila?"
"Ne, ni potrebno! Že tri dni nesem kuhana jajca!"
Looooool ;D ;D ;D ;D ;D

"Psa bom prodal."
"Ali je hud?"
"Ne, saj še ne ve, da ga bom prodal."
Looooool ;D ;D ;D ;D ;D


res so smešni tile vici...ha ha ha... ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #45 : 06 December 2005, 18:58:55
 :D :D :D :D ......, ha , ha , ha .... !



lp Jure


p.s. ( 1 , 2 in 4-/ega sem že od prej vedel ;D )


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #46 : 06 December 2005, 19:09:19
Jaz pa 3tjega nisn vedela, je smešn  ;D ;D ;D ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #47 : 01 Februar 2006, 22:02:53
Evo malo za lahko noč ;D

Tole je resnicno pismo, s katerim se je nekdo hotel izogniti sluzenju
vojaskega roka v Italiji:

Spostovani gospod obrambni minister!

Dovolite mi, da vam razlozim nekaj stvari, ki jih boste upam da kmalu resili.

Trenutno sem na cakanju za vpoklic v vojaski sestav italijanske
vojske. Star sem 24 let in sem porocen z 44-letno vdovo, ki ima
25-letno hcerko. To hcerko je ozenil moj oce. Tako je oce postal moj
zet, ker je ozenil hcerko moje zene. Hkrati pa je hcerka moje zene
postala moja maceha, ker se je ozenila z mojim ocetom. Januarja sva
z zeno dobila sina. Ta otrok je brat od ocetove zene, torej je svak
mojega oceta. Hkrati je tudi moj stric, ker je brat moje macehe, se
pravi moj sin je hkrati moj stric. Dva meseca kasneje je zena mojega
oceta dobila sina, ki je hkrati moj brat, saj je sin mojega oceta,
hkrati pa tudi moj vnuk, saj je sin od zenine hcerke. Torej sem jaz
brat od mojega vnuka in ker je moz matere neke osebe tudi oce, sledi
iz tega, da sem oce hcerke moje zene in brat njenega sina. Torej sem
jaz svoj lastni dedek.

Po tej obrazlozitvi, spostovani gospod minister, vas prosim da me
osvobodite vojaske obveznosti, saj zakon pravi, da oce, sin in vnuk
nemorejo hkrati sluziti vojaski rok. Prosim za razumevanje in na
ugodno resitev!

(v aktih tega mladenica je pisalo: Oseba je razresena vojaske
dolznosti zaradi psihicnih motenj in mentalnih instabilnosti, ki so
posledica neurejenih druzinskih razmer)


--------------------------
 
Moja mati me je naučila …

1. Moja mati me je naučila spoštovati dobro opravljeno delo: "Če se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar počistila!"
2. Moja mati me je naučila religije: "Zdaj pa moli, da bo to šlo ven iz preproge!"
3. Moja mati me je naučila osnov potovanja v času: "Če ne boš sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo odneslo tri dni daleč!"
4. Moja mati me je naučila logike: "Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"
5. Moja mati me je naučila še več o logiki: "Če boš padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne boš šel z mano v trgovino!"
6. Moja mati me je naučila previdnosti: "Nosi vedno čisto perilo, kaj če se ti zgodi nesreča!"
7. Moja mati me je naučila osnov ironije: "Če se boš še naprej drl, se boš imel zakaj dreti!"
8. Moja mati me je naučila osnov osmoze: " Zapri usta in jej!"
9. Moja mati me je naučila ekstremnega zvijanja telesa: "Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"
10. Moja mati me je naučila potrpljenja: "Tukaj boš sedel, dokler špinača ne bo izginila!"
11. Moja mati me je naučila meteorologoje: "Tvoja soba je takšna, kot bi skoznjo šel tornado!"
12. Moja mati me je naučila hinavščine: "Če sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"
13. Moja mati me je naučila primernega vedenja: "Nehaj se obnašati kot oče!"
14. Moja mati me je naučila zavisti: "Na svetu je na milijone manj srečnih otrok, ki nimajo tako čudovitih staršev kot ti!"
15. Moja mati me je naučila pričakovati: "Samo počakaj, da pridemo domov!"
16. Moja mati me je naučila o sprejemanju stvari: "Dobil jih boš, ko pridemo domov."
17. Moja mati me je naučila osnov medicinskih znanosti: "Če ne boš nehal škiliti, ti bodo oči tako ostale!"
18. Moja mati me je naučila špijonaže: "Obleci si pulover! Mar misliš da ne vem, kdaj ti je hladno?"
19. Moja mati me je naučila humorja: "Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"
20. Moja mati me je naučila kako odrasteš: "Če ne poješ zelenjave, ne boš nikoli zrastel!"
21. Moja mati me je naučila osnov genetike: "Prav tak si, kot oče."
22. Moja mati me je naučila, da se zavedam svojih korenin: "Zapri vrata za sabo! Misliš, da imaš rep?"
23. Moja mati me je naučila modrosti: "Ko boš star toliko kot jaz, boš že razumel."

Ma neverjetno kako so vse mame enake ;D :o

--------------------------
Na regionalni cesti v močnem sneženju nek ponedeljek zjutraj se zgodi   huda   prometna nesreča, v katero sta udeležna nek moški in ženska, vsak s   svojim   avtomobilom. Oba avtomobila sta totalno uničena in zarinjena v sneg, presunljivo pa se voznika nista poškodovala. Oba se skobacata iz   avtomobila, si ogledujeta situacijo in ženska reče: "Torej... vi ste   moški.. zanimivo. In jaz sem ženska. Vau, poglej kaj se je zgodilo z  avtomobiloma.. midva pa sva ostala   povsem   nepoškodovana.To je verjetnousoda. Verjetno nama je usojeno, da se spoznava in   postaneva   prijatelja in živiva skupaj do konca najinih dni."
Moški, počaščen, ji odgovori: "Ja, se strinjam, to mora bit   usoda."
Ženska nadaljuje: "In poglej to... še en čudež. Moj avto je popolnoma uničen, ampak tale steklenica vina je ostala nepoškodovana. Gotovo usoda   želi, da spijeva to vino in proslaviva najino srečo."

Potem ponudi moškemu steklenico. Moški se strinja, odpre steklenico in jo nagne v usta, spije pol steklenice in jo preda nazaj ženski. Ženska   zapre   steklenico nazaj in jo ponudi moškemu nazaj. Moški vzame steklenico in jo   vpraša: "Vi ne boste?" 
ženska odgovori: "Ne.. bom raje počakala, da pride policija."


Nasmejan dan, vsem skupaj
Nina

 







irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #48 : 01 Februar 2006, 22:33:25
joj.....hudo hudo :D :D :D :D :D :D :D :D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #49 : 02 Februar 2006, 11:36:59
Hahahahahahahaahahhaahahhahaa hahahahahahahaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D !!!!


Nina,dej še ! ;D



Maš smisel za humor !!! :D




lp Jure


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #50 : 02 Februar 2006, 15:13:23
Mimogrede ali je prvo pismo resno resnično?Ker tole je pa res za v ljubljana pole.Moram šenkrat prebrat,ker tole je že višja intiligenca.Se mi zdi,da je ministra kar glava začela boleti,haha ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #51 : 24 Februar 2006, 14:54:33
Evo, tegale nam je danes povedala učiteljica za Državljanstvo in Etiko:

Kako spraviš enega slona v avto?
Težko.

Kako spraviš dva slona v avto?
Še težje.

Kako pa spraviš tri slone v avto?
Enega spredaj, dva pa zadaj.

 ;D

Aha, pa še dva o prdcih:

Zakaj prdec smrdi?
Da imajo tudi gluhi kaj od tega.

Kako nastane prdec?
Ko se kakec z avtom vozi po črevesju (ki je mimogrede zelo ovinkasto) v vsakem ovinku potrobi in to se sliši kot prdec.

Lp, Maša



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #52 : 24 Februar 2006, 16:20:31
Ahahahaahaha ;D :D !

En boljši,kot drug :),sam 2. je mal bolj "smešen"  ;D !


lp Jure


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #53 : 17 Marec 2006, 14:49:06
Evo.Par vicev za lepši dan ;):

Pogovarjajo se trije kirurgi:rus,nemec in američan. Rus:pri nas je človeku porezalo osem prston na obeh rokah sem ga operiral zdaj je pijanist svetovne klase. Nemec:to ni nič meni so pripeljali človeka z porezanimi rokami in nogami sem ga strokovno operiral čez leto in pol je zmagal v triatlonu. Amerikanec:to vse skupaj ni nič pri nas v Texasu je gonič krav kavboj jezdil in iskal pogrešano živino ustavil se je na železniški progi pripelje vlak in ga povozi. Na kirurško mizo nisem dobil drugega kot konjsko rit, sedlo,klobuk in malo tkiva sem ga sestavil poglejte sedaj je predsednik ZDA.

-----------------------------------------------------------------------------

RTV Slovenija je snemala oddajo za otroke z naslovom Dan na kmetiji.

Pripravila je kamere in kmet je začel pripovedovati:
"Ja, tkule je tu. Jest zjutraj ustanem, spijem en štamperle šnopsa in grem u štalo."

"Stop, stop!" zavpije režiser. "Gospod kmet, to je oddaja za otroke in
tukaj ne morete opletati z alkoholom, zato raje recite kako drugače, na
primer, da ste prebrali kakšno knjigo."

Kamere so spet stekle in kmet je začel: "No, tkule je tu na kmetiji.
Jest zjutri ustanem pa eno takratko knjigo preberem, pol grem pa u
štalo. Tm zrihtam živino, ji vse popucam, pol pa vmes še eno al pa
dve kratki knjigi preberem. Potem grem in se fajn najem in potem še
eno bolj debelo, ampak vseeno nekoliko lažjo knjigo dol spustim, se
pravi preberem, popoldne greva s Francom v gozd in tam vsak po dve
knjigi, včasih pa tudi po tri prebereva. Saj veste, kaku je to, težko
delo in človek se mora malo sprostiti. No, potem pa pride večer, ko se
nama pridruži se Srečo in gremo skupaj v knjižnico, kjer beremo in beremo,
da se kar iskre delajo, in to toliko časa, dokler nas knjižničarka ne
vrže ven. Potem gremo domu ali pa k Sreču, ki ima tiskarno kar doma.

Taku smo mi trije ob štirih zjutraj že fajn, fajn načitani.

----------------------------------------------------------------------------------

 Kmet se po dolgih letih trdega dela odloci in gre v toplice. Ker so ze
 napeljali telefon, naroci hlapcu, da naj ga klice res v zelo zelo
 nujnih primerih. Po tednu dni, zazvoni telefon in hlapec rece
 gospodarju:
 H: "Gazda, rocaj na lopati se je zlomil..."
 G: "AJA, za tako p!"%arijo me klices!? Kaj si pa delal, da se je
 zlomil?"
 H: "Nic, samo psa sem hotel pokopati..."
 G: "Kaj, nasega Tarzana? Kaj mu je pa bilo?"
 H: "Od stale mu je en tram na glavo padel."
 G: "Kako, saj imamo novo stalo!?"
 H: "Ja, samo je malo gorela..."
 G: "Kako gorela!? Od kod pa ogenj v stali?"
 H: "Ja, iz hise... Tja je veter razsiril ogenj..."
 G: "KAJ !!? A je hisa tudi !?"
 H: "Ja, tudi. Se je sveca prevrnila, pa je zagorelo..."
 G: "Kasna sveca, a ni bilo elektrike?"
 H: "Elektrika je bila, samo vam je mama umrla, pa smo morali sveco
 prizgati..."
 G: "KAJ !? Mama so umrli !? Pa kako to, saj so bili zdravi..."
 H: "Zdravi, ze zdravi, samo kap jih je, ko so mene na vasi zeni
 nasli....

------------------------------------------------------------------------------------

Bog je bil že skoraj gotov s svojo stvaritvijo, v torbi sta mu ostali le še dve pomembni reči, ki ju je nameraval razdeliti med Adama in Evo.
Povedal jima je, da ima v torbi še zelo praktično zadevo, ki omogoča, da lahko imetnik lula stoje in ... Preden je povedal do konca, je Adam planil in moledoval: "Oh, daj meni, rad bi lula stoje. To mora absolutno dobiti moški! Prosim. Prosim te. Prooooosim, da meni!" Prosjačil je in cepetal z nogami kot otrok. Eva se je nasmehnila in rekla Bogu: "Pa mu daj, če si tako zelo želi."
Bog je dal Adamu stvar, s katero lahko lula stoje in Adam je bil presrečen. Takoj je začel lulati po drevesnih deblih in s curkom pisati v pesek svoje ime, ob tem se je pa veselo smejal. Bog in Eva sta ga nekaj časa opazovala, potem pa je Bog rekel Evi: "No, tu je še druga stvar, ki potemtakem pripada tebi."
"Kako se pa imenuje?" je vprašala Eva.
"Možgani," je odgovoril Bog.

-------------------------------------------------------------

Je šou en kavbojc s konjem na pivo. konja je privezal pred saloonom, on pa lepu noter spit en vrčk piva, da si ohladi žejo. Ko tam sedi, pije in čveka s sotrpini prije hitro en mulo v saloon in mu reče: "Ej gospod, enve bedaki vam kradejo konja!!". In evo ga kavbojc mirno odkoraka wn gledat kaj se dogaja in vidi tri roparje, kako mu čejo ukrast konja. Pa reče: "lejte, če mi slučaaajno ukradete konja, bom mogu narest, kar sem naredu pred enim letom in verjemite, ni blo dobro!"Roparji se med sabo spogledajo, in spustijo konja, oni pa v dir. Kavbojc si oddahne in gre nazaj noter v miru spit pivo. Čez par min prije kelnar previdno do njega, pa ga vpraša. "TI, ma oprosti kr motim tvoj mir, ma vse nas tle noter tako daje radovednost; kaj si naredu pred enim letom, ko so ti konja ukradli?"
Pa reče:"Ja, kej sem teu narest? Peš sem šel domov a ne?"

-------------------------------------------------------------------------

Droben, majhen možic je zašel v motoristični bar v Bronxu. Odkašlja se in vpraša:"Oprostite, kateri od vas, gospodov, je lastnik dobermana, ki je privezan zunaj na parkirišču?"
Možakar, velik kot gora, ves v črnem usnju izpod katerega so kocine kar puhtele, bajker, se počasi obrne proti možicu, pogleda zviška in reče:"Pes je moj, zakaj vprašaš?"
"Torej, aaa..." izdavi mali mož nervozno, "mislim, da ga je moj pes pravkar ubil, gospod."
"Kaaaj?" zarjove velikan nejeverno. "Vraga, kakšnega psa pa imaš?!"
"No, gospod, štiri tedne starega mladička..."
"Ne blebetaj!" zarjove bajker, "kako bi lahko mladič ubil mojega dobermana?!"
"Mislim, da se je z njim zadavil, gospod!"

--------------------------------------------------------------


Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #54 : 17 Marec 2006, 18:19:42
Zakaj je izrednega pomena, da ima YUGO ogrevano zadnjo šipo?
Da te ne zebe v roke, ko ga porivaš! ;D


Katera je najpomembnejša stvar v YUGOtu?
Avtobusni vozni red! ;D

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #55 : 17 Marec 2006, 19:03:16
O še enden od Yougota (drugače je to fejst avto,nam je služil kar nekaj let,haha 8))

Si želite popolnega partnerja?Kupite YUGO-ta ;).Kuhal vam bo pa še porivali boste ;).

Mami reče atiju:"Če boš pridno pomil posodo,ti bom zvečer mogoče celo pomagala likati"

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #56 : 18 Marec 2006, 12:09:20
LOL!

Kako so dobri ! :D

Sploh tist od kmeta ;D ;D ;D ;D ;D !


LP Jure


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #57 : 25 Marec 2006, 10:47:16
No,še malo za razgibat možgančke :D!Da vidim kdo ugane katero uganko :P

Nekega dne, najdejo sredi puscave mrtvega moskega. Moski je nag, v roki pa ima pol vzigalice.Okoli njega pa nobenih sledi!
Zakaj??

-------------------------------------------

moški stanuje v bloku v 13. nadstropju(najvišje nadstropje). Kadar sije sonce, se pelje z dvigalom do 12. nadstropja, v 13. nadstropje pa gre peš, kadar pa pada dež, pa se pelje z dvigalom do 13. nadstropja. Zakaj?

-----------------------------------------------

Pride moški zvečer domov, prižge luč. odpre hladilnik, vzame sendvič ven. ga poje, zapre hladilnik nazaj. Ugasne vse luči in se odpravi spat. naslednje jutro, ko se zbudi, so vsi okoli njega mrtvi. Kaj se je zgodilo?

-----------------------------------------------

Neki ženski umre sestra in na njenem pogrebu sreča moškega, ki ga vidi prvič(ni z njo v sorodu) in se takoj zaljubi vanj. Takoj naslednji dan ubije svojo mati. Zakaj?

-----------------------------------------------

Najdejo sredi pozganega gozda mrtvega moskega v potapljaski opremi. Dalec naokrog ni nobenih sledi. Zakaj??

Evo sedaj pa mislit ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #58 : 25 Marec 2006, 11:27:04
Neki ženski umre sestra in na njenem pogrebu sreča moškega, ki ga vidi prvič(ni z njo v sorodu) in se takoj zaljubi vanj. Takoj naslednji dan ubije svojo mati. Zakaj?

Zato, da bi ga spet videla. ;D Ostale pa še nisem preveč pogledala, sem vse samo na hitro prebrala pa za tega vem odgovor. ;)
Lp



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #59 : 26 Marec 2006, 09:16:37
Hehe Mašy,pravilno ;).Veš kaj so pravili za tole uganko?Da so jo dajali morilcem in večina jih je pravilno rešila...tako,da če jo pravilno rešiš imaš profil morilca ;D :o ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/