Identifikacijski obeski

Gost · 130563

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #30 : 24 November 2007, 17:50:56
Jaz si tele zadevce zadnje čase sama delam...

Iz fimo mase...preprosto naredim dve tanki plasti z vzorcem in vanju naredim napis (ime psa, moja tel.), vmes pa dam še ali bel ali črn krogec (odvisno od barve gornje plasti - da se lepo vidi napis)

Seveda niso tako fancy gladki kot "strojno" delani, se kje tudi kakšen prstni odtis pozna, kakšen vzorček je malo zamaknjen....

Bom poiskala kakšno fotko.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #31 : 24 November 2007, 22:10:29
Ovcka in Skogkatt hvala, če jih bom kupila bom dala kakšno fotko gor, sam zaenkrat še nič ne kaže.... >:(

Hvala in Lp :)

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #32 : 24 November 2007, 22:14:06
Js sm danes kupla ta obesek črn s tačko

LP Anja
Naj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #33 : 29 November 2007, 21:22:29
Jaz pa danes unga z roza srckom  ;D Cena je pa 8,30 eur (ce se koga zanima).. ;)

Drugac moras biti pa ful natancen pri vstavljanju napisa.. In ce se ti tresejo roke zna biti blem  :P No, na koncu je lepo uspelo  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #34 : 30 November 2007, 11:25:11
No, pa smo ga pokvarili tudi ze  ::) :'( Malo prevec je potegnil, in se je tam kjer je najtanjse pri obesku se je pretrgalo na pol. Ocitno nama ni usojen tale obesek.  :(

Pa sem spet vrgla 8 eur stran  >:(

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #35 : 29 December 2007, 12:17:08
Jaz sem šla zadnjič gledat za tale obesek od Rogza,pa sem si premislila,ko sem zagledala kovinske tablice.
V Zooticu jih imajo(tako kot od Rogza),tam si izbereš ploščico in izpolniš podatke,čez en teden pa dobiš na dom. Graviranje je brezplačno in za dve ploščici sem dala s poštnino vred 15,32 €.
Sta mi zelo všeč,ker ne rjavijo,praske se tud ne poznajo gor,pa še barvo,velikost in obliko pisave si lahko izbereš.
Jaz sem dala napisat spredaj ime in številko,zadaj pa sem si pustila prostor,če bom mogoče še kdaj mogla dat kako drugo številko gor.
No,da pokažem  :P




najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #36 : 29 December 2007, 13:04:13
Jaz sem tudi mela to ploščico pa jo je Naj uso pogrizel.Sem pa mela na drugi strani napisano moje ime in preimek.
Z Rogzovo pa ni problema ker se tolko ne pozna.

LP Anja
Naj album


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #37 : 29 December 2007, 13:08:04
A res,pogrizel jo je?  :o
Kako pa mu je to uspelo?  :D
Ja,jaz pa moram še malo teh naročit,ker uporabljamo različne ovratnice in oprsnice...  :-\
za Paxxa še tri,za gajo pa dve  :-\
Samo to enkrat tekom leta,ne naenkrat,ker drugače bom bankrotirala  :D



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #38 : 29 December 2007, 13:15:38
Ja zgrizel tako da se čisto inč ni več vidlo nevem pa kako.Zakaj bi jih še naročevala sej jih lahko daš na tisto ovratnico ki jo rabiš.

LP Anja
Naj album


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #39 : 30 December 2007, 21:03:50
Jaz pa sem si ta obesek kar iz fimo-mase naredila, ker nikjer nisem našla takih obeskov. >:( ;D



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #40 : 30 December 2007, 21:26:03
.Zakaj bi jih še naročevala sej jih lahko daš na tisto ovratnico ki jo rabiš.
Zato,ker je smotano dnevno prestavljat tale obesek  :-\



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #41 : 30 December 2007, 21:47:47
Jaz sem šla zadnjič gledat za tale obesek od Rogza,pa sem si premislila,ko sem zagledala kovinske tablice.
V Zooticu jih imajo(tako kot od Rogza),tam si izbereš ploščico in izpolniš podatke,čez en teden pa dobiš na dom. Graviranje je brezplačno in za dve ploščici sem dala s poštnino vred 15,32 €.

Meni so jih naredili takoj, samo prosiš, ker sem eno imela končano, pa ima vgravirano na obeh straneh v cca. 5 minutah.  ;D
Samo za drugo stran doplačaš nekaj malega.

                     Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #42 : 30 December 2007, 21:51:24
Koliko približno pa stane en tak rogzov obesek?



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #43 : 30 December 2007, 21:54:46
alya:
Cena je pa 8,30 eur (ce se koga zanima).. ;)



SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #44 : 31 December 2007, 08:15:41
Mi smo dali izdelat obeske na tole povezavo:
http://www.artpleks.si/obeski.html

in sicer to obliko:
http://www.artpleks.si/obeski/kostka2v.jpg

Kostka je ravno toliko velika oz. majhna, da se izpiše ime lastnika/psa in spodaj telefonska številka.
Za 3 kose smo plačali (vključno z poštnino) mislim da 12 EUR, dobili v treh dneh.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #45 : 31 December 2007, 08:31:25
No, da se jaz pokazem kaksen obesek imamo po tanovem.. Kupljen je bil pa v Zooticu, za piclih 60 centov!!  :o :o ;D

   

No, ta obesek pride v postev za vse take kot sem jaz, ki na veliko panicarijo kaj bo, ce se pes izgubi, tako da imam obesek ubistvu samo zaradi naslova in telefonske stevilke..  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #46 : 31 December 2007, 09:15:09
Takle obesek bi pa še za Chico kupila! Koliko pa je velik? Obeski v obliki kosti me niso ravno prepričali. Tale se mi zdi pa lušten :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #47 : 31 December 2007, 09:51:23
Tina sem ga sla izmerit, premera ima 3 cm, ce pa zmerim od spicastega dela dol je pa 3.5 cm.. Za Cosmota je dovolj velik no  ;D Fajn mi je to, ker lahko tekst sam stiskas (ali napises, kakorkoli ze), jaz sem pa se potem tisti listek prelepila z salotejpom, tako da je ubistvu se vodoodporen, cez pa tako pride se prozorna plastika za zascito  ;D Aja, pa vec razlicnih barv je na voljo.. ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #48 : 31 December 2007, 19:29:36
Jaz sem tudi imela tele plastične obeske iz Zootica,samo ko smo leteli v vodo,ni ostalo od listka noter nič. Poleg tega se mi je pri vseh spraskala tista ''šipca'',tako da na koncu tisti,ki niso bili v vodi,niso bili čitljivi  :-\



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #49 : 31 December 2007, 20:19:37
nyssa saj glede na to, kok so poceni, pac takrat kupis novega  :P :P Glede vode pa, bomo videli kako se bo pri nas obneslo, ko sem plastificirala listek  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #50 : 31 December 2007, 21:56:23
Ma na živce mi je začelo it kupovat kar naprej nove...spraskali so se mi v cca.enem tednu,v dežju so se še kar držali,samo ne dolgo...  :-\ Edino Gaja je samo tri zamenjala-pri njej je bilo ok,pri Paxxu pa...kaj naj rečem-norc je  :D
Bom ostala kar pri kovini-samo še nekak jo moram zaščitit,ker slana voda večino stvari uniči  :-\



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #51 : 01 Januar 2008, 20:12:49
pupa t., ampak gravirajo jih v Ljubljani, ce pa si iz obale, ti jih posljejo nazaj po posti ;)

Takega plasticnega sem imela jaz za Grina, pa je relativno dobro drzal tudi v vodi. Menjala sem ga samo zato, ker je pac, po mesecih uporabe, zgledal dokaj grdo :)

battito animale


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #52 : 07 Januar 2008, 22:27:22
Jacek ima že 1 leto kovinskega (zootic) pa je samo malo po robovih šla barva dol, od poletja pa imata oba na enih ovratnicah tudi rogzove pa so še vedno kot novi- voda,  morje, sneg, nič jim ni prišlo do živega. res so se izkazali, čeprav roko na srce, tega nisem pričakovala. pa nista neka manekenska psa da bi bila skozi na poleg ampak sta bolj raziskovalno-divjaške sorte.

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #53 : 22 Januar 2008, 10:20:15
Kera internet firma že ima tiste lepe obeske s kristalčki (kostka, kronca, kužek)?
sem pozabila, pa rabim

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #54 : 22 Januar 2008, 10:23:09

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #55 : 22 Januar 2008, 10:33:51
Tole? http://www.artpleks.si
žal ne  :'( ,
ena od firm, ki prodaja tud vrvice in ovratnice in postelje, niso proizvajalec, Na Lj razstavi so imeli štant v zadnji hali,.
Pa sem bila škrta in kupila samo za enega psa  >:(, zdaj mi je pa žal in bi še za ostale naročila  ::), samo ne vem kje  :-[. Vem pa , da so samo inernetna trgovina sicer.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #56 : 22 Januar 2008, 10:37:42
Potem bo pa tole: http://www.pasjisvet.si/ ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 22 Januar 2008, 11:59:20
MEne pa zanima koliko stanejo železni obeski, v modri barvi in v obliki kosti. Ali so tudi v črni?



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #58 : 22 Januar 2008, 12:58:26

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 22 Januar 2008, 16:33:08
Kaj pa tole http://www.exo-eko.cz/Karabiny-a-znamky-pro-psy/Znamka-kost-modra-3-velikosti  imajo pa še več vzorcev.Na zadnji strani pa napišete podatke.Jaz sem jo naročla,ko jo dobim vam lahko povem kaj več!Sicer pa je cenovno dosti bolj ugodno kot pri nas (cena je okoli 2€)!!! :P :P
Za ogled ostalih samo kliknite zeleni podčrtan napis nad obeskom!!! :P :P

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/