oila

tajsha · 9905

maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #30 : 11 Februar 2008, 15:40:40
In naslednjič, ko bo kdo ponovno prišel s takšnim vprašanjem, mu raje razložite kako in kaj, pa če ste še tako jezne zaradi človeške "neumnosti". Konec koncev nam gre za to, da zmanjšamo štepanje mladičkov in ne za to, da smo tukaj ena gručica, ki je vedno proti vsem, ki ne poznajo problemov. Probleme je potrebno pokazati, razložiti...da človeku najprej zabrusiš kako lahko sploh razmišlja o parjenju mešančka in da si naj raje najprej prebere cel forum...to zame ni nasvet.  8)

Pod tole se pa podpišem.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 11 Februar 2008, 16:05:28
Ja jaz se tudi pod to podpišem. Ti pa res priporočam da ga daš kastrerat mi bomo dal našo psičko tudi stelerizirat-so mi tako svetovali na forumu ;). Še enkat hvala vsem. Bo šla spomlad na stelerizacijo.



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #32 : 20 Februar 2008, 16:28:06
se strinjam z lorry

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #33 : 20 Februar 2008, 16:44:25
ja okaj, samo kaj pa če hoče imet mladičke samo zato, da bi jih imeli in potem bi jih probali prodati? pa kaj bi naredili, če jih nebi mogli prodati? če je pač nerodovniški pes, naj pogleda na bolho - tam so sami nerodovniški, tudi za parjenje... samo prvo kot prvo je treba trezno premisliti, kaj bo z mladiči... pa ne se spravljat na ljudi, ki nam pač ni vseeno, kaj se bo zgodilo s temi mladiči in da so ponavadi prav zaradi netreznega razmišljanja zavetišča bolj in bolj polna...

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3