Pesjanar študentje!

S1b · 69975

Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #60 : 21 Marec 2007, 23:13:31
Zivjo!

Informacija, ki bo morda prav prisla kaksnemu studentu: (soba v Ljubljani)

http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1829.new#new  ;)


Lep pozdrav, Laura



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #61 : 19 Avgust 2007, 14:47:03
No, pa sem se odločila poskusiti še tukaj. Za "PeSjanarke", ki iščete 'prostor za bivanje v LJ' in tiste, ki poznate katero, ki išče:  v centru imamo najeto stanovanje, 7 min peš hoje do FF (torej je blizu še farmacija, kemija, strojništvo, naravoslovnotehniška, matematika, fizika, veterinarska, arhitektura, akademija za glasbo; malo dalje pa gradbeništvo in geodezija, biotehniška, elektrotehnika, računalništvo in informatika, AGRFT, pravna, teološka, medicinska, visoka šola za zdravstvo - preverim lahko oddaljenost od vsake). Cimra mora biti obvezno nekadilka. Stanovanje se nahaja v mirni okolici, blizu Ljubljanice in Gradaščice - idealno za sprostitev ob koščku narave sredi glavnega mesta.

Več info na ZS, slike lahko pošljem po mailu. 

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #62 : 19 Avgust 2007, 15:32:01
Sammy, peso gre zraven?



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #63 : 19 Avgust 2007, 15:45:18
Nič še ni jasno. :-\ Še vedno ostaja upanje ...

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


tejka_in_blyth

  • *
    • Prispevkov: 621
    • Točke: 0
  • Blyth Bei
Odgovori #64 : 02 Januar 2008, 18:12:56
Jaz pa sem zakljucila Pedagosko fakulteto v Kopru / smer matematiko in racunalnistvo. Meni je bilo zelo vsec. Predavatelji zelo fajn.  Veliko delovnih mest.
Jaz sem se odlocila za akademsko pot, tako da sem se naprej vpisala na FAMNIT (Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijsko tehnologijo) v Kopru za magisterij. :)

My border collie is BLACK, WHITE & SMART. All over!!!


Zarja

  • Gost
Odgovori #65 : 14 Januar 2008, 12:51:59
No, da še jaz dodam "svoj piskerček" ... ;D

FF - smer "Medjezikovno posredovanje, slo-ang-nem" (a.k.a. Prevajalstvo, ang-nem).

Dolgo sem oklevala kaj naj grem študirat, pa sem ugotovila, da me dejansko jeziki še najbolj zanimajo IN ker nočem biti profesorica (pa brez zamere, če je slučajno kdo tukaj profesor, ni mišljeno osebno ;D), ampak želim malo bolj aktivno delati z jezikom, je to za moje pojme najboljša izbira. Sicer ni ravno najlažji študij, letos žal pavziram, ampak bom vztrajala še naprej, ker me veseli in zanima, kar je tudi najbolj pomembno. Nekateri smo pač "late-bloomerji" ...  :-[



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 18 Januar 2008, 12:09:14
No, da še jaz povem  ;D

Sem absolventka EF v Ljubljani, imam še tri izpite, vendar se mi ne da učit  :P 8) :P

...sledi svojim sanjam


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #67 : 18 Januar 2008, 13:07:39
Jaz pa studiram farmacijo.. :)



zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 18 Januar 2008, 15:39:56
Jaz pa sem absolventka VPŠ, smer računovodstvo.



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 18 Januar 2008, 15:44:35
jaz pa smer zavarovalstvo :) a si vse takoj naredila, ali si kaj ponavljala, pavzirala?

...sledi svojim sanjam


zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 18 Januar 2008, 15:48:45
Najprej sem pavzirala, še predno sem se vpisala na fax (sem prej hodila na sr. turistično), potem pa sem šla v 1. letnik izredno, se pravi sem ga delala 2 leti. No pol pa je šlo vse ok... Tako, da nisem več rosno mlada  :D :D :D.



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 18 Januar 2008, 16:07:57
js pa glede na to do kam sem prilezla še niti nisem tako stara (se mi zdi :))

...sledi svojim sanjam


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #72 : 18 Januar 2008, 16:25:14
Jaz študiram hortikulturo v Celju!  :P

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #73 : 19 Januar 2008, 20:25:45
Jaz pa se z veliko muko prebijam še skozi zadnje tri izpite na Fakulteti za matematiko in fiziko-smer matematika.




Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #74 : 19 Januar 2008, 20:45:23
Jaz imam pa se kar nekaj izpitov na Fakulteti za racunalnistvo in informatiko smer Informatika v Lj.. Ne morem pa rect, da sem absolventka, ker mi je status septembra potekel :P (premal sem pridna, sej vem..  ::))

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #75 : 20 Januar 2008, 08:36:57
Ovcka in kako ti je kaj všeč ta fax? kaj se učite?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #76 : 21 Januar 2008, 09:14:43
Ovcka in kako ti je kaj všeč ta fax? kaj se učite?

Hmm, kako mi je vsec.. Mi je, dokler ne pridemo do takih predmetov, ki mi ne odgovarjajo (no, saj je tudi nekaj takih, ki so strasno zanimivi, ampak taprvi nazalost prevladajo).. Veliko poudarka je na programiranju (kljub temu, da sem izbrala smer informatika) in matematiki, dolocene stvari, ki jih ucijo so totalno neuporabne in nesmiselne (ampak to je itak povsod). Dejstvo je, da ce ne delas sproti vse, da ce si doma ne vzames fuul casa za raziskovat in ucit se individualno, postane faks kmalu precej zahteven.. In kakor si enkrat tako zadaj kot jaz (absolvent je ze mimo, imam pa se 10 izpitov pred diplomo, vecinoma programiranje in pa piflarski predmeti), te malo mine do vsega skupaj.. Ampak ok, ce smo tako delc, bomo ze nekako/nekoc prisli do cilja  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 07 Marec 2008, 19:50:32
Hej.

Jaz pa študiram slovenščino.  :D
No, vse tiste, ki študirate biologijo, vam pa zagotovo predava moj brat (če še ne, vam pa še bo popestril študij ;D).

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)


Natuzzi

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 12 Marec 2008, 20:45:52
FDV- obramboslovje
2. letnik po milosti božji
It s nice 8)

"Beauty always comes with dark thougts"


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #79 : 12 Marec 2008, 21:42:34
Kdo pa je tvoj brat? :) Sicer sem na predavanja hodila že pred 2-3 leti nazadnje, ampak vseeno :)


Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 13 Marec 2008, 18:17:14
Moj brat je Gorazd Urbanič. Če si bila na btf pred tremi leti, ga zagotovo poznaš.

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 28 Marec 2008, 16:53:56
1. letnik Fakultete za upravo, smer uprava, izredno  :P

***
rest in peace my precious friend


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #82 : 30 Marec 2008, 21:17:30
2. letnik fakultete za logistiko Celje  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #83 : 30 Marec 2008, 21:40:13
Hej.

Jaz pa študiram slovenščino.  :D
No, vse tiste, ki študirate biologijo, vam pa zagotovo predava moj brat (če še ne, vam pa še bo popestril študij ;D).

Hihi kako si to povedala :D :D :D jaz sem tudi koncala biologijo :)

battito animale


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #84 : 08 April 2008, 17:32:08
hm,pa še jst  :)

veterina,2.letnik

najprej sem oklevala zaradi službe - ni namreč nekega velikega povpraševanja po ženskah  :-\ pa sem se vseeno odločla za študij,ki me zanima. rajš to,kot da najprej študiram nekaj kar me ne zanima,pol pa še celo življenje delat nekaj,kar me ne zanima  :-X s faxom sem ful zadovoljna. dobor,predmeti,ki nobenega ne zanimajo morjo bit,tako kot pri ostalih,ampak napredujemo  :) super je,ker nas je malo,pa prof nas skoraj vsi poznajo po imenih,pa skoraj z vsakim se da kaj zmenit in ga vprašat za nasvet 8) smo pa še vedno nezadovoljni s količini prakse/praktičnega dela  ??? no,vseeno upamo na najboljše  :)


blob

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 18 Julij 2008, 21:05:04
bi oddal kdo (oz. pozna koga) stanovanje dvem študentkam v lj? ::)



MissTi

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 06 Avgust 2008, 18:59:39
Oj,

išče se cimra-cimer v Lj na Prulah. Praktično v bližini vseh fakultet, razen tistih za Bežigradom. Za info vprašaj na zasebno.

lp
tina



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #87 : 06 Avgust 2008, 21:27:59
Hej.

Jaz pa študiram slovenščino.  :D

Jaz pa se z veliko muko prebijam še skozi zadnje tri izpite na Fakulteti za matematiko in fiziko-smer matematika.

OT
Pol pa jaz kar vajdvi prosila včasih za pomoč :P

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 06 Avgust 2008, 22:18:09
No pa se naj se jaz delim kaksno bolj zrelo in "pametno" izkusnjo (letos bom 30!!  :o). Ko sem bila v srednji soli sem si veeedno zelela studirati Umetnostno Zgodovino ali pa Antropologijo. Zal se oboje predava samo na FF  in od tega vzamejo na vsaki smeri le nekih 25 - 30 studentov. Idejo sem opustila in se vpisala na Psihologijo. Kar nekaj let sem dokaj pridno hodila na predavanja in celo delala izpite, dokler me zadeva ni zacela popolnoma dolgocasiti (sama statistika in psihometrija  :() in sem zacela delati v ocetovi firmi. Pred dvema letoma sem se preselila v London in se vpisala na Socialno Antropologijo (najboljsa odlocitev mojega zivljenja), ki jo koncam naslednje leto. Zatem se bom vpisala jeseni 2009 se na umetnostno zgodovino in moje sanje bodo izpolnjene.  :) Ugotovila sem, da na koncu steje predvsem to kar te veseli, delo se ze najde se posebej ce se znajdes in si sposoben. Profesorji v Angliji so fenomenalni, so nekako bolj kolegi in mentorji kot pa zgolj ucitelji in studij temelji predvsem na individualnem delu, pisanju esejev in raziskavah.....fenomenalna izkusnja!  :D
No pa da se ne boste cudile kako lahko prezivim z omenjenimi smeremi studija....hehe, delam v pravni sluzbi, kjer se poleg vsega ostalega ucim se pravni britanski zargon  ;). Vsaka informacija bo enkrat prav prisla, se posebej ko se preselim nazaj v rodno Ljubljano. Skratka ne se prevec obremenjevati, zivljenje ze najde svojo pot, vi bodite samo srecni v tem kar delate in zbirajte znane kot se le da!


lp

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 07 Avgust 2008, 22:40:19
Študiram enopredmetno pedagogiko (FF), letos bom absolventka, jeeee 8)

Be happy :)