Pesjanar študentje!

S1b · 70060

Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #90 : 08 Avgust 2008, 18:34:48
Chrissy, zanimivo je slišat izkušnje iz prejšnjih let. Zdaj nikomur niti približno ne pride na pamet, da bi opustil idejo o umetnostni zgodovini ali antropologiji in se vpisal rajši na psihologijo, ker je na psihologiji dosti višja omejitev.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 16 Avgust 2008, 11:43:32
Hja saj po moje so odlocitvi botrovale tudi besede mojih starsev: "kaj bos pa pocela s temi predmeti, to je lahko predvsem hobi, studiraj nekaj bolj konkretnega"  ;). No, poslusati druge je popolna izguba casa, samo sami sebe najbolje poznamo.

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #92 : 12 September 2008, 10:40:09
Mogoče tole ni ravno pravi kraj za moj "oglas", ampak pri nas na FDV iščemo pridne študente za anketiranje po terenu za dobro plačilo. Kontaktirajte me na ZS. Mogoče komu kak zaslužen evro ne bo odveč  8)  :P Delo poteka po celi Sloveniji in je z malo dobre volje prav prijetno, predvsem pa vaja za dvigovanje samozavesti in komuniciranja z neznanci.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 13 Maj 2009, 22:38:44
Da se se jaz pofockam. Fdv - trzenje in odnosi z javnostmi. O nekem pretiranem zadovoljstvu ne morem govorit, mi pa vsekakor ni vsec bolnjski sistem - to bo pa letos itak povsod.


It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #94 : 20 Maj 2009, 10:48:13
Ribica, kot vidiš, si več kot pol leta prepozna  :'( ampak lahko se prijaviš za telefonsko anketiranje, nove bomo jemali jeseni.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #95 : 12 Junij 2009, 19:24:45
Ribica, kot vidiš, si več kot pol leta prepozna  :'( ampak lahko se prijaviš za telefonsko anketiranje, nove bomo jemali jeseni.

Ne bi anketirala, sem samo odpisala, kaj studiram :) Sicer pa poznam Ž., tako da sem s temi anketami ze seznanjena  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #96 : 24 Julij 2009, 17:56:48
se pridružujem ribici- kom- tržno komuniciranje in odnosi z javnostmi, sva sošolke ;)

drgač meni je pa ful ušeč smer, še posebej poklic
sistem je pa fak*** ja, sam useeno se mi zdi, da je bolje to,kot tisti, ki imajo vse izpite na koncu ;)

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #97 : 12 September 2009, 16:18:55
Kam ste se pa letos kaj vpisali (bodoči) pesjanar študentje?  :)


Tiger

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 12 September 2009, 21:50:50
Biotehniška fakulteta odd. za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire (čakam na položnco za vpisnino 2. letnika  :o)

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, temveč v tem, da se po padcu vedno pobereš!

Želim ti lep dan,

Klemen2