Knjige o psih

ninci · 195804

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #210 : 17 Januar 2010, 22:57:01
Bi kdo imel The power of positive dog training (Pat Miller)? Je naneslo da imam dva pa lahko eno prodam. Je pa seveda v angleščini, ker je naročena iz Amerike. Meni je to poleg The culture clash-a top bukla :)


A je tole še aktualno?? :o :o :o Če je, bi jo kupila..


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 20 Januar 2010, 19:13:13
Žal ne več.



pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #212 : 20 Januar 2010, 22:05:10
Morda se nekateri še spomnite, vsaj zame film, ki sem ga izgubil iz spomina, sem pa ga kot mulc večkrat gledal (zmeraj z prijetnimi, neprijetnimi občutki, emocijami)..........smo zadnjič ob pokušanju suhih klobas prišli na debato o psu kolega, katerega dedek je bil prav HUND; VUK SAMOTNJAK......ga bomo z mularijo z užitkom "znova" pogledali

.............in pa, da ne bodo "rodovniški" zganjali kakšnega piratstva; v tgovino DVD kupit. Bodite v svoji pravičnosti, poštenosti in etičnosti dosledni ;D

Res ne vem v kateri temi bi to objavil ;D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #213 : 22 Januar 2010, 21:53:17
Meni se zdi dobra knjiga Vaš Pes od Davida Taylorja za vse, ki nimajo skoraj 0 znanja.

Pa seveda tudi tista   Zadovoljen pes od Liz Dalby. Veliko nasvetov je v njej.

Za tiste najmlajše (za vaše otroke priporočam, jaz sem jo pred 6 leti brala in je bila moja prva knjiga o psih) Moja prva knjiga o psih.

In pa tudi najlepša knjiga o psih. Čisto na kratko ampak ima pa nekaj informacij. Moja prva knjia o psih je res za najmljaše, ker so slike narisane (niso prave fotografije) in npr. je mladiček beagle ki ima rep med nogami in zgoraj piše npr.: Tega psička je strah. Res čisto na kratko.

V glavnem stema dvema knjigama sem vstopila v svet psov ;) ::)

Saj pravijo najprej z malim začeto potem z velikim :P




Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 01 Februar 2010, 13:32:43
Ima kdo za posodit knjigo Masaža psov ali pa The Healthy Way to Stretch Your Dog: A Physical Therapy Approach? V zameno tudi jaz posodim kakšno iz moje pasje knjižnice :) 
 



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #215 : 02 Februar 2010, 15:50:31
Ima kdo za posodit knjigo Masaža psov ali pa The Healthy Way to Stretch Your Dog: A Physical Therapy Approach? V zameno tudi jaz posodim kakšno iz moje pasje knjižnice :) 
 
Nimam nič od tega imam pa Ttouch metoda za pse... če ti kaj koristi.



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 26 Marec 2010, 23:04:48
Js bi pa naročila CONTROL UNLEASHED od Leslie McDevitt. Jutri bom šla vprašat v Konzorcij, če mi jo lahko dobavijo, ker mi z ameriškega amazona nočejo poslat. >:( Na evropskih amazonih je nisem našla, na ebayu pa tud ne. Sicer bom ubrala druge poti. ;) A jo kdo ima/pozna?

Potem pa se odločam še med Click for Joy in Clicking With Your Dog. Obe sta že opisani v tej temi in vidim, da Click for Joy kar lepo hvalite. :)

Sicer pa so na naši knjižni polici:
Psi za telebane (v slo.),
O psih (M. Zidar),
Vizslas (C. Pinney),
Življenje s psom (J. Vidic)
in - JASNO ;D - Marley and Me (v angleščini).

Komaj čakam tanovidve! :)

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #217 : 27 Marec 2010, 08:56:33
Ne razumem, zakaj ti z ameriskega amazona nocejo poslat ??? razen ce ni na zalogi. Jo imajo tudi na Clean Run. Se ti jo pa splaca narocit iz Anglije (oz. pac iz EU), ker ne bos placala carine. Jo imajo kar v nekaj trgovina, zdej ce iscem na hitro recimo tu:
http://www.positiveanimalsolutions.co.uk/cul.html


battito animale


Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 27 Marec 2010, 10:16:49
Ne razumem, zakaj ti z ameriskega amazona nocejo poslat ??? razen ce ni na zalogi. Jo imajo tudi na Clean Run. Se ti jo pa splaca narocit iz Anglije (oz. pac iz EU), ker ne bos placala carine. Jo imajo kar v nekaj trgovina, zdej ce iscem na hitro recimo tu:
http://www.positiveanimalsolutions.co.uk/cul.html

Tale link sem potem tud js našla, hvala. :) Če Amazon knjigo ima, jo brez problema dobiš, če jo mora od kakega drugega trgovca dobit, pa kokr kdaj... ???

Important Message
There is a slight problem with your order. (See below.)
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination.


Clean Run pa ne poznam. Grem pogledat, hvala! :)

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 27 Marec 2010, 12:10:12
Jz bi tud Control unleashed! Mi je tudi z Amazona niso hotli poslat, ker nimajo. Bi skupinsko naročili?
Click 4 joy je pa super.
Kar se tiče naročanja iz VB je pa po mojih izkušnjah bistveno dražje, ker majo ene davke, ki v končni fazi podvojijo ceno. Tako, da pride naročanje iz Amerike še vedno ceneje.

lp



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #220 : 27 Marec 2010, 14:29:55
Ma po mojem cisto odvisno od primera... ameriski amazon je res najbolj ugoden. Ampak od drugod, sploh ce narocas sam, znajo bit visje postnine, pa se carina, in se splaca malo primerjat.

battito animale


AndrejaŽ

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 27 Marec 2010, 15:51:58
Schnappi, Control Unleashed sem dobila pred mesecem ali dvema iz Clean Run-a in jo toplo priporočam. Poleg knjige sem naročila še DVDje, ki so sicer dražji, ampak z njimi bolje razumem knjigo. Saj ne da bi bila knjiga "težka", samo Leslie ima tako drugačen pristop do psov od mojega, da jo je bilo vredno videti na posnetkih. Zame je vsekakor vredno vsakega evra.

Če boste skupinsko naročali iz Clean Run-a, bi pa morda še jaz kaj naročila...



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #222 : 27 Marec 2010, 16:56:43
Schnappi, Control Unleashed sem dobila pred mesecem ali dvema iz Clean Run-a in jo toplo priporočam.

A se mogoče kaj spomniš, kako hitro je prišla pošiljka? 8)

Citiraj
Jz bi tud Control unleashed! Mi je tudi z Amazona niso hotli poslat, ker nimajo. Bi skupinsko naročili?

Lahko, ja! :) Zdej bi celo lahko naročili preko Amazona. Kar naenkrat je "In Stock". ??? Pri Clean Runu ne najdem, kolk bi bla poštnina, je pa res, da majo tam fajne cufe.... Zdej je pa kr naenkrat čist preveč opcij. Aja, a sem omenila, da sm jo zdej pa še na ebayu našla? ::)
Mislim, da bom kar z Amazona (ameriškega) naročila, ker mam še ene druge (ne-pasje) knjige na wish listi. :)

Kaili, a potem še zate? Še kdo? Se zmenimo po ZS. V ponedeljek zvečer pa naročim.

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


AndrejaŽ

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #223 : 27 Marec 2010, 18:41:52
Paket so poslali s čisto navadno pošto (takrat so imeli neko akcijo - zastonj dostavo po celem svetu  8)) in je prišel v 2-3 tednih. Ampak navadna pošta iz ZDA lahko potuje tudi do 5 tednov po mojih izkušnjah - morda je odvisno od zasedenosti na čezoceanskih letih ali kaj takega. Ali pa tile naši carinci bolj počasi delajo, jih imam kar na sumu...



Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #224 : 27 Marec 2010, 19:37:01
Jaz sem absolutno za! ;D Če bi pa iz Clean run-a naročali bi se pa res splačalo še kakšno cufo, ker mam tudi jaz tam že ogledane :)
No se natančneje zmenimo po ZS.

LP



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 28 Marec 2010, 10:29:49
positiveanimalsolutions trgovinica je ok, tudi poštnino imajo dokaj nizko, tako da se vsekakor splača stvari nametati v voziček in preveriti kako je s poštnino itd.

Za cufe jaz namesto clean runa priporočam www.tug-e-nuff.co.uk - enakrat je že bilo skupinsko naročilo in mislim da se bo v bližnji prihodnosti spet ponovilo :)


Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 28 Marec 2010, 10:47:11
positiveanimalsolutions trgovinica je ok, tudi poštnino imajo dokaj nizko, tako da se vsekakor splača stvari nametati v voziček in preveriti kako je s poštnino itd.

Za cufe jaz namesto clean runa priporočam www.tug-e-nuff.co.uk - enakrat je že bilo skupinsko naročilo in mislim da se bo v bližnji prihodnosti spet ponovilo :)

Vem - že nekej časa čekiram tisto temo, ker sem taprvič zamudila...  ;)

Ja, na positiveanimalsolutions je poštnina 4 funte, to je cca. 4,5 eur.

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #227 : 28 Marec 2010, 13:46:00
Bom spet organizirala, samo da najprej izvedem naročilo na CR-ju. :)

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 28 Marec 2010, 20:00:28
Jupiii! :o

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #229 : 19 April 2010, 15:12:48
Bi kdo rabil knjigo o CF-ju ali pa o klikanju? Imam nekaj kopij enih knjig preveč, ker so mi ostale.
Če koga več zanima naj mi piše na ZS ali pa na [email protected]. :)


Lp, Nina

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #230 : 20 April 2010, 16:17:12
Bi imel kdo Control Unleashed in Click To Calm za posodit? Vrnem v roku parih dni.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #231 : 20 April 2010, 16:47:25
Jaz imam doma ;D
-Življenje s psom :D
-Kaj se dogaja z mojim psom :)
-otroško knjigo o skrbi za psa, ki je zame premalo podrobna :-\
-Naročena sem na revijo Moj pes :P



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #232 : 20 April 2010, 22:21:45
Bi imel kdo Control Unleashed in Click To Calm za posodit? Vrnem v roku parih dni.

Js mam Control Unleashed - brand new. :)

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #233 : 20 April 2010, 22:54:19
Control Unleashed dobim od pupe.t (hvala :-*) tako, da ne rabim več. Hvala vseeno  :D



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #234 : 20 April 2010, 23:59:03
oki. :)

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #235 : 25 Julij 2010, 09:04:04
Meni se zdi dobra knjiga Vaš Pes od Davida Taylorja za vse, ki nimajo skoraj 0 znanja.

Pa seveda tudi tista   Zadovoljen pes od Liz Dalby. Veliko nasvetov je v njej.

Za tiste najmlajše (za vaše otroke priporočam, jaz sem jo pred 6 leti brala in je bila moja prva knjiga o psih) Moja prva knjiga o psih.

In pa tudi najlepša knjiga o psih. Čisto na kratko ampak ima pa nekaj informacij. Moja prva knjia o psih je res za najmljaše, ker so slike narisane (niso prave fotografije) in npr. je mladiček beagle ki ima rep med nogami in zgoraj piše npr.: Tega psička je strah. Res čisto na kratko.

V glavnem stema dvema knjigama sem vstopila v svet psov ;) ::)

jaz mam obi2 knjigi doma in sta res super  ;D drugace pa je vredu tudi psi za telebane... vse je fajn razlozeno
Saj pravijo najprej z malim začeto potem z velikim :P



Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


bol.ha

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 0
Odgovori #236 : 25 Julij 2010, 09:54:25
Mene zanima, ali ima kdo kako knjigo o klikanju? Kje bi jo lahko dobila ali si izposodila?

Jaz imam na računalniku pa tole:
- Cat treat and recipes
- Dog diet & care recipes
- Dog treat recipes
- Kitty snack and meals
- Scrumptious scanks for dogs
- SYN-dog, sniffing SYN flooding attacks
- Diagnosis and treatment of agression in dogs & cats
- Practical guide to dog training
- 25 mistakes dog owners make
- Basic dog training
- AKC - dog care & training
- Complete book of dog training
- Cadaver dog handbook
- Labrador retriever training secrets
- Dog obedience training lessons
- US Army - Scout dog training & employment
- Think dog! An owner's guide to canine psychology
- The Pitbull placebo

Pa še kaj bi se našlo  :o




n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 27 Julij 2010, 10:52:14
že pred nekaj časa sem naletela na stran http://agilitynerd.com, zadnjič pa sem opazila, da so začeli objavljati (po poglavjih) knjigo Click and Play Agility.

tako da, če bi kdo želel imeti knjigo, je trenutno objavljenih že 8 poglavij (od 11):

http://agilitynerd.com/blog/agility/publications/ClickAndPlayAgility.html

je stvar čisto legalna, ker se je avtorica sama odločila za to potezo, sama knjiga pa je vseeno zaščitena po Creative Commons licenci...


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #238 : 27 Julij 2010, 11:01:35
Paket so poslali s čisto navadno pošto (takrat so imeli neko akcijo - zastonj dostavo po celem svetu  8)) in je prišel v 2-3 tednih. Ampak navadna pošta iz ZDA lahko potuje tudi do 5 tednov po mojih izkušnjah - morda je odvisno od zasedenosti na čezoceanskih letih ali kaj takega. Ali pa tile naši carinci bolj počasi delajo, jih imam kar na sumu...

In koliko si plačala za knjigo+DVDje? Ker za dedka mraza bi js to imela, morebiti bodo gospa mama za kakšen skupinski nakup....

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Vissy

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #239 : 13 Avgust 2010, 08:21:21
Ravnokar sm zasledila oglas za slovensko izdajo 101 pasji trik. Sicer je še ni, ampak naj bi pršla septembra k nam. Pa še kar neki novih knjig o psih ima ta založba ... http://www.debora.si/html/spisek.asp?oddelek=1&omara=5&polica=22
Kako razmišljajo psi
Pasja inteligenca
Kaj vejo psi?
Zdravilna masaža za pse

Bo treba mal pregledat kakšne so, ko pridejo na polico.