Knjige o psih

ninci · 195694

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #30 : 16 December 2005, 11:00:47
Mi lahko kdo svetuje knjigo v kateri so dobri opisi in slikovne predstavitve pasem? Lahko tudi v angleščini ali nemščini

p.p. Moja "zbirka" pasjih knjig je od včeraj bogatejša za knjigo: Newfoundlands - A complet Pet Owner`s Manual Sicer je bolj tanka ampak za nekaj časa bo dovolj, pol si pa kakšno debelejšo privoščim. Če slučajno koga še zanima knjiga jo lahko naroči v knjigarni Mladinska knjiga v Ljubljani (ne vem kje jih je več, ta je pomoje "taglavna" je zraven Name) trenutno jih pa ni več, ker sem pobrala tazadno  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #31 : 16 December 2005, 11:33:35
Tej trgovini se reče Konzrocij ;). Pri njih tudi naročiš knjige iz Amazona, pri njih plačaš in potem prideš iskat ;) Če imaš problem z naročanjem preko neta. Pa dostikrat pride tudi ceneje.

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #32 : 16 December 2005, 11:39:51
Neyka, Enciklopedija psov od Esther Verhoef-Verhallen.

V nasi knjiznici je v slovenscini, anglescini, nemscini in italijanscini ;)

battito animale


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #33 : 16 December 2005, 14:39:06
No to bom pa tudi jst pogledal , če imajo v knjižnjici  ;D ! ( dvomim :P )




lp Jure


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #34 : 16 December 2005, 14:46:29
Ves kaj... ce imajo pri nas ::) bojo imeli tudi pri vas, po mojem :P

battito animale


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #35 : 19 December 2005, 16:56:53
zdajle sem bila v knjižnjici in sem si sposodila: Govorite po pasje? in Velika knjiga o psih

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #36 : 19 December 2005, 20:02:14
Ce vsebuje nekaj graficnih prikazov se ne pomeni da je slikanica. ;)



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #37 : 21 December 2005, 17:17:12
Kdo je že naročal amazonove knjige preko konzorcija? Namreč, zanima me, kako vse to zgleda.
Konzorciju sem že poslala mail in vprašala kako in kaj, pa so mi odgovorili, da pri Amazonu oni ne morejo kupovati. Knjige naročajo pri založbah oz. njihovih uradnih distributerjih ali drugih grosistih. Torej, kaj to pomeni? Oziroma ali je za mene kot naročnika to sploh važno? Ali se torej pri konzorciju lahko naroči vse knjige z Amazona ali ne?  ???  ???
Pomoč, prosim. Hvala!  ;)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #38 : 21 December 2005, 17:22:39
To, da narocajo pri uradnih distributerjih, je normalno. Amazon je samo posrednik, oziroma knjigarna.
To je tako, kot ce bi v Konzorciju zate narocali knjige iz ene druge knjigarne, recimo Geonavtik - tega ne morejo narediti, lahko pa narocijo knjigo direktno pri zalozbi.

Tako da ce te zanima dolocena knjiga, si na Amazonu izpisi naslov, avtorja in zalozbo in poslji mail na Konzorcij s temi podatki.

(Sicer pa se baje da preko Amazona placevati tudi z nekimi ceki ali nekaj takega ??? to prakticira Nanook iz sosednjega foruma, jaz sem do sedaj izkoristila kreditne kartice kolegov, ki so ze kdaj narocili pri Amazonu ;) - tako, da sem jim potem vrnila denar)





battito animale


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #39 : 21 December 2005, 17:26:55
Aha, hvala!  :) Mi ni bilo jasno.  :-[  :)

Meni, ki nisem iz Ljubljane, knjigo pošljejo tudi na dom verjetno, tako da mi ni treba hodit tja dvigovat. Ampak kako je pa v tem primeru s plačilom akontacije? A tudi konzorciju lahko pošlješ ček za akontacijo? Če mogoče kdo ve...saj sicer je pa verjetno najbolje, da to kar njih vprašam.  :)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #40 : 21 December 2005, 17:49:56
Ne vem, jaz sem enkrat narocila in sem placala kar tam.

Glede posiljanja na dom moras njih vprasat. Glede placila pa, glede na to, da smo v Sloveniji, po mojem jim lahko kar direktno nakazes na racun, ali pa ti mogoce posljejo poloznico ???

battito animale


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #41 : 21 December 2005, 18:04:03
newfka se lahko vtaknem v to katero knjigo boš naročila?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #43 : 22 December 2005, 11:20:48
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/0812094891/ref=pd_bxgy_img_2_cp/026-7587303-3718818

Js mam pa tole. Je kar dobra. Drgač se pa navdušujem za ono k je na tvojmu taprvmu linku  :P :P Ko bo dnar...

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #44 : 22 December 2005, 11:33:32
Ker ravno vidim, da brskas po amazon.co.uk...

Ko sem jaz narocala, sem preracunala, da je dejansko iz Amerike (se pravi amazon.com) cenejsa postnina kot iz UK...

Ce narocas iz Amerike, je 4.49$ postnina plus 4.49$ dodatka za vsako knjigo, kar je v tolarjih priblizno 900 SIT za postnino in 900 SIT na knjigo.

Ce pa narocas iz UK, je pa problem v tem, da Slovenija ne spada pod Evropo, ampak pod "rest of the world", zato je postnina 4.99 funtov in vsaka knjiga 2.99 funta, torej skoraj 1800 SIT postnine in 1000 SIT na knjigo.

Samo v informacijo, ce kdo naroca preko Amazona...

battito animale


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #45 : 22 December 2005, 11:37:38
Mogoce se to: obstaja tudi avstrijski amazon, www.amazon.at - postnina 11 EU, plus na knjigo 2 EU.

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #46 : 09 Januar 2006, 12:00:10
Mi imamo po novem tudi K-9 iskanje in reševanje ( Gerritsen in Haak). Zanimiva knjiga za vse, ki jih zanima reševanje.

Lp nina



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #47 : 12 Januar 2007, 12:21:09
No jaz pa danes dobim 2 knjigi in sicer Govorite po pasje? in Psi za telebane in se že veselim branja :)
V soboto pa na predavanju dobimo še K-9 iskanje in reševanje ter eno knjigo o nevarnostih v gorah za psa.
Tako da bodo kar 4 knjige za brat :) + vse skripte ki jih dobimo za izpite.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #48 : 12 Januar 2007, 14:56:06
Psi za telebane so super! Bugz to bo lih za tvojo mamo 8)

battito animale


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #49 : 12 Januar 2007, 15:14:24
Jaz sem v začetku novembra pri amazonu naročila knjigo Dog tricks for dummies. Zaenkrat sem jo šele prelistala  :-[.


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #50 : 12 Januar 2007, 16:12:04
To knjigo si jaz full želim ;)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #51 : 29 Januar 2007, 13:50:58
Ovim putem vas obavještavam da je knjiga -Njemačka doga- gotova te da ju možete naručiti.
Detalje o naruđbi možete dobiti putem e-maila.


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #52 : 10 Februar 2007, 15:08:03
Ovim putem vas obavještavam da je knjiga -Bordoška doga- gotova te da ju možete naručiti. Za detalje o naruđbama obratite se na e-mail: [email protected]


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #53 : 10 Februar 2007, 17:41:37
Lilit: ce sem prav razumel, potem so dodatni stroski samo teh 8 evrov + seveda cena knjige? To je vse?

Hvala in lp, Marko



Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #54 : 15 Februar 2007, 19:09:19
U prodaji je knjiga - Dogo argentino - informacije o knjizi i narudžbama na e-mail.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #55 : 15 Februar 2007, 19:24:10
popo: em :-[ :-[ :-[ :-[ na kaj se to nanasa?

battito animale


popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #56 : 15 Februar 2007, 20:29:20
Ker ravno vidim, da brskas po amazon.co.uk...

Ko sem jaz narocala, sem preracunala, da je dejansko iz Amerike (se pravi amazon.com) cenejsa postnina kot iz UK...

Ce narocas iz Amerike, je 4.49$ postnina plus 4.49$ dodatka za vsako knjigo, kar je v tolarjih priblizno 900 SIT za postnino in 900 SIT na knjigo.

Ce pa narocas iz UK, je pa problem v tem, da Slovenija ne spada pod Evropo, ampak pod "rest of the world", zato je postnina 4.99 funtov in vsaka knjiga 2.99 funta, torej skoraj 1800 SIT postnine in 1000 SIT na knjigo.

Samo v informacijo, ce kdo naroca preko Amazona...

hehe, na to!  :P



uša

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 19 Februar 2007, 15:40:17


A mogoče kdo ve, če obstaja kakšna knjiga o zlatih prinašalcih v slovenskem jeziku? ???

L.p.



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #58 : 24 Februar 2007, 12:04:25
Hay,
no jaz jih nimam kaj. Jih pa v knjižnici si zmeraj sposodim katero.
Odločam se da bi kupila kako angleško knjgo preko amazona ali pa preko unih knjigarn. Trenutno iščem knjige o airedalcih. Bolj kot ne me zanima o njihovi negi. Pač to mi more bit noter v knjigi. Vi ko se bolj spoznate na ta amazon a mi lahko kdo tako knjigo poišče? Hvala.
lp,
Anja


Scobert

  • *
    • Prispevkov: 294
    • Točke: 0
  • SCOBERT
Odgovori #59 : 18 Marec 2007, 12:45:37
Knjiga Cane Corso je u prodaji, informacije i narudžbe na e-mail.