Askina živalska druščina

aska · 493396

utrinek

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 01 Marec 2007, 23:32:52
Aska, ti si pa res ena simpatična kužka. Ni čudno, da imaš toliko prijateljev okoli sebe. Te lastnica kaj uboga  ;) ?
Lp Robi



malena3

  • Gost
Odgovori #61 : 02 Marec 2007, 12:02:31
Tudi jaz Aski pošiljam en pozdrav po dolgem času in ti želim uspešno šolanje.

P.S. Pozdravlja te tudi lastnica ;)



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #62 : 02 Marec 2007, 14:01:20
ojoj, šele zdaj sem videla to predstavitev  :-[

aska je prava lepotička  :-*


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #63 : 03 Marec 2007, 08:56:36
utrinek ma tale moja lastnica me noče kaj preveč ubogati ;) Od mene pa zahteva, da sem skoz pridna :-\. Naj vam povem, da nisem vedno tako ubogljiva, včasih se kar precej razjezi nad mano in mojim lumparijam :-[. Za zadnje moje dejanje je kriv njen oče. Kaj pa je klepetal z drugimi ;) Sem si namreč nekaj našla za pod zob in sicer, ker se mi je mudilo to pojesti, da mi ne vzamejo prej tega, sem kar na hitro pojedla to in vmes tudi kar pogoltnila.
Tako, da sem bila včeraj prav boga :(. Sem že na vsezgodaj zjutraj vse izbruhala vse kosti in še kaj drugega. Še jest nisem marala. Mi je bilo preveč slabo. Do večera pa sem si le opomogla :). Danes sem že spet pridno zmazala svoj obrok. Mogoče me je to izučilo, da moj poklic le ni biti smetarka, ki mora vzunaj vse počistiti, če se najde kje kaka svinarija >:(
Drugače pa kmalu me bo lastnica vlekla še na Rally obedience. Se bom potrudila, da ne bom prveč trmoglavila ;) Mogoče pa bo še zanimivo tam :D

malena3 hvala in enga :-* tudi tebi Kal vračam in bodi priden v šoli :)

Kast tudi tebi hvala :)

Lp


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #64 : 03 Marec 2007, 10:13:39
aska nisi edina tudi jaz rad pogoltnem kar najdem ker vem da mi bo maja hitro vzela >:(
ampak včasih ji pa ne uspe ker jo začnem gristi  :P
ampak saj je vseeno to je askina predstavitev in ne bom pisal o sebi  ::)
aska super si pošiljam ti koše, koše  :-*

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #65 : 07 Marec 2007, 23:36:25
Tale vikend pa sem spet zelo uživala :o Me je vlekla spet tja v prelepo gorenjsko :D Sem spet šla v dolino Drage, tokrat sem imela možnost uživati kar lepo na poljih ;)

in občudovala sem kasneje še Šobec:

Da ne omenjam kako uživam v vožnji:
in starem delu Radovljice
skratka spet pa uživala v družbi mojega zelo dobrega pasjega prijatelja bokserja Stafa

Lp


klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #66 : 09 Marec 2007, 14:17:05
UUU aska ti pa res uživaš!
Zahvali se svoji gospodarici, zraven pa ji povej da jo tudi jaz pozdravljam. :)

Luškane slikce!

Pošiljam ti veliko  :-*!

lp,klara...& ostali

papa***


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #67 : 12 Marec 2007, 09:03:43
Lum a tak si ti, drugič se potrudi in zalajaj :)


No, sem bil pri tebi (četrtek ali petek) in sem lajal na vsoo moč - pa ni bilo efekta ...  :-\ Si me samo gledala in se smejala ...  Drugič moram kako kostko prinest, sicer tole vasovanje ne bo prav uspešno!  :D

Pozdravček, Lum



husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #68 : 13 Marec 2007, 16:03:31
 ;D ;DLogično, namesto z rožicami in bonboniero bo tale kavalir prišel s kostko ;)

Aska, super predstavitev ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #69 : 13 Marec 2007, 23:07:38
UUU aska ti pa res uživaš!
Res med vikendi še bolj uživam :D. Sem tudi ta vikend, samo ni nobenih novih slikc :-\
Vračam celi vaši pasji bandi :-*

No, sem bil pri tebi (četrtek ali petek) in sem lajal na vsoo moč - pa ni bilo efekta ...  :-\ Si me samo gledala in se smejala ...  Drugič moram kako kostko prinest, sicer tole vasovanje ne bo prav uspešno!  :D

Pozdravček, Lum

Ja mogoče res ob kaki dobri konjski kosti te prej opazim in se ti ne bom samo smejala ;) Drugače pa namesto kostke bi še bolj uživala v kakšnem divjanju Lum :o Tako, da ti kar lepo tvojo gospodarico pregovori, da bo kdaj za to :D

Aska, super predstavitev ;D
Hvala :)

Lp


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #70 : 14 Marec 2007, 08:45:54
Aska, srečnica, imaš pa res dobro lastnico!!! Čudovita predstavitev in res lepe slike; Aska, lepa si tudi ti!
Bruno ti pošilja en poljubček!!! :-*

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #71 : 20 Marec 2007, 09:24:46
Aska, vse najboljše, pa da boš še veliko let delala družbo Maji  :-* :-*




pika*

  • Gost
Odgovori #72 : 20 Marec 2007, 09:47:35
Aska, tudi Spike ti vošči vse najboljše in da boš čim več pasjih vragolij ušpičila ter čim več snega katerega naravnost obožuješ. Danes ti je vreme podaril čudovito darilo:)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #73 : 20 Marec 2007, 09:52:04
aska ima rojstni dan? Vse najboljse tudi od mene in Grina :-* :-* :-*

battito animale


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #74 : 20 Marec 2007, 09:56:13
Vse naj naj, Aska!

Dobro nas je zamedlo, ne? Samo kaj, ko je pa tako moker sneg, sploh ni pravega užitka.

Aska, prideš v soboto v Zajčjo (če ne bo morje blata)?



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #75 : 20 Marec 2007, 12:05:50
Aska, Bruno ti za tvoj rojstni dan pošilja en koš poljubčkov in ti želi vse lepo v družbi tvoje lastnice Maje!!! :-* :-* :-*

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #76 : 20 Marec 2007, 13:19:32
Vse najboljše ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


BonaDea

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 4
Odgovori #77 : 20 Marec 2007, 14:29:46
Aska, vse pohvale za predstavitev. Še naprej nas razveseljuj s čudovitimi fotkami .... pa veselo praznovanje na snegu, seveda (jaz ga tokrat ne maram, je pa zato Nome toliko bolj vesela - predvidevam, da Aska tudi).!

Lep pozdrav


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #78 : 20 Marec 2007, 15:42:55
Aska vse naj naj za 2 leti! :-* še veliiiko veselih in lepih let s svojo lastnico, pa da bi te čim bolj ubogala ;)

lp, Tisa

p.s.: lepa predstavitev...čakam na nove slike :)

p.s.2: tudi jaz danes praznujem svoj drugi rojstni dan 8) ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #79 : 22 Marec 2007, 20:54:10
Aska, srečnica, imaš pa res dobro lastnico!!! Čudovita predstavitev in res lepe slike; Aska, lepa si tudi ti!
Bruno ti pošilja en poljubček!!! :-*
Hvala :) Aska vrača Brunotu koš :-*

Aska, vse najboljše, pa da boš še veliko let delala družbo Maji  :-* :-*
Hvala :) Se bom potrudila, da bom še res zelo dolgo ji delala družbo :)

aska ima rojstni dan? Vse najboljse tudi od mene in Grina :-* :-* :-*
Hvala in Aska vrača Grinu koš :-*

Vse naj naj, Aska!

Dobro nas je zamedlo, ne? Samo kaj, ko je pa tako moker sneg, sploh ni pravega užitka.

Aska, prideš v soboto v Zajčjo (če ne bo morje blata)?
Hvala :) res dobro nas je zamedlo, sem se potepala po gorenjski spet ta vikend (malce podalšan vikend ;)) in se mi je totalno utrgalo, ko je snežilo, pa toliko razno raznih vonjav po poljih je bilo, tako po tleh kot tiste katere vonjave je veter iz okoliških gora prinesel. Res preveč omamno, tako, da ni nič čudnega, da se mi je totalno zmešalo od vsega tega :D ;D Je moja lastnica bila prav huda, ko sem ji v ponedeljek na večernem sprehodu naredila pravo štalo :-[ Kaj čem, če me prej omenjene stvari so me popolnoma prevzele in sem dirjala sem ter tja, šele po dolgem času in na veliko veselje lastnice, me je spet lahko ujela in me pripela na tisti grozni povodec :-\ Ja sem bila potem kaznovana naslednji dan, da sem morala se sprijazniti, da sem bila kar lepo na enem dolgem povodcu, samo jaz bi rajši lepo spuščena in norela in jo spet kako ušpičila. Sej drugače sem pridna in vedno do nje pridem, samo sneg in vonjave sta tokrat naredita svoje :o

Vse najboljše ;D
Hvala :)

Aska, vse pohvale za predstavitev. Še naprej nas razveseljuj s čudovitimi fotkami .... pa veselo praznovanje na snegu, seveda (jaz ga tokrat ne maram, je pa zato Nome toliko bolj vesela - predvidevam, da Aska tudi).!
Hvala :) Vsekakor sem bila zelo vesela snega :o, pa še za moj RD je zapadel :o Slike bodo sledile tako o mojem darilu kot snežne in vse ostale ;D

Aska vse naj naj za 2 leti! :-* še veliiiko veselih in lepih let s svojo lastnico, pa da bi te čim bolj ubogala ;)
p.s.: lepa predstavitev...čakam na nove slike :)
p.s.2: tudi jaz danes praznujem svoj drugi rojstni dan 8) ;D
Hvala tudi tebi in tudi tebi vse naj naj za tvoj RD :-*



pika*

  • Gost
Odgovori #80 : 05 April 2007, 20:25:09
mi smo pa danes Asko videli v šoliiiiiii, je tako pridno sedela na veliki pručki :D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #81 : 07 April 2007, 09:10:23
mi smo pa danes Asko videli v šoliiiiiii, je tako pridno sedela na veliki pručki :D
Hvala :-[

Drugače kar lepo pridno počasi napredujem pri RO-ju :). Res moram reči, da mi je kar všeč :D. Da ne bi bilo vse tako lepo ;), moram vmes tudi lastnico malce jezit, ko se mi kdaj kaj ne da narediti in pokažem iz kakšne kože sem, da smo mi AM-ji znani trmoglavci :P. Sedaj že znam obrat na mestu v levo, tudi flip mi kar gre, prostor in iz tega v sedi, iz položaja sedi v stoj (čerpav moram priznati, da tukaj še hudo štrajkam, sej vstanem, samo besede si nikakor ne morem zapomniti :-[), tudi okoli stožcev sem že šla, tunel,.. Občasno si narediva s kakšno drugo psičko žurko in uideva najinim lastnicam, ko imava že priložnost, ko vadimo tudi kdaj brez povodcam :P. Midve pesjanki sva veseli ;D, lastnici pa žal ne :(. Sej, ko vlečem povodec lepo spuščen na tleh za sabo pa mi pobegi še niso prišli na misel ;D.
Na mojem zadnejm treningu je bilo ne vem kaj po tleh ???. Vse je tako dišalo po tleh, da so vse moje sošolke in sošolci tako kot jaz imeli hude probleme. Saj naš smrček je kar prevečkrat pristal na tleh :-\

Takole pa izgledam, ko sem na odlaganju (včasih sem tudi privezana za ograjo, ko moram dlje časa biti na prostoru  ;))


Odpoklic

Flip

Gugalnica
Drugače grem sedaj tudi čez taveliko brez problema, me ni več tako strah, kot prej :D

Skok čez oviro

Miza 
Sedaj se mi bo razdalja povečevala, od koder moram skočiti na mizo ;)

Glej

Za sprostitev pa sem šla še čez most

in slalom

Drugače pa sem bila zelo vesela mojega RD darilca :o
Sprva sem gledala začudneo le kaj je ta velika reč in sem ugotovila, da je to nekaj zelo okusnega mnjami

Čakal me je še sprehod na novo zapadlem snegu in kot že veste, sem morala biti na dolgem štriku,da je ne bi zagodla kot na dan sneženja :(.
Tudi po snegu rada rijem
in skupaj z bokserčkom na potinazaj domov doma pa se mi je zelo prilegel počitek

Drugače sem prejšnji vikend spet uživala v družbi bokserčka in začuda me jemoja lastnica spet spustila :o. Pa mi je takrat zabičala, da me ne bo nikoli več spustila in bom morala vedno biti lepo na povodcu :-\. Na mojo strašansko srečo le ni tako bilo :o. Sem se izkazala in sem bila zelo pridna. No kakšna krtina me je premamila, da sem malce kopala, a drugače sem dokazala, da le nisem tako neposlušna ;D. No samo, da je kdaj spet ne presenetim ;) :P. Mislim, da sem jo naučila, kdaj me ni varno spustiti iz povodca ;)  ;D.

Lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #82 : 07 April 2007, 09:51:17
Aska super slikice  ;D
 Pohvale, ker tako lepo delaš v šoli  8)



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #83 : 07 April 2007, 10:23:08
Pa super poročilo!  :D

Kako pa je z gobčkom, oz. tisto obarvanostjo? Ste se je končno znebili, ali pa se na slikah ne vidi?

In seveda (malo več ksno  :-[ ) vse naj naj za rojstni dan!  ;D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #84 : 07 April 2007, 10:33:38
Uh, šment...tudi mi smo falili, ampak vseeno!  :-[

Aska vse naj naj naj!  :-* Da bi še naprej ostala tako pridna lepotička.  :-* :)


Baki

  • *
    • Prispevkov: 825
    • Točke: 3
  • Ko se enkrat zaljubiš v bernčka,...
Odgovori #85 : 07 April 2007, 15:46:28
Aska, si pa res ena super psička!
Še naprej tako ubogaj lastnico. Ampak, da ne boš preveč pridna, ti ji kar malo ponagajaj, to tudi paše zraven.  8)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #86 : 07 April 2007, 15:51:14
Lepe slike. Pa super, da ti lepo dela na rallyO in na agilityju!  ;)

lp,
NIna

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #87 : 07 April 2007, 16:27:54
Aska super slikice  ;D
 Pohvale, ker tako lepo delaš v šoli  8)
Hvala :). Drugače pa ne delam vedno lepo, včasih ga tudi biksam :P

Pa super poročilo!  :D

Kako pa je z gobčkom, oz. tisto obarvanostjo? Ste se je končno znebili, ali pa se na slikah ne vidi?

In seveda (malo več ksno  :-[ ) vse naj naj za rojstni dan!  ;D
Malce je še obarvanosti, samo v primerjavi s prej veliko manjša. V četrtek grem spet k veterinarki na kontrolo :)

Hvala :)

Uh, šment...tudi mi smo falili, ampak vseeno!  :-[

Aska vse naj naj naj!  :-* Da bi še naprej ostala tako pridna lepotička.  :-* :)
Hvala tudi tebi :)

Aska, si pa res ena super psička!
Še naprej tako ubogaj lastnico. Ampak, da ne boš preveč pridna, ti ji kar malo ponagajaj, to tudi paše zraven.  8)
O sej sem bila danes hudo poredna :-[. Smo se dobili v Zajčji dobravi z Naro in Lumom. Lum je imel srečo, da so morali prej domov ;) Prvo najdem eno svinarijo :D, lastnica pa nori >:(. To na hitro goltam,da ji slučajno ne uspe ji ven dobit :P. A še sem ga biksala, tokrat kar skupaj z Naro. Sva našli eno mlakužo, ki je bila v bistvu gnojnica. To je bila dobra za pit, pa tudi lepo sem se odišavila, ko sem čofotala po njej :D. Ne razumem zakaj so bili drugi jezni ???  >:(. Sem za kazen morala doma iti pod tuš in sem bila prvič skopana ::) Sem bila pridna in potrpežljiva kar nekaj časa, potem pa sem imela že vsega tega dost in sem začela cvilt. Samo me lastnica ni prav nič razumela, kaj ji hočem povedati :-\. Sedaj pa ležim na dekici na balkonu ;D

Lepe slike. Pa super, da ti lepo dela na rallyO in na agilityju!  ;)
Hvala :) Jutri me čaka spet trening :o. Drugo nedeljo pa navijat za vaju z Rino pridem :).

Lp


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 08 April 2007, 12:01:53
Aska je res čudovita psička, pa kako je pridna - ful so luštne fotke :o Upam, da se kdaj srečamo na kakšnem srečanju, da jo malo prečoham ;)

LP, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #89 : 11 April 2007, 00:00:45
Aska je res čudovita psička, pa kako je pridna - ful so luštne fotke :o Upam, da se kdaj srečamo na kakšnem srečanju, da jo malo prečoham ;)
Hvala..No tudi jaz upam, da se kdaj srečamo na kakem srečanju, bom prav vesela :o.

Drugače sem v nedeljo malce spremlajla tole vzrejno polarcev in sem končno le spoznala Kasa :o
[/url]


in še dva bela švicarska ovčarja :o
Več slikc pa v albumu: http://aska1.moj-album.com/album/7330510/

Lp