kam pa po OŠ?

Gost · 100255

kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #120 : 16 Januar 2009, 21:41:42
kako pa je na gimnaziji? zelo težko? kakšne so pa omejitve?


Meni ni tok težko, razen matematike, ki mi je pa malo rpeoblemov delala že v osnovki. ?e je bilo sotalo slabo je bilo zato, ker se mi ni dalo u?it. Druga?e pa na gimnazijo prideš z pravdobirm uspehom takoj, pa tudi z dobrim. Omejitve niso tok hude, vsaj zdaj ko sem se jaz vpisovala niso bile.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #121 : 17 Januar 2009, 15:44:22
A so sploh bile omejitve kajcyka?Ko sem šla jaz nas je bilo 20 premalo,pa so pol še malo veterinarjev nam nametal...njih je pa tako ali tako vsako leto 2x preve? vpisanih :(
Meni je lansko leto ogromno problemov naredila angleš?ina ampak vredu,smo prebrodili tudo to krizo.Druga?e se da z ve?ina profesroji skoraj vse zmenit naletiš pa tudi na popolnde debile...ampak meni je šola svetovno dobra!Že zarad samih ljudi,res prav sre?na sem zjutraj ko je treba v šolo it,sploh zdaj ko imam taksista :)
Smo pa letos dobili eno,ki se je prepisala z veterine na gimnazijo,pa je po 1 mesecu se spet prepisala nazaj na veterino...je pa ?isto odvisno od tebe koliko delaš.Nas je trenutno od 26 6 pozitivnih :(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


blue.eyes

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 12 Februar 2009, 18:40:35
Jutri pa grem na informativni dan na veterinarsko šolo, pa bom mal poročala kako je blilo  ;)
Pa tudi dom Vič bom verjetno šla pogledat, potem pa bom preostanek dneva verjetno izkoristila za kakšen sprehod po Ljubljani. Že kar nekaj časa nisem bila tam  ::)

Upam da boste ostali devetošolci uživali na informativnih  ;D





maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #123 : 13 Februar 2009, 17:34:52
No jst sm bila danes na veterinarski šoli, moram povedati, da je bilo res fajn, super je bilo hoditi skozi vse "postaje", pa tut vzdušje mi je bil všeč. Pa še zdaj popoldne sem pa bila na gostinski in turistični šoli... tam pa mi ni bilo nič všeč.  :-[
Jutri grem pa mogoče še na oblikovno.  ;)



blue.eyes

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 13 Februar 2009, 20:25:16
Aha..pa vsi dijaki so bili tako dobre volje,prijazni, potrpežljivi :)
Lepo so organizirali to 'potovanje' iz 'postaje' na 'postajo'  8)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #125 : 13 Februar 2009, 21:04:04
A smo bli fajn,a smo bli fajn?Maya a si šla za vet gledat al gimnazijo?

Jao jaz sem danes uživala tko kot že dooooooolgo ne :D.Prav fenomenalen dan je bil :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #126 : 13 Februar 2009, 21:20:21
A smo bli fajn,a smo bli fajn?Maya a si šla za vet gledat al gimnazijo?

Jao jaz sem danes uživala tko kot že dooooooolgo ne :D.Prav fenomenalen dan je bil :)
Ja super ste  ;D .
Šla sem pa gledat za vet.. tuki bodo verjetno ful omejitve ane? No sej bi šla tut za gimnazijo gledat sam vsi neki tok govorijo, da je zlo težka in da mi je ne priporočajo  ::)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #127 : 13 Februar 2009, 21:44:38
Ja super ste  ;D .
Šla sem pa gledat za vet.. tuki bodo verjetno ful omejitve ane? No sej bi šla tut za gimnazijo gledat sam vsi neki tok govorijo, da je zlo težka in da mi je ne priporočajo  ::)

Hehe pol si bla pri predstavitvi zabavne kemije :)...
Gimnazija pa je tako...je težka pa ni težka.Vse se da če se hoče,se pa noben v našmu razredu ne pretegne pretirano ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #128 : 14 Februar 2009, 15:38:39
hei ;)

Ja bil kdo danes na BIC-u??
Sicer sem šele 8. razred pa sem šla vseeno malo na informativce pogledat  :) in lahko samo rečem da je BIC zakon ;)
Najboljše je bilo pa pri predstavitvah laboratorijskih vaj (pri enem dijaku je dihurček spal v kapuci  :D) in jasno tam kjer imajo vivaristični krožek (Darwin  ;D).

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 15 Februar 2009, 12:12:08
A gre kdo na sgtš Radovljica? (srednja gostinsko turistična šola Radovljica) smer turistični tehnik? ;D

LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #130 : 20 Maj 2009, 09:01:58
jaz grem tam u radovljico na gostinsko šola sam jest sem bol pri turistični

Sej bo, al pa tud ne!


nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #131 : 20 Maj 2009, 09:02:30
pa še fajn blis sem ker sem iz lesc

Sej bo, al pa tud ne!


delfinčika

  • Gost
Odgovori #132 : 07 Avgust 2009, 12:39:29
mene zanima veterina ;)
ker mama ful rada živali :D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #133 : 07 Avgust 2009, 12:43:46
Živjo, mene zanima, v kateri smeri razmišljate za v naprej, po Oš?
Mene zanimata veterina in kinologija,a je tukile še kakšen navdušenec za te dve smeri? :o

Lp!
js se tud za veterino zanimama.O kinologiji pa razmišljam ::)



fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 07 Avgust 2009, 12:50:22
js se tud za veterino zanimama.O kinologiji pa razmišljam ::)

Samo opozorilo... kinologije se ne da študirat, ne obstaja šola za to in ni poklic. (žal...)  ;)



nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #135 : 09 Oktober 2009, 21:56:10
Zagotovo mehanična ;D.

Sej bo, al pa tud ne!


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #136 : 07 Januar 2010, 16:51:38
Sej vem, da je tole moje že tretja izbira ampak pomoje zadnja...  :) A je kdo na SŠOF? Sej vem, da se da na netu dost prebrat ampak bi raje vedela iz prve roke =) Pa če kdo mogoče ve... Na SŠOF, kakšna omejitev vpisov je in koliko je povprečno vpisov..
Hvala&Lp, Tjaša



delfinčika

  • Gost
Odgovori #137 : 09 Januar 2010, 12:48:52
Ja super ste  ;D .
Šla sem pa gledat za vet.. tuki bodo verjetno ful omejitve ane? No sej bi šla tut za gimnazijo gledat sam vsi neki tok govorijo, da je zlo težka in da mi je ne priporočajo  ::)

Na kero šolo za vet si pa šla?



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #138 : 20 Januar 2010, 21:50:08
hej,jst sem pa v 9. razredu se mormo počas odločit. bila bi samo VETERINARKA. Pomoje bi šla že zdaj na BIC SAM K JE TAKO DAAALEČ. AJA, SM PA IZ Nm.  :PMI lahko kdo pove kaj več o biotehnični gimnaziji'
hvala eva in tajka

love animals4everandalways


Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #139 : 21 Januar 2010, 20:51:43
Jaz grem na BIC - gimnazija. Poglej si na njihovi strani, majo zelo lepo predstavljeno šolo. Mi smo tudi imeli nek naravoslovni dan tam in mi je bilo zelo všeč. Šola je dobro opremljena, imajo tudi veliko živali...
Meni je zelo všeč.
Tisti ki ste tam... zanima me kakšna omejitev je bila lansko leto. Me skrbi da me nebi sprejeli... sem pa pravdobra od 7. razreda, ocene imam večinoma 4 in 5, vmes pa se znajde tudi kakšna 3 :-[


soli

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 3
Odgovori #140 : 22 Januar 2010, 13:22:30
Punce, moja hčerka je na Biotehniški gimnaziji v 1. letniku. Šola je prenovljena, na lepem koncu Ljubljane. Lansko leto na gimnaziji ni bilo omejitve, ker je bilo ravno prav vpisanih, pri vet. tehniku pa so bile. Gimnazija je kar težka a največja težava je v tem, da je prehod iz OŠ na gimnazijo za večino otrok, kar težak. Ko se privadiš, zadeva steče. Treba se je učiti, predvsem je velik poudarek na matematiki in fiziki in tudi prof. veliko zahtevata.
Če imate željo po fakulteti (veterini) priporočam gimnazijo, kajti iz srednje šole na vet. fakulteto je težko priti saj je problem ravno fizika in kemija.
Tudi hčerina želja po veterini sega v začetek OŠ. Zato pa,če je želja velika in cilji jasni, se premaga marsikatero oviro  :)
če želite hčerko najdete na forumu Svet živali, tam se dnevo oglaša.
lp in srečno!



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #141 : 23 Januar 2010, 14:03:26
AM jast sem mislila na Biotehnično gimnazijo blizu Novega mesta. Šola je res na zelo lepem kraju in imajo veliko žvali, ker so zdraven tudi druge srednje šole.(kmetijska...)

love animals4everandalways


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #142 : 29 Januar 2010, 11:15:53
hej,jst sem pa v 9. razredu se mormo počas odločit. bila bi samo VETERINARKA. Pomoje bi šla že zdaj na BIC SAM K JE TAKO DAAALEČ. AJA, SM PA IZ Nm.  :PMI lahko kdo pove kaj več o biotehnični gimnaziji'
hvala eva in tajka


Tajka,saj en bic je tudi v NM,a ni?

Se vidimo na informativcih? :D mi komaj čakamo :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #143 : 30 Januar 2010, 11:50:26
Iz kje pa si ti ? V novem mestu je biotehnična gimnazija.Na zelo lepem kraju -ven iz samega mesta ... :D

love animals4everandalways


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #144 : 30 Januar 2010, 19:47:48
Aja je samo gimnazija,ni veterine? nisem vedela :-[

Jaz drugače iz Tuhinjske doline,3. letnik bica v Lj ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #145 : 30 Januar 2010, 20:32:46
JA,ja samo bio. gimnazija je pa še tiste srednje šole- kmetijska ... :)

love animals4everandalways


klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #146 : 09 Februar 2010, 18:57:20
Oblikovna v Lj smer Fotografski tehnik :D

papa***


Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #147 : 11 Februar 2010, 21:06:24
Gre kdo jutri na informativce na BIC?  :)


elaphe

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 14 Februar 2010, 14:49:35
Jaz sem bil na informatiucu v BIC-u (gimnazijska smer) ... kaj naj rečem drugega kot...ZAKON ŠOLAAAA!!!!!

Sem kar mravljince dobiu od navdupenja, ko sem v šolo vstopiu!

Pa T.M.T sem videu in poslušal, ko je razlagala o neki destilaciji s siuko (sej mi ni bilo nič jasn'n) ...če bo po sreč in bom biu sprejet se bomo večkrat vidli :o

lepo se imejte!



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #149 : 15 Februar 2010, 18:11:16
...se pravi da nas bo ene par mogoče sošolcev  ;D :D....
Jaz grem tudi na BIC (tehniška gimnazija)

Lp, urša

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]