naši nicki

TYASHY · 18454

majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #30 : 28 Februar 2007, 09:48:44
po mojem imenu
prav nič posebnega kot je rekla maychy ::)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #31 : 28 Februar 2007, 10:26:52
tetameta= moj alterego v virtalnem svetu (na forumih in mailu)... Drugače pa nima nobene veze z mano ali mojim psom... Enkrat me je fant prijavil na en forum pod tem imenom in tako je ostalo...sedaj se na vseh forumih prijavljam z njim... :P

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #32 : 28 Februar 2007, 15:13:16
Po maminem psu Kastorju  :)


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 07 Marec 2007, 10:36:27
Sam sem nor na nordijsko mitologijo in Thor (bog groma) mi je daleč naj ljubši bog... eko...

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 03 April 2007, 15:55:28
Smo v pričakovanju nove psičke, ki jo dobimo maja. Njeno rodovniško ime pa je moj nick ;)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #35 : 06 April 2007, 07:37:11
Oj!
T.M.T. : je knjiga uspela?
Trigi:prav dobro ime je tole za kakšnega pesjančka, ali pa mogoče celo otroka?
No pa še moj nick:
Jaz imam ogrooooooooooooooooomno nickov:Devil666(podedovala od mamice in se sklada z mojo žleht-kot-pes majico!!! >:D ) Tyasholinca, TyaShoLiNiCa ::) puppika, ki je zelo redek  :-\  pa še ogrooomno bi se ih našlo!!!
Ampak Tyashy to je pa ammm.. ukraden nick :-[ videla sem pa ga na nekem chatu in mi je bil fuuul všeč(sedaj ne več tok, sem ugotovila da vsebuje preveč ipsilonov  :-[  ::)  Aja patisti punci se opravičujem ker sem ji ga ukradla  :-[ ;D

Lp,Tjaša



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #36 : 01 November 2007, 09:14:46
Alja zapisano malo drugače. ;)



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #37 : 01 November 2007, 14:12:41
Jaz pa ne kompliciram preveč z nicki..  sem Jana in takšen je tudi moj nick povsod  :)   edino tukaj sem morala dodati zvezdico zadaj, ker je uporabniško ime Jana že bilo zasedeno   ;)

edino na msn rada spreminjam nicke - večinoma Jana ampak zdaj sem že nekaj časa Marelca  :)  če vprašate zakaj - ker mam sobo take barve  :P  alpa no, mogoče mam malo bolj živo oranžno kot je marelična barva sam ok  ::)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #38 : 01 November 2007, 14:28:20
Ja jaz sem pa pobrala nick iz mojega imena.Samo mi gre zdaj prav na živce ker so male in velike črke pa ta smajli. :( Bolj prav bi mi bilo če bi bila samo Lea.
Pa ne morem biti :(

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 01 November 2007, 14:35:01
Moj nick je pa v bistvu moj vzdevek, ker me vsi kličejo Babsy.... ampak ker je bil že zaseden sm dodala še ka, torej še ena izpeljanka iz vzdevka.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #40 : 02 November 2007, 08:49:24
No mene nick ninci spremlja že 10 let (madona smo že stari :o), še iz časov ircanja, tako kot Črta Trigi ::) Ker tam ni bilo možnosti Č-ja je pač namesto ninči nastalo ninci in zdaj mi gre po pravici povedano prav na živce, če me kdo napiše s Č-jem ::)
Je pa logično iz mojega imena.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #41 : 02 November 2007, 08:52:48
trigi - ne sekiraj se, Slovenija se bo tako ali tako v celoti prodala EU, pa boš Triglav lahko kmalu kar sam kupil. Bomo naredili eno zbiralno akcijo zate, ki še biješ bitko za vse nas  ;) (če že otroku ne, daj pa vsaj kaki živalci tole ime, je prav super ;))

Ammm ne spodbujaj tega prosim ::) Sicer bi mogoče res Tisa in Trigi pasalo skupaj ampak.... ::) Bogi otrok ::)

Lp nina



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #42 : 02 November 2007, 09:04:16
No mene nick ninci spremlja že 10 let (madona smo že stari :o), še iz časov ircanja, tako kot Črta Trigi ::) Ker tam ni bilo možnosti Č-ja je pač namesto ninči nastalo ninci in zdaj mi gre po pravici povedano prav na živce, če me kdo napiše s Č-jem ::)
Je pa logično iz mojega imena.

Hehe,men je Ninci tud lepše kot Ninči. :P :D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #43 : 02 November 2007, 09:21:01
Prej sem bla kancha, iz Kane seveda. Zdaj sem pa Jackie, pa nevem zakaj  ;)
Me je pač nekaj pičilo in sem ostala pri tem  ::)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #44 : 02 November 2007, 16:15:47
Ammm ne spodbujaj tega prosim ::) Sicer bi mogoče res Tisa in Trigi pasalo skupaj ampak.... ::) Bogi otrok ::)

Lp nina
Oj!
Hehe, od mamice direktor ima hčerki: Olimpio in Romo  :D :D :D :D :D :D :D  ;D Bogi otrok, pa ne vem, če ni tudi Roma en nogometni klub  :-X
LP,Tjaša



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #45 : 02 November 2007, 17:18:21
Ja zanimiva imena dajejo otrokom.. jaz poznam eno Žužo  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #46 : 02 November 2007, 19:37:59
Ah to je že druga tema ampak en profesor geografije ima Sočo in Savo ::)

Lp nina



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #47 : 02 November 2007, 21:40:19
No ja no... Eni starši so pač kruti: Jaka Racman, Torek, Maik, Sidonija, Orhan, Maja Čebela, Matjaž Kralj, Živa Zver, sestri Andromeda in Atena,... Ne bom pozabila znanca, ki je svojemu kolegu ob poimenovanju otroka z nekim čudnim imenom (se ne spomnim prav dobro kakšno je bilo) lepo povedal: "pa se ti zavedaš, da te bo ta otrok, ko bo odrasel krepko prebutal?".
lp
T.

8)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #48 : 02 November 2007, 22:22:15
joooooj  :o ;D

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #49 : 02 November 2007, 22:29:11
pupa del mojega nicka je , ker tako ljubkovalno kličem Toplo, t je pa ker je bil ta nick že zaseden (t=Topla)

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #50 : 02 November 2007, 22:33:38
ime mojega nicka pa je po silverju



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #51 : 03 November 2007, 10:58:18
No naša knjižničarka je Sava Osole :o...ok...otrok moje profesorice za slovo je bil Lev,mož je bil Miško...poznam tudi Narciso...

Da ke padeš.Najbol pa nastradajo otroci :(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #52 : 03 November 2007, 15:00:35
agility loving--> ker obožuuujeem agility
girl-->ker sem ženskega spola ;D

nastal je ko sem iskala primeren nick za moj msn..hotela sem pa da vključuje da sem   punca, ki ima rada pse&agility  in tako mi je ati pomagal da sem prišla do tega nicka..


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #53 : 06 November 2007, 08:43:52
No ja no... Eni starši so pač kruti: Jaka Racman, Torek, Maik, Sidonija, Orhan, Maja Čebela, Matjaž Kralj, Živa Zver, sestri Andromeda in Atena,...
Še zmeraj se pa nič ne more primerjati z imenom Ana Konda (dejansko jih je osem v Sloveniji- http://www.stat.si/imena.asp )

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #54 : 06 November 2007, 13:03:54
Še zmeraj se pa nič ne more primerjati z imenom Ana Konda (dejansko jih je osem v Sloveniji- http://www.stat.si/imena.asp )

Ojej  ::)    hmm..  kaj pa če bi vam kdo dal takšno ime? Bi se šli preimenovat?  ???

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 06 November 2007, 14:32:38
Definitivno, priimek sem že zamenjal, poznam primer, osebek, ki mi je polagal ploščice v stanovanju, ime mu je Aleš, do 18 leta je bil Kemal.

A.

Ojej  ::)    hmm..  kaj pa če bi vam kdo dal takšno ime? Bi se šli preimenovat?  ???



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 06 November 2007, 14:34:44
Naj Pivec
Elvis in Elvisa, yep, brata so vprašali, kako bi dal sestrici ime.
Dvojčka: La in Al

A.


No ja no... Eni starši so pač kruti: Jaka Racman, Torek, Maik, Sidonija, Orhan, Maja Čebela, Matjaž Kralj, Živa Zver, sestri Andromeda in Atena,... Ne bom pozabila znanca, ki je svojemu kolegu ob poimenovanju otroka z nekim čudnim imenom (se ne spomnim prav dobro kakšno je bilo) lepo povedal: "pa se ti zavedaš, da te bo ta otrok, ko bo odrasel krepko prebutal?".
lp
T.



alesh666

  • *
    • Prispevkov: 265
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 06 November 2007, 14:35:41
V prejšnem bloku kjer sem živel smo imeli sosedo, Živa Zver. Funny as hell :-)

A.

Še zmeraj se pa nič ne more primerjati z imenom Ana Konda (dejansko jih je osem v Sloveniji- http://www.stat.si/imena.asp )



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #58 : 09 November 2007, 19:32:05
Bratrančeva sestrična je imela tudi krasno ime...Živa sicer ampak pisala se je pa Groza  :'( Bogi otrok

Ana Konda  :o ta je pa res nekaj boljšega kar sem v zadnjih dneh slišala

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #59 : 09 November 2007, 19:33:21
Omg, Živa Groza!? >:(