moj muc potrebuje pomoč!!!

tačka · 1569

tačka

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
  • hvala za odgovore
: 26 Februar 2007, 23:25:31
zdravo! ???

pribljižno v septembru smo našli jaz in moji prijatelji malega tigrastega mucka, do zdaj mu je kazalo dobro. zdaj pa se čudno vede skoraj ves čas spi, ko hodi se skoraj plazi oz. hodi zelo nisko, res zelo zelo veliko mjavka (kot bi jokal), res nevem kaj naj naredim, zato vas prosim za kakršno koli pomoč :'(

             že v naprej res hvala, (moja muca vam bo zelo hvaležna) :-\

                                                                                                               hvala :)

ps: odgovor je zelo nujen, saj je zelo slaba (po zdravstvenem pogledu)  :( :( :(

imam malo muco tačko (tačka) in hišnega zajčka tačka (tačko), imela sem tudi: papagaja kokija (koki), hrčka murčija (murči), hrčka srečka (srečko), hrčka liska (lisko), hrčka miceka (micek),... ker IMAM RADA ŽIVALI!!!-upam da tudi vi!!!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 26 Februar 2007, 23:27:30
Takoj k veterinarju!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #2 : 01 Marec 2007, 22:43:16
Tačka, takoj ko najdeš mačka, ga je treba peljat k veterinarju za splošen pregled, odstranitev zajedavcev in recimo testiranje za mačji aids in levkozo. Takole na daleč ti ne more nihče svetovat, zato upam, da si šla z muckom k veterinarju in da boš kmalu poročala, kaj je pomenilo tole njegovo obnašanje. :-\