Zavetišče Gmajnice

ninci · 162627

Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #120 : 11 Junij 2006, 17:02:06
V Gmajnicah sem bila, samo nismo nič psov sprehajal. Učitelj nam je ocene povedal in smo odšli domov. >:( (1 ura hoje, vožnje z busom in rolerji..po kamnih...za oceno, ki sem jo že vedela)
Jaz pa sem še malo zadaj ostala in uspela fotografirati 3 muce, ki so se potikale okoli in pa malo smukniti k pesjakom in malo pofotkat, tako da ni bilo vse zaman. ;D
Fotke pa dam gor, ko se mi baterije za fotoaparat napolnijo, da jih bom lahko sploh na internet dala.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #122 : 14 Junij 2006, 21:17:54
Oooo, pikica mala, kolk sm vesela zanjga! :D :D :D Sem opazila, da je tudi Rio izginil s strani. ;)

Azu - teb se pa baterije mal dolg polnijo, hehe. :P


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #123 : 15 Junij 2006, 14:04:55
Očitno me že skleroza daje... ::)

Kot sem že rekla, psov nismo sprehajal, zato nimam nič fotografij in nobenega poročila s "terena". To pa ni pomenila, da bom jaz samo sedela za zaptrimi vrati pesjaka in jih opazovala preko mrež. :P Pa sem šla lepo noter (ko je bila oskrbnica zadaj) in sem na hitro poslikala nekaj kužkov. Na moje presenečenje so bili vsi tiho kot miške in me ni noben "izdal". :o

Nekaj kužkov:









Okoli sta se pa sprehajali samo 2 muci:




Nekaj slik pa je še v mojem albumu. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #124 : 18 Junij 2006, 15:39:13
Z nutello sve danes v Gmajnicah sprehajale Pupo in Marsa. ;D Oba sta cukra za pojest, prav luštna in prijazna. Do drugih psov se lepo obnašata, nobenega lajanja in zaganjanja. Na povodcu znata lepo hoditi, le če zagledata psa, vlečeta k njemu, da bi se igrala. Pupa je sterilizirana mešanka stara dobro leto dni in je že nekaj časa v zavetišču, saj je prišla tja kot mladič. Mars je pa 6 mesečni mešanček z resasto dlako, prav tako kastriran.
Mars:

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/lx_IdLl82cdBuYsl.v.jpg

In Pupa:

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/CNja9HuxqwYGL8ie.v.jpg

Še malo mačic sem poslikala, ki so poležavale kot ubite :o in se niso pustile buditi iz spanca.
Naša stara zgovorna znanka:


http://roadie.moj-album.com/slike/959196/QuP277UNdgJRcETa.v.jpg
http://roadie.moj-album.com/slike/959196/JJfvVuBEPJ5tToDb.v.jpg

Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #125 : 18 Junij 2006, 17:38:46
Ja, kolk smo bli vsi preč od vročine. Bogi Mars se je v vsaki senci ulegel in reku, da se mu ne da več naprej. :D Pupa je pa bolj živahno bitje, čeprav bi oba najrajš skočila v potok, z nama plapolajočima na štrikcih vred. Sicer me je najprej mal zaskrbel, ker sta recimo da nekje srednje/večje postavice, ampak sta taka nežna pesota, nič ne vlečeta, med sabo se odlično razumeta in če sm ostala malce predolgo sklonjena nad Pupo, mi ni ušel kak poljubec. :-* :o Al mi je pa kar v objem skočila, pa sva bili zmenjeni. ;D ;D

Evo, Marsove slikice:
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3734873
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3734860
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3734850
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3734838

Pupka:
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3733722
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3733719
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3733716
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3733713

In še skupna: http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3734525

Zadnje čase so se Gmajnice napolnile z novimi obrazki:
Loni je manjši samček, star 1 leto: http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3733544


Taček - 1-letni manjši scrkljanček: http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3733552


Fiki - 1,5-letni mali kuži:
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3735370
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3735355
http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=3735328


Bežno sva videli še Nelsona z malo daljšo dlako, starega 6 let


in Gojko, mešanko z beaglom. Pa še Zoro je bil danes v boksu, ves v slow motionu zaradi vročine, se je naslanjal na ograjo in mi molel ven taco, da nej ga za božjo voljo vsak mal pocrkljam v pozdrav, ker tale pasja vročina je pa preveč zanj. ;)

Za Astro in Dinga ima bolha posebno temo, v albumu so pa poleg njiju še mucke - tale siva me je čist očarala:


Poleg tega je Oxi (na Azujini slikici mešanec s pekinezerjem) v novem domu, prav tako tudi doberman Tai. ;D ;D ;D


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #126 : 18 Junij 2006, 18:10:07
Vidim, da sta uživali, pesjani pa tudi, navkljub vsej vročini.
Se vama kmalu pridružim. ;)
Mars in Pupa sta pa prava pozerja. :D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #127 : 26 Junij 2006, 18:16:04
V soboto je bil v Sožitjih na Slo1 prispevek o Gmajnicah, kjer so predstavili Toma in Nika, oba gluha 1 letna samčka ter Pupo in Tacota, ki imata najdaljši staž v Gmajnicah, še od lanskega leta. No, danes sem pa opazila na spletni stani Gmajnic, da je slika Tacota umaknjena in lahko predvidevamo, da je dobil nov dom. ;D ;D

Ponovitev oddaje je jutri v torek ob 10:25.
Lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #128 : 26 Junij 2006, 18:38:39
Ne znam povezave drugače narediti kot tako: http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rplayer

Greste na "arhiv" poiščete "Sožitja" in vam odpre oddaje po datumih. Kliknete na 24.6.2006. Je pa na 14 min in 15 s.
Lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #129 : 03 Julij 2006, 17:48:26
Očitno je publiciteta naredila svoje in sta Tom in Nik našla svoje nove tople domove. ;D ;D ;D
Lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #130 : 10 Julij 2006, 01:38:35
Gre kdo v teh dneh kaj na Gmajnica ali pa v kako drugo zavetišče? Če ja, bi se priporočala za prevoz  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #131 : 10 Julij 2006, 06:01:49
Jaz grem. Samo nimam drugega prevoza kot avtobus.  :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #132 : 19 Julij 2006, 21:34:35
Danes sva s prijateljico Ines peljali ven dve rundi peskov - Pupo in Meda pa Smuka in Lumpo. Prvi par je na začetku vlekel, potem pa sta se kmalu umirila in lepo hodila, seveda pa sta v tej vročini iskala senco in potočke, tako da me je Pupi celo uspelo zvlečt po nekem sumljivo ugrezajočem se blatu do vode, da si je malo ohladila nogice. :o No, ampak Pupo poznamo, da je prisrčno dekle, je bila pa z Medom malo bolj razposajena kot zadnjič z Marsom, s katerim sta bila dokaj uglajen in umirjen par. ;) Medo je pa 2,5-letni mešanec verjetno med ovčarjem in malamutom nekje v kakšnem kolenu, je velik pes, ampak ni neobvladljiv, en uhelj ima poklapan, kar mu daje še dodatno šarmantnost.
S Pupko pozirata:

Pa še sam Medo

Moram ga mal promovirat, ker je že predolgo v zavetišču, pa ne vem zakaj.


Drugi par sta sestavljala Lumpa in Smuk. Lumpa je luštkana črna psička, prijazna da je kaj, sva se tako crkljali, da je bilo veselje. :D :D Njen razpoznavni znak je malo daljša dlaka okoli gobčka, tako da zgleda kot kašen somček s tistimi brkci. :-* Ampak ko te to bitje pogleda s svojimi očki, se pa čisto raznežiš. Potem pa imamo tukaj manekena Smuka, 2-letnega frajerja, verjetno mešanca s huskyjem, s košatim repom in nenavadno barvo oči - levo oko je rjavo, desno pa rjavo in svetlo modro. Ima pa ogromno energije, samo je bil drugi sprehod malo krajši. Lumpa je bila pa kot vedno živahna, čeprav mi je nekdo rekel, da je pri njej navadno bolj ležerna varianta. 8) Na koncu smo dobili še krtače v roke. Z Lumpo nisem imela nobenih težav in  sva porihtali še celo njene brkce, ;D čeprav sva se med lepotičenjem seveda izdatno crkljali in vmes videli zanimivo plastenko pod klopco, ki jo je bilo treba obgrickati. Smuk pa ni bil pretirano navdušen nad krtačo, ampak je to pokazal na zelo vljuden način, tako da ga pač nisva silili. Ima pa izredno mehek kožušček.

Skupaj z Lumpo

Moja ponesrečena nazumirana Lumpa, ampak se še vseeno vidi njena lepota. ;)


Zunaj je s svojo sprehajalko sedel tudi Ben - skoraj leto dni star mešaneč z labradorcem, ki je tako mlado pasje "tele", je pa razigran in bi skakal in lupčkal vse po vrsti.
Ne vem, komu je kazal tole grimaso, :P drugače je prav lep pesjanko. 8)


Pa še malo muck:
Bela lepotica s temno sivimi lisami se je leno pretegovala


Tale magična črna mačka je bila pa danes nekam prehlajena, me je čist ganila tale slika, ko sem jo vidla s solzico in svečko iz nosa. :-\


Več slikic v albumu.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #133 : 07 Avgust 2006, 21:15:10
Sm mal gledala slike za nazaj, pa sploh ne poročamo, kdo vse je že oddan - Pupa, Ben, Fiki, Dingo... ;D ;D No, ne vem, kako to, ampak dobivamo kar iste pse za na sprehode, tako da sva spet dobili Smuka in Lumpo. In spet se je potrdilo, da je Lumpika ena zelo razigrana gospodičnica, ki najde čas tudi za se mal stisnt, medtem ko je Smuku predvsem do vohanja. ::) Ena skupna slikica:

Pa še Lumpa, k sm prejšnjič samo Smuka limala. :o Res je fajn psica.


Potem sva šli pa en krog mimo boksov in pozdravili Klopa, 3-letnega kužka, ki se tišči k ograji, tudi ko sva ga z bolho vidli na prostem, je prov tačko dvignil, ko je oskrbnik odhajal in ga je pustil sprehajalki. Tako da ima definitivno pravo ime. ;) Res rabi kakšnega človeka, ki se mu bo lahko prilepil na nogo - ali še bolje, v naročje. :D


Boss je mešanec s staffijem, krepak dečko, zeloooo prijazen, z repkom mahajoč in s toplimi učki gledoč ;D vate, res cuker.

Njegova sostanovalka je Ajša, tut dost krepka punca (na sliki od Gmajnic se mi ni zdela ravno), zanimive barve pa zelo lepe svetlorjave oči ima. Na začtku je bla sicer mal zadržana, ampak takoj postane prijazna, če se ji malo dobrikaš. ;)


Tole srce je mene čist očaralo, blondincu je ime Pajo in nej bi bil mešanec z labradorcem, ampak men ma ful lepši obraz. :P Malo ga morajo še poredit, ampak je poskočen fantek tole in je tut mirno prenašal, ko ga je kolegica Ajka grizla v nogo, na koncu ji je pa le rekel, da je dovolj, ampak sploh ni bil hud, samo obrnil se je proti njej in se začel malo igrat z njo, kar si je revica očitno tako želela. ::) ;) :D Na slikah zgleda malo nesrečno, ampak npr. tukajle se sploh ne vidi repa, tako je mahal z njim. :-*



Tukaj sta pa 6-letni umirjeni gospod Nelson (črni) in Tačko, ki ti med božanjem skozi ograjo tako uklešči prste, ko se tišči za čohanje, da jih komaj ven dobiš. :o Pojava je tale cucek. ;)


V treh boksih so bli še mladički:

1. runda: samo dva, zelo podobna 2. kupčku


2. runda: pet malih korenjakov, ene par je bilo tako mirnih in so tako milo gledali, da bi človek kar kakšnega "pod puloverjem" domov odnesel  :P Štirje so bili črni z rjavim, eden je bil pa zelo zanimive barve, tigraste, samo dolgodlak. :o


3. runda: tudi 5 kužkov (od leve): najprej "škotka" (ali škotek) s temnejšim gobčkom, naslednji je definitivno fantek, ki naskakuje vse po vrsti (*cough*kastracja*cough*),  pa še en tigrast fantek in punčka. Blonđo v ozadju (od katerga se vidijo samo nogice) je pa samček.


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #134 : 07 Avgust 2006, 21:53:59
Si pa mela dela danes v Gmajnicah. ;D ;D Ta smuk je meni tako posrečen, kar nekaj posebnega s tem belo črnim kožuhom, ponavadi kake male peseke vidiš take barve, velike bolj poredko. Ok, Klop je pa eno smešno ime, da bi ga jaz tudi kakšnemu članu dala, pa bi mela še enega zajedalca. :o :o
Citiraj
otem sva šli pa en krog mimo boksov in pozdravili Klopa, 3-letnega kužka, ki se tišči k ograji, tudi ko sva ga z bolho vidli na prostem, je prov tačko dvignil, ko je oskrbnik odhajal in ga je pustil sprehajalki.

Kaj si hotela s tem povedat? Meni ni jasno, a si se zatipkala, ker mene ni bilo zraven. A poznaš še kakšno bolho, jo pretepem, ker mi je nick ukradla. :D :D ;D

Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #135 : 07 Avgust 2006, 22:50:14
Ja, bolhca, seveda si bla zraven, :P mislila sem zadnjič (mislim, da je blo takrat, ko sem tudi Astro slikala), ko ga je nekdo hotel peljat na sprehod, pa sva se še smejali, kakšna pojavca je - tak mejhn debelušen kuža, k najprej sploh ni hotu jit, ampak je z dvignjeno šapico šmrkal za tistim, ki ga je ven pripeljal iz pesjaka. :D O, madona, ti bi kar tepla druge bolhe! :o ;D ;D Smukec je res posrečen in lep peso, dons je celo pet sekund kar lepo hodil poleg. ;) Jest Lumpe nism sekirala in sem rajš plapolala za njo. Ampak tukile sta mi pa svetovna, k Lumpa lupčka Smuka na jezik: http://nutella.moj-album.com/album/3087584/?os=4356236 :o :-*


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #136 : 08 Avgust 2006, 20:38:14
P. S. ;D Na ta zadnji slikici mladičkov je tigrasta seveda punčka, sej se na uni slikici, ko sedi, dobro vidi. ::)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #137 : 19 Avgust 2006, 07:49:55
Ok, Brina je dobila nov dom, smo jo pa sprehajali enkrat daleč, daleč nazaj. ;D Pa Klop tudi.
Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #138 : 19 Avgust 2006, 10:05:03
No, lepo. :D :D Dodajam pa še, da tudi svetlega Paja, rotike Astre in črnega Čika ni več na straneh Gmajnic.


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #139 : 20 Avgust 2006, 17:57:37
Ravno kar sem izvedela na sosednjem forumu, da je Brina iz Gmajnic umrla v njihovi oskrbi, nekaj sumljivega se dogaja tudi z mucami. ??? :(
Lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #140 : 22 Avgust 2006, 10:18:19
Še iz drugega vira sem izvedela, da je bila v Gmajnicah kuga med mačkami in jih je veliko pomrlo.
Lp


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #141 : 31 Avgust 2006, 23:37:34
A je bil kdo v zadnjem času v Gmajnicah? Ker mi je ful v oči padel mislim, da mu je ime Beni (videla sem ga na spletni strani)   :-*

Lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #142 : 13 September 2006, 21:45:39
No, pa sem tudi jaz doživela slabo izkušnjo z Gmajnicami. Namreč nekaj deklet se nas je zbralo in smo začele loviti brezdomne mačke, da jih peljemo sterilizirati/kastrirati v Gmajnice, kjer je občina Ljubljana poskrbela, da je zastonj. Kar nekajkrat smo poklicale tja in se najavile za naslednji dan, ampak ker so mačke precej divje, jih ni lahko ujeti, zato so nam Gmajnice predlagale, da pokličemo, ko bomo mačke že imele ujete.

Tako se je zgodilo danes, da je meni uspelo ujeti eno mačko in enega mačkona, vendar ko sem poklicala v Gmajnice, da jih pripeljem, mi je ženska na drugi strani najprej odgovorila, da to akcijo bojo imeli pa šele v oktobru. Ker sem ji povedala, da smo se o tem že menili, je rekla, da bo vprašala skrbnika. Nato mi pove, da je veterinar na dopustu. Pa sem jo vprašala zakaj to ne povejo, če smo se zmenili, da pokličemo, ko bomo ujeli mačke, pa reče, da je ona tudi šele v ponedeljek zvedela, da je na dopustu. Zakaj je pa potem spraševala oskrbnika, če je vedela, da je veterinar na dopustu? Bi verjetno že takoj povedala, a ne? V glavnem sem potem jamrala, da imam že ulovljene mačke, da jih ne morem zdaj kar ven spustit, ker se težko ulovijo, ampak je ni ganilo, je rekla šele naslednji teden.

Torej naj bi mačke počakale zaprte v kletki do naslednjega tedna  ???, ali pa bi jih morala izpustiti in bi šel ves trud v nič, saj bi sigurno izgubila zaupanje in se ne bi več mogla približati mačkom. No, pa sem poklicala potem na veterinarsko postajo v Mestnem logu, če lahko pripeljem na sterilizacijo/ kastracijo, ker jih imam že v boksu in naslednjič se mi ziher ne bojo pustile ujeti. Na srečo so bili razumevajoči in so me sprejeli brez naročanja, ampak bom zdaj morala plačati iz lastnega žepa za nekaj kar bi morale poskrbeti Gmajnice.

Skrajno neodgovorno od Gmajnic po mojem mnenju. Potrebno je omejiti populacijo prostoživečih mačk v Ljubljani za kar Gmajnice ne naredijo nič, razen da sterilizirajo, lovijo/mo pa jih tako prostovoljci. In potem, ko se že meniš z njimi, in vejo da ni lahko ujeti divjih mačk, pa še toliko niso, da povejo, naslednji teden pa ne sprejemamo, ker je veterinar na dopustu (če je res).
Lp


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #143 : 20 September 2006, 12:59:40
Se malo pozno oglašam :-[

Jaz sem bila pred enim tednom v Gmajnicah na praksi.
Na sprehod sem peljala Falkona (izjemno pridem pes, sploh ni vlekel, je lepo mirno hodil ob meni in označil vsako bilko ::)), potem pa sem še prostovoljno pomagala pri socializaciji psov v karanteni, kjer sem 1 uro preživela z zelo navihanim mladičkom :D

Falkon


Malček (jaz sem ga klicala Frik)


Še ena psička iz karantene

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #144 : 26 November 2006, 14:56:46
Končno smo se šli spet malo sprehoditi z gmajničarji. Je bilo tako lepo vreme, da je veliko ljudi prišlo na obisk, zato smo dobile le eno rundo za sprehajat, ostale smo pa iz zasede poslikal. :D

Jaz sem imela vlečno službo Dante :o, nutella pa Čarlija.

Čarli Dante Dante in Čarli

Lp


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #145 : 26 November 2006, 16:22:54
Iz zasede, ja, beri: bolha pošilja nutello "dej, laufi za njim!" jest pa skačem kot kak paparac na fedrih tam po Gmajnicah in samo čakam, kdaj me bodo prijeli pod roko in pospremili do izhodnih vrat. ;) Drugače pa, ker imam bogate izkušnje z Dantejem in vrvico, sem zlobno prepustila njega bolhi - kar se je izkazalo za res koristno, kajti danes nisem bila jaz tista, ki je odšla domov z žuljavo ročico. >:D Moram pa rečt, da če odštejemo njegove vlečne strasti (ki bi se mu jih seveda dalo "izbiti" iz riti :P), se mi zdi prav en fajn peso. Je prijazen, seveda vedno pripravljen na divjanje, radovedno čakajoč na priboljške. :D Sam midve z bolho sva bolj protipriboljškovno usmerjeni. :o Čarli je nekako enake višine in konstitucije kot Dante, pa sploh ne vleče tako močno, je tudi dokaj prijazen fant, čeprav mislim, da bi rabil bolj odločnega človeka. Ima pa res interesanten imidž s tem svojim svetlomodrim očesom (notri je še malo rjave barve primešane, če smo natančni ;)), ki sveti ven iz črnine.

Čarli


Dante


Čarli, Dante in bolhine noge  :P


Muri ni bil najboljše volje, ker se je nenehno kaj dogajalo okoli njega.


Blontni labradorec Lord


Srednje velik mirni črni mešanec Ron z rjavimi ožigi


Srčica Neli, majhna in suhljata psička, zelo luštkana in čupasta


Ekstra prijazen in ekstra velik Črt


Pa še Mars, ki bo danes zvezda v TLP. Upam, da se mu bo nastop obrestoval z novim toplim domkom, ker je že predolgo v zavetišču, pa je tako prijazen fant, da mi ga je čisto škoda. Drži se, Marsek!


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #146 : 27 November 2006, 19:48:08
Ob pregledovanju slikic sem opazila, da sem čisto spregledala malega Flika, tako da zdaj popravljam storjeno mu krivico. :-*


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #147 : 03 December 2006, 15:21:36
Ja, itak, spet sva z bolhco prišli malo kasneje, tako da so naju lepo ponucal za večje zverine - spet sva se zabavali z Dantejem in Charliejem. ;) Bolha se je trudila z Dantejevim vlečenjem in občasno ji je res ustregel in hodil poleg, ;) naša bolhca je bila pa tako navdušena nad njegovim učnim potencialom, da mu bo verjetno kar novo temo odprla. :o Torej od prejšnjega tedna se modela nista kaj dosti spremenila, še vedno sta fanta, polna življenja, tako da sta naju dodobra zmatrala. Moram pa omenit, da ko sva bile v največjem fotozagonu, nama je eden od tamkajšnjih uslužbencev diskretno namignil, da to ni potrebno, ker da imajo vse slike na spletni strani (saj to smo vedeli, ampak kaj, če pa nekatere niso najboljše >:D). Skratka, očitno se na internetu znajdejo fotke od gmajničarjev s pomanjkljivimi podatki, potem pa ljudje kličejo in sploh ne vedo, katerega psa hočejo. Tako da, če hočete, da legalno in v miru opravljava svoje delo, ;D ;D prosim, če reklamirate te kužke, natančno napišite vse podatke - predvsem pa, kako je ime psu, ker se nimajo časa pregovarjat o "tistem tamalem rjavem, ki je bil objavljen v Novicah" (česar oni sploh ne vedo). Hvala. ;)

Okej, tisoč in ena slika Danteja in Charlieja


Pa še posamezno, najprej Charlie, potem Dante


Dumbo, verjetno mešanec s škotom, mlad navihanček


Že zadnjič omenjeni Lord, ki ni imel časa za naju, ker je mel toooliko opravka s trančiranjem žogice


Še trije korenjaki, najprej Ron z ovratnikom, Bono in Črt, tudi frišno kastriran


Mali Ari se je razburjal


Naša stara znanca, Smuk in Lumpa


Pa še tigrasti Toni, ki se rad sprehaja, najbolj pa uživa, če ga kdo čoooha in se sploh ne naveliča, samo da se komu da s tem ukvarjat. :-*


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #148 : 03 December 2006, 15:44:24
Nekaj starejših slik Murija:



Sem bila presenečena, koliko energije ima. :o Na začetku se je bolj vlekel za mano, potem pa se je kmalu zarživel in je bila cela žurka. ;D

V sredo bom poskusila zopet kaj slikat (zadnje čase nimam fotkiča nikoli sabo :-[)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #149 : 03 December 2006, 19:29:54
ojla! :P jaz sem bila pa pred kakšne pol leta nazaj v gmajnicah  pa smo sprehajali zdi se mi da sivo-črno psičko z imenom palčica! tisti ,ki malo bolj hodite v gmajnice kot jaz če mogoče veste če je še tam.