Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1707141

Nati

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 13 September 2007, 10:24:19

Ojla,

Jaz dodajam še dve kvalitetni psarni yorkijev na Hrvaškem in sicer:

Fiocco Rosso iz Rijeke
http://www.fioccorosso.hr

in

The best models iz Zagreba
Telefon: +385 01 4872790
Mobitel: +385 091 5087122
Kontakt osoba: Latica Far-Smojver

Lp,
Nati




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #31 : 13 September 2007, 10:26:24
Ne vem če je še aktualno in kakšna je kvaliteta mladiča in psov te psarne ampak... vprašat ni greh pravjo: http://www.pesjanar.si/index.php/2007/822

Lp nina



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 13 September 2007, 12:36:45
Poznam kvaliteto in cene vseh zgoraj omenjenih psarn tako da me lahko kontaktiraš če želiš kakšen nasvet  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 13 September 2007, 12:40:20
Poznam kvaliteto in cene vseh zgoraj omenjenih psarn tako da me lahko kontaktiraš če želiš kakšen nasvet  ;)

Ne jaz :D To je bilo namenjeno Elli, da naj povpraša če je oglas sploh še aktualen.  ::)

Lp nina



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 13 September 2007, 12:42:09
Vem ninci moj post je bil namenjen Elli  ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #35 : 13 September 2007, 13:13:35
Vem ninci moj post je bil namenjen Elli  ;D

Aja :-[ sorry ;)

Lp nina



ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #36 : 15 September 2007, 09:51:41
Hvala za vse odgovore, sem že posredovala kontakte naprej...tebi Gigosy pa napišem še mail. Hvala ti. ;)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 06 Oktober 2007, 09:19:45
Hmmm tale tema o yorkijih na tem forumu je pa kar mal zamrla.
Torej kje ste ljubitelji yorkijev  :D

No jaz sem pred nekaj dnevi ponovno malo slikala našo navihanko  ::):
[/url]


No zdej pa še vi dodajte kakšne fotke vaših lepotcev in lepotičk  :o


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #38 : 06 Oktober 2007, 09:36:42
Iiiiiiiii,kako je luškana!!! :-* :-*

Lp Alja



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #39 : 06 Oktober 2007, 09:47:28
Ja...moram tudi jaz malo novejše slikice gor dati, samo mi nismo tako lepo počesani... :-[

Lp, Tjaša  ;D



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #40 : 06 Oktober 2007, 10:20:17
Evo nas:

On je naša glava družine, čisto moški karakter  :D, ampak ne mu povedati, da mu gleda jeziček ven, ker se mu to dogaja ponavadi samo v spanju  :P


To je naša punca, včasih nežna kot marjetica  :) ,včasih pa navihana kot...kot yorkiji  :o :D :D

 
Tako našega fanta preseneti s skokom na njegov rep  :o :o, medtem ko je naš fant poziral in se trudil biti čim bolj možat.  >:D


Največkrat sta pa v tem elementu:


...ki sledi v tega  :o:


Lp



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 06 Oktober 2007, 10:23:35
 :D Zadnja je THE BEST čista koma  :D :D :D


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #42 : 06 Oktober 2007, 11:19:10
Gigosy, a mi lahko prosim tukaj napišeš kakšno internetno stran, kjer lahko naročim Nature´s Variety hrano. Bi jo res rada probala, ker je res zelo pohvaljena in mi zdajšnjih briketov resno zmanjkuje. Hvala. ::)




Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 06 Oktober 2007, 11:25:01
Oj!

No me veseli, da si prišla sem, tukaj smo bolj svobodni in se lahko bolj sproščeno pogovarjamo  ::)

Seveda evo stran kjer sem jaz naročala to hrano predno jo je bilo možno dobiti pri nas. Poštnina je zelo ugodna, se mi zdi da še v SLO ne dostavijo za tako ceno  :D

https://ssl.kundenserver.de/www.cats-country.co.uk/sess/utn;jsessionid=154676eff80ef2d/shopdata/index.shopscript



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #44 : 06 Oktober 2007, 11:38:39
Srček si, hvala.  :) 

Če pa tega ne bo jedu mulc razvajen jih bo pa fasal, resno mislim. >:(



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 06 Oktober 2007, 11:42:00
Aja še niste imeli tega?  Sem razumela kot da ste že jedli te brikete pa vam jih je zmanjkalo. Ja no jaz lahko rečem samo to, da od sto preizkušenih briket, ki sem jih ponudila našemu razvajencu so ti edini ki jih gospod je  >:(


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #46 : 06 Oktober 2007, 12:01:04
Ne teh še nisva imela. Probala sem že vse od Canidae, Arden grange, Almo nature, zdaj imam Nutra gold pa se tudi nekaj zmrduje. Zdaj bom pa tele nabavila potem mi je pa čist vseeno, če bo lačen bo jedel drugače naj pa strada. Zdaj ga imam pa zadost.



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 06 Oktober 2007, 12:09:58
Ne teh še nisva imela. Probala sem že vse od Canidae, Arden grange, Almo nature, zdaj imam Nutra gold pa se tudi nekaj zmrduje. Zdaj bom pa tele nabavila potem mi je pa čist vseeno, če bo lačen bo jedel drugače naj pa strada. Zdaj ga imam pa zadost.

Haha... točno tko sem tud sama rekla ko sem ga imela poln kufer, potem pa je vsake 2 dni pojedu ene 3 brikete toliko da je preživel in seveda sem spet prej obupala jaz  :D saj je že tako ves koščen potem pa je še shujšal  >:(


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #48 : 06 Oktober 2007, 15:05:34
Kdaj mislite iti na razstavo v soboto ali nedeljo? S kužmani?

Lp



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #49 : 08 Oktober 2007, 21:39:39
Dober večer,

končno smo tudi mi postali novo pečeni lastniki yorkshirske terierke Ande  ;)

naša princeska je vele pridna in zelo rada je suhe briketke....

lep pozdrav, Tjaša


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 11 Oktober 2007, 21:32:16
Hey čestitke Zoya  :)

Kdo ima namen priti v soboto na razstavo v Mb?


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #51 : 11 Oktober 2007, 23:07:01
Gigosy!

Da še te tu vprašam...kdaj prideš ti...ob kateri uri?  :)



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #52 : 12 Oktober 2007, 09:59:08
tudi mi bi z veseljem prišli, pa je naša pikica še premala za take izlete...
bo pa ravno prav razigrana, ko bo Hrušica!!!  >:D

lp, T.



YTLOVER

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 16 Oktober 2007, 09:52:51
BUČKO !!!

PRAV DOZDEVA SE MI, ZA KATERO PSIČKO GRE....
IN MISLIM, DA JE ZELO GRDO OD TEBE, SAJ SI DOBIL PSIČKO ZASTONJ-ZARADI SELITVE DRUŽINE V DRUGO DRŽAVO-IN TO KVALITENO PSIČKO.IN TUDI VEM, DA NI BILA ZANEMARJENA-KOT PRAVIŠ....
RES SE MI NE ZDI FER OD TEBE, DA OBREKUJEŠ....PO DRUGI STRANI PA BI RAD PARIL 7 LET STARO PSIČKO-ČEPRAV SO TI VSI ODSVETOVALI -IN PRODAJAL MLADIČKE.....
KAR PA SE NJENE KONDICIJE TIČE-TI LAHKO SAM POTRDIM-DA JE PSIČKA BILA VEČKRAT NA DAN NA DOLGIH SPREHODIH !!!!

JA-DOBROTA VČASIH RES NI  NAJBOLJŠA....KER LJUDJE TEGA NE CENIJO,....



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #54 : 16 Oktober 2007, 14:46:51
Zakaj je bilo to potrebno napisati bucko??Da lastniki niso dobro skrbeli za njo...Morda zato da bi bil ti v dobri luči...da si k sebi vzel "zanemarjenega psa"??! :-\

lp



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #55 : 16 Oktober 2007, 17:42:28
Zakaj je bilo to potrebno napisati bucko??Da lastniki niso dobro skrbeli za njo...Morda zato da bi bil ti v dobri luči...da si k sebi vzel "zanemarjenega psa"??! :-\

lp
Oj!
Alya  >:( VTLOVER je napisal samo da se mu DOZDEVA  ;) Sploh pa TI ne veš, kakšne so bile razmere, samo po pisanju VTLOVER-ja sodiš  ;)  ::) Pa oprostite za vmešavanje
Lp,Tjaša



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #56 : 16 Oktober 2007, 18:12:50
Ja no saj vem. ;) Lahko da je vtlover celo ta lastnik pa sam sebe brani.Se opravičujem če je tako...

Lp



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #57 : 16 Oktober 2007, 18:15:32
Ja no saj vem. ;) Lahko da je vtlover celo ta lastnik pa sam sebe brani.Se opravičujem če je tako...

Lp
Oj!
Hja, bi mogli imeti slikovne dokaze-po mojem mnenju  ;)
Lp,Tjaša



cervantes

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 17 Oktober 2007, 12:44:06
Pozdravljeni !!!

Ne morem si kaj, da ne bi napisala nekaj stavkov...
Sicer nisem lastnica te pasme-sem pa vzrediteljica višavskih terierčkov...
Debata poteka o Bučku, katerega poznam zgolj iz drugih forumov...Sedaj se moram pridružiti yt lover-ju...
Zagotovo je yt lover prav ugotovil. Gre za mojo drago sosedo, prijateljico, ki se je selila iz Slovenije. Psička, katero je želela oddati samo v ljubeče roke-je našla lastnika-bučka. Bučko ima yorkija-brez rodovnika (verjetno tega še ne veste ). Rodovnika zraven ni dobil-ker je povdarila, da pariti ne sme-nikakor-saj je psička že imela carski rez...Pa tudi leta niso več najbolj primerna...
Bučko-kolikor sem govorila s kolegico (skoraj jo je kap, ko je brala o tem-in tudi ni želela sama pisati-ker je preveč šokirana )-lepo te naproša-ne pari- imej "deklico" rad, naj bo za družbo tvojemu psičku-tako kot ste se menda dogovorili....
Kolegica še vedno pravi, da si dober človek-vendar ne piši takšnih neumnosti, ker so preveč boleče zanjo....Yorkica je imela najboljše pogoje, ljubeč dom (to vam zagotavljam ),...-in verjemite mi, da so jo težko oddali...
Bučko-pa še to-psička se goni 2x letno...Takrat te tudi jaz naprošam-saj sem tudi sama imela psičko rada-ločuj tvoja kužka-ali pa poskrbi za sterilizacijo...
Lepo skrbi zanjo-saj si to res zasluži.........
Vam dragi forumci pa še ogromno yorkie užitkov in velik pozdravček vsem skupaj !!!!!!





Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #59 : 17 Oktober 2007, 13:30:59
Če ste bili dogovorjeni, da se psice ne bo parilo in Bučko namerava ta dogovor kršiti se mu psico lahko odvzame. Mislim, da za yorkico ne bo problem najti novega lastnika.

Torej bi paril brez vzrejnega dovoljenja in to 7 let staro psico, ki je že imela carski rez. Krasno. Jaz bi mu odvzela psico že takrat, ko je samo pomislil na to. Zakaj pa je ni lastnica pred oddajo sterilizirala, sploh če je vedela, da ima Bučko še samca? Odgovornost je na obeh straneh.