Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1726498

pufko

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #3630 : 03 Marec 2009, 09:16:14


Zanimiva frizura,odštekana.


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #3631 : 03 Marec 2009, 12:28:29
Frizura ko frizura je lepa al na moj okus nima nič skupnega s jorkem prej bi bla bolša za kitajčke  :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #3632 : 03 Marec 2009, 14:44:14
Meni je frizura fenomenalna :) Je pa res da bi si mogoče morala omisliti kitajčka :):):):) Pa še stričti je nebi bilo treba tolko kot pri yorkiju :):)


Mojčika

  • *
    • Prispevkov: 61
    • Točke: 0
  • Tiffany
Odgovori #3633 : 06 Marec 2009, 11:13:03
Pozdravljene vse forumašice!  ;)


Rada bi se vam pridružila in predstavila našo lepotičko. Imenuje se The Best Models Tiffany, krajše Tiffany. Stara je 3 mesece in pol. Prihaja iz Hrvaške, njena vzrediteljica je gospa Latica Far - Smojver. Njena vrhunska starša sta:  Multi. Ch.Durrer´s Exclusive Priority & Multi. Ch.The Best Models Tina Turner. Brez nje si več  ne predstavljamo dnevov, saj nas osrečuje in polepšuje naše življenje.

Zelo hitro se je navadila na nas in na novo okolke. Problemov glede lulanja, nismo imeli, saj je že bila navajena na pleničke. Obužuje žogice, katere zna prinesti in plišaste igračke. Po naravi je hiperaktivna, hitro učeča in poslušna. Zna že nekaj ukazov in jo z veseljem treniram.

Sladka je kot med in ko jo vidiš, se kar stopiš kot led. Za pokušino Vam pošiljam nekaj njenih slikic.

Lepo se imejte in uživajte s svojimi ljubljenčki.
Lep pozdrav pošiljam tudi  ga.Latici & g.Goranu & dlakavci





Življenje je kot mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #3634 : 06 Marec 2009, 13:49:11
Dobrodošla Mojčika , mala je izreeeeeeeeeednoooooooooooooo leeeeeeeeeeeeepa !!!  :o  Iz kje pa ste vi dve ?  Joj komaj čakam naslednjo jorkiado da se vsi vidimo če je nas zdaj že dosti več  ;)


Mojčika

  • *
    • Prispevkov: 61
    • Točke: 0
  • Tiffany
Odgovori #3635 : 06 Marec 2009, 17:23:04
Dobrodošla Mojčika , mala je izreeeeeeeeeednoooooooooooooo leeeeeeeeeeeeepa !!!  :o  Iz kje pa ste vi dve ?  Joj komaj čakam naslednjo jorkiado da se vsi vidimo če je nas zdaj že dosti več  ;)

Zdravo Tinkapletinka, me veseli, da vam je všeč. Vsi, ki jo vidijo, se takoj zaljubijo vanjo. Prihajava iz Pesnice pri Mariboru.
A mogoče veste, kdaj in kje bo yorkiada?


Hvala za odgovor.
LP

Življenje je kot mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!


taji

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Neli in Kimi
Odgovori #3636 : 06 Marec 2009, 19:32:50
zakaj pa jst ne vidm slikic ???


Mojčika

  • *
    • Prispevkov: 61
    • Točke: 0
  • Tiffany
Odgovori #3637 : 06 Marec 2009, 22:11:35

Jaz tudi ne vem, zakaj so se izbrisale. Ponovno pošiljam slike in upam, da mi je uspelo.


[img]http://lepotickatiffany.moj-album.com/slike/15113614/pcowzObINm8zIzyi.t.jpg
[img]http://lepotickatiffany.moj-album.com/slike/15113614/R7LEKFWOT0_gblTl.t.jpg
[img]http://lepotickatiffany.moj-album.com/slike/15113614/yAX1rrbAUrx_ImdY.t.jpg
[img]http://lepotickatiffany.moj-album.com/slike/15113614/UZwAmMgGxivk2hh9.t.jpg

Življenje je kot mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!


Mojčika

  • *
    • Prispevkov: 61
    • Točke: 0
  • Tiffany
Odgovori #3638 : 06 Marec 2009, 22:36:34


Resnično upam, da mi je končno uspelo.






Njena najljubša igračka Rozi


Stara 2 meseca

Življenje je kot mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!


taji

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Neli in Kimi
Odgovori #3639 : 07 Marec 2009, 08:53:58
no, en pozdravčk vsem ki boste danes uživali na sončku z yorkci!!!
Mojčika, tamala je res zlo luuuššškana!


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3640 : 07 Marec 2009, 09:11:14
Mojčica, res je luštkana :)


tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #3641 : 07 Marec 2009, 09:11:38
Živjo Mojčika!  Ful meš čedno yorkico :)



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3642 : 07 Marec 2009, 10:13:17
Zdravo Tinkapletinka, me veseli, da vam je všeč. Vsi, ki jo vidijo, se takoj zaljubijo vanjo. Prihajava iz Pesnice pri Mariboru.
A mogoče veste, kdaj in kje bo yorkiada?


Hvala za odgovor.
LP

Zdravo Mojčika!
Vse v zvezi z našo naslednjo yorkijado bo še pravočasno objavljeno na forumu, tako da nič skrbet. Samo vreme še čakamo, tako da bo lepo sončno in toplo. Upam da nas bo dosti, glede na vse nove člane ;D
Res je luškana ta tvoja mala!!

Lep pozdravček



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #3643 : 07 Marec 2009, 19:58:04
Petra,a si že našla kak fajn prostor :o :o :o

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #3644 : 07 Marec 2009, 20:12:00
Moj punce danes pa je blo že fantastično vreme !!!!!!!!! U senci 15st in na sončku je blo 20 st !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nažalost smo bli z mojim sami na sprehodu ker je trenutno naša mala bubica z Botticelli in Gigosy na rastavi u Njemči  pa komaj čakamo da se nam punce hitro vrati nazaj.  :o

No pa nobem od vas se nesprema na izlet tle na sonček da bi ste spili kavico z nami ??!??


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3645 : 08 Marec 2009, 08:52:42
Joj Medo še nič nisem iskala po pravici povedano :-[, zdaj ko bo lepo vreme se bova z Tinko vrgle na delo ;D ;D, je tako Tinka?? :P
Če nebova nič našle, pa nam še vedno ostane naš plac v Mariboru, tako da ni strahu, ker yorkijada sigurno bo!! ;D

Lp



ana*

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #3646 : 08 Marec 2009, 18:38:46
Pozdravljeni!
Zanima me, ce kdo ve za kakšno leglo rodovniških Yorkshire terierjev. zelo bi bila vesela, ce bi mi lahko pomagali najti vzreditelja te pasme!!!! ;D  :D  8)



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #3647 : 08 Marec 2009, 18:42:47
Pobrskaj malo nazaj po forumu je omenjenih veliko vredu vzrediteljev.

LP



ana*

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #3648 : 08 Marec 2009, 18:49:02
bom pogledala
hvala ;D



Stassy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #3649 : 08 Marec 2009, 19:40:33
ana* za leglo nevem nobeno...vem pa samo da vzrediteljica od moje stassy želi prodati enega samčka. Star je 7 mesecev, je rodovniški, ter ima menjane mlečne zobke, navajen je na čistočo...je pa bratec od moje Stassy. Vzrediteljica je super, na voljo ti je v bistvu 24 ur na dan, in meni je zelo pomagala.  :) Če te zanima kaj več mi lahko pišeš na zs.

Lp

Tina


Mojčika

  • *
    • Prispevkov: 61
    • Točke: 0
  • Tiffany
Odgovori #3650 : 09 Marec 2009, 12:21:07


Hello,

Tinkapletinka, Tayi, Aska, Tash, Petval, Medo.......malo sem pogledala nazaj po forumu in si ogledala vaše ljubljenčke. Z eno besedo so čudoooooooooooooooovite-i.  8)


LP 

Življenje je kot mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!


TrueLove

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #3651 : 09 Marec 2009, 15:14:41
Mojčika, Tiffany je prekrasna  :-* Jako mi se sviđa!
Želim Vam bezbroj prekrasnih trenutaka uz nju, jer Yorkshire Terrier je uistinu predivna pasmina, odličnog karaktera. Iako naizgled krhki, oni su zapravo puni energije, izdržljivi, veseli, druželjubljivi  ;)

I da s vama forumaši podjelim... da je moja Truly  7.2.2009. postala mama  :-[



O bebama i mami brine se Latica Far-Smojver, te joj ovom prilikom punooooooooooooooo zahvaljujem na tome  :-*
Ona će postaviti slikice  :)



arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #3652 : 09 Marec 2009, 15:28:42
Mojca ,drago mi je da ste svoju lijepu Tiffany podijelili sa nama na forumu -nikad dosta yorkica!!!!!!!!!!!
Nama je jako drago da smo Vas izabrali za nasu Tiffany jer joj je lijepo sa Vama i zivi kao mala kraljevna!
Gigisy ,vidim da si imala prijavljenog psa u Munchenu jer je moj suprug jucer izlagao pomerance ...kako ste prosli?
Nama je ovo bila prva godina da ne izlazemo yorkice jer ja sjedim doma i svaka 2 sata hranim bebe -njihova mama nema mlijeka ,a moj suprug nije na Ti sa uredivanjem yorkica ...ha,ha...pa je samo pomerance izlagao u Grazu 07.03 ,a u Munchenu 08.03......ali cim malo bebe ojacaju idem i ja ponovno na izlozbe sa yorkicima i jedva cekam....
Vidimo se na izlozbama u Sloveniji .....do tada svim ljubiteljima yorkia veliki pozdrav



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #3653 : 09 Marec 2009, 15:48:08
Punce, jaz imam dost. Gal in Lux gresta pod škarje. Ne morem več vsak dan 2x porabit skoraj 1 uro, da spucam vse listke in vejice in smrekice in ne vem kaj še vse iz dlake. Domov prideta kot narobe obrnjeno drevo. Zmešal se mi bo. To se vse zavozla notri v dlako, listi se kar zdrobijo in še ko jih spucam imam vseeno polno stanovanje tega.

Zdaj mi prosim samo povejte katerega frierja mi priporočate. Brala sem, da priporočate Damjano iz Mr. Peta, a ima katera telefonsko? Kaj pa studio nege Iv san Bernard, a ima katera izkušnje. Rada bi čimboljšega frizerja ki bo postrigel kot sem si zamislila in ki bo skrajno lepo delal z mojimi pikci.



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3654 : 09 Marec 2009, 16:15:39
Mojca ,drago mi je da ste svoju lijepu Tiffany podijelili sa nama na forumu -nikad dosta yorkica!!!!!!!!!!!
Nama je jako drago da smo Vas izabrali za nasu Tiffany jer joj je lijepo sa Vama i zivi kao mala kraljevna!
Gigisy ,vidim da si imala prijavljenog psa u Munchenu jer je moj suprug jucer izlagao pomerance ...kako ste prosli?
Nama je ovo bila prva godina da ne izlazemo yorkice jer ja sjedim doma i svaka 2 sata hranim bebe -njihova mama nema mlijeka ,a moj suprug nije na Ti sa uredivanjem yorkica ...ha,ha...pa je samo pomerance izlagao u Grazu 07.03 ,a u Munchenu 08.03......ali cim malo bebe ojacaju idem i ja ponovno na izlozbe sa yorkicima i jedva cekam....
Vidimo se na izlozbama u Sloveniji .....do tada svim ljubiteljima yorkia veliki pozdrav


Hey! Včeraj na specialki  je bilo odlično. Speedy dobil CAC, BOB in postal prvak BIS - prvak celotne razstave. Slike sledijo :) Kar se tiče sobote pa je bila katastrofa. Zakaj mi nisi povedala da je razstava v Munchnu tako zelo slabo organizirana. S kolegico sva morali parkirati full daleč stran od hale in vleči vse skupaj 1 uro in pol (da ne omenjam da je snežilo) po grozni cesti. Potem sva morali še 2 nadstropja nižje v areno nositi vso robo skupaj z razstavno mizo. Tako da sva prišli čisto prepozno in nisva imeli niti časa zrihtati psov. No kjub temu je spidi osvojil drugo mesto, kar je bilo glede na vso situacijo več kot odlično.


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3655 : 09 Marec 2009, 16:20:26
Punce, jaz imam dost. Gal in Lux gresta pod škarje. Ne morem več vsak dan 2x porabit skoraj 1 uro, da spucam vse listke in vejice in smrekice in ne vem kaj še vse iz dlake. Domov prideta kot narobe obrnjeno drevo. Zmešal se mi bo. To se vse zavozla notri v dlako, listi se kar zdrobijo in še ko jih spucam imam vseeno polno stanovanje tega.

Zdaj mi prosim samo povejte katerega frierja mi priporočate. Brala sem, da priporočate Damjano iz Mr. Peta, a ima katera telefonsko? Kaj pa studio nege Iv san Bernard, a ima katera izkušnje. Rada bi čimboljšega frizerja ki bo postrigel kot sem si zamislila in ki bo skrajno lepo delal z mojimi pikci.

Priporočam Darjo - Botticelli ;)


arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #3656 : 09 Marec 2009, 17:13:21
Hey! Včeraj na specialki  je bilo odlično. Speedy dobil CAC, BOB in postal prvak BIS - prvak celotne razstave. Slike sledijo :) Kar se tiče sobote pa je bila katastrofa. Zakaj mi nisi povedala da je razstava v Munchnu tako zelo slabo organizirana. S kolegico sva morali parkirati full daleč stran od hale in vleči vse skupaj 1 uro in pol (da ne omenjam da je snežilo) po grozni cesti. Potem sva morali še 2 nadstropja nižje v areno nositi vso robo skupaj z razstavno mizo. Tako da sva prišli čisto prepozno in nisva imeli niti časa zrihtati psov. No kjub temu je spidi osvojil drugo mesto, kar je bilo glede na vso situacijo več kot odlično.



CESTITAMMMMMMMMMMMMM od srca......
Lijep rezultat !!! Vjerujem da si uzivala .....i moj Quebec je na toj izlozbi bio BIS .....lijep je to dozivljaj.......
Vjerojatno si zaboravila ,ali ja sam ti rekla da je izlozba u Munchenu najgore organizirana izlozba u Evropi !!!!!
I to je razlog zasto jedna osoba ne moze ici sama tamo ....jer ima puno stepenica ,daleko je od parkiralista ,yorkici se izlazu u polumraku u podrumu ...ma komaaaaaaaaa........
Ali srecom pa su druge izlozbe lijepo organizirane .... :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #3657 : 09 Marec 2009, 19:14:47
No vsekakor razstave v Munchnu verjetno še en čas ne bomo obiskali :) Čeprav je potem nedelja odtehtala vse, aneda Klara :):)

Speedy je res neverjeten, tudi sodniki ga ne morejo prehvaliti, tako da si je res zaslužil zmago ter upravičeno postal najlepši pes - po sodnikovem komentarju eden najlepših yorkijev ki jih je videl  :o  :o :o


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3658 : 09 Marec 2009, 19:27:57

CESTITAMMMMMMMMMMMMM od srca......
Lijep rezultat !!! Vjerujem da si uzivala .....i moj Quebec je na toj izlozbi bio BIS .....lijep je to dozivljaj.......
Vjerojatno si zaboravila ,ali ja sam ti rekla da je izlozba u Munchenu najgore organizirana izlozba u Evropi !!!!!
I to je razlog zasto jedna osoba ne moze ici sama tamo ....jer ima puno stepenica ,daleko je od parkiralista ,yorkici se izlazu u polumraku u podrumu ...ma komaaaaaaaaa........
Ali srecom pa su druge izlozbe lijepo organizirane .... :)


Hvala Arieta, ja občutek je res čudovit. Katerega leta pa sta vidva osvojila BIS na tej razstavi???



Honey

  • Gost
Odgovori #3659 : 09 Marec 2009, 20:18:31
Punce, jaz imam dost. Gal in Lux gresta pod škarje. Ne morem več vsak dan 2x porabit skoraj 1 uro, da spucam vse listke in vejice in smrekice in ne vem kaj še vse iz dlake. Domov prideta kot narobe obrnjeno drevo. Zmešal se mi bo. To se vse zavozla notri v dlako, listi se kar zdrobijo in še ko jih spucam imam vseeno polno stanovanje tega.

Zdaj mi prosim samo povejte katerega frierja mi priporočate. Brala sem, da priporočate Damjano iz Mr. Peta, a ima katera telefonsko? Kaj pa studio nege Iv san Bernard, a ima katera izkušnje. Rada bi čimboljšega frizerja ki bo postrigel kot sem si zamislila in ki bo skrajno lepo delal z mojimi pikci.

Toplo priporočam Kosmatega princa iz Celja!!!!  8) 8) Midvi sma res več kot zadovoljni 8)

Gigosy - čestitke obema!:)