Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1726192

Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #4230 : 16 Avgust 2009, 23:50:13
Ej punce se bliža zimski čas ............................. http://www.york.yc.cz/
 ;D


Honey

  • Gost
Odgovori #4231 : 17 Avgust 2009, 14:14:00
Waw, lepe stvari Tinka....ti dve sta mi tako všeč da jo kupim:



in ta



Kdaj bi ti to meni lahko dostavla...oz, moram ti povedat najbrž tudi mere moje Hanike, ne? In aja, povej mi prosim ceno v EUR?

Čaw ;) - javi mi...



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #4232 : 17 Avgust 2009, 18:02:00

Tudi mene zanimajo te oblekice.Poslala sem ti sporočilo.













Honey

  • Gost
Odgovori #4233 : 17 Avgust 2009, 18:35:18
Tinkaaaaaaaaa, kjeeee siiiii????  :P :P :P ??? ???



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #4234 : 17 Avgust 2009, 19:09:06
Honey

Kako si slke skopirala,jaz sem probala pa mi ni šlo?Lepe oblekce ane :)Upam da se nam Tina javi  :-\



Honey

  • Gost
Odgovori #4235 : 17 Avgust 2009, 19:32:49
Honey

Kako si slke skopirala,jaz sem probala pa mi ni šlo?Lepe oblekce ane :)Upam da se nam Tina javi  :-\

Hmmm, nekje že pišem o vstavljanju, a naj bo še 1x:

Pod ikono B se nahaja slikica in če nanjo klikneš se pokaže tole: (img)(/img)...ampak v oglatih oklepajih....ker če dam oglate, pol mi napiše "X", ko želim prikazati v sporočilu...

Nato med prvim zaklepajem in drugim odprtim oklepajem (na sredino) vstavi skopiran "Properties", katerega dobiš tako, da se postaviš z miško pred željeno sliko, pritisneš nanjo z desnim klikom miške, greš pod "Properties" in nato tekst, ki se nahaja pod "Adress: URL" označiš v celoti (pazi-tekst je lahko v več vrsticah) in ga skopiraš ter vstaviš med te oklepaje, kot sem napisala....težko je razložiti...probaj nekajkrat, pa mora iti potem  :D...


Lp ;)



Honey

  • Gost
Odgovori #4236 : 17 Avgust 2009, 19:43:46
Tako, mi smo odločeni, da se postrižemo....nekako tako - prilepim slike, če še bo katera rabla mogoče kdaj  :P









Petra, a že kaj več veš, če pride ona iz Češke v septembru v MB?

Lp ;)



Honey

  • Gost
Odgovori #4237 : 17 Avgust 2009, 19:45:59
Honey

Kako si slke skopirala,jaz sem probala pa mi ni šlo?Lepe oblekce ane :)Upam da se nam Tina javi  :-\

Nelli, še to: slika, ki jo želiš tu gor prilepiti, mora predhodno obvezno biti "objavljena" nekje na netu, v nasprotnem ti ne bo delovalo....jaz imam ustvarjen en account na http://www.moj-album.com/ in pol gre enostavno....

Lp ;)



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4238 : 17 Avgust 2009, 20:00:21
Tako! Midva sva ravno od frizerja. Fuuul sem zadovoljna ;D!!!
Skoraj tako kot zgoraj, samo na glavi ima še naprej dolgo dlako.

Takoj, ko ga uspem slikat pripnem slikice.

Lp

Ines



Honey

  • Gost
Odgovori #4239 : 17 Avgust 2009, 20:05:24
Tako! Midva sva ravno od frizerja. Fuuul sem zadovoljna ;D!!!
Skoraj tako kot zgoraj, samo na glavi ima še naprej dolgo dlako.

Takoj, ko ga uspem slikat pripnem slikice.

Lp

Ines

Res? :o No, daj vstavi slikice prosim čimprej ::)....me firbec matra ;D...kje sta bla pa pri frizerju?

Lp ;)



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4240 : 18 Avgust 2009, 10:39:45
Ravno sem ga slikala. Slikice so grozne. Sploh ni fotogeničen :(!
Bi ga morala v živo videt.

Praktično je ostrižen samo po hrbtu - na kratko. Nogice in glava pa so takšni kot prej.
Po nogah ga nisem želela ostriči, ker je že tako mali in suh (1,5 kg), glave pa tako in tako ne.
Pa še to, da je njegova dlaka fuuul svilnata ne pripomore k videzu machota.

Strigla sem ga v Mariboru pod Pohorjem, salon Lana.
Res me je gospodična poslušala in do potankosti upoštevala moje želje.

Mogoče bi ga morala po nogicah ostriči malo bolj, vendar nisem upala.

Dajmo se kaj dobit, no. Pa ga lahko vidite v živo.

Lp

Ines



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4241 : 18 Avgust 2009, 20:55:22
No pa bom poklusila potešit vašo radovednost;

takoj, ko mi razložite kako prilepim SLIKO in  NE povezave do mojega albuma :P.

Ines




iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4242 : 18 Avgust 2009, 21:23:29



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4243 : 18 Avgust 2009, 21:24:48
Jeeeee!
Ste videle, da mi je uspelo!!

Samo zakaj je pa tako mala?



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4244 : 18 Avgust 2009, 21:37:24
Ker si ga malo pobiksala. Najprej tam klikneš na sliko, da ti odpre "normalno" (ne dajat original velikosti na net-ampak prb 600x400 pomanjšane) in potem tam, na "veliki" fotki kllikneš properties in skopriaš link, daš med img....

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4245 : 19 Avgust 2009, 20:51:04


Tako?



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4246 : 19 Avgust 2009, 20:54:04
Jeeees!

Hvala za pomoč!

A ni cuker, ta moj Chilli?


Tako smo bili lani novembra. Joj, kako hitro raste!

Lp

Ines



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4247 : 20 Avgust 2009, 10:27:05
Moji sosedi so si nabavli yorki miksa. Prepričani, da je to čistokrvni ::) Pes je sicer malo bevskalo, a kaj ko očitno nima razvitih klasilk in mu pravimo kihec. Se to kdaj zgodi tudi pri rodovniških? Kaj pa vaši yorkiji so tudi bevskači ali v normalnih mejah lajajo in ne na vsakega, psa, mimoidočega...?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4248 : 20 Avgust 2009, 17:43:08
Večina yorkijev, ki so normalno socializirani nebo lajala na vsakega mimoidočega ;) Razen če se jih ne navadi na to ali se navadijo od drugega psa to delati.

Super frizura iness! Mi je ful všeč :)


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #4249 : 20 Avgust 2009, 18:03:37
Pozdravljene!
Ja ni kaj mali je lep lep lep ;D ;D ;D!! Komaj čakam da ga vidim na kakšni yorkijadi!!! A lahko datum določimo ste za????Recimo začetek septembra????????????????Pa Maribor valda ;D :P!!

Jaz osebno sem bol za stil zgornje frizurce, ki je prilepila Honey, ker tako je bila moja Lou že postrižena in je fenomenalno, pa tako mičkeno izgleda kot da je nič ni skupaj :D ;D!
Jaz sem bila tudi pod Pohorjem pri tisti frizerki pa ni ravno vse mi štimalo(več na yorkijadi)!!

No mi pa smo bubani, že 3 dni driska pa bruha tako da sem danes jo peljala veterinarju pa je dobila inekcijo proti bruhanju in neke antibijotike proti driski, ker je pa danes bilo že grozno, je že skoraj samo kri kakala :'( :'( :'( :'( :'(, bogica moja! Samo nevem na podlagi česa dajejo antibijotike če pa je sploh ni dal na nobene teste, kakšno kri ali urin ali nevem kaj, uglavnem ne razumem podlage na kateri dajejo zdravila?? ??? ???
Upam da bo danes kaj bolje, je že kar malo shujšala!
Še kak recept za kuhanje proti driski???? Da ne je ravno samo riž beli in piščančja prsa :)!

Lppppp



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4250 : 20 Avgust 2009, 20:44:35
 ;D Hvala za poklone!!!


Ja petval, saj sem si želela takšno frizuro, pa zaradi njegove svile nisem upala tvegati. Če bi prišla do te frizerke iz Češke (ali od kod že) bi pa tvegala.
Mogoče naslednjič.

Jaz sem za jorkijado - september.
Se kdo javi za organizacijo? ;)

pozdravček!



Honey

  • Gost
Odgovori #4251 : 20 Avgust 2009, 21:49:42
Ines...mali je res prekrasen, sladko malo :D...zelo je lep :)

Petra, mi smo seveda tudi za yorkiado v MB in lahko v začetku septembra :P...še zdaj mi nisi povedala katera "Čehinja" je šišala tvojo Lou-Lou :-[....pa sem res radovedna :P...a ista kot bo mojo Hano, ali druga?  ::)...mi lahko na ZS pošlješ :D ::)

Aja, pa Tinko malo pocukaj, ker ne odgovarja tukaj na forumu - c  c c cc ::)

Lp ;)






Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #4252 : 21 Avgust 2009, 23:03:50
Ojla punceeeeeeeeeeee
a ste vi mogoče pozable da je zelo lepo na morja la kaj ??? Mi smo al na plaži in se kopamo in sončamo al delam v trgovini ki je v kempu polnom turistov al zvečer sedimo ob sončnem zahodu na plaži i žuramo s prijatli .... tako da kdaj bi jaz kao visela na spletu  ::)

Ines mali je presladak reeeeeeeeeeeeees. Lih po mom okusu,jaz sem tud dizzy pustila kar dosti dolgo dlako in nič nisem pobrila hrbet, tud če vem da bi zgledala manjša , ta moja špagetka  :D

Bom pisala kako je kaj s tistimi oblekacima , kaj majo na zalogi in tako dalje. U glavnom da veste je 240-250 CZK približno 10 EU  ( pri nas se vsak dan menja tečak gor dol al ti nekje je zdaj )
Tako da majo vse oblekice nekje od 2 do 8 EU !!!!! Mislim da so to zelo ugodne cene  ;)

Frizerka iz češke je tud zelo zaposlena in redkokdaj tud na meilu,tako da mi tud še ni sporočila kdaj točno pride. Ampak oblujbljam da jo TAKOJ JUTRI kar pokličem na telefon da se zmenimo.

Pa mogoče ne bi blo slabo da se zmenimo za jorkiado takrat ko bo ona prišla ??? Kaj mislite o tem ??


iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4253 : 24 Avgust 2009, 21:12:09
To bi bilo super Tinkapletinka! Da bi se dobile na yorkijadi ko pride fizerka!

Javi, ko boš vedela več!

Lp

Ines



Honey

  • Gost
Odgovori #4254 : 25 Avgust 2009, 16:17:23
Malo za razvedrilo  :o :D :P :P :P

http://www.youtube.com/watch?v=uTzjMCgfnOA

in še to:

http://www.youtube.com/watch?v=VW23Pv22HPc

Lep preostanek poletja še naprej ;)



Mojčika

  • *
    • Prispevkov: 61
    • Točke: 0
  • Tiffany
Odgovori #4255 : 26 Avgust 2009, 10:01:28
Hello vsem  :)

Kam le čas beži...naša Tiffany je že dopolnila 9 mesecev.







Jaz sem tudi za to, da bi bila yorkijada v Mariboru.

Lep pozdrav vsem :-*

Življenje je kot mavrica. Da nastane lepa mavrica pa so potrebni sonce, oblaki in dež!


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #4256 : 26 Avgust 2009, 23:26:58
Ojla pa frizerka mi sporočila da čakam termin za toplice in še točno ne ve kdaj bo šla. Nekde drug teden mi bo sporočila če bo prišla na rastavo v Celje. Tako da bom sporočila takoj ko izvem. Uglavnem rastava je 26-27 .9 v Celje.

LP vsem


Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #4257 : 28 Avgust 2009, 19:59:19


Tori pošilja vsem štiri in dvonožnim tople pozdravčke in sporoča, da je burja ni odnesla.





Takole pa se je rada nesla , ko smo se vračali s plaže.




Vsi kosmatinčki so prelepi in jih je užitek gledati in brati o njih.



Uživajte še naprej, naj poletje še traja.

http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.


Honey

  • Gost
Odgovori #4258 : 28 Avgust 2009, 20:32:24
Mojčika - Tiffany je že tako velika :)...in tako zelo je lepa ;D

Denina - lepo je slišati in videti tudi vas,...predvsem pa vedeti, da vama s Tori gre zelo fajn ;D....sladka mala Tori ;D

Lep vikend vsem ;)



Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #4259 : 29 Avgust 2009, 16:41:57

Honey in ostali, naj vam povem za zdrav prigrizek za kosmatinčke. Naša Tori ima sicer malo omejeno prehrano in ne sme ali pa noče nobenih "kosti" za grizenje ali nego zobk. Sprobali smo že vse možne in dovoljene variante, pa brez uspeha. No, zdaj pa sem odkrila, da je nora na kokos. Kokos ima zdrave maščobe, ki so potrebne in zdrave. Tudi za kožo in dlako so zelo dobre. Košček kokosa dobi vsak dan in ga gloda z veseljem in poje do zadne drobtinice. Tudi na zobke dobro vpliva. Kokos sem razrezala na manjše kose, 3 cm velike in jih dala v zmrzovalnik. Vsak večer enega vzamem ven za naslednji dan. Ona bi jih sicer pojedla 3 koščke, a bi bilo mogoče preveč.

Če bo katera probala, naj sporoči, če so tudi drugi yorkiji nori na kokos.

Uživajte še naprej, pozdravčki vsem.

http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.