Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1721608

allyka

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #4800 : 26 Avgust 2010, 21:16:02
Tele spreje lahko naročim tle.. kje se bi dala pa krtača dobit?

Hvala :)

Nika&Ally.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4801 : 26 Avgust 2010, 21:44:18
Ja spreje lahko naročiš tukaj, če si iz ljubljane lahko naredimo osebno dostavo zastonj, in na prva naročila priznamo 5% popust :)

Krtače pa imaš v trgovinici Pasje mesto :)


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #4802 : 27 Avgust 2010, 13:50:06
Ja kot sem že rekla, tle pa zna sam nekdo napisat če želi nekoga napast nič druzga  ;D  Aleno si klicala 2 dni pred rastavo v Portorožu pa res ne vem zakaj bi si kaj takega zmislila. Pa če še zmeraj misliš da vsi lažemo pa zakaj nisi prišla da nam to u oči poveš v Portorož s pogodbo v roki !!! Sem ti že na mejlu napisala da TAKOJ PRVI STAVEK  ti piše, da kuža NIMA NOBENIH dednih niti skritih bolezni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma veš kaj res se mi neda tipkat stalno in isto brez veze ker ti ko da si gluha in jaz se ne bom 100x ponavljala. Če maš še kej za povedat pridi v nedeljo na rastavo v Vrtojbo se zmenit z frizerko ki zastopa Aleno al kdaj drugič ko bo Alena osebno prijavljena in se lahk zmenite. Jaz sem v Portorožu bla in zdej sem že 3 mesca na bolniški in še par mescov tudi bom,tako da ne morem nikamor da bi ti kaj prevajala.
Drugač sem stalno v Ankaranu v kempe kjer me najdeš vsak dan ker se nikjer neskrivam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No frizerka je pa danes pripeljala taj sirup za patelo ,za eno gospo ki mi je tli pisala,  in je rekla da je baje HUDO DOBER.  Pa bom upala da bo kaj pomagal in da se bomo veselili rezultatov !!!
Upozarjam da ni za kužka ki bi bil iz češke al me je čist neka X men neznana oseba zaprosila za pomoč. Da si to ne bo neobeden narobe spet razložil !

A kdo rabi mogoče lastike za jorke tiste iz latexa da jih pošlem v Vrtojbo al pa po Petval v MB ??? 100ks mam po 2,50 eu. Če kdo rabi naj mi piše ZS .


Allyka no me veseli da si vsaj ti zadovoljna  :D  Mi mamo malo jorkiado že danes ker majo punce strioženje pri meni v kampu tako da ..... pridi če češ  ;)
Če ne zdej pa jaz sem tle vsak dan kadarkoli boš prosta  :)

LP vsem


matic lahajnar

  • Gost
Odgovori #4803 : 30 Avgust 2010, 12:12:14
No jaz pa sem že malo časa obljubljal slikce mojega yorkija, no tlele so!

še majhen


Nagajivček v snegu (Z SNEŽNO BRADICO :-[)


Razkomoten pa rad



honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #4804 : 30 Avgust 2010, 23:52:48
remember me??

morem sam napisat, da hvala bogu ne sodelujem več v tej debati ker tole pa presega VSE meje.. pluvanje, komentiranje, prepiranje, same budalaščine pa sploh ne vem zakaj..


VSAKA OD VAS NAJ NAJPREJ PRED SVOJIM PRAGOM POMETE POL SE PA NAJ SPUŠČA V DEBATE IN PREPIRE Z DRUGIMI.. VSAKA MEDALJA IMA DVE PLATI, TUKAJ PA SE ZAVZEMATE ZA NEKOGA SAMO NA PODLAGI NEKAJ OBJAVLJENIH POSTOV..


imejte se dalje tako lepo kot ste se imel..vidim da se imate rade

Lp Anja, Elly in Zoom


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4805 : 31 Avgust 2010, 08:59:07

BTW...od kje pa potem jemljeno jod volkovi v divjini ? :) no malo off topic.
divje živali izkoristijo vsako kameno sol, da nadnoknadijo primankjlaj elektrolitov (in joda). Pripravljene so prav daleč hodit da občasno ližejo take kamne. Pa v krvi je tudi precej soli- se pravi cel plen vendarle vsebuje tudi sol.
Vsekakor pa je dejstvo,da je človek nagnjen k preveč soljenju- tako zase, kot za živali.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4806 : 31 Avgust 2010, 09:03:16
divje živali izkoristijo vsako kameno sol, da nadnoknadijo primankjlaj elektrolitov (in joda). Pripravljene so prav daleč hodit da občasno ližejo take kamne. Pa v krvi je tudi precej soli- se pravi cel plen vendarle vsebuje tudi sol.
Vsekakor pa je dejstvo,da je človek nagnjen k preveč soljenju- tako zase, kot za živali.

no saj kar pomeni, da tudi psi dobijo več kot dovolj soli že iz mesa recimo... ok to moram še malo poštudirati :) ampak kot napisano, pri nas ni panike, ker če ne drugo dobivajo sir in občasno tudi priboljške pa kakšno salamo ...tako da mislim da se pri večini psov danes sploh ni bati da nebi dobili dovolj soli :)


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4807 : 31 Avgust 2010, 09:14:34
...tako da mislim da se pri večini psov danes sploh ni bati da nebi dobili dovolj soli :)
se strinjam - večina dobi preveč soli- posledično je tudi več obolenj ledvic. Predvsem "supermarket hrane" so slane ko bobi palčke  >:(

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Sara-Chani

  • Gost
Odgovori #4808 : 04 Oktober 2010, 13:56:48
Eno vprašanje....
Zanima me s čim svojim yorkijem urejate dlako pri očkah. Meni ga pri frizerju postrižejo na kratko, vključno z dlako pri očkah. Čez čas, ko mu to malo zraste, skoraj nič ne vidi.  Jaz pa mu sama s škarjicami ne upam in niti ne znam tega uredit, da bi izgledalo lepo.



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #4809 : 04 Oktober 2010, 18:05:28
Jaz mislim, da bi bilo najboljše, da pustiš dlaki, da zraste, in potem ne bo silila v oči. :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #4810 : 05 Oktober 2010, 07:58:42
Pa zamenjaj frizerko, ki očitno ne ve, kako se striže yorkije. Tudi mojega je prvič postrigla okrog učkov, zdaj pa čakamo, da vse to lepo nazaj zraste, da mu vse laske povežemo v čopek. Aja, pa zdaj ga vozimo frizerki v Brežice, katera je sama videla, kaj je naredila prva frizerka in povedala, da se to ne sme odstriči.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4811 : 05 Oktober 2010, 11:38:37
Kar se ne sme in kaj sme je odvisno od okusa... če ti ne poveš kako se naj psa postriže, frizerka naredi kakor se ji zdi. zato je fajn da se vedno prej pomenite in da se najde skupen jezik.

če je pes postrižen na kratko in ima tudi gobček postrižen, se lahko tudi pod očkami postriže, posebno če ima pes ful izloček iz oči je mnogo bolj higienično postričti.

če ima yorki dolgo dlako na glavi, je bedarija postričti, raje se lepo vrzdržuje in je manj težav. drugače pa ni nobena umetnos vzeti ene škarjice, za začetnike take z zaobljeno konico in postričti dlako. malo prakse, poglej kako frizerka delai in bo.


mayorki

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #4812 : 14 Oktober 2010, 08:34:17
čaw!! Zanima me v kateri trgovini v Ljubljani oz. okolici Ljubljane, bi lahko dobila krtače Chris Christensen ali katere druge pin brush krtače, ki bi bile kvalitetne!! Internetne trgovine poznam zanimajo me trgovine v katerih lahko dejansko krtačo primem in si jo ogledam. Hvala za odgovor :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4813 : 14 Oktober 2010, 09:43:42
Nikjer, žal, kolkor jaz vem. Sploh nisem videla da bi karkoli kvalitetnega prodajali v trgovinah.
Lahko ap greš na kakšno razstavo in tam tudi lahko pogledaš, saj jih običajno prodajajo.


mayorki

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #4814 : 18 Oktober 2010, 14:39:53
Hvala za odgovor! Zanima me še če kdo pozna idelke Pet silk in kje se ga da dobiti? Katere spreje uporabljate za Yorkshire?? Čaw



Neishika

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #4815 : 23 Oktober 2010, 11:17:44
 prosimza lajk na profilu pasje mesto,najprej se moraš pridružit tako da daš všeš mi je za profil,nato pa klikni na slikco in jo polajkaj-hvala http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1519490359771&set=o.229598329767&comments&notif_t=photo_co...mment_tagged&pid=1231796&id=1609893551



PROSIM VSE KI STE NA FB-JU DA LAJKATE SLIKCO MOJE NEISHE,DA BO DOBILA KOZMETIKO IZ PASJEGA MESTA :)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4816 : 23 Oktober 2010, 13:17:24
čaw!! Zanima me v kateri trgovini v Ljubljani oz. okolici Ljubljane, bi lahko dobila krtače Chris Christensen ali katere druge pin brush krtače, ki bi bile kvalitetne!! Internetne trgovine poznam zanimajo me trgovine v katerih lahko dejansko krtačo primem in si jo ogledam. Hvala za odgovor :)

Kmalu bodo imeli v trgovini Planet psov (link http://www.planetpsov.si/ )na voljo fajn krtače. CC so ok samo se hitro uničijo.


mayorki

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #4817 : 24 Oktober 2010, 10:34:18
oo Super!! Katere krtače pa bodo imeli? CC se htro uničijo to me je presenetilo, saj sem brala, da so skoraj neuničljive :) no če bodo te boljše v trgovini planet psov, se bo potem odločila za te :)



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #4818 : 24 Oktober 2010, 18:57:05
Kmalu bodo imeli v trgovini Planet psov (link http://www.planetpsov.si/ )na voljo fajn krtače. CC so ok samo se hitro uničijo.

Klara,kaj ti uporabljaš te njihove šampone Nootie??

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4819 : 24 Oktober 2010, 19:10:28
oo Super!! Katere krtače pa bodo imeli? CC se htro uničijo to me je presenetilo, saj sem brala, da so skoraj neuničljive :) no če bodo te boljše v trgovini planet psov, se bo potem odločila za te :)

Ja tudi jaz sem mislila da so te krtače precej trpežne. No samo za primer, v parih letih sem zamenjala že 2, sedaj imam tretjo, naslednja pa ne bo več CC :)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4820 : 24 Oktober 2010, 19:12:28
Klara,kaj ti uporabljaš te njihove šampone Nootie??

Medo Nootie sem dobila pred parimi dnevi in še nisem sprobala, moram pa reči da tisti sprejček, ki ga dobiš zraven čudovito diši :) Sem bila pa  zelo pozitivno presenečena ko sem videla da ti šamponi ne vsebujejo mila. Bom poročala kako se obnesejo ;)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4821 : 24 Oktober 2010, 20:02:30
:) me ni bilo cel dan tkao da se šel sedaj vključujem :)

Ja deam na tem da bi se dalo čim prej dobiti tudi te krtače. jaz jih še nisem sprobala, jih pa uporablja veliko vzrediteljev kjer so krtače non stop v uporabi. jaz sem zvedela za njih od dolgoletne vzrediteljce pudljev in če se za pudlje obnese, potem bo tudi za druge pasem super :) Sem jih videla tudi na euro v celju, in zgledale so fajn.
skratka ko bo karkoli novega pravočasno sporočim.

glede Nootie - kot je tudi napisano, šampon je res narave, brez agresivnih mil in podobno. tak da jaz bi Nootie definitvno priporočala za vse ki imate hišne ljubljenčke. So res blag šamponi, recimo ker nimajo mila so super tudi za vsakodnevn prajne zamazanih tac sedaj ko je tako vreme. e vem kako ste vi s tem ampak jaz mojim perem vsaj 2-3x na dan in samo voda ko zelo norijo ni dovolj, in moram dati malo šampona.
in ja, sprej ki je zraven je zakon :) čeprav osebno sem bila prej proti parfumom, ampak tale je bolj kot en osvežilec, jaz ga pošpricam tudi vsake tolko malo po luftu, ali na pasjo posteljico ali pa en špric na psa :)


mayorki

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #4822 : 25 Oktober 2010, 20:40:31
oo Super hvala za pojasnila :) ja potem bom tudi jaz počakala na krtače!!! Upam, da se bo splačalo, saj je pri teh krtačah, kar problem dobiti res dobro.... :) tako ali tako ni nobena za večno :) Hvala tudi jaz bom probala tale šamponček :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #4823 : 26 Oktober 2010, 10:35:09
Moja soseda sprašuje: Kateri sprej za razčesavanje dlake je OK?
Ali kdo pozna frizerja, ki zna postrožt yorkiya (nerazstavnega) v okolici koroške.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4824 : 26 Oktober 2010, 13:23:15
Bolj kot sprej je važna dobra krtača :) sprej je zato ker dlake ni fajn na suho dlako česati. meni se super obnese naš Pure paws finish sprej, ker ne maram če sprej namasti dlako, in tale sploh ne masti.
če je dlaka ful suha se lahko naredi tudi mix voda + balzam ter s tem špricaš vozlje in razčešeš.








Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4825 : 26 Oktober 2010, 14:50:24
Bolj kot sprej je važna dobra krtača :) sprej je zato ker dlake ni fajn na suho dlako česati. meni se super obnese naš Pure paws finish sprej, ker ne maram če sprej namasti dlako, in tale sploh ne masti.
če je dlaka ful suha se lahko naredi tudi mix voda + balzam ter s tem špricaš vozlje in razčešeš.



Tudi jaz uporabljam Pure Paws finish. Ne masti in ne lepi dlake. Zadovoljna!


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4826 : 01 November 2010, 14:52:40
No kot sem obljubila poročam o šamponu Nootie! Moram reči, da sem bila sprva skeptična glede tega šampona ampak sem izredno presenečena, seveda v pozitivnem smislu. Imam tistega z aloe vero in melono, verjamem pa da so verjetno vsi dobri.
Šampon mi je izredno všeč, že med kopanjem imaš občutek, kot da je šamponu dodan tudi balzam. Ne izsuši tako kot večina šamponov. Po kopanju je dlaka izredno mehka in svetleča. Čeprav se mi je sprva zdel vonj samega šampona malce preveč sladek in močan je bila dlaka po kopanju prijetno dišeča.

Tako da PRIPOROČAM ;) Sploh tistim, ki ne razstavljate in ne oljite dlake, ker je šampon naraven, blag, ne vsebuje mila in kljub temu dobro očisti dlako. Jaz ga bom zanesljivo uporabljala za pse ki se več ne razstavljajo, za naoljeno dlako pa bo verjetno preblag :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4827 : 01 November 2010, 15:09:44
Se strinjam Gigosy, tudi jaz imam šampon za te ki se ne rasztavljajo, pa ne zato ker sicer nebi bil ok, ampak mi je všeč da je ful blag. Za te razstavne pa vseeno raje dam mao extra hrane dlaki in pred raztavo edfinitivno rabim da je dlaka v nulo očiščena sprejev in olja :)

Bomo pa sigurno tudi Nootie kombinirali za vmes :)


Neishika

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #4828 : 01 November 2010, 15:26:06
Hvala za odgovor! Zanima me še če kdo pozna idelke Pet silk in kje se ga da dobiti? Katere spreje uporabljate za Yorkshire?? Čaw
v pasjem mestu imajo novost kozmetiko crown Royale,ki je super-priporočam, :)



Neishika

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #4829 : 01 November 2010, 15:51:55
Moja soseda sprašuje: Kateri sprej za razčesavanje dlake je OK?
Ali kdo pozna frizerja, ki zna postrožt yorkiya (nerazstavnega) v okolici koroške.
v kotljah je nov salon gogi ali nekaj podobnega,če želiš lahko dobim tel.št.,kako pa striže pa žal ne vem,ker jaz mojo Neisho vozimri v Celje Kosmatemu priincu in ne zamenjam :) ( sicer pa sem iz Prevalj :)