Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1727680

lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #660 : 12 December 2007, 15:36:03
hihi seveda..moremo se zmenit za nek datum, ki bo vsem ustrezal, midve s Suzano pa morava malo pošnofat za kak prostor, kjer bi se lahko dobili...glede na to da je zima bi potrebovali nek pokrit prostor...samo kje bi to našli hmm... :D..aya morem vam sporočit da z lily mirno spiva že od sobote dalje..nič več zbujanja in jokanja ob 5 vjutro uuuuf...spet smo nazaj, ko jo morem prosit če grema lulat :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #661 : 12 December 2007, 15:44:46
In kak dolgo je trajalo to njeno obdobje? Ful zanimivo, samo da je vse po starem :)

Res škoda da ni kakšnega zaprtega prostora za takšna srečanja. No saj če ne drugače, pa potem spomladi kje zunaj.

Sicer pa eno kvazi srečanje lahko imamo tudi ko bo januarja ljubljanska razstava. Jaz bom sigurno oba dneva cel dan tam :):)


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #662 : 12 December 2007, 17:03:10
pridna Lily, bravo Lonyka!

v Maribor bi že prišla, če bi se našlo kej zaprtega vsaj za po norenju  ::)
sicer pa kot Botticelli pravi: se dobimo v LJ na razstavi, jaz bom tud sigurno tam, verjetno tudi oba dneva


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #663 : 12 December 2007, 18:06:10
Kaj pa Mariborski otok? Enkrat sem bila tam na norenju in prostora je dovolj, ampak ne vem koga bi morale vprašati.



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #664 : 12 December 2007, 20:41:57
Mariborski otok? zanimivo se sliši....samo je tud na odprtem ne?...nesmemo se prehladit :D razen če se zelooooooooooo debelo oblečemo :D pa tremovke z vročim čajem in kavo prinesemo :D....Botticeli sej pravim da mi ni bilo jasno zakaj se je ponoči zbujala in jokala ker se nama to nikoli prej ni dogajalo niti ko je bila še mladič....



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #665 : 12 December 2007, 22:04:00
Ja...na odprtem je... :-\. Upam, da bomo res našli kaj bolj ''toplega'', sicer smo pa mi kadilci itak navajeni mrzlega. ::)



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #666 : 12 December 2007, 22:16:54
Nekadilci pa smo se že tud navadli zraven kadilcev hihi :P :P

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #667 : 14 December 2007, 19:46:59
Hej,kje pa ste vse? :'( ???
Kaj vse sneg čistete al kaj?Jaz sem raje na toplem he-he!!! :P :P :P

Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #668 : 15 December 2007, 19:26:47
No ko bo kaj novega glede lokacije naslednjega srečanja v MB javite! :)

Drugače pa moji Tari čisto nič ne smeta da je sneg. Bom jo jutri poslikala ko bo že itak več snega kot je ona visoka :)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #669 : 15 December 2007, 19:50:02
malo zabave za božič http://www.elfyourself.com/?id=1429380809

Na levi brat, v sredi jaz, na desni ina

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #670 : 16 December 2007, 14:51:41
Hihi esta ful lepo ;)



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #671 : 16 December 2007, 15:58:36
Esta lušno!!! :D
Botticelli oprosti jaz še nisem utegnila pregledat vseh luknic v Mb!Obljubim,da bom v tem tednu!!! :P ;)

Zdaj pa mi povejte kako ve odstranite snežne kepe iz tačk?Naš je danes tako norel po snegu,da je po 15 min imel na sprednjih tačkah takšne kepe,da ni mogel več niti hoditi.Pol pa je prišel gor v stanovanje in ker nisem mogla teh kep dobit iz dlake je pol ure teklo iz njega >:( >:( >:(ful zoprno!!!

Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #672 : 16 December 2007, 16:55:26
V banjo in stuširat kepe :):) Nič drugega ti ne preostane.

pa mogoče bi bilo smiselno kakšen dežni plašč na 4 tace nabaviti, tako da res pokrije dlako in se nimajo kje delati kepe.

Ali pa kar najboljša varianta, nabavi golega kitajčka in sigurno nebo kep  ;D ;D :P :P :P :P (mal se hecam :))


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #673 : 16 December 2007, 17:03:21
Dober odgovor!   ;D  ;D Sam že zdaj imam dovolj dela z dvema hčerkama,psom in možem hehe :P :P!!!!Če pa bi bla sama pa bi me mogoče še prepričala!!!  ;) ;) O plaščku pa sem že razmišljala!!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #674 : 16 December 2007, 22:08:54
Pozdravljeni,
za to da mi je Medo napisala ZS sem odločila da se malo prijavim.Ali moram povedati da mi še ni do pogovora ker mi je težko ko berem o vaših malih in jaz sem tolk sama.
Jaz bi takoj kupla novega al mož noče niti slišati več. Pa mogoče za kak mesec mi uspe ga nagovoriti al trenutno mi ne gre.
Upam da me razumete ker nisem recimo še niti šla na našo web stranico da tam nekaj objavim,ker si jo neupam odpreti.
Vam želim lep i vesel Božič in puno sreče in zdravlja.

PS: Če bi kaj rabli iz češke pa se kadarkoli oglasite. LP


arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #675 : 17 December 2007, 17:58:05
Tinkapletinka ,potpuno razumijem tvoju tugu ali i zelju da ljubav koju nosis u sebi darujes novom psu .
Isto moram ti reci razumijem i tvog muza koji ovaj cas nece ni cuti o kupovini novog psa -znas muskarci gubitke podnose teze od nas zena i drugcije se s njima nose pa im treba dati vise vremena da prerade bol i gubitak .
Sigurna sam da cete se kroz par mjeseci dogovoriti i da ce pristati na novog clana obitelji pa ce vam mali yorkic ponovno osvojiti srca ,naravno na drugciji nacin i unijet ce radost u kucu ali i u vasa srca kako samo psi to znaju !
To vam od srca zelim
Lijepi pozdrav i ne zaboravi i mi mislimo na vas
Latica & The Best Models dlakava banda
www.thebestmodels.hr



zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #676 : 19 December 2007, 13:14:54
Tinka, lepo da si se oglasila  :) mal poklepetaj z nami, babami, ti bo čas hitreje mineval ;)

itak, da jaz rabim tisto mašinico za urejanje ušesk, saj veš katero, ne? se zdaj trudim s škarjami, pa mi uspeva, sam se mi zdi da bi bila z mašinico hitrejša..
pa kakšna bundica bi tudi prav prišla, ko je pri nas že taka zima  ;) boš šla v šoping na češko?

lp, Tjaša


kara

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • hov,hov :)
Odgovori #677 : 19 December 2007, 20:42:02
malo zabave za božič http://www.elfyourself.com/?id=1429380809

Na levi brat, v sredi jaz, na desni ina

kje si pa to našla ?!  :D   


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #678 : 20 December 2007, 13:37:55
elfyourself  sorry za off topic

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


kara

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • hov,hov :)
Odgovori #679 : 20 December 2007, 15:46:51
o.k. ful je dobra hihi   :D
medo,slišala sem za nekakšne škorenjčke vendar se mi zdi,da za yorkije nimajo  ::) ,se pa splača pozanimati!  ;) 


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #680 : 20 December 2007, 20:08:34
Ojla,PROBLEM!!!
Medo nam je začel gristi stene!!!Kaj mu manjka? ??? >:( ???
Ima katera podobne težave???
Pa malo se vsedite za računalnik,da ne boste zapravle vsega denarja za darila he-he  :P :P!!!
Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #681 : 20 December 2007, 20:28:06
Mogoče je samo ugotovil da je to strašno zabavno :) :) Isto kot grizti pohištvo :)

Strogo mu ne pustit da to dela.
Če ga hraniš z kvalitetnimi briketi, imajo itak ti vse noter kar kuža rabi. Če dobiva zraven še kakšno sadje, zelenjavo, ...pa če ima še priboljške...dvomim da bi mu kaj manjkalo ;)

Saj vem da bom spet vprašala, koliko je star ?


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #682 : 20 December 2007, 20:28:50
Meni je Gal to delal ko so mu začeli novi zobki rast. Eni pravijo, da mu manjka kalcija ampak sem se jaz takrat temeljito pozanimala in baje ni res. Gre le za to, da ga srbijo zobki. Koliko je star Medo?



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #683 : 20 December 2007, 21:33:57
Ma ja, vsakič ko začne pes grizti omet ali steno, rečejo da ima premalo kalcija :) Kar pa ob današnji prehrani skorajda ni mogoče, če ima pes vsaj koliko toliko kvalitetno hrano.



honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #684 : 20 December 2007, 21:51:33
naša mala je steno kar skraspala...se ji je zdelo bolj zabavno...celotno barvo je dol nesla in prisla do kovinskega ogrodja gips stene....kaj ji manjka - nic viska energije ima in žlehtnobe...terorist pravi....mislim pa da se nama kmalu bliza prva gonitev...jo meče ko da je v puberteti.. 5.1. bo imela 8 mesecev...je mozno?

zoya o kaksni masinci govorite, js elly strizem z navadno masinco in sm jo danes mejcken urezala po uheku...a obstaja kaksna trotelziher?

tuki na obali je se toplo, tako da bom zdej za praznike ko grem v sg zalaufala unga pliskota k sem kupla....

Lp Anja, Elly in Zoom


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #685 : 20 December 2007, 21:55:07
Normalno da je že čas da se pri 8 mesecih začne gonit ;)

Kakšno mašinco pa imaš ti honki? Z vsako mašino se da psa urezati, če ti recimo pride uhelj pravokotno na rezilo od mašine. Je pa lažje, če je mašina mala in lahka, jo lažje usmerjaš in imaš vseeno manj možnosti da psa urežeš kot z veliko.


honki

  • *
    • Prispevkov: 279
    • Točke: 0
  • [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img19.g
Odgovori #686 : 20 December 2007, 22:00:58
sej to se mi je zgodlo.. :o.je mala stresla z glavo in je prisu uhek pravokotno na rezilo in.....ni nic zacvilila, sam umaknila je...pol ji je pa mejcken kri tekla, nic hujsega, ampak isti uhek ze 2x...se mi tolk smili je dobla kr bikovo kito za nagrado ::)
 mam eno navadno mašinco, ker honkija sem z škarjami...ni bilo varjante da pridem z mašinco blizu, ta pa zaenkrat potrpezljivo drzi.... pa iščem neki majhnega da fino hitro obrije....

ja ne vem zdej je 7mescev in pol in se nic ni, so pa zaceli hormoni sekat...cudno fejst priboljske skriva, oz joce ker ne ve kam naj skrije...pol zjutraj joce ker ne najde kam je skrila...pol najde pa zacne rencat in lajat - bog si ga vedi na koga, ker jo je strah da bo brez ostala, pa tocno ve da je tega na zalogi.....

Lp Anja, Elly in Zoom


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #687 : 20 December 2007, 22:56:07
naša mala je steno kar skraspala...se ji je zdelo bolj zabavno...celotno barvo je dol nesla ...
Mojemu Rutu se je to tudi zdelo strašno zabavno...bolj kot meni  ::)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #688 : 20 December 2007, 23:13:06
Ja 8-9 mesecev je nekje normalna starost pri ta malih za prvo gonitev.

Jaz mam drugače čisto malo akumulatorsko mašinco od Moserja, tip 1556. Zadeva je mala, tiha, pa še z sabo lahko vzameš kamorkoli, ker je na filanje in ne rabi biti skoz elektrika zraven.


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #689 : 21 December 2007, 08:13:07
Ojla dame,

Tina mi je zadnjič v Ankaranu pokazala eno majhno mašinco (kot en flumaster zgleda) in je rekla, da jo naslednjič, ko bo šla na Češko lahko prinese še zame - dela pa na baterije;

Tudi naša Anda praska po steni in to samo en vogal na hodniku - očitno bi rada povečala hodnik  :o :o :o najrajši pa to dela, če je sama  :P