Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1724334

petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3030 : 21 Avgust 2008, 18:04:37
Joj ful je luškana ta tvoja Miki Ninelle!! A bosta prišle na yorkijado?? Od kod je tvoja pikica?? :)



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #3031 : 21 Avgust 2008, 20:29:16
Res Ninele mala je fenomenalna !!!!!!!!!!!!!!§


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #3032 : 21 Avgust 2008, 20:43:04
Dobre pramenčke ima in zanimivo barvo! :-*



Honey

  • Gost
Odgovori #3033 : 21 Avgust 2008, 20:58:35
Res je lepa tale tvoja princeska Ninelle :-*

Lp



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #3034 : 21 Avgust 2008, 21:06:28
Evo mene!!!!!! ;D
Kar se yorkijade tiče ni problema,sem za,ampak tako kot je napisala Petra 100%morate prit vse,ki se javite,ker drugače se za 4 ne splača najemat tako velikega prostora!!!!!! :-\

No pa da se še mi malo pokažemo!!!!!
Takšni smo ko pridemo od frizerja ;),še celo slikat se pustimo :o,kar drugače ni izvedljivo :o :P :P


Takole počivamo v svoji novi mehki posteljici


in takole se imamo pri nas(to zelo radi počnemo,kar sami se spravimo v kak nahrbtnik ali torbo)!!!!!



No pa fajn bodite in uživajte v sončku!!!! ;)
Za yorkijado pa javite kdaj in koliko vas pride!!!!!!!!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Honey

  • Gost
Odgovori #3035 : 22 Avgust 2008, 08:21:17
Hojla Suzana,

medo je pravi šarmer...full full lepe slikice ;) in kako lepoi posteljico ima ::)....pravi važič je v njej :P..super, še več takih slikic v prihodnje ;D

Kar se pa yorkiade tiče, sem jaz itak da ZA ampak, kot sem že napisala je prva sobota, ki jo imam v mesecu septembru fraj šele 20.9.....nedelje pa že s 14.9. naprej....žal :-\...je pa res, da bi bilo fino, da nas je čim več in da se ta gromozanski plac resnično izkoristi kot je treba biti :D

Papa od naju2 :-*



Ninelle

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Mika <3
Odgovori #3036 : 22 Avgust 2008, 15:05:48
Mami me je ravnokar zbudila, da se moram slikat za vaš forum  :-[

Evo, to sem jaz Mika Zaspanka



Opravičujem se tudi za frizuro..kot sem rekla..sem spala :)


Mami ti kr slikaj..jaz še bom malo zadremala..



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3037 : 22 Avgust 2008, 18:17:46
Ko je ravno govora o zobnem kamnu, poglejte tale video:

http://www.youtube.com/watch?v=nwfpWNZulTo



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3038 : 22 Avgust 2008, 19:57:02
Ful lepe slikice ;D ;D ;D, Suza zadnja mi je še posebej všeč!!!
Ninelle, res je srčica ta tvoja mala!! Še nisi napisala od kod je? Kaj je rodovniška?? Ej a bosta prišle na yorkijado?

Hmm, ta 2 kužka pa si očitno dosti čistita te zobke, da sta tako pri miru ;D. pa kaj je rekla ta ženska, da si mora tak pes 2x letno čistit zobe???



Erika20

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #3039 : 22 Avgust 2008, 22:27:32
a pozna katera vzrediteljico Marjano Strmčnik?
ima že katera kakšno izkušnjo z njo?



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3040 : 22 Avgust 2008, 22:41:11
Poznam, fajn punca ;)


Ninelle

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Mika <3
Odgovori #3041 : 22 Avgust 2008, 22:54:33
Mika je ljubljančanka. Glede rodovnika je cela štala, njen brat ga ima, ona ni bila sprva namenjena za oddajo tko da bog si ga vedi kje bomo to iskali..Prejšnji yorki je bil vrhunskih staršev - londončan in je izgubil dlakico po hrbtu zaradi genetske napake...Sprva sem se obremenjevala kje bomo rodovnik dobili, odkupli, zdaj mi je pa vseeno. Ne dam je za nič na svetu...V bistvu sem že pozabila na ta papir  :-[



yorky

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #3042 : 22 Avgust 2008, 23:30:24
Zanima me zakaj majhni yorkiji niso priljubljeni in kje v sloveniji bi se jih dalo dobit da bi recimo tehtal 2kg tako nekako kakšne zdravstvene težave ima lahko majhen yorki bolj od večjega??? lp



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #3043 : 23 Avgust 2008, 14:43:37
yorky,mislim,da je o tej temi bilo že veliko napisanega v prejšnjih postih,sam je treba malo nazaj prebrat in dobiš vse te odgovore!!!!!! ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3044 : 23 Avgust 2008, 15:09:57
Sem ravno hotela napisati isto medo ;D!

Uglavnem smo bili danes z mojo Lou-Lou pri veterinarju, ker se je nekam čudno obnašala, je že nekaj dni bruhala, potem pa ko smo včeraj šli ven sploh ni hotela hoditi, je šla par metrov in se je vsedla in spet šla malo in se vsedla,..in si skoz lizala okol njene "ta male",... Samo mi je pa bilo čudno, ker pa ni bila neka "boga", da nebi hotela jest al se igrat, je bila čist ok.
No in sva šle danes k veterinarju, jo je pregledala in rekla da si je očitno prehladila ledvičke :'(, ker so bile na otip boleče. Zdaj sva dobile antibiotike in urin moram nest na preiskave. Ne vem no, upam da je potem res samo prehlad in bo boljše!!

Aja sem kupila pri veterinarju neke pasje priboljške, če je že katera slišala za njih, SEA JERKY. Ful dobra zadeva, to je posušena riba(100%fish brez aditivov in konzervansov).

Lep pozdrav



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3045 : 23 Avgust 2008, 15:12:15



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #3046 : 24 Avgust 2008, 20:13:01
Zdravo!

Tinkapletinka, Chlli je iz psarne Terra de Gemmis.

Tudi jaz bi bila zelo vesela yorkijade. Da se spoznamo in da iz prve roke dobim odgovore na moja številna vprašanja.

Tudi mi smo bili na morju, v kampu Baldarin na Cresu. Super kamp, kužki dobrodošli. Chili je bil zelo priden. Na naš prostor okoli šotora ni nikoli lulal ali kakal (čeprav doma še vedno naredi kakšno lužico?!) Prvo noč je spal v avtu - berlingo z velikim prtljažnikom, kjer smo mu naredili gnezdece. Drugo noč pa je bila nevihta in smo ga vzeli k sebi. Potem pa je bil tako priden - beri tiho, da je kar ostal. Zjutraj mu sploh ni bilo za vstati. Spi ponoči tudi do 8 ur. Zakon, kaj?

V morje je šel tri krat - ampak samo, če smo vsi šli. Če je kdorkoli od naših bil zunaj ni šans, da bi plaval. Je pa seveda zelo užival na blazini. Od začetka je hudo lajal na vse pse in majhne otroke. No sedaj se je navadil in ne laja in renči skoraj nič več.
Da ne bi bil kar naprej na vrvici smo mu naredili ograjico, v kateri pa ni bil preveč srečen. Raje je bil na vrvici pripeti na vrvi za sušenje perila. Smo imeli dobrega čuvaja - kdorkoli se je približal je bil nalajan.

Če mi poveste, kako naj pripnem slike, jih bom z veseljem.

Pozdravček vsem. Se že veselim srečanja

Ines



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #3047 : 24 Avgust 2008, 22:39:04
Mogoče pa boste tako lahko videle našega cukrčka..

http://www.moj-album.com/album/13305802/

Ines



TrueLove

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #3048 : 25 Avgust 2008, 11:46:37
Pozdrav svima!

Jako mi se sviđa ovaj forum pa sam se odlučila pridružiti.
Jest da možda ne razumijem sve najbolje  :-[ , ali vjerujem da ću s vremenom ući u štos.
Vlasnica sam jedne Yorkice, slike slijede u idućem javljanju.
Lijep pozdrav forumašima ;)



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3049 : 25 Avgust 2008, 12:50:57
Ja res je cukrček ta tvoj Chili iness, ni kaj!!! ;D ;D ;D Pa napiši kaj več o njem(starost, teža,..). Ja upam da se res spoznamo na yorkijadi!!

Dobrodošla TrueLove, tudi ti prilepi kakšno slikico in nam zaupaj kaj več o tvoji yorkici!! Od kod pa si??

Za prilepit slikice lahko gresta na shrani.si in tam slikico zmanjšaš in potem dobiš eno kodo zraven slikice, ki je za forum, jo kopiraš in prilepiš na forum! Če ti kaj ne bo šlo me kontaktiraj na ZS!

No moja Lou-Lou je že bolje :)!!

Pozdravček



TrueLove

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #3050 : 25 Avgust 2008, 14:25:19
petval hvala za dobrodošlicu  ;)

Još moram sve pohvatati... Tko je tko na forumu i tko je čiji yorkie...

The Best Models True Love - je moja yorkica. Stara je 15 mjeseci i ne znamo tko ju doma više obožava, ali i izvan doma  ;) Jako je zaigrana, vesela, ali i poslušna kada to treba biti.
Željela sam ju jako dugo, kao što sam i jako dugo skupljala novce za nju.
Ona je iz Uzgajivačnice The Best Models , Latice Far - Smojver...
Inače sam iz Zagreba.
A sada par slika od one najranije dobi, pa nadalje  ;) (stavljam ih onako jedino kako to znam)









Bit će još mnogo fotki, ovo je sve dok je bila još štene.... Imam ih jako puno, pa nije lako sve sortirati i odvojiti  ::)



allyka

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #3051 : 25 Avgust 2008, 15:42:23
Pozdravljeni ;D

Končno smo prišli iz dopusta in končno sem spet na forumu ::)
Pa še par slikic  ;D





joooj že spet me slika ;) se bom kar naredla da spim :P


dizzy in lou-lou na obisku :D


mmmmmmmmm... punce delimo se pridne ker dobimo čokoladice njamiiiiiiii :o :o


res bi se še rada igrala z vama ampak nimam časa ker se morem mal s kolesom zapelat okol 8)


tole je pa sigurno ena veverička ???


joooooooooj kak naporen dan... tk sm utrujena da mi kr učker skupi lezejo... bom počas zas...Zzzzzzzzzzzzzzz



P.S.
Jorkijade bi se pa tut mi2 z Ally z veseljem udeležile ;D komi čakama :o

Nika&Ally.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #3052 : 25 Avgust 2008, 18:50:30
če ne poveste konkretnega datuma,jaz ne morem rezervirat prostora :-[
Zato z besedo na dan ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Honey

  • Gost
Odgovori #3053 : 26 Avgust 2008, 07:43:28
Midvi sma za soboto 20. septembra.... ???...žal malo pozen datum, a kot sem že v prejšnjih postih omenila, nobeno soboto prej ne morema....

papa :P



petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3054 : 26 Avgust 2008, 10:57:35
Meni je v bistvu vseeno, lahko tudi v nedeljo, mogoče jih bo več prostih??
Sem pa za to, da se kak  teden dni oz. par dni pred datumom vsi, ki se bomo javili da pridemo, potem dogovorimo koliko nas bo in razdelimo (mislim da je 60eur najem) na pač toliko delov in tisti ki niste iz Mb, da se denar pošlje Suzi(če si za to Suza), da bo pač potem sigurno da boste prišli. Ker res bedno izpade, če se jih 10 javi, pridemo samo 4 in plačamo plac za bez veze, ko bi za 4 lahko naredili tudi na kakšnem domačem dvorišču.
Kaj mislite?



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #3055 : 26 Avgust 2008, 13:26:20
20.09 bi tudi meni ustrezal, ampak komaj nekje po 12.00 uri (sem iz nočne) ali pa 21.09. lahko že dopoldan.

Chilli je bil ob rojstvu težak 110 g (05.05.) sedaj ima 970 g. Ko sem šla v Prago ponj sem šla pravzaprav po psičko in ker mi ni bila tako všeč (zelo dominantna, vsem je komandirala, tudi mami in starejši sestri) sem vzela Chillija (Calistemon Terra de Gemmis je njegovo pravo ime).
Z vzrediteljico sem kontaktirala po e-mailu. Zelo prijazna in ustrežljiva gospodična, ki mi je ponudila, da pri njih tudi prespim (no spala nisem skoraj nič, ker sem kar naprej razmišljala koga naj vzamem).
Dobila sem vse mogoče info in bila tudi "zasliševana" - kdo smo, kje živimo, kdo so družinski člani...

Skratka z našim malim zelo uživamo. Je pravi cartek in tudi zelo priden. Že kak dan ni bilo lužice, ponoči spančka, ne laja in cvili, ko je sam. To so res ena posebna bitja, pravi angeli za naše duše.

Ima mogoče katera kakšno majhno pelerinco oz. dežni plašček za prodat ali mislite, da lahko sedaj kupim malo preveliko, da mu bo tudi kasneje prav? Ker ko dežuje pa res ni zunaj za bit, ker ga zelo zebe.

Lep dan želim,


Ines



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #3056 : 26 Avgust 2008, 14:52:24
Mika je ljubljančanka. Glede rodovnika je cela štala, njen brat ga ima, ona ni bila sprva namenjena za oddajo tko da bog si ga vedi kje bomo to iskali..Prejšnji yorki je bil vrhunskih staršev - londončan in je izgubil dlakico po hrbtu zaradi genetske napake...Sprva sem se obremenjevala kje bomo rodovnik dobili, odkupli, zdaj mi je pa vseeno. Ne dam je za nič na svetu...V bistvu sem že pozabila na ta papir  :-[

A lahko samo tole komentiram, ker me moti da še vedno prihaja do dezinformacij o rodovnikih. Rodovnika se ne da kar tako dobiti, pridobiti, odkupiti,...Če imata oba starša rodovnik, opravljen vzrejni pregled in sta oba dobila vzrejno dovoljenje potem imajo vsi mladiči v leglu rodovnik tudi, če niso namenjeni za oddajo. Nikakor ne more imeti samo en mladič rodovnika drugi pa ne. Nikakor se ne da dobiti rodovnika naknadno in nikakor se ga ne da kupiti.

Drugače smo pa mi malček boljše in Lux ostaja pri meni. Zoey hvala za ponujeno pomoč, se ti oddolžim z novimi slikicami. Če boste pa kaj po Ljubljani hodili ste pa vabljeni na kavico :)



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #3057 : 26 Avgust 2008, 20:54:31
Iness,pri meni sta dva plaščka velikosti 20cm oba sta rdeče barve.Eden je dežni,eden pa je iz termoflisa!!!!!!
Oba sta last Tinke,vendar sta pri meni v prodaji,če prideš na yorkijado,jih lahko probaš!!!!!!

Nam je vseeno kateri datum,sam da vas spet vidimo in se malo zdivjamo!!!!!!! ;D
Drugače pa se strinjam s tabo Petra!!!!!!! ;)

Sašenka,lepo da se zdaj razumete in da Lux ostaja pri tebi,sem zelo vesela tega!!!!!!! :o

Zdaj pa le z besedo na dan tiste,ki pridete( :-[no OK Petra,Tjaša,Andreja in Ma vam ni več treba nič povedat,ker tak vem da se vidimo!!!!!! :P)aja pa še Iness sem pozabla(pa ne skrbi,ker se tak ponavadi dobimo nekje okrog 14 ure ;))

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Ninelle

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Mika <3
Odgovori #3058 : 27 Avgust 2008, 15:00:46
A lahko samo tole komentiram, ker me moti da še vedno prihaja do dezinformacij o rodovnikih. Rodovnika se ne da kar tako dobiti, pridobiti, odkupiti,...Če imata oba starša rodovnik, opravljen vzrejni pregled in sta oba dobila vzrejno dovoljenje potem imajo vsi mladiči v leglu rodovnik tudi, če niso namenjeni za oddajo. Nikakor ne more imeti samo en mladič rodovnika drugi pa ne. Nikakor se ne da dobiti rodovnika naknadno in nikakor se ga ne da kupiti.

Drugače smo pa mi malček boljše in Lux ostaja pri meni. Zoey hvala za ponujeno pomoč, se ti oddolžim z novimi slikicami. Če boste pa kaj po Ljubljani hodili ste pa vabljeni na kavico :)

Vse te informacije poznam. Rodovnik obstaja, vendar pri vzrediteljih. V bistvu mi je pa vseeno :)



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #3059 : 28 Avgust 2008, 17:15:40
Hej punce!! mi še imamo vedno longetico ampak smo živahni da joj :).....v glavnem ko bo yorkijada prideva tud mi2 !!!  čeprav še bo naša bucka mela longetico gor...ampak kot veste tako ali tako ni kaj preveč navdušena nad tekanjem in se raje stiska :D..v glavnem želim vam lep sončen daaaan še naprej!!!:)
p.s počohajte male kužmane še v mojem imenu :P