Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1724276

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3720 : 20 Marec 2009, 15:48:14
Sašenka mogoče pa sploh ni tako grozno kot se tebi sedaj zdi. Mogoče se moraš tudi malo navaditi na frizuro :) Jaz se spomnim kako sem bila nesrečna ko so mi Gigija tako postrigli - noge na korenček, pa še pri njem je problem ker nima čisto ravnih nog in je res izgledalo grozno. Ampak čez nekaj dni sem kar pozabila na frizuro, tako da se ne sekiraj, saj veš da je to samo začasno, dokler dlaka ne zraste ;)


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #3721 : 20 Marec 2009, 16:11:25
Ja je grozno, verjemi. Tudi Lux nima ravno manekenskih nog pa še malo prevelik je in res izgleda kot čevapčič na zobotrebcih.

Saj bom prebolela samo sem pa res razočarana. Mi je tako žal, da sem se odločila za striženje.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #3722 : 20 Marec 2009, 17:04:39
Vem, kako je to, ko nisi zadovoljen  :-\
Meni se je 1x tako zgodilo s pudljico, je bila kot... oskubljena podgana, tako nekako. In to ravno, ko sem za nekaj mesecev odpotovala in sem jo pustila v varstvu pri starših. Oče jo je ven peljal samo, ko je bila že tema, ker je rekel, da je taka, kot bi jo miši obgrizle  ::) :-X
Takrat je padla odločitev, da jo bom strigla sama...


Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #3723 : 20 Marec 2009, 21:13:37
Pozdravljene, spet se malo oglašam, čeprav redno prebiram, kar napišete.

Lou-lou ima prelepo frizurco, postrižena je prav tako lušna, kot prej.

Sašenka, tebe tudi dobro razumem, kaj ne boš jezna, če najdeš frizerko, ki ne zna opravljati svojega dela, oziroma hoče vsiliti svoje striženje. Takih ljudi je tako veliko, da smo lahko že pošteno zaskrbljeni, toliko nesposobnih je, ki mislijo, da kaj vedo delajo, pa nimajo pojma. Velikokokrat ima to neznanje še veliko hujše posledice. ( Vem, da nič ne vem, oni pa še tega ne vedo.)

Pri Tori se žal ni obneslo, da bi lahko ukinili zdravila. Spet si je pogrizla zadnje bedrce, skoraj do golega. Ker sem taka, da nikoli ne odneham, sem se, tudi po vaših pohvalnih mnenjih obrnila še na dr. Matka. Zdaj ji daje injekcije, ki imajo bistveno manj stranskih učinkov, kot prejšnja zdravila, dobiva pa jih na tri tedne. Pomagajo in ne nastanejo okvare prebavil. On je imel psička, ki mu je take injekcije dajal 12 let, pa je bilo vse v redu. Seveda pa je to še vedno medrol. Moral pa ji bo v kratkem tudi operirati pogačico. No, dal nam je vsaj upanje, da se da živeti tudi s tako terapijo in mi smo se pogovorili. Istočasno bo opravil še več preiskav, morda pa najdemo še boljšo rešitev.

Še glede lulanja. Tori hodi zaradi zdravil veliko več lulat, kot je to običajno. Zato ima kahlico vedno na voljo. Je na sliki, ki jo lahko vidite v Moj album. Našla sem v Zootic-u 100% naravne trakove račjih prsi od dr. Clavder-s. So brez vseh konzervansev in umetnih barvil. To sem uporabljala za priboljške, ko se je učila lulat na kahlico. Trakove sem narezala na zelo male delčke 3 milimetre velike, in vsakič, ko je šla v kahlo lulat je dobila košček. Seveda pa smo vsi od navdušenja peli, plesali in jo hvalili. Tako, da še zdaj, ko tega ne delamo več, vedno priteče povedat, da je lulala in pleše zraven od veselja, da jo hvalimo. No, še zdaj vedno, ko ji pojemo, pleše okoli naših nog tako dolgo, da se vedno prej naveličamo peti. Je prava plesalka, vedno dada še kakšno novo figuro. Od takrat se ni nikoli več polulala na tla. Seveda nas je malo vlekla tudi za nos, ko je bila v kahli tudi po 20 krat na dan in je hotela dobiti poslastico. A to je trajalo le kak teden, ko je videla, da smo jo pogrunrtali. Te priboljške ima tako rada, da jih stalno uporabljamo, za učenje trikcov, saj bi za njih naredila vse, čisto nora je nanje. Nobene druge stvari ne mara, no, jedla bi tudi sir, nanj je tudi nora, a ga ne sme, pa tudi preslan je.

Za danes naj bo dovolj, ostanite take, kot ste in vaši kosmatinčki tudi.

http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #3724 : 21 Marec 2009, 10:51:46
Držim vam pesti in tačke, da bi vam uspelo glede zdravljenja!!!! :-*


Sem se pa mogla na glas smejati ob branja zadnjega dela o lulanje...zelo dobro napisano! :D To pretirano navdušenje ob lulanju sem tudi jaz izvajala ob šestih zjutraj na ulici, pa sem videla, da so me iz sosednjih hiš malo čudno gledali, tako da si kar predstavljam, kako še zdaj priteče povedat, da je lulala in kako pleše zraven. ;D ;D ;D Pa kako vas vleče za nos :o :o :o...prav posrečena je!

Poljubček Tori! :-*



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3725 : 21 Marec 2009, 11:55:00
Zato ima kahlico vedno na voljo. Je na sliki, ki jo lahko vidite v Moj album.

Tale vasa kahlica me zanima. Na sliki imate prazno. Kaj pa uporabljas za podlago? Casopis, planicko, posip...?

Plesanje in petje pa se mi zdi domena majhnih kuzkov. Tudi nasa mopsa je "naucena" da vedno pritece povedat kako pridno je lulala in kakala jaz pa tudi plesem in pojem od ugodja, da je pridno opravila tamo kot je to potrebno. In tudi mene je na zacetku vlekla za nos, sedaj pa je nehala. A kljub vsemu ona se vedno plese med mojimi nogami, poskakuje in preskakuje kot zmesana. Ce je potrebno zapoje tudi ona. Vse v stili, a vidis kako pridno sem opravila!

no, jedla bi tudi sir, nanj je tudi nora, a ga ne sme, pa tudi preslan je.

Glede sira: kupi  manj ali neslanega. Danes jih je veliko na voljo. Moje so nore na sircek. Ga tudi sama veliko raje uporabljam za nagrado kot kaksno salamco ali klobaso. Te so sele slane. Sploh hrenovke!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #3726 : 21 Marec 2009, 12:19:28
Našla sem v Zootic-u 100% naravne trakove račjih prsi od dr. Clavder-s. So brez vseh konzervansev in umetnih barvil. To sem uporabljala za priboljške...
Zdaj ravno sem prišla iz Zootica in nabavila te trakove račjih prsi, da jih še mi sprobamo in se malo pocartamo spet z novimi priboljški.
Lep dan!



Honey

  • Gost
Odgovori #3727 : 21 Marec 2009, 19:49:04
No, mi smo pa v četrtek 19. marca pihnili 2 svečki  :-* :-*

Mnjammmmiiiiiii..... :P :P :P


Kak je dobra mesna tortica ::)...svečki sta že izginili :D :D ;D


Mljask kak je blo dobro :P

Tak, tukaj pa že mirno pančkam ;)...hja, res tik, tik, tik preden res zaspim pa upam, da mi Andreja sleče darilce za rojstni dan - trenirkico od Monkey Daze :D


Čaw ;)



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #3728 : 21 Marec 2009, 20:10:01
mene pa zanima kje se da kupit kakšne lepe oblekce sa samčka ,kakšna trenerkica,ali kaj podobnega .Denina tudi mene zanima kje si kupila kahlico,upam da bojo nova zdravila pomagale Tori.



svetlana

  • *
    • Prispevkov: 287
    • Točke: 0
Odgovori #3729 : 21 Marec 2009, 20:13:44
O, kakšna trenirka.  :) Zdaj pa hitro na kakšno aerobiko. ;)


Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #3730 : 21 Marec 2009, 23:28:35

Tjasav hvala za dobre želje. Res je, da so si kužki podobni, če lepo delaš z njimi, ti z veseljem sledijo in uživajo, tako, kot mi z njimi. Tori vrača poljubčke.

Nelli, tudi tebi hvala, zdravila zaenkrat pomagajo. Smo optimistični.

Sirčka Tori ne dobi zaradi možnih alergij ima prepovedanega, včasih dobim od sodelavke naravni kozji sir, ki je neslan, tega ima dovoljenega.

Kahlica pa je taka, da ima dva dela, na sliki se vidi le zgornji del, ki ima luknjice. Spodnji del je pa posoda v katero daš pleničko, lahko pa nič ali vodo. Jaz dajem podloge, na kakršne daš za previjanje dojenčka;  kupim jih v baby centru, so cenejše, kot tiste pleničke iz trgovin za kužke. Prednost te kahlice je, da ima kuža vedno suhe tačke, ker voda steče takoj v spodnjo posodo. Jaz zgornji del, če ostane kakšna kapljica ali pa ne, vsakič obrišem. Žal take posode zdaj nisem nikjer zasledila, imamo jo še od prejšnje yorkice. Sem pa videla podobno, iz dveh posod, sicer malo slabšo, v baumaxu.

Manj vetra, kot danes, želiva s Tori vam in vsem vašim hov, hov medvedkom.

http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #3731 : 22 Marec 2009, 08:57:51
Denina, hvala za odgovor. Potem pa je tale vasa kahlica nekaj posebnega.  :o

Honey , zelo nevljudno od mene, da uletim v tole temo in vam ne cestitam za r.d. Torticde izgleda mikavno, darilce pa je prav posebno. Cestitke!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Honey

  • Gost
Odgovori #3732 : 22 Marec 2009, 10:25:04
Honey , zelo nevljudno od mene, da uletim v tole temo in vam ne cestitam za r.d. Torticde izgleda mikavno, darilce pa je prav posebno. Cestitke!

Missa

Hvala lepa MIŠA za voščilo  ;)




petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #3733 : 22 Marec 2009, 11:47:35
Happy Birthday Hana ;D ;D ;D ;D!!!!




tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #3734 : 22 Marec 2009, 12:08:26
Hana, še poljubčke tu! :-* :-*



Honey

  • Gost
Odgovori #3735 : 22 Marec 2009, 12:24:49
Happy Birthday Hana ;D ;D ;D ;D!!!!


Hana, še poljubčke tu! :-* :-*

O kak sta zlati :-* :-*...hvala vama obema za čestitke in poljubčke :-* :-*




Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #3736 : 22 Marec 2009, 16:50:35

Honey, seveda se čestitkam za drugi rojstni dan pridružujeva tudi midve s Tori. Ne vem pa, zakaj je Hanika vsa v modrem? Saj se ne motim, da je kužika? Seveda ni nič narobe z mašnico, le ne vem, če sledim. Marsikateri otrok bi bil vesel take pozornosti.

Tori pa bo 1. aprila dopolnila eno leto in pol.


http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.


Honey

  • Gost
Odgovori #3737 : 22 Marec 2009, 18:06:03
Honey, seveda se čestitkam za drugi rojstni dan pridružujeva tudi midve s Tori. Ne vem pa, zakaj je Hanika vsa v modrem? Saj se ne motim, da je kužika? Seveda ni nič narobe z mašnico, le ne vem, če sledim. Marsikateri otrok bi bil vesel take pozornosti.


Denina hvala lepa za čestitke :-* :-* Hanika sicer ni glih VSA v modrem :P....trenirka je namreč rjave barve v večjem delu in ima modre štrajfne vmes ter na hrbtni strani nežne modre kristalčke z napisom in orisom Monkey Daze :P, a vseeno :o...mašnca je pa resda srebrno modra...in ja Hanika je seveda punčka (vse dobro slediš, brez skrbi :P), a ker imamo slik in posnetkov in nasploh vsega preveč že v roza, rdeči in no ja-bolj teh punčkastih barvah ::), sva tokrat (in še kdaj bova seveda) naredili izjemo in se "obarvali" v jesenko rjavo z dodatkom sinje modre :P :P :P...pa tudi meni osebno ni všeč prispodoba, da mora oz. naj bi punčke ble bolj v roza barvi, fantki pa v modri ::)....všeč mi je kombinacija oz. kak komu paše ;)

Hvala še enkrat za čestitke in tega lepega yorkija v vedru z balončki :o :o, Tori pa obe s Hano drživa pesti, da se čimprej popolnoma pozdravi in da bo vse OK z njo...pikica boga mala :-\

Papa ;)



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #3738 : 22 Marec 2009, 18:27:26
Honiy in Denina, želim vam veliko zdravja in veselja ter še veliko ,veliko lepih trenutkov ob vsakem rojstnem dnevu z vašemi cukrčki



Honey

  • Gost
Odgovori #3739 : 22 Marec 2009, 18:33:38
Honiy in Denina, želim vam veliko zdravja in veselja ter še veliko ,veliko lepih trenutkov ob vsakem rojstnem dnevu z vašemi cukrčki

Nelli hvala :-*



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #3740 : 23 Marec 2009, 07:26:46
Denina upam da bo s Tori še vse v redu. Res žalostno če kužki niso zdravi. Honey vam pa seveda vse naj.... naj....

Moja zlata kolegica iz Nemčije ima pa prelepe mladiiiiiiiiiiičkeeeeeeeeee. Moram deliti z vami te lepotke :)))







Honey

  • Gost
Odgovori #3741 : 23 Marec 2009, 07:44:47
Denina upam da bo s Tori še vse v redu. Res žalostno če kužki niso zdravi. Honey vam pa seveda vse naj.... naj....



Gigosy hvala za lepe želje  ;)

....mladički so pa res zelo lepi 8)

papa



Nejc

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #3742 : 23 Marec 2009, 13:10:39
No, pa da še jaz predstavim našega nagajivca Lu-ja.
Star je dobre 4 mesece...


LP, Nejc


tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #3743 : 23 Marec 2009, 15:03:58
Honey,  čestitke od naju s Tashem tvoji ljubki haniki za rojstni dan!



Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #3744 : 23 Marec 2009, 18:59:44

Nelli hvala za dobre želje zdravje in veselje pa naj bo tudi zate in tvojega kužija.

Gigosy, hvala, naj   pa ti povem, da je Tori kljub vsemu vesela in igriva in zelo, zelo rada živi. Je pa vseeno bolj zajček, ni več tako pogumna, kot je bila. No, jaz sem včasih črnogleda, ona pa nikoli. Seveda se moram najprej sprijazniti, potem bo pa vse v redu.
Tile mladički pa so prekrasni, kako lepo ležijo skupaj in se grejejo; ali lahko poveš od koga so, koliko so stari in če so naprodaj.

Vsem lep večer in še malo norenja s kužki. Tori zelo uživa, če jo lovim pa stanovanju, ona pa se izmuzne. Tako dirjava iz sobe v sobo in se jaz nasmejem do solz.

http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.


Honey

  • Gost
Odgovori #3745 : 23 Marec 2009, 20:01:36
Honey,  čestitke od naju s Tashem tvoji ljubki haniki za rojstni dan!

Tash hvala za čestitke  :-* :-*

Lp ;)



taji

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Neli in Kimi
Odgovori #3746 : 23 Marec 2009, 21:58:43
Nejc...
mali je pravi crkljivček  ;D


Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #3747 : 23 Marec 2009, 23:12:56
Mi smo lih prišle iz mrzle in snežne Bosne pa tud mi čestitamo rojstni dan !!!  :o

Denina in vam držimo fige in pošiljamo pooooooooooolno energie za zdravljenje.

Jutri pa gremo z Petval dogovarjat prostor za jorkiado pa bomo sporočili kako in kaj. LP vsem


Honey

  • Gost
Odgovori #3748 : 24 Marec 2009, 08:03:38
Mi smo lih prišle iz mrzle in snežne Bosne pa tud mi čestitamo rojstni dan !!!  :o


Hvala za čestitke Tinka ;)



arieta

  • *
    • Prispevkov: 138
    • Točke: 0
Odgovori #3749 : 24 Marec 2009, 08:33:33
Joooooooooj Aieta aj Parker ti je fantastičan do neba !!!! Jaaaaaaaaako dobar majki mi !  Baš sam taj dan ko si objavila slike pričala sa Lalikovom pa in ona je padla na guzo  :D  Rekli smo obe da bi ga izabrali za parjenje kad bi bilo moguče  :o    Ali to baš i ne vjerumem jer je bilo sigurno brdo para jel da ?!  Taj sin je isto ljeeeeeeeeep ko lutkica , pa mi po njuški sliči Dizzy na njega  ;) 
A za te male pikice da niti negovorim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baš su nešto posebno - čestitke od mene i frizerke .
Ako nije tajna kolko si platila parjenje ? I imaš li link na njihovu spletnu stran ?
[/q


Sorry ,sada sam tek vidjela pitanje......parker je upravo zatvorio jos par sampionata cijena parenja mu je 1000€ ,a zivi u Belgiji .....ali nije slobodan za sve kuje .....
Gospoda nema web stranicu !
Hvala na komplimentima za moje bebe....
Lako ti dam njen kontakt ako vas zanima.
javi  se na mail
evo malo novih slika Nitra





ovo je mali The Best Models Top Exclusive