Yorkshirski terier [yorkshire terrier]

Alya · 1724316

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4320 : 12 Oktober 2009, 12:25:24
Pri Darji :))))) = Botticelli


nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #4321 : 12 Oktober 2009, 14:16:27
Hvala za odgovor



Tinkapletinka

  • *
    • Prispevkov: 334
    • Točke: 0
Odgovori #4322 : 15 Oktober 2009, 14:47:54
Ojla punce  . vam moram napisat kako sam šokirana !!!! Mi smo včeraj lepo s Petval uživali na sprehodu iz Portoroža do Pirana in edino da zraven morja je pihao je blo sončno in toplo. Tud danes je kar zelooooooooo lep dan in mi z mojim smo trebali it za češko gor .... No pa poglejte zakaj nismo šli in zakaj se ne mislim selit iz primorskeeeeeeeeeeeeeeeee    :'(

http://www.novinky.cz/domaci/181626-snehova-kalamita-zastavila-vlaky-i-auta.html


petval

  • *
    • Prispevkov: 447
    • Točke: 0
  • LOU-LOU
Odgovori #4323 : 15 Oktober 2009, 18:29:44
Kaka faca si ti ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



Honey

  • Gost
Odgovori #4324 : 17 Oktober 2009, 11:17:44
Nekaj me zanima, prosim za pomoč, nasvet. :(..in sicer: ali ve vsako leto cepite psa proti nevarnim boleznim (pasji kugi, parvovirozi, rinotraheitisu, kužnemu hepatitisu in leptospirozi)? Namreč, bi počasi kao mogli iti, pa sem nekje prebrala o stranskih učinkih cepiva (seveda tudi pozitivnih stvareh..) in bla, bla in seveda smo v dvomu ??? :'(...pa prebrala sem, da naj bi cepivo držalo celo 3 leta (baje isto za steklino)..lani je bla naša Hana cepljena proti nevarnim boleznim s cepivom FirstDose(R) Cv od Pfizerja....

Torej kaj naj? Cepim ali ne? Naj še počakam? Grrrr..... :'(

Hvala za čimprejšnji nasvet, papa ;)



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #4325 : 23 Oktober 2009, 20:50:36
Evo nakj slikic od našega Lordya

http://www.mojalbum.com/lejdi/lordy



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #4326 : 24 Oktober 2009, 12:50:45
Honey...cepljenja proti kužnim boleznim nikakor ne ponavljaj vsako leto. Veliko je na to temo na netu napisanega, veliko je študij. Itak moraš obvezno letno cepiti proti steklini, in da vsako leto po nepotrebnem cepiš še kužne, je bedarija in čisto preveč za psa. Za kužne jaz cepim mladičke 2x in potem ponovno pri 1 letu, in to je to, cepljenja ne ponavljam več.
Pač sterklino pa itak moraš vsako leto.

Tudi če se odločiš cepiti kužne, jaz vem da nikoli nebi cepila vskao leto, kvečjemo na 3 leta. In tudi ko sem še verjeela vetom glede tega, mi nikoli niso napisali včasih da se kužne vsako leto cepi, kvečjemu na vsake dve leti. Po novem pa seveda veti tudi to hočejo cepiti vsako leto...pač itak je skoraj čisti zaslužek za njih.


Honey

  • Gost
Odgovori #4327 : 25 Oktober 2009, 10:17:48
Botticelli najlepša hvala za odgovor...sem podobnega prejela tudi od tjasev, tako da se bom držala tega in jo bom cepla mogoče res šele čez kako leto ali celo kasneje. Da cepljenje proti kužnim boleznim ni potrebno vsako leto, predvidevam, da cepivo (kot baje tudi za steklino) drži dalj kot eno leto...tudi najbrž do 3 leta...da pa ti veterinar reče se vidimo čez leto dni, pa seveda najbolj (če ne zgolj) zaradi zaslužka  >:(...

Lep preostanek vikenda vsem...nelli mali je zelo lep :-*

papa ;)



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #4328 : 27 Oktober 2009, 20:32:26
Haloooo puncee..po dolgem času ampak res dolgem se morem malo tukaj oglasit...pozabla sem internetni naslov pa se nisem nič zraven spravla da bi poiskala:))..me veseli da je forumček spet malo zaživel saj sem imela kar veliiko za prebrat:)...najprej vsem novim članicam WELCOME:D....poleg tega sem vidla da vas je veliko iz Maribora...kje jaz hodim da ne vidim yorkijev po Mariboru:)..Tash-a se celo spomnim iz  razstave:)...no danes je končno Lily speeet zaživela...po celem letu muk in bolečin:(...sma danes KONČNO dale vse šive ven in vstran vse obveze...v celem letu dni je prestala 4 operacije, ki pa zaradi šibke kosti niso čisto nič pomagale in nam je na koncu preostala samo..amputacija..tako da smo zdaj veseli yorki na 3 tačkah..nemorem verjet kako je čist drugačna zdaj ko več ni bolečin...ker smo v tem letu dni tolko pretrpeli prejokali kot še nikoli..in upam da več dooolgo ne :)..tako da če se kakšno nedeljo dobimo na yorkijadi sva pripravljeni na tekaaaanjeeee jeeeeej:)..pozdravčki:*



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4329 : 27 Oktober 2009, 20:34:45
uuuu...super!!! :o :o
Psi se zelo hitro prilagodijo in hvala bogu, da več ni bolečin!!!

Poljubčka Lily :-* :-* :-* :-*



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #4330 : 28 Oktober 2009, 19:22:34
 :o :o :o bravo Lily,le veselo naprej,se vidimo,saj smo itak blizu :-* :-* :-* :-* ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #4331 : 29 Oktober 2009, 16:33:35
Super, samo da je ne boli več :))). Psi brez tačke se pa na to itak hitro navadijo. Boljše brez  kot pa z nogo in z bolečinami.



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #4332 : 29 Oktober 2009, 19:50:17
jaaaaa končnoooo!:)...z andrejo sva se pogovarjali da bi se babe lahko eno nedeljo dokler še ni snega in 0 stopinj v mariborskem  parku dobile s našimi žabami:) da gremo na sprehod:D...je katera za??



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4333 : 29 Oktober 2009, 22:59:28
jaaaaa ;D



Honey

  • Gost
Odgovori #4334 : 30 Oktober 2009, 07:57:52
jaaaaa končnoooo!:)...z andrejo sva se pogovarjali da bi se babe lahko eno nedeljo dokler še ni snega in 0 stopinj v mariborskem  parku dobile s našimi žabami:) da gremo na sprehod:D...je katera za??

No, super Polona, da si že "gor vrgla" to sporočilo :P :P....midvi sma seveda tudi ZAAAAAAAAAAAAAA ;D

Torej, vem da Polona ne more ta vikend (pa še 1. november je in manj časa), zato kaj pravite, da bi se dobile naslednjo nedeljo - 8. novembra ? :)

Lep vikend vsem :)



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4335 : 30 Oktober 2009, 09:53:28
Jaz sem fraj:)



Honey

  • Gost
Odgovori #4336 : 30 Oktober 2009, 11:17:11
Jaz sem fraj:)

No super, smo v tem trenutku "prijavljene" že 3 punce in 4 yorkiji :)...kaj pa ostale Mariborčanke, okoličanke? :D Medo, Petra,...???

Lp ;)



Denina

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Tori
Odgovori #4337 : 31 Oktober 2009, 01:22:53



Lonyka, grozna novica, da je Lily izgubila tačko, saj razumem, da ni bilo druge možnosti, a vseeno. Uboga kužika, da je morala toliko pretrpeti in tako dolgo ni bilo izboljšanja. Kar ne morem si predstavljati, kaj vse ste dali skoz vsi skupaj. Res vam privoščim, da čim prej pozabite vse skupaj (saj vem, da to ne bo šlo ) in zaživite na novo. Mala miška bo prva pozabila. Kako lepo je, da se zdaj počuti dobro in da nima bolečin. Upam, da je bila to zadnja tačka, ker je lažje za hojo.
No, hotela sem povedati, da vama želim vse naj, naj, naj...

http://denina.moj-album.com/

Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet, pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet.


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #4338 : 31 Oktober 2009, 14:54:17
tudi jas sem za :o :o :o
Kaj pa Estera ???delaš ali si fraj?......pa Stassy,je minlo že kar nekaj časa,ko smo se srečale,pa še to po naključju in na HR,...pa Ninelle???????

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Honey

  • Gost
Odgovori #4339 : 31 Oktober 2009, 16:08:55
No super...stanje trenutno prijavljenih: 4 punce, 5 yorkijev  :D...dajte še se ostale javiti  ::)

papa ;)



Stassy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #4340 : 31 Oktober 2009, 18:22:45
Tudi jaz sem za... pridem pa s prijateljico, ker se bojim da sama nebom zmogla obvladati mojih dveh zverin ;D

Ob kolkih pa naj bi se dobile?

Lp



Honey

  • Gost
Odgovori #4341 : 31 Oktober 2009, 18:46:11
Tudi jaz sem za... pridem pa s prijateljico, ker se bojim da sama nebom zmogla obvladati mojih dveh zverin ;D

Ob kolkih pa naj bi se dobile?

Lp

Super...hja glede ure ne vem...npr. ob 13. uri na parkirišču gostilne pri 3 ribnikih? Lahko pa tudi predlagate kakšno drugo uro...pa se bomo že zmenle tako, da bo vsem ustrezalo  :P

Lp ;)



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4342 : 31 Oktober 2009, 20:44:00
Lahko malo kasneje? Imamo glih kosilo v takem času...ob dveh, pol treh? :)



Honey

  • Gost
Odgovori #4343 : 01 November 2009, 10:17:24
Lahko malo kasneje? Imamo glih kosilo v takem času...ob dveh, pol treh? :)

Zaradi mene lahko....ob 14. uri bo po mojem še OK, ker se mi zdi, da je tema že ful hitro sedaj, ko smo uro prestavli ::) Pa saj če katera ne more ob 14. uri lahko pride kasneje....kaj pravite ostale?

Lp ;)



iness

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 0
Odgovori #4344 : 01 November 2009, 11:30:34
Jaz pa žal delam!
Lahko pa bi v soboto?!

Javite se še kaj

Lp

Ines



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4345 : 01 November 2009, 12:44:25
V soboto je meni tud ok.



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #4346 : 01 November 2009, 14:38:46
tudi jaz sem bolj za soboto :o ;)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Honey

  • Gost
Odgovori #4347 : 01 November 2009, 15:00:42
tudi jaz sem bolj za soboto :o ;)

Hmmm, midvi načeloma tudi lahko v soboto, a nedelja je bila predlagana na željo Polone - po mojem ona v soboto ne more, ne vem... :-\...tako da....Polona oglasi se... :o...bom jo poskušala še na FB dobiti :)...

Kaj pa ura? bo 14.00 OK? torej se odločamo sedaj samo še za soboto oz. nedeljo ? :-\



lonyka

  • *
    • Prispevkov: 143
    • Točke: 0
Odgovori #4348 : 01 November 2009, 15:41:15
Haloo puncee:)...nedelja je pri meni edini prosti dan:/..tako da v soboto žal nebi mogla..mi pa odgovarja 8. v nedeljo:)...Denina res smo veliko pretrpeli in dali skoz...ampak zdaj je važno samo to da je mala ok..ne žal je to bila sprednja tačka...sicer se ji ko teče al pa se igra sploh ne vidi da kaj manjka malo se prekopicne edino če je v prevelikem zaletu:)



Honey

  • Gost
Odgovori #4349 : 01 November 2009, 17:35:14
Haloo puncee:)...nedelja je pri meni edini prosti dan:/..tako da v soboto žal nebi mogla..mi pa odgovarja 8. v nedeljo:)...Denina res smo veliko pretrpeli in dali skoz...ampak zdaj je važno samo to da je mala ok..ne žal je to bila sprednja tačka...sicer se ji ko teče al pa se igra sploh ne vidi da kaj manjka malo se prekopicne edino če je v prevelikem zaletu:)

Glede na to, da za našo "mini MB yorkiado" prevlada nedelja, predlagam, da se dobimo, tako kot že v osnovi dogovorjeno - v nedeljo 8. novembra ob 14. uri pred gostilno Pri 3 ribnikih. Dajte prosim potrditi tiste, ki pridete.

Mi se že veselimooooooo :P :P :P