Ruffwear

vista · 124352

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #30 : 11 Oktober 2007, 20:53:56
zoe, so ji potem S prav?


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #31 : 11 Oktober 2007, 20:58:29
Se mi zdi, da so ji prav, jih morava pa še zunaj sprobati  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #32 : 11 Oktober 2007, 21:00:10
K meni se je tudi zdelo, da ji bo S prav, ko sem ji jih dala gor v stanovanju. Ampak, ko je začela zunaj dirkati v njih, so ji pa takoj dol popadali.   :-\


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #33 : 11 Oktober 2007, 21:25:57
Znižane cene opreme ruffwear bodo ostale skozi. Tako da ni straha da bi se dvignile nazaj.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #34 : 11 Oktober 2007, 22:39:05
K meni se je tudi zdelo, da ji bo S prav, ko sem ji jih dala gor v stanovanju. Ampak, ko je začela zunaj dirkati v njih, so ji pa takoj dol popadali.   :-\

pa si jih dovolj zategnila? (ali so dejansko premajhni in imata zdaj M)

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #35 : 12 Oktober 2007, 06:47:51
pa si jih dovolj zategnila? (ali so dejansko premajhni in imata zdaj M)

Do fula so bile zategnjene (bolj niso šle  :-\ ). Tako da zdaj imava XS.  ;) Pa še tukaj ji je občasno kakšen padel dol (ampak to po ful časa, ko je že čas, da se jih bolj zategne).


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 19 Oktober 2007, 14:46:53
Znižane cene opreme ruffwear bodo ostale skozi. Tako da ni straha da bi se dvignile nazaj.

ajki, za katero trgovino gre? se da videti kaj tudi na netu?

...sledi svojim sanjam


SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #37 : 19 Oktober 2007, 15:30:32
Povezava:

http://topler.si/trgovina/

Vsi artikli so v trgovini, če kaj nisi našla pa se obrni direktno na AJKI!



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 19 Oktober 2007, 15:41:35
hvala :)

...sledi svojim sanjam


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #39 : 01 Januar 2008, 16:43:31
Prodam Ruffwearov nahrbtnik, Large, modre barve, nikoli rabljen. Na testno vožnjo smo na prvi sprehod vzeli le oprsnico, pa ugotovili, da je stvar malenkost prevelika za Črno Smrt, če pa dam gor še saddlebagse je pa res kot tovorna mula  :-[.

Ker sem ga dobila direktno iz Amerike, je z vso poštnino itd stvar prišla precej ceneje kot pri nas, da ne bo kdo mislil, da je taka razlika v ceni zaradi kakšne napake - kot rečeno, je stvar popolnoma nova  :).

Še link do nahrbtnika pri nas - http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewProd&productId=264.
 
Nahrbtnik je primeren za večje pse - moj ima sicer 62 plečne, a je lahkokategornik, kakšnemu bolj plečatemu psu iste velikosti bo verjetno super. Je pa oprsnica zelo dobro podložena, psa res ne žuli, tudi dlake ne moreš pripreti v klipsno, psa se preverjeno da brez težav dvigniti za oprsnico (lepo objame telo), nosilni torbi sta pa tudi špica. V glavnem, priporočam za pohodnike, meni je prav žal, da moram zdaj na manjšo čakat...  :(

ps: mogoče bi bilo ceno tudi dobro napisati...  ::) Prodajam ga za 90 eur.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #40 : 30 Januar 2008, 14:30:37
Ima še kdo od Ruffweara posodico za vodo (takole http://www.ruffwear.com/Products/dog_bowls)?

Najina je po zelo kratkem času uporabe začela puščati ???

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #41 : 30 Januar 2008, 18:55:48
Prodam Ruffwearov nahrbtnik, Large, modre barve, nikoli rabljen. Ker sem ga dobila direktno iz Amerike, je z vso poštnino itd stvar prišla precej ceneje kot pri nas, da ne bo kdo mislil, da je taka razlika v ceni zaradi kakšne napake - kot rečeno, je stvar popolnoma nova  :).
ps: mogoče bi bilo ceno tudi dobro napisati...  ::) Prodajam ga za 90 eur.
Ja normalno da je pri nas dražji. Ti v ceni nimaš prodajne marže, in še bi se kaj najdlo.vSE KAR IMAM DAM IN GREM STAVIT DA BILO KDO BI UVAŽAL TAKŠNE STAVRI V sLO BI BILE ŠE DRAŽJE.

Ima še kdo od Ruffweara posodico za vodo (takole http://www.ruffwear.com/Products/dog_bowls)?

Najina je po zelo kratkem času uporabe začela puščati ???
Ja jest in naša reševalna enota jih imamo skoraj vsi. Pa jih kar do dobra uporabljamo. Še nobeden ni potožil, da zadeva spušča.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #42 : 31 Januar 2008, 13:01:50
Vem ja Ajki, sva se zadnjič na vaji pogovarjala ;D Nič, bom nesla k uvozniku in prosila za zamenjavo...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #43 : 31 Januar 2008, 13:06:12
Ja normalno da je pri nas dražji. Ti v ceni nimaš prodajne marže, in še bi se kaj najdlo.vSE KAR IMAM DAM IN GREM STAVIT DA BILO KDO BI UVAŽAL TAKŠNE STAVRI V sLO BI BILE ŠE DRAŽJE.

Seveda je normalno, da je pri nas dražje  :). Zato pa sem pojasnila, zakaj prodajam za skoraj polovično ceno, ker sama bi ob takem oglasu najprej pomislila na to, da je z izdelkom kaj narobe. Sicer pa oglas ni več aktualen, nova lastnica se že ponosno naokrog sprehaja z nahrbtnikom, črnuh bo pa na svojega novega še malo počakal.

ps: Pa dretje res ni potrebno, zaenkrat mi sluh še zelo dobro služi...



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #44 : 31 Januar 2008, 14:34:34
Se opravičujem za dretje. Sem opazil žal prepozno da je z velikimi napisano.

Še enkrat opravičilo.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #45 : 02 Februar 2008, 11:34:38
Takole pa izglela ponosna lastnica Bambijiega ruzzaka ;) :P




Se ji kar smeji, ko ga ima gor :D

 Bambi hvala še tukajle :)

lp


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 14 Februar 2008, 09:14:30



Mene pa zanimajo prostornine prenostnih posod za vodo/hrano (za vse velikosti). Ima kdo kaj info?

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 26 Februar 2008, 23:41:06
Trail Runner - najmanjši

premer 5" (12,7cm)
višina 3" (7,62cm)
volumen 24 fl oz (7,1dl)

Go Between™ - srednji

premer 6" (15,24cm)
višina 3.75" (9,53cm)
volumen 1 quart (1,1L)

Quencher™ - največji

premer 8" (20,32cm)
višina 4.5" (11,43cm)
volumen 2.5 quarts (2,75L)

Upam, da so stvari pravilno preračunane, ker sem prebrskala pol interneta, da sem našla (vsaj približno), kaj tale quart pomeni. Če ni prav, naj me pa kdo popravi :)

lp Nina

ps.: na eni strani je napisano, da je 1quart 1.1L, na drugi, pa da je prav tako 1quart 0.95L... tako da nisem čisto sigurna, koliko je 1quart :)


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 27 Februar 2008, 12:14:42
Hvala!

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #49 : 10 Januar 2009, 10:25:59
A se pri nas še kje dobijo izdelki od Ruffwearja? Konkretno me zanima Cloud Chaser Softshell Jacket.. Toplerjeva stran ne deluje več, trgovina K9 je pa tudi zaprta :(



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #50 : 10 Januar 2009, 10:36:15
A se pri nas še kje dobijo izdelki od Ruffwearja? Konkretno me zanima Cloud Chaser Softshell Jacket.. Toplerjeva stran ne deluje več, trgovina K9 je pa tudi zaprta :(

Kibuba se nekaj prodaja.. Samo ne vem kako je z dobavo stvari, ki jih nimajo na zalogi. Poslala sem jim ze 2 maila in niso odgovorili, tako da sem sedaj raje iz Anglije narocila.. Pa se ceneje me bo prslo, kot pri nas  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #51 : 10 Januar 2009, 16:44:46
teli čevlčki..sta to dva v kompletu? torej če hočeš met za vse 4 tace rabiš kupit dva kompleta?


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #52 : 10 Januar 2009, 16:53:00
teli čevlčki..sta to dva v kompletu? torej če hočeš met za vse 4 tace rabiš kupit dva kompleta?

Stirje.. In tudi cena je za stir  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #53 : 10 Januar 2009, 18:28:21
Saba, jaz sem cloud chaserja naročila kar iz ZDA: http://www.rei.com/ . Imajo na razprodaji modre, velikost S ali L. Cena 44 dolarjev, s poštnino 65, kar je cca 48 evrov.Topler pa mislim, da (zadnje čase) niti ni imel cloud chaserjev, samo overcoate.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #54 : 10 Januar 2009, 19:07:01
A rei.com pošilja v Slovenijo?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #55 : 10 Januar 2009, 20:17:16
Jp.  :)



sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 10 Januar 2009, 20:41:44
Če bo kdo kaj naročal in bi bil pripravljen zraven sprejeti še moje naročilo, naj me kontaktira na SZ.

Ch od kod si? Me zanima kako izgleda cloud chaser v živo. Ima morda kdo tudi Overcoat II? V glavnem zanima me, kako se obneseta.



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #57 : 11 Januar 2009, 09:29:56
sonce, ga še nimamo doma. Naročila sem ga konec prejšnjega tedna, upam, da bo čimprej pri nas.  ;)

Drugače pa nameravam v (zelo) kratkem naročiti ali še en cloud chaser ali 2 overcoata (iz VB ali ZDA) ali hurtta sport za zimo (pri nas) ali hurtta pro za zimo ali pa 'flis jakno' pro od hurtte (iz VB). Dileme, dileme....  :-\
Če bo še kdo naročal iz tujine, se seveda lahko dogovorimo  ;).



sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 11 Januar 2009, 11:19:51
Škoda, da ga še nisi dobila. Ker me zanima, kako bi to izgledalo. Brala sem namreč, da je pri nekaterih psih prišlo do odrgnjene kože na sprednjih tacah po dolgotrajnem nošenju, zaradi cloud chaser-jevega dizajna (preveč tesno ob tacah). Pa tudi nisem čist ziher, kakšno velikost naj naročim, ker je moja suha dolginka. Ne vem, ali ji bo small prevelik ali prav. XS ji zna biti prekratka čez hrbet, pa še na tej spletni strani je ni mogoče naročiti. Katero velikost si ti naročila? Kolikor vidim imaš šarpeja? Od Hurrta imam že pro dežni plašč, pa sem zelo zadovoljna, samo bi pa rada nekaj brez ovratnika za tele mrzle, a suhe zimske dneve.



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #59 : 11 Januar 2009, 12:05:44
Saba, jaz sem cloud chaserja naročila kar iz ZDA: http://www.rei.com/ . Imajo na razprodaji modre, velikost S ali L. Cena 44 dolarjev, s poštnino 65, kar je cca 48 evrov.Topler pa mislim, da (zadnje čase) niti ni imel cloud chaserjev, samo overcoate.
Sem si ogledala spletno stran pa je cena 76 dolarjev ??? V kolikem času ti ga pa pošljejo? (Priznam, da se nisem preveč poglabljala v podrobnosti :-[)

V dilemi sem tudi glede velikosti, ker nikjer ne najdem podatka koliko so ti plaščki dolgi čez hrbet? Mogoče veš kakšna je dolžina pri velikosti XS in S? Alternativa je pri meni tudi flis od Hurtta pro... Ostali zimski plašči se pa meni zdijo pretežki in preveč odprti. Lola ima kratko dlako in čisto gol trebuh, ki ga večina plaščkov slabo pokrije.. :(

Sem interesent za skupno naročilo iz VB ali pa ZDA, če le dobim več podatkov o merah in če dobava ni predolga ::)

Sonce: po mojih izkušnjah so bolj problematični kroji, kjer rob plaščka sede v pregib pod tačkom (kjer je bolj malo dlake in je koža bolj občutljiva), tam jo lahko ožuli že čisto navaden pleten pulover  :(