Ruffwear

vista · 125740

jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #300 : 31 Januar 2011, 09:24:39
hehehehe... midva mava tud Claud chaserja! miškica tvoji se mal slabo prilega je mal velik!:P naj bi se oprijemal po vsej dolžini-vsaj tako je napisano na njihovi strani
bom jaz dal tud kako sluikco gor! :)
ja moji jazbečarki paše XS kot ulit. za jazeke je ful problem ker majo širok prsni koš, so mejhni ampak dolgi... cloud chaser je pa glih taprav po dolžino kot obsegu!
poleg tega so novejši en mal bolši od starih... tale na slikci ima spodaj le tanko blago, na novejšem modelu (tega mava ker niso mel na zalogi prave velikosti!) je pa spodaj neki strech blsago in flis!!! je vseen mal bl toplo :P
Drgač je pa huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud:D mormo sprobat sam še na snegu pa dežju....

Ja, edini razlog da nisva vzela climate changerja je pa kot že omenjeno, da je cloud chaser nepremočljiv...

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #301 : 05 Februar 2011, 20:36:04
Fajn znižane stvari, slučajno zasledila, ne vem nič o poštnini, znižan cloud chaser, pa tudi nekaj od hurtte:
http://www.muddypaws.co.uk/muddy-paws-coats-harnesses-dog-coats/cat_52.html



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #302 : 06 Februar 2011, 09:53:44
Tole je super! :) Če bo kdo naročal, sem zraven. Jaz žal nisem za take zadeve ker mi angleščina ni ravno "prijateljica" :P :-[

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


pasja.zabava

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #303 : 06 Februar 2011, 10:43:18
Ja, tole je super. Imela bi 2 plašča. Jim bom mail poslala koliko je poštnina do nas.  :o



miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #304 : 06 Februar 2011, 12:08:10
Če prav vem, računajo 9 funtov poštnine.



pasja.zabava

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #305 : 06 Februar 2011, 15:46:21
Slovenije na spisku ni, sem jim pisala. Če bo 9 funtov, kar naročim. Lahko se nam tudi kdo pridruži.



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #306 : 06 Februar 2011, 16:41:55
V Slovenijo pošiljajo (sem že naročala). Poštnina je odvisna tudi od velikosti plaščka- za flis L je 9 funtov.




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #307 : 08 Marec 2011, 15:09:42
Ruffwear Roamer povodec

Ali deluje podobno kot EzyDog Cujo...neki takega, ki naj bi psa potegnil nazaj če preveč potegne proti kaki strašno zanimivi reči?
Da ne zružim z rolerji ali kolesom ali pa psica na cesto.  :-X

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #308 : 08 Marec 2011, 15:17:40
Roamerja sem tudi jaz gledala ;). Je veliiiko daljši (manj kontrole ampak po drugi strani bolj fino ker ima več svobode) in ga je lažje raztegnit. Ker je čisto drugačna elastika. Pomojem tudi manj potegne nazaj, nisem ga pa še preizkusila.
Jaz si ga bom mogoče za tečt omislila, če ne bom "profi" opreme nabavla, ker mi je všeč da se ga da zapet okoli pasu.



miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #309 : 08 Marec 2011, 15:45:55
Midva imava velikost S in je ravno prav "obratovalnega" območja, da pes ne taca po tebi. Za tek je super, tudi če pes potegne, je obremenitev za telo enakomerna in te ne more zategniti. Za rolerje pa imam jaz raje navadnega 2-metrskega neraztegljivega.



DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #310 : 01 April 2011, 21:09:11
Ruffwear ima par novosti v ponudbi. Predvsem ovratnice z posebno kovinsko klipsno znajo biti zanimive. Jih mam na facebooku pa sem na tekočem ;).

http://dogblog.ruffwear.net/



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #311 : 01 April 2011, 21:15:02
Zanimivo! Ampak klipsna na roamer povodcu je se vedno plasticna ::)

battito animale


Ro_Gi

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Moja mala sončka... Roli&Gizmo <3
Odgovori #312 : 04 April 2011, 08:41:47
Ruffwear ima par novosti v ponudbi. Predvsem ovratnice z posebno kovinsko klipsno znajo biti zanimive. Jih mam na facebooku pa sem na tekočem ;).

http://dogblog.ruffwear.net/

Saj ne, da že dva dni sanjam te ovratnice  :-[

My little dogs - a heartbeat at my feet.


iza123

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 0
Odgovori #313 : 05 April 2011, 19:14:37
Je že kdo sprobal swamp coolar? Zanima me predvsem, kako se obnese na psih z daljšo dlako.
Hvala



Ro_Gi

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Moja mala sončka... Roli&Gizmo <3
Odgovori #314 : 15 April 2011, 17:14:45
Tudi mene zanima, če ima kdo izkušnje s Swamp Cool-erjem, saj bi ga poleti potrebovala za mopsa, ki vročino zelo slabo prenaša. :-\

My little dogs - a heartbeat at my feet.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #315 : 15 April 2011, 19:17:45
Tule si lahko prebereta dve oceni: http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_reviews&products_id=695 ena je tudi od lastnice mopska  ;)



Ro_Gi

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Moja mala sončka... Roli&Gizmo <3
Odgovori #316 : 15 April 2011, 19:35:47
Joj, sem čisto spregledala tele ocene  :-[ Nina, najlepša hvala:)

My little dogs - a heartbeat at my feet.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #317 : 05 Maj 2011, 09:05:02
Kar nekaj Ruffweara se po novem najde tudi v trgovini Doget na novi lokaciji na Vrhniki - Stara cesta 2.




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #318 : 23 Maj 2011, 14:01:43
hej

Slednje ne spada v to temo, ampak delno se nanasa nanjo..  :P

In sicer, naletela sem na imitacijo Ruffwearovih ceveljckov.. Na prvi pogled izgledajo isti, na isti nacin narejeni in vse, samo pac od druge firme in pa cenejsi so.. Mogoce tole komu prav pride  ;)  KLIK  ;)


Lp..


Sem se spomnila, da so bili že nekje omenjeni :D Tele čeveljčke sem videla prejšnji teden na sejmu in se ne morejo niti od daleč primerjat z Ruffwearovimi.  :-[ Sem ubistvu tudi sama več pričakovala pa so le še eni izmed... na sami kvaliteti bo treba  še veliko naredit.




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #319 : 29 Junij 2011, 15:02:42
Vprašanje. Swamp cooler je dober samo za kratkodlake pse? Moja ima gosto in hmmm srednjo dlako-krajšo od NO, daljšo od labradorja.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #320 : 29 Junij 2011, 15:07:35
Kje pa. Mi ga imamo za avstralko in borderje, kot obvezna poletna oprema. ;-)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #321 : 29 Junij 2011, 15:13:58
Hvala Jean! Ker tudi pri meni bo verjetno postal obvezna poletna opreme, ke se mi pes dobesedno kuha zunaj.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #322 : 29 Junij 2011, 15:21:16
Jaz ga imam za precej odlakano zlatko (tako kot obični samci recimo) in je sprememba očitna. Ti res priporočam ta nakup :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #323 : 16 Oktober 2011, 14:03:54
Ima kdo mogoče Climate Chagerja ali Cloud Chaserja v XS ali XXS velikosti? Bi rada probala na mojem terierju, ker ima obseg 42cm, je pa še mlad (1 leto) in ne vem katero velikost naj mu vzamem. Swamp Cooler mu je XS lepo ulit, oprsnico ima pa XXS in mu tudi lepo stoji. :-\

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #324 : 16 Oktober 2011, 14:26:33
Tukajle imajo zdaj kar precejšnje popuste na večino Ruffwear izdelkov: Camddwr
Če bi kdo naročal bi se priključila zraven z 2 izdelkoma.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #325 : 20 Oktober 2011, 22:17:58
 :o Pa so res kar precej znižane stvari! Mi bi tudi enega Climate Changerja :-[


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #326 : 20 Oktober 2011, 23:08:09
Hmm...a to je še kaj poštnine zraven??
Če se bo naročalo, bi tudi jaz enega Climate Changerja :)

Katero velikost pa bi priporočali za beagla?  :-\ ???  Če ga kdo že ima, me zanima, ali je to tak bolj navaden flis (mehak), ali je podoben tak kot od Hurtte PRO Flis Jacket (ki je malo trši, saj je tudi nepremočljiv)?
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


bibaleze

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #327 : 20 Oktober 2011, 23:46:13
Pozdravcek vsem skupaj, sem nova na forumu  :) Zanimajo me vase izkusnje s cloud chaserjem in velikostmi? Razmisljam o narocilu, pa nisem sigurna o velikosti..Imam bullterrierko pa me skrbi, da je nebi prevec okrog tack obribalo.. Hvala! Lp



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #328 : 21 Oktober 2011, 10:02:04
Jaz ga imam za mojo bokserko in imam točno to težavo, malo ji je ozek na tačkah, ampak tam še ni panike, ne tišči, ji je pa dokaj ozek na vratu.
Morala bi sicer pogledat velikost, ampak mislim, da imamo L. Ko ga pa dam gor borderki, ji je pa kot ulit, le na prsnem košu seveda 'visi', ampak se zaradi dlake ne vidi kaj veliko in ji lepo paše.
Pri nas je problem, da je bokserka kar mala, ampak ful nabita in težko najdem nekaj, da ji je prav v prsnem košu in ne predolgo v dolžini. :D
No, tale cloud chaser je drugače res super, ful prijeten na otip in vse, ampak tudi jaz ne vem koliko pse kaj moti, če jim je malo bolj na tesno kje, pa ga nerada preveč uporabljam oz. ga imam pač za drugo psico.
Baje pa za noge ni problematično, če je bolj ozko,  ???, ok, fajn je pozimi, da sneg not ne gre, samo meni se vseeno zdijo tele odprtinice kr majhne, še bolj presenečena pa sem bila pri vratu, da ji je tesno, še noben drug plašček ji ni bil. Po moje bo najboljše, da jih greš poskusit, če imaš možnost.
Moj je iz Kibube, sem ga celo poskusila na psici, hahaha, pa se mi je šele pol začelo zdeti, da je malo tesen na določenih delih :P, no, saj včasih ga ima gor vseeno, drugače pa ga uporabim za tamalo tistih parkrat na leto.
Je pa res super, ker ne leze nikamor in očitno se da v njem super dirkat, je sploh ne moti, in vzdržuje ravno pravo temperaturo, da očitno ni prevroče. Preverjeno pes ostane popolnoma suh v njem tudi v hudem nalivu. ;D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #329 : 21 Oktober 2011, 10:03:49
Glede Camddwr, če se prav spomnim, ko sem jaz naročala tam, je bila poštnina ful majhna, nekje 3 funte. :)