Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2675334

search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2850 : 06 Oktober 2006, 17:12:35
Ines pa kdo si ti da poznaš moje razmišljanje ????
Kakšen "madžioničar"?
Katerih "ljudi", to je moje razmišljanje, sem pa prepričan da nisem edini.

Pa nam (mi) razloži drugo verzijo, in ti mogoče verjamem! ;)

lp

Drugo razmišljanje  ;D - vaša komedija!

Lepo se imejte in pišite dalje kozlarije - in ko vam zmanjka vaših - načnite še naše, da bo paketek popoln.  ;)

Pa eno opozorilo: da se ne boste utopili v lastnih besedah  :)



quantum

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #2851 : 06 Oktober 2006, 17:14:02
Pa imajo mene za tečnega ker toliko sprašujem :D Joj troy ti si pa kot kakšna nadležna osa :o
Za Uncasa pa vidim, da ima spet novo lastnico. Ali je samo na počitnicah ???

Vsem, ki že imate mladičke in vsem, ki jih te dni še pričakujete pa vse najboljše in potem veliko veselja z njimi. Pa da bi vsi dobili dobre ter odgovorne lastnike. Da se teh revežev potem ne beksal sem ter tja :'( Srečno!



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2852 : 06 Oktober 2006, 17:17:36
Pa imajo mene za tečnega ker toliko sprašujem :D Joj troy ti si pa kot kakšna nadležna osa :o
Za Uncasa pa vidim, da ima spet novo lastnico. Ali je samo na počitnicah ???

Vsem, ki že imate mladičke in vsem, ki jih te dni še pričakujete pa vse najboljše in potem veliko veselja z njimi. Pa da bi vsi dobili dobre ter odgovorne lastnike. Da se teh revežev potem ne beksal sem ter tja :'( Srečno!


quantum hvala za lepe želje!

Tole pa malce zbode v oči, kajne? :D :D :D

Citiraj
Za Uncasa pa vidim, da ima spet novo lastnico.




troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #2853 : 06 Oktober 2006, 17:19:38
Pa imajo mene za tečnega ker toliko sprašujem :D Joj troy ti si pa kot kakšna nadležna osa :o
Za Uncasa pa vidim, da ima spet novo lastnico. Ali je samo na počitnicah ???

Vsem, ki že imate mladičke in vsem, ki jih te dni še pričakujete pa vse najboljše in potem veliko veselja z njimi. Pa da bi vsi dobili dobre ter odgovorne lastnike. Da se teh revežev potem ne beksal sem ter tja :'( Srečno!

:-* :-* :-*
Drugo razmišljanje  ;D - vaša komedija!

Lepo se imejte in pišite dalje kozlarije - in ko vam zmanjka vaših - načnite še naše, da bo paketek popoln.  ;)

Pa eno opozorilo: da se ne boste utopili v lastnih besedah  :)
:-* :-* :-*

Mark smo iz ljubljane natančneje iz polja in se ponavadi vozimo na različne konce lj. odvisno kje se zmenimo ;).
mogoče se pa kdaj srečamo in privoščimo našim malčkom malo igre. lp aleš



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2854 : 06 Oktober 2006, 17:21:19
Vračamo poljubčke!

Hvala!

No evo to mi je všeč: Love is in the air  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2855 : 06 Oktober 2006, 17:26:00
Na prvi sliki ne stoji zraven lastnice, na zadnji pa mislim da... torej se je samo za slikanje prestavil drugam, če jaz prav vidim. Harmonija slike... na vsakega človeka dva psa :P

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2856 : 06 Oktober 2006, 17:28:49
Neyka!

le en mali intermezzo.... Boccaccio je sicer lepo ime, vendar pa on ni napisal 'Bozanske komedije', pac pa je to storil Dante Alighieri. je pa Boccaccio napisal delo Dekameron, ki celo obstaja v slovenski televizijski verziji. Govorimo pa o koncu srednjega veka  (13. in 14. stoletje). toliko v popravek, da ne bomo ziveli v temi srednjega veka pri znanju knjizevnosti.

sicer pa le pridno limajte slikice z vasimi dogicami, ker so res prava pasa za oci   :)

lep pozdrav, laura in co.

Laura hvala! Se mi je zdelo da sem nekaj pomešala ampak tole sem se nazadnje učila 2 leti nazaj (ja vem vsak izgovor je dober ampak mora bit  :P)

sar ponavadi se zahtevajo argumenti za odgovore ja ker meni zato nič ne pomeni. Če nočeš povedati pač ne in to lahko jasno poveš pa ni zamere sploh. Mene je pač zanimalo zakaj se človek, ki si je registriral psarno in se veselil lastne vzreje zdaj vzreja pod imenom matične psarne. Ti že veš zakaj je tako mene je zanimanje minilo.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2857 : 06 Oktober 2006, 18:10:08
Laura hvala! Se mi je zdelo da sem nekaj pomešala ampak tole sem se nazadnje učila 2 leti nazaj (ja vem vsak izgovor je dober ampak mora bit  :P)

sar ponavadi se zahtevajo argumenti za odgovore ja ker meni zato nič ne pomeni. Če nočeš povedati pač ne in to lahko jasno poveš pa ni zamere sploh. Mene je pač zanimalo zakaj se človek, ki si je registriral psarno in se veselil lastne vzreje zdaj vzreja pod imenom matične psarne. Ti že veš zakaj je tako mene je zanimanje minilo.

Neyka nisem tebi napisala nič pikrega in zato ne misli, da je kaj letelo nate  ;)

Ti si pač lepo vprašala in (vsaj upam) sem ti jaz lepo odgovorila.

Vzreje se še vedno zelo veselim in hvala vsem, ki se naših začetkov veselit z nami.
Pri tebi cenim diskretnost!



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2858 : 06 Oktober 2006, 18:29:51
Kdo je gledal Eplus?

A nista bila Anja in Flavio From long neck krasna  :o :o :o



troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #2859 : 06 Oktober 2006, 20:28:00
Na prvi sliki ne stoji zraven lastnice, na zadnji pa mislim da... torej se je samo za slikanje prestavil drugam, če jaz prav vidim. Harmonija slike... na vsakega človeka dva psa :P

Lp nina
Jap!
Ko gremo skupaj na sprehod, pač skrbimo vsi za vse pse in primeš tistega ki ti je najbljižji neglede na to
čigav je!Tako si pomagamo!
Bi bilo res nerodno če bi recimo za fotko moral nekdo držati štiri nekdo pa bi gledal ptičke.


lp aleš ;)



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2860 : 06 Oktober 2006, 21:47:45
Mi smo pa tehtali RadaMadavo.

Pri še ne petih mesecih ima naša lepotička 35 kg.



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2861 : 06 Oktober 2006, 23:35:38
                          Ojla!


   Quantum- ce bi ze prej malo bolj gledal slike, bi videl, da je Uncas vedno v druzbi ene in iste dame  :D :D :D  Gleda na to, da ona prav dobro izgleda, me tudi malo cudi, da je se niste opazili :D :D :D ali pa jo mogoce preslepi lepota Uncasa :D :D :D
 
   Pri nas je tako, ce enemu zmanjka hrane in postelj si pa pse kar malo podajamo sem in tja....to je ful lazje in ceneje.
  Npr: Ko je pri nas zajtrk, jih pol  odpelje Špela in tista polovica  zajtrk preskoci.....isti sistem potem spet uberemo pri vecerji in jih pol odpelje pac tisti, ki ima eno uro casa. Ampak takrat gredo pa drugi na sprehod.... In tako jaz vsak dan nafutram samo polovico psov.  Sicer se res pozna in so malo bolj shirani, ampak splaca se pa 100% !!! >:D >:D >:D >:D >:D

  Drugace pa resna razlaga: Uncas sem odkupila nazaj in je moj. Zivi pa tako, kot je bil navajen od malega - v hisi, spi na postelji in se ima super!!!!  Jaz sem s tem super zadovoljna.  :D :D :D

   Cao-Slavi



alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #2862 : 06 Oktober 2006, 23:47:02
Oni koji su primjetili i Unkasa i gazdaricu moraju šutiti,a oni koji mogu pricati ti ne vide dobro...kako žalosno...
Vidimo se ujutro na kavi?!?! ;D 8) ::)

Doge....moj stil zivota.....


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2863 : 07 Oktober 2006, 01:22:32
Tole je pa čisto nefer... Tamaledva sta mi zakuhala  :( Spet sem odpadla kot "knof od gat" in ne grem na razstavo  :'(. Razen če se seveda kdo javi za varuško dveh tečnih bolanih mulcev (baaabiiiiii help!!!)... Eh nimam sreče  :(
lp
T.

8)


alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #2864 : 07 Oktober 2006, 01:28:26
...steta Tecka...biti ce slika....

Doge....moj stil zivota.....


panther

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #2865 : 07 Oktober 2006, 13:24:21
ja vceri sta bila Anja in Flavio From long neck super... flavio mi je bil zelooooooooo vsec... moj ideal doge



alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #2866 : 07 Oktober 2006, 19:52:18
...Hajde sad...gdje su slike sa zlatne doge???
Ja sam nazalost ostavio svoj aparat kod kolege u autu i dobi cu ga tek u ponedjeljak popodne....pa tako i slike stizu tek u ponedjeljak,ali znam da je bilo jos fotografa koji su nemilosrdno slikali i slikali i slikali..... ::)

Doge....moj stil zivota.....


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2867 : 07 Oktober 2006, 19:58:56
Alanos tudi jaz žal nisem imela časa za fotkanje.

Čestitke za Bizzare !!!



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2868 : 07 Oktober 2006, 20:17:12
Kako pa ste se odrezali?

Se že veselim fotk  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2869 : 07 Oktober 2006, 20:28:40
Zlato dogo si je prislužil kdo drug kot Eremit  :o :o :o

Najlepša med mladički je bila RadaMadava.

Najlepši med mladimi Bizzare from Scooby staff

Najlepši med sivčki "škarteki" (izven konkurence) je bila Bea From Long Neck

Za naprej se bom pa še točno pozanimala.

Smo se imeli pa super! Organizacija je bila odlično izpeljana.

Alanos zakaj nisi počakal na slikanje za koledar?



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2870 : 07 Oktober 2006, 20:51:13
Citiraj

Zlato dogo si je prislužil kdo drug kot Eremit  Shocked Shocked Shocked

Najlepša med mladički je bila RadaMadava.

Najlepši med mladimi Bizzare from Scooby staff

Najlepši med sivčki "škarteki" (izven konkurence) je bila Bea From Long Neck

Za naprej se bom pa še točno pozanimala.

Smo se imeli pa super! Organizacija je bila odlično izpeljana.

Alanos zakaj nisi počakal na slikanje za koledar?

najlepši zreli: Apis de la  Benjamine



špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #2871 : 07 Oktober 2006, 22:09:55
Ojla!

Evo slikce se že nalagajo v moj album....

Malo potrplenja :P :P ;D

Drugače pa lep kraj, lepo organizirana prireditev in zelo lepo in toplo vreme ;D

Lp

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


špela

  • *
    • Prispevkov: 225
    • Točke: 5
  • Nagoya
Odgovori #2872 : 07 Oktober 2006, 22:50:23
Ojla!

Evo slikce

Elvis FLN




Scooby staff Bizzare







RadaMadava





izbor za najlepšega mladička



Scooby staff Budha



Samice razred odprti



izbor za najlepšega mladega psa



harlekin Atos d iskandar (prvega imena žal ne vem)



Kdo bo zmagovalec.....



.....Eremit



sivčica



in za konec še ;D ;D ;D ;D




Lp

Sreča je na svetu zato, da jo delimo z drugimi!!


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #2873 : 07 Oktober 2006, 22:59:44

  PA SO NAJU ZASACILI  :o :o :o :o

  Mi smo si sli ogledat Zlato dogo in moram reci, da je bil ambient res lep in  revija lepo organizirana. 
  Obenem bi cestitala Bensonu za leglo in se zahvalila za prijeten klepet in dobrodoslico  ;) ;) ;)

  Cao-Slavi



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2874 : 07 Oktober 2006, 23:27:19
Se samo meni zdi, ali so bili vsi zmagovalci kupirani? Saj ne da se kaj pritožujem, samo zanimivo se mi zdi...
Mi smo pa dan preživeli v čajčkih, sirupih in osmrkanih robčkih. Mi je kdo "fouš"  ;)  ;D  :P ?
lp
T.

8)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2875 : 07 Oktober 2006, 23:46:10
Tečka nisem ti fovš je pa tudi meni žal da nisem mela možnosti prit

Špela lepe fotke...se kar ne morem nagledat Atosa d Iskandar (kakršnokoli že je njegovo pravo ime)  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #2876 : 07 Oktober 2006, 23:57:42
Meni se je tudi uc na njem "zataknil" in sem seveda ze brskala po netu... http://www.iskandardogue.com/page-boree-atos.htm  ;D

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


BenSon

  • *
    • Prispevkov: 263
    • Točke: 1
Odgovori #2877 : 08 Oktober 2006, 07:46:24
Pozdravljeni!

A ni lepo pogledat temo o Nemških dogah in videt ljudi da se med sabo pogovarjajo,niso sprti in si izmenjavajo mnenja katera koristijo za pasmo.Upam da bo še več takšnih prijetnih srečanj in druženj kot je bilo tole v Slovenskih konjicah.
Valvasor hvala za čestitke .
Špela zelo lepe slike.
Bess je prvič postala mama.Skotila je 5 mladičev.1 črna samička,1črn samec,1rjav samec,1 siva samička,1 siv samec !

Še enkrat lep pozdrav Benjamin!



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2878 : 08 Oktober 2006, 07:54:28
Rjav samec?

battito animale


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2879 : 08 Oktober 2006, 08:32:30
Čestitke in  :-* mamici in malčkom! Se vidi, da je polna luna, vsi mladički (tudi človeški) hitijo na svet ;)  ;D
Je pa tudi meni v oko padel tale rjavček. Nočem povzročati kakšnih sporov ali karkoli, me pa zanima kako je to možno? Kolikor poznam genetiko x in y ne moreta dati z, če nima eden (ali oba) od staršev že nekje v genih te barve?
In navijam seveda za slikice ;)
lp
T.

8)