Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2677267

alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #4650 : 07 Februar 2007, 21:10:52
maja01 kakav clanak??

Doge....moj stil zivota.....


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #4651 : 07 Februar 2007, 21:14:23
v reviji Moj Pes.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #4652 : 07 Februar 2007, 21:16:29
A-ha,hvala na obavjesti!!!

Doge....moj stil zivota.....


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4653 : 07 Februar 2007, 21:32:02
Damijan :o tale sivček je  :-* :-* Vama bom res prepovedala slike lepit ;D delata skomine >:D

Lp nina



kimmy

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 1
Odgovori #4654 : 07 Februar 2007, 22:06:33

Da malo prekinem skomine: majica za zimske dni ;) :P

Damjan in Slavi čestitke za mladičke!

Lp, T.




troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #4655 : 07 Februar 2007, 22:08:11



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4656 : 07 Februar 2007, 23:22:54

  Ojla!

  Matrox, sprasujes: Zakaj tega ni na moji spletni strani? Kdor pride k nam sprasevat za nemsko dogo, dobi cisto realne odgovore- brez olepsevanja.  Vse je do potankosti razlozeno in ponuja ljudem izbiro: kupiti ali ne kupiti pasmo s takimi in drugacnimi potrebami, pasmo , ki zahteva dolocene stvari in pa vcasih tudi pasmo , ki ima dolocene probleme.  Meni osebno je ljubse, ce se o takih stvareh govori direktno na stiri, sest ali deset oci......  Ze tako je pa moje opozarjanje na neke stvari sprozilo en kup sranja....A se ti ne zdi?

   Sem pa zdele dobro pogledala naslovnico, pa ne vem vec kateri naslov bolj pase pod Jackovo sliko: Nemska doga...ali ....Star- Zdrav- vitalen  :D :D :o :o :o

  Alanos- ce bos priden, ti bom pa dala clanek za prebrat  :P :P :P

  Cao-Slavi



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #4657 : 07 Februar 2007, 23:33:04
Hojla!

Malo z zamudo - dg, čestitke za malčke. 8)

Slavi, pa saj Jack ni star. On bi samo rad postal pilot, pa tega nihče ne skapira... ;D ::)
Lp,
B.



matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #4658 : 08 Februar 2007, 09:47:53
Valvasor:
Citiraj
Meni osebno je ljubse, ce se o takih stvareh govori direktno na stiri, sest ali deset oci......  Ze tako je pa moje opozarjanje na neke stvari sprozilo en kup sranja....A se ti ne zdi?
S prvim delom stavka se popolnoma strinjam z vami. In to je tudi samoumevno za dobrega vzreditelja. Da pa je opozarjanje sranje, s tem se pa ne bi strinjala. Sama sem mnenja, da je celo nujno potrebno ;)
Tukaj sem mislila na to, da bi lahko ljudje, ki na hitro kupujejo drugje pse prek oglasov in interneta lahko kaj pametnega prebrali in bili seznanjeni z dejstvi, ki jih morda drugje ne bi dobili oziroma bi jim bili celo zamolčani.

Nenazadnej pa bi vse te vaše izkušnje in poznavanja ter pisanje o tem vašo stran samo obogatile. Tako bi bila poleg komercialne obarvanosti tudi poučna. Skratka zame zavidanja vredna.

To je samo moje mnenje tako, da upam da zopet nisem koga užalila. Pa lp



matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #4659 : 08 Februar 2007, 10:00:44
Pa še zgodba iz trgovine, ko sem kupovala revijo:
prodajalka je komentirala: "joj tale pes je pa star kot zemja, sigurno ima že več kot 13 let" Ne vem kje je dobila št. 13 :D

Ker predvidevam da ne pozna pame, bi jo Jackova staros 6 let sigurno šokirala  :o




valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4660 : 08 Februar 2007, 10:56:38

  Ojla!

  Matrox- po eni strani imas seveda prav. Ljudje bi morali bit obvesceni o sami pasmi, ki jo kupujejo. Ampak ne na spletnih straneh. Te stvari jim mora razlozit vzreditelj- osebno. Na samih kupcih pa je, da se cim bolj pozanimajo, kaj kupujejo. Na zalost, pa ni vedno tako. Veliko ljudi te stvari sploh ne zanimajo- vazno je samo, da je pes velik in lep.....
  Meni osebno sam pristop novega lastnika in pa povprasevanje po pasmi zelo veliko pove.  Vcasih se tudi na podlagi tega odlocam- bom dala psa ali ne. 

   Jack kot JACK...... Moja velika ljubezen  z ocali  :D :D :D  in doga z najboljsim karakterjem na svetu !!!!!

   Cao-Slavi



Arrow

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #4661 : 09 Februar 2007, 00:34:53
Dugo nisam pisao ali evo sada jedno zapazanje moram da vam iznesem.
Znam da cu biti zatrpan kritikama od strane nekih, ali bash me briga.

U Srbiji polako dolaze stvari na svoje mesto. Kvlaitet pocinje sve vise da se ceni i krupna konstitucija doge.
U novom broju oglasnika Halo-Oglasi imate stence od EU CH Eremita za realne novce.

Navodim:
"NEMAČKA doga, harlekin muško štene, staro 6 meseci, otac Eremit evropski šampion 2005. god u Nemačkoj, majka iz uvoza, 100 EUR, hitno."

Jedino nije navedeno, jeli daje 100 eura uz stene ili trazi za njega toliko. ;)

Oglas nije shala, zvao sam, majka je Altoparti Emorgia, unuka sv. sampiona !?!?

Pun oglas i telefon imate ovde:
http://www.halooglasi.co.yu/fhosol.dll/trazi?FS=doga&B2.x=0&B2.y=0&G=0&P=1&SG=&NP=0&R0=S



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4662 : 09 Februar 2007, 01:12:31

   Ojla1

  Milan , mislim da su u Srbiji cene za mladice ze ves cas taksne....100, mogoce 200 eurov. Zato se jih pa splaca tam kupit in v Sloveniji preprodat  ;D :o :o

  Cao-Slavi



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4663 : 09 Februar 2007, 01:17:05

   Sem sele zdaj videla...kaksna laz !!!! 
 Eremit Evropski prvak 2005 v Nemciji??????   HEHEHEHEHEHEHEHEH  Kaj vse se ljudje ne spomnijo za boljso prodajo mladicev !!!!

   ;D ;D ;D ;D :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

  Cao-Slavi

   



Arrow

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #4664 : 09 Februar 2007, 01:51:30
Hahahaha

Niste videli glavno, pitao sam, MOZDA DAJU 100 EURA ko uzme stene ???



Arrow

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #4665 : 09 Februar 2007, 01:53:47
Drugi stenci su 700 i 500 i 400 eura, na druge oglase.
I to je mnogo.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4666 : 09 Februar 2007, 08:29:15
Hahahaha

Niste videli glavno, pitao sam, MOZDA DAJU 100 EURA ko uzme stene ???

 ;D ;D ;D

Tole je že skoraj tako kot s prodajo tistega tigrastega samčka na bolhi, če pošlješ 100 Eurov in napišeš spis ti za nagrado podarijo dogo ::)

Lp nina



herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule
Odgovori #4667 : 09 Februar 2007, 14:06:46
A ni bla Eu razstava 2005 v Tullnu? ;D Mi smo stanovali blizu Dunaja, pa se nič ne spomnim, da bi morali čez mejo >:D. Ali se je meja mogoče prestavila v tem času :-[

lp
Karin


Lamina

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Lamina
Odgovori #4668 : 09 Februar 2007, 15:11:44
Jaz bi tudi rad prebral vaso Revijo "moj Pes" to se povsod v Slovenije dobi ? ali je to od vasega Kluba ko pri nas tu "unsere Deutsche Dogge"

lp
Robi



Arrow

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #4669 : 09 Februar 2007, 15:14:27
"NEMAČKA doga, majka i štene, harlekin i crni, otac Eremit, EUR CH, Dortmund, 9.2005, majka Altoparti Emorgia"

Eto, sad znamo i gde je izlozba bila.
Da niste vi isli u Tulln na doga-piknik ??? hahahahahahahaha...
Izvinite... moram da se malo salim...



Lamina

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Lamina
Odgovori #4670 : 09 Februar 2007, 15:23:34
OOhhh, jaz sem vsako leto 2 krat v Dortmundi tudi 2005 pa nisem videl Eremit, zmagel pa je Akari vom Knüllgebirge pri harlekinah/crnih. To pa vem cigurno.

lp
Robi


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4671 : 09 Februar 2007, 15:26:42
  Ojla !

   kot prvo- Evropska 2005 je bila v Tullnu- Avstrija.
   Drugo: Eremit tudi tam  NI bil Evropski prvak.
   Tretje: Dortmund je v Nemciji- za katero pa vemo, da se ze dolgo ne smejo razstavljati kupirani psi. Torej tam Eremit niti v ring nebi stopil- kje sele zmagal.

   Robi-  To ni klubski casopis kot Deutsche Dogge ...to je revija o zivalih, kjer najdes pse, macke, konje...... A ti probamo eno revoji poslat v Nemcoijo???  NA MOJ MAIL MI POSLJI NASLOV.

  Cao-Slavi



herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule
Odgovori #4672 : 09 Februar 2007, 19:12:03
Arrow, mogoče je bil pa res le doga piknik


herra

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
  • Great Danes rule

ahasver

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
  • živim z dogami in za doge
Odgovori #4674 : 10 Februar 2007, 09:32:10
Za tiste ki neznajo iskati informacije, glede Eremita, lahko pogledajo tu http://www.doggedog.net. Z tistim leglom Eremit nima čisto nič, ni paril tiste psice.  :P
arrow - se vidimo v Bg. >:D



BenSon

  • *
    • Prispevkov: 263
    • Točke: 1
Odgovori #4675 : 10 Februar 2007, 10:10:38
ARROW in njemu podobni (da ne bom našteval vseh imen),zopet ste se malo z...... Ne razumem pa Arrowa,da ga takšni oglasi presenečajo,kot da ne pozna svojih zemljakov z katerimi živi.Lahko se pa Arrow in ostali ki nimate kaj počet,kot vidim vas ni malo,pridružite tem kretenom https://www.cia.gov/.Verjamem da vas bodo z veseljem sprejeli.Kako bo pa z plačilom pa ne vem,saj se boste mogli bolj potrudit pri raziskovanjih,kateri se vas ne tičejo.

L.p.Benjamin



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4676 : 10 Februar 2007, 12:48:08

  Ojla!

   Benson- oprosti, ampak ce smo pa taki kreteni, se pa res ni treba pogovarjat z nami.

  Oglas je pa tocno tako napisan.

  Cao-Slavi



Arrow

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #4677 : 10 Februar 2007, 15:22:48
Ahasver - se vidimo.
Ja sam uvek tu.

Bas cu da pitam Branka odakle mu ova informacija za Eremita.
Jeli to sam napisao ili ga je neko slagao.

Bas zato sto znam kako se ovde u Srbiji doge gaje i prodaju, sam to i napisao.
Ako TI LICNO MILOSE, trpis lazne oglase i izmisljene titule, i ako ti to smeta, imas CEO TELEFON, IZVOLI PA POZOVI.
Kao vlasnik psa koji je otac leglu TREBA i tvoja je MORALNA obaveza da intervenises, bez obzira sto su ti okitili Eremita bolje nego jeste.

A sad reci jeli to tuzno i zalosno da se stenci tako prodaju?



Arrow

  • *
    • Prispevkov: 39
    • Točke: 0
Odgovori #4678 : 10 Februar 2007, 15:30:39
ARROW in njemu podobni (da ne bom našteval vseh imen),zopet ste se malo z...... Ne razumem pa Arrowa,da ga takšni oglasi presenečajo,kot da ne pozna svojih zemljakov z katerimi živi.Lahko se pa Arrow in ostali ki nimate kaj počet,kot vidim vas ni malo,pridružite tem kretenom https://www.cia.gov/.Verjamem da vas bodo z veseljem sprejeli.Kako bo pa z plačilom pa ne vem,saj se boste mogli bolj potrudit pri raziskovanjih,kateri se vas ne tičejo.

L.p.Benjamin

BenSon, u zatvor se ide zbog PREVARE ne zbog onoga ko na to ukazuje.

Hajde razmisli jos jednom pre nego nesto napises samo da bi napisao. Da ne kazem javno da si beeeeeeep.



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4679 : 10 Februar 2007, 15:44:31

  Ojla!

   Milos- na sosednjem forumu si lahko preberes odgovor na moje vprasanje ( ki pa je tudi posreden odgovor lastnika tega legla)   Po informacijah Eremit JE oce tem mladicem... Ali pa imas ti se kaksen drug odgovor.

   CAO-sLAVI