Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2676930

valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4920 : 02 Marec 2007, 21:25:15

   Ojla!

   O oceh smo ze veckrat pisali. Ce malo pobrskas v temi o dogah, bos to verjetno tudi nasla. Je pa zanimivo, da se obesate vedno na iste stvari...

  Cao-Slavi



matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #4921 : 02 Marec 2007, 21:31:07
Neyka ti pa ne znaš brat  :-\
Nihče ni pisal o operaciji povešenih vek. Jaz sem napisala da sta imela dva mladiča operativni poseg, 4 "normalne" oči ostali pa povešeno veko.
Dva sta imela operacijo ker so se v kotičkih delale neke tvorbe. Ta je izgledala kot nekakšen mehurček.
Tako da malo pazi ko bereš!!!!

kala,runo,bella sestra je dogi kupila v tujini. Pri družini, ki so imeli samo eno leglo, ljubiteljsko.

Tina hvala za tole informacijo. Ker jaz bi če ne tale prispevek spregledala. Mi je bil pa všeč.



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #4922 : 02 Marec 2007, 21:37:01
Aho!

Slavi, mogoče sem ob pregledovanju teme res spregledala. Samo a je bilo tako težko reči da ste o tem že debatirali, potem vas ne bi več nihče nadlegoval.
Samo očitno vedno vidite samo napade, da pa bi ljudem, pomagali do odgovorov to pa ne.

Matrox hvala za odgovor.
Lp
Ana


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4923 : 02 Marec 2007, 21:43:03
Neyka ti pa ne znaš brat  :-\
Nihče ni pisal o operaciji povešenih vek. Jaz sem napisala da sta imela dva mladiča operativni poseg, 4 "normalne" oči ostali pa povešeno veko.
Dva sta imela operacijo ker so se v kotičkih delale neke tvorbe. Ta je izgledala kot nekakšen mehurček.
Tako da malo pazi ko bereš!!!!

Prej nisi pisala o tvorbah, debatirali smo o povešenih vekah zato sem preprosto napisala odgovor ki se mi je zdel primeren. Zato me še ni treba obkladati z raznimi ti pa ne znaš brat. Če sem koga s tem užalila se opravičujem.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #4924 : 02 Marec 2007, 21:56:16
Citiraj
Dva mladiča sta imela operativni poseg, zdaj se ne spomnim točno mislim, da le naš in še trije so imeli zame lepe "normalne" oči ostali so imeli spodnje veke povešene.
Neyka res ne vem, a se ti mal z...š   Kje tu piše kaj o operaciji povešenih vek ???
Ja groza no. Se mi zdi da včasih rada mal po svoje komentiraš :S



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4925 : 02 Marec 2007, 22:03:46
Nisi ti pisala direktno o povešenih vekah. Dejansko v prvem postu nisi napisala kaj je bil razlog za operacijo. Smo pa na splošno takrat debatirali o povešenih vekah. Zato je bil moj odgovor takšen kot je bil.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #4926 : 02 Marec 2007, 23:22:42
Ni važno, al so buckaste  al vitke. Važno je, da migajo vse dogaške ritke.... :P

http://www.youtube.com/watch?v=d_wY_hUuFHM

Missa  ;D

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #4927 : 02 Marec 2007, 23:27:27
Joj Miša ti ne veš kako mi je to polepšalo (dobesedno pos*an) dan  ;D  :-*
lp
T.

8)


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4928 : 02 Marec 2007, 23:30:34

  Missa- packa  ;) ;) ;)

  Amapk meni se stalno ustavlja- zakaj???

  CAO-sLAVI



alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #4929 : 02 Marec 2007, 23:31:19
MIssa,svaka cast na filmicu..... :o :o :o :o

Doge....moj stil zivota.....


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #4930 : 02 Marec 2007, 23:33:01
Slavi, na youtube moraš najprej počakati, da ti rdeča črta filmčka malo naprej zleze, ker se mora stvar najprej naložiti. Včasih je treba počakati zelo dolgo, da se naloži skoraj cel, včasih pa lahko gledaš kar sproti z nalaganjem.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #4931 : 02 Marec 2007, 23:33:12
  Amapk meni se stalno ustavlja- zakaj???

Verjetno ti net počasi dela. Ko ti bo enkrat dol potegnil cel filmček, ga boš videla v celoti.

Tadrugega dobiš jutri!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4932 : 02 Marec 2007, 23:34:49

Hvala Zoe- potrpezljivo cakam !!!

Cao-S



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #4933 : 02 Marec 2007, 23:35:20
  Amapk meni se stalno ustavlja- zakaj???
Sicer si filmčka nisem (še) ogledala, ampak običajno filmčki naloženi na takšne spletne strani štekajo dokler se "do konca ne naložijo" - kar običajno pomeni, da je za minuto ali 2 za počakati, pa si potem ogledaš filmček brez prekinitev (gledaš tisto rdečo linijo, ki zapolnjuje črto, kjer se premika puščica, ki označuje potek filma - ko pride rdeča linija do konca, je filmček naložen in bi se moral odvrteti brez prekinitev; kako hitro se "naloži" pa je odvisno tudi od internetne povezave).


Lp,
Mojca


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #4934 : 02 Marec 2007, 23:36:11
Slavi, na youtube moraš najprej počakati, da ti rdeča črta filmčka malo naprej zleze, ker se mora stvar najprej naložiti. Včasih je treba počakati zelo dolgo, da se naloži skoraj cel, včasih pa lahko gledaš kar sproti z nalaganjem.

Ups... je že Zoe razložila.  :-[ Sem spregledala.  :-[


Lp,
M


alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #4935 : 02 Marec 2007, 23:39:55
Znaci ima jos jedan....ajde Missa ne budi ljena...stavi i drugi...

Doge....moj stil zivota.....


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4936 : 02 Marec 2007, 23:44:51

    SAj se ni tako dolgo nalagal....ampak sem si ga trikrat pogledala  :D :D :D

  Missa-  drugace ne maram bit na slikah ali filmih- ampak za tega mi pa ni niti malo zal  :P :P :P :P 

  Cao-Slavi



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #4937 : 02 Marec 2007, 23:45:57
Bezobrazniče, još prvoga nisi barem 10 puta dobro pogledao!  :P
 I dok naučiš reči od pjesme....  :P

Šalim se  ;D. Onaj drugi fim je malo intimnijeg značaja, pa če ga prvo vidjeti Slavi. I ako ona presudi, da se ga postavi ovdje, onda če to učiniti ona.

A, a ste videli kakšno žurko smo imeli? Škoda, da nisem poslikala torte, ki smo jo zmazali  :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4938 : 02 Marec 2007, 23:50:27

   Joj, veckrat ga gledam- bolj sem prismuknjena in otrocja  :o :o :o  Ampak je pa SVETSKI !!!!!

   Imeli smo se fajn.... pa se Misa je prinesla eno dobro torto- njami, njami...

   Cao-Slavi



alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #4939 : 02 Marec 2007, 23:56:10
Bezobrazniče, još prvoga nisi barem 10 puta dobro pogledao!  :P

To ti samo mislis   :P

Doge....moj stil zivota.....


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4940 : 02 Marec 2007, 23:59:09

  Jaz ga tut kar naprej gledam. Je pa presenecenje- ker sem mislila, da misa slika- pol pa pocnem in govorim neumnosti  :-[ :-[ :-[

  Cao-Slavi



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #4941 : 03 Marec 2007, 00:05:22
Sem najprej hotela s seboj vzeti kamero. Pa sem si na srečo premislila, ker sem vedela, da imajo ljudje do kamer rešpekt.

Meni je samo žal, da jih nisem začela snemati ene 15 sekund prej, ko so vsi sladko spali. POtem pa kar naenkrat muska, pa skočijo u luft, in tisto otroško lajanje, ko so iskali še eno neznao osebo, ki tako vpije. Ene par jih je točno gledalo v škatlo od koder je prihajal glas... :D prav smešni so. Bil bi greh, da tega posnetka ne bi delili z drugimi.

Valvazorka, ti že pošiljam drugi filmček. Poglej in povej, če je za objavo.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4942 : 03 Marec 2007, 00:24:51

    Misa, saj lahko das tudi drugi filmcek gor. Samo glejte- ne prevec poslusat  :P :P :o

   Cao-Slavi



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #4943 : 03 Marec 2007, 00:26:21

  Alanos- ti pa nikar ne provocira.....bom jaz dala gor tvojo sliko: JA, KAD SAM BIO MALI !  :D :D :D :P :P :P


  cAO-sLAVI



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #4944 : 03 Marec 2007, 00:29:32
 ;D ;D ;D,

prav, pa dajte poslušat še tole cmoklanje:

http://www.youtube.com/watch?v=TzV3WV-DDcw

Imamo še en kup slikc, ampak po tehle filmčkih so totalno nezanimive. Jaz jih sploh še pogledala nisem. Jih bomo prišparali za kakšno drugo priložnost  :)

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


alanos

  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #4945 : 03 Marec 2007, 01:08:07
Idemo opet na onu igru s kojom smo poceli....ocjenite ovog psa,a na kraju ce ga ocjeniti neko od uzgajivaca!!!



Doge....moj stil zivota.....


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #4946 : 03 Marec 2007, 08:24:39


Miša, :-* :-*

Filmčki so Caaaaaaaaarski ;D ;D ;D   adrenalin direkt ;) ;D ;D

lp erika


matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #4947 : 03 Marec 2007, 09:40:33
Miša super kamermanka si ;)
Tole je pa veliko veliko bolje kot pa slikice gledat :o

lp



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #4948 : 03 Marec 2007, 09:57:27
aaaa kako so posrečeni  :-|~ :-|~ (x 11 da ne bom slučajno več smajlijev nalimala kot pa napisala  ;))

 Pa koliko halekinskih pošasti. Kriza ko ni blo časa da bi pršla zdele pogledat ko sem bla doma  ::) Slavi  ;D ti si pa prava gimnastičarka  ;D

Sicer je tole res boljše kot slike ampak jaz bi jih vseeno  ;D Slavi ubistvu si obljubljala da bodo kmalu posamezno pofotkani in prilimani z imeni  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


buc

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #4949 : 03 Marec 2007, 10:09:43
Vidim da je že ful živahno pri vas.  Filma sem si tudi jaz že nekajkrat ogledal, ful so dobri. Caso pa vidim, se "ornk usral"  pravi dedc ;D. To bi moral mami pokazat bi Caso in jaz bla pol zunaj :o   :D
Tak kot je rekla Neyka(Slavi gimnastičarka) ne rabite one podlage za Twist samo "malo bando" pokličete k sebi! ;D

lp