Nemška doga [Deutsche Dogge, Great Dane]

veranderlijk · 2677024

valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #6330 : 09 Oktober 2007, 20:51:51

 Evo se druge punce..

 First LADY..



Femme Fatale...-.





Faith Hill...



Cao-Slavi








linchaich

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 2
Odgovori #6331 : 09 Oktober 2007, 21:09:29
Pozdravljeni dogasi.

Najprej me ene par stvari zanima:
Kdo je Indra in kdo Charm ... starsi me zanimajo pa kje je bilo leglo. Pa ce ima se kdo slikco Romea, kjer se dobro vidi glavo, ce je slikana od strani ... na tej zgoraj je na pol od spredaj, na pol od strani. Firbec pac. Pa tolk da imam malo vpogled v dogasko sceno. ;) ;D

Slavi ... a Fair Play pa ostaja doma? Enkratna mi je, obarvanost glave je ena a!!!
A Holi je pa ze tako siva okoli oci ali kaj ... je sploh prepoznala nisem. :-[
Med tem ko sem pisala, je slavi dodala se fotke, pa bom samo dodala, da je Fair Play po telih slikah najlepsa. ;) Bo treba vidt se v zivo. :)

Lp, Ursa



valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #6332 : 09 Oktober 2007, 21:14:57
  Ojla1

  Linch- Fair Play ne ostane doma. Je pa se edina, ki isce nove lastnike:))

  Cao-Slavi



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6333 : 09 Oktober 2007, 21:18:41
Slavi koliko mala First Lady trenutno vaga ;) :D da vidimo s čim moram priti če jo hočemo ob obisku pretihotapit ;) :D Mali so pravi cukri, se pa bojim da bodo vsi prej odpeketali novim dogodivščinam naproti, predno se nam bejbam uspe uskladit in priti malo naokrog :D ::)
V Mb se razstavljate?


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #6334 : 09 Oktober 2007, 21:26:39
   
 SATIN-  imas se malo casa, ker gredo vecina v tujino in bodo se nekaj casa doma....Fidst Lady bos pa imela se moznost videti  ;) ;)

  Ko smo se par dni nazaj vagali so imeli 8 kil in vec... tudi ce ti zaradi kil uspe- ti zaradi napacne izbire sigurno ne bo- pridem ziher za njo!!!  :o :o

  Cao-Slavi



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6335 : 09 Oktober 2007, 21:37:42
Aha toliko da vem - hvala nebu za kufer na koleščkih :D Jah sej veš kaj pravijo probati ni greh :P :D :P Moram Tecko hitro malo požgečkat po podplatih, ampak zanjo pa ne odgovarjam, namreč bejba doma že meri če ima vsaj dost velik ruzak za Fair Play če že ne najde kovčka ;) :D

A potem First Lady ostaja doma ;)


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #6336 : 09 Oktober 2007, 21:48:18
Mislim Satinka, ti pa tudi vse sčvekaš ::) :P :D. Saj ni treba, da vsi vedo za moje iskanje primerne borše/kufra,... :P ;)  ;D
lp
T.

8)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6337 : 09 Oktober 2007, 22:08:46
Če pa rabim dimno zaveso :D :P :P :P :P >:D


valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #6338 : 09 Oktober 2007, 22:13:18

 Aha- racinas, da bom jaz gledala Tecko, ti pa  - HOP v ruzak !!!  :o :o :D :D

  Cao-Slavi



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #6339 : 09 Oktober 2007, 22:57:38
O harlekinki  :-* :-* Očitno tega legla ne bom videla  :'( A daš še kakšno fotko  ::) :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #6340 : 09 Oktober 2007, 23:43:38
ammm ... kaj se je pa s tafletnim samckom zgodilo, da ga ni nikjer ...?  :'(

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #6341 : 10 Oktober 2007, 08:04:42
Ooops I did it again Jah no to je bil plan A, zdaj bomo šli na rezervo :o :D

Sej če ne gre drugače pa še tebe v paketu vzamem Slavi ;) :D >:D :P, sam ne vem kako bom tebe mim tvojga prešvercala nimam tolk velikega ruzaka :D ;) :P


Budha

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #6342 : 10 Oktober 2007, 08:30:02
Citat: linchaich
Pozdravljeni dogasi.

Najprej me ene par stvari zanima:
Kdo je Indra in kdo Charm ... starsi me zanimajo pa kje je bilo leglo.

linchaich!

Lep pozdrav tudi tebi! Mi je pa zelo zanimivo, zakaj te zanima kdo je (Charm - ena malenkost, ni Charm, ampak CHARME!!!)? Lahko izvem, zakaj te zanimajo njegovi starši in zakaj hočeš izvedeti iz kje prihaja? Glede na težko in hudo izkušnjo, ki sva jo imela z Budho niti slučajno ne nameravava izdajati podatkov v zvezi z najinimi psi in njihovimi predniki! Nikogar nisva nikoli za nič obsojala in tudi ne nameravava, ampak če se bodo še enkrat ponovile take sumljive okoliščine, kot so se pri Budhi, upam javno povedat, da bom sam poskrbel za to, da bom stvari prišel do dna in tistemu, ki bo imel kaj zraven zelo kruto vrnil! Niti slučajno nimava proti nikomur nič, da ne bo pomote, ampak podatkov pa res ne nameravava kar tako objavljat!

Lepo se imejte in lep pozdrav vsem skupaj!



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #6343 : 10 Oktober 2007, 10:00:40
linchaich!

Lep pozdrav tudi tebi! Mi je pa zelo zanimivo, zakaj te zanima kdo je (Charm - ena malenkost, ni Charm, ampak CHARME!!!)? Lahko izvem, zakaj te zanimajo njegovi starši in zakaj hočeš izvedeti iz kje prihaja? Glede na težko in hudo izkušnjo, ki sva jo imela z Budho niti slučajno ne nameravava izdajati podatkov v zvezi z najinimi psi in njihovimi predniki! Nikogar nisva nikoli za nič obsojala in tudi ne nameravava, ampak če se bodo še enkrat ponovile take sumljive okoliščine, kot so se pri Budhi, upam javno povedat, da bom sam poskrbel za to, da bom stvari prišel do dna in tistemu, ki bo imel kaj zraven zelo kruto vrnil! Niti slučajno nimava proti nikomur nič, da ne bo pomote, ampak podatkov pa res ne nameravava kar tako objavljat!

Lepo se imejte in lep pozdrav vsem skupaj!
???
Uf smo hudi.... Mogoče ji je pa všeč in jo zato zanima. Kaj pa je bilo z Budho? Kakšne sumljive okoliščine? Bohpomagi ali res živim v temi, da nič ne vem ??? Pa ne vsega za slabo jemat. Jaz recimo sem samo blazen firbec ;)

8)


linchaich

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 2
Odgovori #6344 : 10 Oktober 2007, 10:01:51
Lep pozdrav tudi tebi! Mi je pa zelo zanimivo, zakaj te zanima kdo je (Charm - ena malenkost, ni Charm, ampak CHARME!!!)? Lahko izvem, zakaj te zanimajo njegovi starši in zakaj hočeš izvedeti iz kje prihaja? Glede na težko in hudo izkušnjo, ki sva jo imela z Budho niti slučajno ne nameravava izdajati podatkov v zvezi z najinimi psi in njihovimi predniki! Nikogar nisva nikoli za nič obsojala in tudi ne nameravava, ampak če se bodo še enkrat ponovile take sumljive okoliščine, kot so se pri Budhi, upam javno povedat, da bom sam poskrbel za to, da bom stvari prišel do dna in tistemu, ki bo imel kaj zraven zelo kruto vrnil! Niti slučajno nimava proti nikomur nič, da ne bo pomote, ampak podatkov pa res ne nameravava kar tako objavljat!

Uuuuu, jao, kot da bi zabredla v osje gnezdo! :o ::) ::) ::) >:(

Zakaj me zanimata ta dva psa? Zato ker ju prvic vidim, zanju prvic slisim, ker zraven ni nobenega imena psarne in ker so malo visje objavljene njune fotke. Glede nekih obsodb in kaj jaz vem kaj se, pa nekih sumljivih okoliscinah pa oh in sploh ... me prav nic ne zanima, zanimala sta me le ta dva psa. In zakaj me zanima kdo so njuni starsi? Cist tako, da si izpopolnim dogasko slovensko sceno (predvsem me ja zanimalo ali sta iz tujine, ampak ocitno nista). In ne vem zakaj mi omenjas Buhdo ... je njegova mama ali kaj? Bi bilo dovolj ... ne zelimo dajati informacij, ampak takoj ko slisim tak odgovor, dobim obcutek, da nekaj ni bilo ok. ??? Tam, kje so zadeve urejene mi z veseljem posredujejo informacije. Hvala vseeno. :)

No, ampak ni problema ... sej samo firbec ne bo potesen. Zgodba zakljucena!!!

Lp, Ursa



linchaich

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 2
Odgovori #6345 : 10 Oktober 2007, 10:04:37
???
Uf smo hudi.... Mogoče ji je pa všeč in jo zato zanima. Kaj pa je bilo z Budho? Kakšne sumljive okoliščine? Bohpomagi ali res živim v temi, da nič ne vem ??? Pa ne vsega za slabo jemat. Jaz recimo sem samo blazen firbec ;)

U, Tecka ... a pol nisem samo jaz "tecna" ... hehe (se dobr, da imas tak nick - ti je pomoje ze takoj pol odpusceno) ;D .
No, sva ze dva nepotesena firbca.

Lp, Ursa



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6346 : 10 Oktober 2007, 10:08:06
linch... Indra je FLN iz Inesinega legla in je ostala doma.

Na reakcijo Budhe pa ??? Sožalje za Budho vsekakor ampak ne vem čemu taka reakcija?

Lp nina



linchaich

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 2
Odgovori #6347 : 10 Oktober 2007, 10:13:51
Zlata doga mladiči, najbolj negovan mladič, najlepši mladič samec - CHARM

Samo tole bi se dodala ... ne morem vedet, da je CharmE, ce pa ne popravljate tistih, ki prvi napisejo napacno.

Ninci ... hvala za info. Potem je to Imerialova sestrica, ne?

Lp, Ursa



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6348 : 10 Oktober 2007, 10:15:47
Ninci ... hvala za info. Potem je to Imerialova sestrica, ne?

Lp, Ursa

Jap. ImPerialovega, da ne bo kaj narobe.

Lp, nina



troy

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 0
  • TROY from Valvasors land
Odgovori #6349 : 10 Oktober 2007, 10:26:15
Sem pogledal slikice iz Z. doge in ugotovil da je to prav fino ,
da vsi udeleženci dobijo vsaj en naziv "najlepši" ali pa najbolj negovan.
Pohvalno! :D

lp aleš ;)




linchaich

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 2
Odgovori #6350 : 10 Oktober 2007, 10:26:56
Jap. ImPerialovega, da ne bo kaj narobe.

Ups ... slovnicna napaka! Vem, da je Imperial. :)

Lp, Ursa



Budha

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #6351 : 10 Oktober 2007, 10:28:44
Citat: ninci
Na reakcijo Budhe pa  Sožalje za Budho vsekakor ampak ne vem čemu taka reakcija?

Ta reakcija vsekakor ni letela osebno na nikogar. Zakaj taka reakcija? Mislim, da vsak od nas zelo dobro ve, kako je, če mora pes, ki je praktično še otrok in ki ga imaš zelo zelo rad, umreti. Šušljalo se je marsikaj, zato takšna reakcija - tisti, ki o tem vedo malo več itak vedo za kaj se gre! Pojasnjeval ne bom, kaj se je dogajalo!Linch, to vsekakor ni bilo namenjeno tebi, ampak je bilo povedano v sklopu vsega!

Se opravičujem, če se kdo počuti prizadetega ob mojem odgovoru!

Citat: linchaich
Uuuuu, jao, kot da bi zabredla v osje gnezdo!     

Ne ne, brez skrbi, nisi zabredla v osje gnezdo! Nisva taka! Prav lepo se z vsemi razumeva in z nikomer nisva skregana, tako da s tem res nimava problema!

potem pa še enkrat....o Charme-u ne želimo dajati informacij.

Upam, da je bilo dovolj vljudno? ???

Lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6352 : 10 Oktober 2007, 10:32:01
potem pa še enkrat....o Charme-u ne želimo dajati informacij.

Upam, da je bilo dovolj vljudno? ???



Razumljivo... ampak če boš/bosta kdaj psa prijavila na razstavo bodo v katalogu vsem vidni podatki o starših, vzreditelju in lastniku ???
Razen če pač na razstave ne mislite nič hodit.

Lp nina



Budha

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #6353 : 10 Oktober 2007, 10:52:56
Citat: ninci
Razumljivo... ampak če boš/bosta kdaj psa prijavila na razstavo bodo v katalogu vsem vidni podatki o starših, vzreditelju in lastniku
Razen če pač na razstave ne mislite nič hodit.

Res je! Bo treba pač počakat do njegove prve razstave :P ;D.

Lp



COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #6354 : 10 Oktober 2007, 10:54:56
Čaw,

in linch, Budha ne more biti mama Charma, kvečjemu oče   ;) ;D,

L.P.P. Špela



Budha

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #6355 : 10 Oktober 2007, 11:35:02
Citat: COSTA
Budha ne more biti mama Charma, kvečjemu oče   

Na žalost tudi to ne drži, bi pa bilo zelo lepo, če bi lahko imeli Budhinega potomca! In da še nekatere olajšam za eno informacijo, Charme nima in nikoli ni imel zveze z Srbijo in srbskimi predniki - tudi s slovenskimi ne, tako da brez skrbi :P.

Lp



COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #6356 : 10 Oktober 2007, 11:40:13
Čaw,

tega nisem napisala, da bi bila kaka možnost, da je, linch misli, da je bil Budha samica  :P   ;D ,

L.P.P. Špela



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #6357 : 10 Oktober 2007, 12:58:33
Ne vem no, ampak na tej strani ND , je občasno tako smešno prebirat take neumne poste, da sem se že zamislila, kakšne lastnike imajo ti psi.
lp


linchaich

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 2
Odgovori #6358 : 10 Oktober 2007, 13:09:28
Na žalost tudi to ne drži, bi pa bilo zelo lepo, če bi lahko imeli Budhinega potomca! In da še nekatere olajšam za eno informacijo, Charme nima in nikoli ni imel zveze z Srbijo in srbskimi predniki - tudi s slovenskimi ne, tako da brez skrbi :P.

Ah, ja ... spet ...

Mene prav nic posebaj ne zanima ali ima srbski rodovnik ali ne. Zanimalo me je iz kod je ...  pa ali je to Slovenija, Srbija, Hrvaska, Italija, Spanjia ali pa ... prav vseeno mi je, me je samo zanimalo. Skrbi me pa prav gotovo ne. ??? Ocitno ne razumete, da me je samo matral firbec, saj so nekateri prilepili slikce. Tako kot za Indro, za katero sem ze dobila informacijo. To je pa tudi vse.

Costa ... hvala za informacjo ... meni se Budha slisi zensko ime, kaj cem. Se opravicujem se ta to napako. :-[
Ta del slovenske scene nemskih dog mi ocitno manjka, tako da se bo potrebno malo pozanimat ali pa prebrati forum dalec nazaj. Se vidi, da sem bila vec kot leto dni odsotna na tej sceni.

Drugace pa Budha ... sozalje tudi z moje strani.

Lp, Ursa



Budha

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #6359 : 10 Oktober 2007, 13:22:12
Citat: linchaich
Mene prav nic posebaj ne zanima ali ima srbski rodovnik ali ne.

Ti verjamem, ampak sem že v naprej hotel pojasniti stvar!

Citat: linchaich
Ocitno ne razumete, da me je samo matral firbec, saj so nekateri prilepili slikce.

Te popolnoma razumem - verjemi! ;)

Citat: linchaich
Drugace pa Budha ... sozalje tudi z moje strani.

Najlepša hvala.


Lp