bradati škotski ovčar [Bearded Collie]

kathy · 513634

dog_lover*

  • *
    • Prispevkov: 261
    • Točke: 0
Odgovori #150 : 17 Maj 2009, 18:05:09
 Čestitke in veliko veselja z novim članom
Počohaj ga v mojem imenu :-* :-* :-*



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #151 : 17 Maj 2009, 18:14:14
 :o :o :o Čestitam za malega.

In reci Aljoši, da si ne more vzet zdaj prav dosti časa, ker na fotke čaka cel kup ljudi.  :D ;)


kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #152 : 17 Maj 2009, 21:59:37
 :D ha ha ha, to bo razvajenec :P

 Čestitam ti za tako težko pričakovanega "otroka" ;D ;), pa upam da ga kmalu vidim, dotačas pa slikce, prosim :)  (daj naštimaj dragega, da si vzame čas ;))

lp, Kamy


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #153 : 17 Maj 2009, 22:04:56
Mi smo ga pa videli, jeeeej! Tamali je noro dober, prisrčen, živahen, krasen in oh in sploh! :o
Res prikupen mladiček, me je že osvojil... ;)
Bo pa mali res tapravi, kot pravi Felina. :D



ursika

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #154 : 18 Maj 2009, 09:39:26
Mi smo se tudi včeraj spoznali in lahko samo povem, da sem že kar nekaj mladičev spoznala in videla, pa imajo le redki tako dober značaj in predvsem začetno socializacijo. Mali je odprt do vseh novih ljudi, zvokov, psov, mačk, vode,... vsega 8)! Res super in ker vem, da je tud Tina super pasja mama, sem prepričana da bo Ai fantastičen kuža! ;D



MANDY

  • Gost
Odgovori #155 : 18 Maj 2009, 10:47:18
Čestitam Felina, po tem kar si napisala sklepam, da bo mali pravi lump. Ti kosmatinci so zelo, zelo pametni me kar zanima kako vas bo prenašal naokoli, da bo dosegel svoje HA,HA. Pri nas včasih ne veš ali bi znorel al bi se smejal njenim poskusom prepričevanja. Lepo se imejte.



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #156 : 18 Maj 2009, 13:25:27
Če sem čist iskrena, me je kar malo strah njegove manipulacije z nami, ker je lep in pameten  ;). Je danes že pokazal svoj karakter...smo bili na sprehodu, se je vlegel v potok in ker je bil do avta en krajši del poti po soncu, kar pa mu ni ravno odgovarjalo, se je enostavno obrnil in šel ležat nazaj v potok. Jaz sem tekla dalje, on pa hladnokrvno me gleda in leži dalje....potem, ko ga nisem več videla, sem vseeno šla nazaj in ga opazovala skrita in je on veselo čofotal po vodi, vohal listke, no potem sem se pojavila, ga poklicala in je pridirjal celi veseli do mene in šel brez problemov dalje....ampak ne moreš verjet, pravi gavnar   >:(

Hrana mu je čist ena druga skrb, če ni za jest ga čisto nič ne moti  >:(

Pobegnil mi je že  po stopnicah, kar mi je blazno neverjetno, sa j naše stopnice so v bistvu iz desk, kjer se med njimi skozi vidi in imajo skoraj vsi psi kar probleme z njimi, on pa ga že piči zjutraj samo gor, no do sedaj je že osvojil tudi dol  >:(

Ko ga lulat ali kakat začne cvilit in če si dovolj hiter ni lužic po stanovanju, do sedaj smo imeli le tri, danes ponoči me je za lulanje zbudil z ugrizom v prst na nogi  :o

Ja, kaj se pa tiče fotk, pa bom Aljoši za vratom visela, samo zaj skozi okoli malega leče in ga je kar težko motivirat za kaj drugega :)

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #157 : 18 Maj 2009, 13:29:38
Se jaz potrudim popoldne zrihtat kako fotko od tamalega od včeraj... :)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #158 : 18 Maj 2009, 13:35:11
Felina, čestitke tudi od mene! Upam, da ga kmalu spoznam  :o
Mogoče na agy MB? :o



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #159 : 18 Maj 2009, 13:46:30
cacy...na tekmi bo sigurno, verjetno bolj ali manj z Aljošo v hiši, ker jaz ne bom imela preveč časa, tako da zelo dobrodošla za čohanje :) V bistvu so vsi zelo dobrodošli za čohanje, saj imam rada, da se ga kar hitro vrže na realna tla naše civilizacije, kjer je ogromno ljudi in motenj tako prijetnih kot neprijetnih  ;)

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #160 : 18 Maj 2009, 13:56:18
Čestitam!   ;D

Ti ti Aljoša, če ne bo nič od njega, se pa jaz javim za fotkanje!   :o ;D  Ko boš kaj na našem priparkovnem koncu.  :)



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #162 : 18 Maj 2009, 17:08:34
Mali mož :)

[\table]
[\table]



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #163 : 18 Maj 2009, 18:34:23
 :o :o kakšen cuker, pa tak spešl nagajiv pogled ima  :-* :-*
Upam da ga spoznam preden bo odrastel, blagor tistim ki so ga že spoznali


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #164 : 18 Maj 2009, 18:38:34
Hvala, Sibila...mah, sem ga gledala na teh fotkah, sploh mu ni videt, da je komaj iz legla prilezel...tako za info ostalim...v času fotkanja je bil pri nas slabih 24 ur...mislim, da mu toliko dogaja, da sploh še ni poštekal, da je od doma. Aja, pa v en zelooo velik podstavek za rože mu je dragi dal vodo, in sedaj čofota in kopa po njej kot zmešan in potaplja gobec in lahko ga špricaš v faco in on kapljice lovi...mah, čist sem navdušena :) V kratkem nabavljamo bazen za otroke....:) Vse za Ai-ja  :-[

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #165 : 18 Maj 2009, 22:23:17
Jaaa, pa včeraj je s tačko polival vodo iz posodice, hihi, je bil smeško! :o
Pa Mimi je grizel v ritko in ji lajal :D



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #166 : 19 Maj 2009, 19:03:37
IIIIIIIII, super je!!!  :o :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #168 : 20 Maj 2009, 08:42:53
 minči....Žal ne, grem na seminar, tako da bo treba do Mb tekme počakat.  :P

Znamo novo neumnost...lovimo curek vode iz vrtne cevi...sicer se včasih začnemo dušit in se potem čudit, ampak to ni ovira ;)

Imeli smo že 2x nevihto in ni pokazal nobenega zanimanja zanjo, v bistvu ob največjem grmenju, ko se je bajta zatresla, se je zbudil, mene pogledal kaj mu delam in ko je ugotovil, da nič, je padel nazaj v spanec  :o

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #169 : 20 Maj 2009, 09:40:00
Felina, malce z zamudico :-[, čestitke za krasnega novega pasjega člana :o


minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #170 : 21 Maj 2009, 14:35:08
minči....Žal ne, grem na seminar, tako da bo treba do Mb tekme počakat.  :P


Oh, škoda, torej bom morala še kar nekaj časa čakat, da ga premučkam. :( >:( V MB pa nas ne bo.


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #171 : 23 Maj 2009, 22:05:48
Oo, Felina pa si ga končno "dočakala"... Hehe čestitke!  :-*
Res je lušten, me pa prav zanima, kakšne barve bo ko bo zrastel...  ;D

Ne morem, da ne bi prilepila tole fotko... (slikala Lucija-Ginka)  :D


Lp



LadyLia

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #172 : 25 Maj 2009, 20:44:28
In še nekaj slikic iz današnjega poziranja  ;)








A dog is the only thing on earth that will love you more than you love yourself.


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #173 : 25 Maj 2009, 20:47:29
felina čestitke ful je ciker.

LP Anja
Naj album


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #174 : 25 Maj 2009, 21:04:11
Oh, škoda, torej bom morala še kar nekaj časa čakat, da ga premučkam. :( >:( V MB pa nas ne bo.

Minči, sej bi lohk vsaj ti pršla in s šuško tekla  ;)



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #175 : 25 Maj 2009, 23:01:36
podpiram cacy pri tem  :o

LadyLia....hvala za fotke, super so...mali pa izgleda kot en pritepenec, medtem ko je Sana (saj ji je tako ime, a  ne? nisem nič pomešala?) prava gospodičnica. Sva pa prišla domov in je samo padel za dve uri :)

Morem pa poročat, da mali misli, da je vidra...plava po vodi kot zmešan in lovi alge po njej in se premetava in poskakuje...res, vodo obožuje, tako da *star*, kmalu bova lahko naredile tekmovanje v fotkanju mokrih bradic :)

Drugače pa sploh nimam časa kaj preveč poročat, ker se cel dan z njim bavim, ko pa je konec dneva, pa je postelja moj najboljši prijatelj, dokler ne slišim cviljenja ob kakšnih petih zjutraj, in je treba it kakat in lulat. Se pa ob vsakem mladiču sprašujem, kako zmorejo tisti, ki živijo v blokih, tam v enem 9. štuku še po možnosti  ???

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #176 : 26 Maj 2009, 08:53:42
podpiram cacy pri tem  :o


Bi se radi nasmejali na moj račun? >:( Vodit sploh še ne znam, poleg tega pa tudi nimam knjižice. :P Mogoče kdaj v prihodnosti, če bo Eva obupala.

Felina, tamali je ful dober :o :o, komaj čakam , da ga vidim.


LadyLia

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #177 : 26 Maj 2009, 09:46:18
Felina Naya je   ;D ja je naša tut takoj zaspala še jest ni hotla te veš kako se je zmučila  :D doma so me že spraševali kaj sem delala z njo!
Aj pa je super kuža s super karakterjem  :)

A dog is the only thing on earth that will love you more than you love yourself.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #178 : 26 Maj 2009, 10:09:28
O, kake luštne fotke! ;D
Super, da plava, meni so psi plavalci super všeč... :o

Jaz ti pa lahko iz lastnih izkušenj povem kako je blok, četrto nadstropje, seveda brez dvigala in mladič. Se navadiš, fajn pa ni. ;)



Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #179 : 26 Maj 2009, 10:45:44
Felina, čestitke za bradico tudi od mene! Sama sem čisto zaljubljena v njih...  ;D
Si pa izbrala res dobrega vzreditelja, ker ne poznam nobenega bradatega škotskega ovčarja, ki se česa ne bi bal...

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)