že spet napad psov !?

kaskae · 48202

kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
: 27 Marec 2007, 20:48:58
evo pa mamo zopet en " napad podivjanih psov "
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=31&article_id=13107032709591167&cid=102&pgn=1

Ker vas je kar nekaj, iz tistih koncev, bi blo fajn, če bi napisali kaj o tem iz prve roke in ne tako medijsko napihnjeno kot vedno napišejo novinarji, da povečajo rejting >:D

se zna zgodit, da bo streljanje na pse postala ustaljena praksa policajev, do zdaj so imeli te " privilegije " samo lovci  :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


soli

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 3
Odgovori #1 : 27 Marec 2007, 21:25:12
Kaj naj zdaj postane ustaljen privilegij napadi podivjanih psov  >:(? Kaj naj začnejo policisti tudi gristi in napadati pse, na živalski način?
Mislim, da je že skrajni čas, da se uredi zakonodaja na tem področju.
Kako si lahko vsak butelj omisli kardelo psov, ki za njih ne zna pravilno poskrbeti in  nima zato niti dovolj sredstev.
Tako kot je bilo medijsko prikazano na TV, je za moje pojme dovolj, da kardelo psov tja na sodi.
In še vedno je na prvem mestu človek.



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #2 : 27 Marec 2007, 21:47:39
Se popolnoma strinjam, jaz že komaj čakam , da bi inšpekcije že končno začele delat tisto čemur so namenjene  ;)

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20070327_3093313_16175960.php

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3 : 27 Marec 2007, 21:56:07
Se popolnoma strinjam, jaz že komaj čakam , da bi inšpekcije že končno začele delat tisto čemur so namenjene  ;)

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20070327_3093313_16175960.php

In kaj bodo delali? Spravili se bodo na ljudi, ki celo vozijo svoje pse na sprehode (po možnosti name, ko bom na kakšnem samotnem travniku frizbije metala...).  ::) ::) ::)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4 : 27 Marec 2007, 22:03:19
In kaj bodo delali? Spravili se bodo na ljudi, ki celo vozijo svoje pse na sprehode (po možnosti name, ko bom na kakšnem samotnem travniku frizbije metala...).  ::) ::) ::)
ja saj frizbiji so zelo nevarna reč  :D :D :D
Mislu sm na to, da bi mal pogledali v kakšnih pogojih živi pes, pa prekontrolirali ali je cepljen, to bi bil že velik napredek  :-\

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #5 : 27 Marec 2007, 22:07:54
ja saj frizbiji so zelo nevarna reč  :D :D :D
Mislu sm na to, da bi mal pogledali v kakšnih pogojih živi pes, pa prekontrolirali ali je cepljen, to bi bil že velik napredek  :-\

Da bodo pa tole začeli delati, pa močno dvomim.  :-\


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #6 : 27 Marec 2007, 22:52:46
Če bodo čekirali če so cepljeni, pol ne bodo ustavili napadov... sej lahko cepljen pes napade. To nima glih smisla...

Skrajni čas je da se uvede temeljita baza lastnikov in visoke kazni za prestopke! Če nimaš lastnega psa (ali več psov) pod kontrolo, ga nimaš "pravice" imeti! Zarad mene ima folk lahko 10 psov, ki so socializirani, vzgojeni in pod kontrolo. Vsak lastnik mora za svoje pse odgovarjat!

Kar se pa streljanja tiče... po eni strani se mi zdi kar utemeljeno. Jst vrjetno tud ne bi gledala in stala če bi trije psi glizli nekoga :-\



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #7 : 28 Marec 2007, 06:23:59
Skrajni čas je da se uvede temeljita baza lastnikov in visoke kazni za prestopke! Če nimaš lastnega psa (ali več psov) pod kontrolo, ga nimaš "pravice" imeti! Zarad mene ima folk lahko 10 psov, ki so socializirani, vzgojeni in pod kontrolo. Vsak lastnik mora za svoje pse odgovarjat!

cacy, problem bo v tem, da naša oblast misli, da je pes pod kontrolo privezan pes. In kazni bodo dobivali ljudje, ki vodijo pse na sprehod in jih na sprehodu celo spustijo. Če teli psi ne bi ušli iz tistega pesjaka ali karkoli je že človek imel, potem 100% ne bi človek nikoli dobil kazni. Taki ljudje pa bodo potem vedno obstajali in s tem, da bodo kaznovali ljudi, ki sprehajajo svoje pse spuščene, ne bodo rešili napadov (kjer pes, ki se ga nikoli ne sprehaja, uide ven).


pika*

  • Gost
Odgovori #8 : 28 Marec 2007, 08:14:40
res je, da bi morali narediti nov (predvsem dober) zakon ampak kot vidite s tem zakonom, ki so ga pred kratkim naredili veste kakšen bi bil naslednji zakon. pri nas v državi nimajo pojma in sploh en znajo presoditi, kaj bi bilo prav, da bi bilo v zakonu in kako bi moralo biti da bi bilo ok. Kazni so sedaj premile - za moje pojme, nikjer nobene inšpekcije, ki bi preverjala in kaznovala prekrškarje (cepljenje, jaz mislim da bi vsaj neko osnovno šolanje ali pa da bi vsaj lastnik moral obiskovati nek tečaj v pasji šoli, da bi se ga vsaj podučilo glede ravnanja s psom in njegovo socializacijo - tisti recimo ki imajo že 20 let izkušenj s psmi verjetno že vedno vsaj osnovno kako učiti psa, ga socializirati itd. to šolo - tečaj bi jaz uvedla za začetnike, potem da bi kaznovali tiste ki ne pobirajo iztrebkov za svojimi psi...) itak pa ta naša država nima pojma, da pri napadu ni nujno, da je za stvar kriv pes lahko pa je človek rinil v njega in mu nagajal ta pa se je samo branil oz. odzval. ampak, vedno bomo itak lastniki krivi da imamo "popadljivega" psa. Ne rečem, da pes nima lovskega nagona in da se zna zgoditi, da bi se mu kdaj "scufalo" vendar še nisem videla primera, da bi pes kar tako napadel.
To kar se je zgodilo sedaj so bili psi v krdelu (saj vemo kako se obnašajo najstniki ko so v skupini, en bl pogumen kot drugi) in ja, v zakonu bi moralo tudi biti da imajo več psov lahko samo "usposobljeni" latniki (spet kakšen tečaj al pa kaj podobnega).
Ampak o tem lahko samo sanjamo, naša država bo zakon itak naredila tako, da bomo mi lastniki vedno vse krivi ampak kar mi gre pa najbl na jetra. Moj pes naj bi bil 24/7 privezan na povodcu, da komu ne bi kaj naredil (izvzamemo travnike in gozdove) ampak otroci pa lahko mirno letajo okrog, pritečejo do psa ga božajo brez vprašanja mu prste tlačijo v gobec brez vprašanja, naš pes pa naj bi to prenašal brez da bi trznil.
vem da je otrok bolj socializiran kot pes vendar vseeno tudi starši bi lahko držali svoje otroke za roko tako kot imam jaz svojega psa na povodcu in ne bosta rinila ne moj pes v otroka ne otrok v mojega psa in se ne bo nikomur nič naredilo.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #9 : 28 Marec 2007, 09:15:41
vem da je otrok bolj socializiran kot pes

No, s tem se ravno ne strinjam.  ;) Eni niso čisto nič socializirani (otroci seveda).  ;)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #10 : 28 Marec 2007, 09:22:48
Kaj nam bojo novi zakoni slabši ali boljši, če imamo že stare samo za okras da se na njih prah nabira, glede njihovega izvajanja pa se itak ne morejo dogovoriti med sabo katera institucija je za kaj odgovorna >:( Dokler se to ne poštima in dogovori, nam nobeni novi zakoni ne bodo pomagali, ker se ne bodo mogli zedinit kdo, kako in kdaj jih bo izvajal in tako smo spet na začetku.
Čeprav mi to sicer ni všeč pa v trenutkih ko drugače ne gre zagovarjam uporabo sile.

Citiraj
To kar se je zgodilo sedaj so bili psi v krdelu (saj vemo kako se obnašajo najstniki ko so v skupini, en bl pogumen kot drugi) in ja, v zakonu bi moralo tudi biti da imajo več psov lahko samo "usposobljeni" latniki (spet kakšen tečaj al pa kaj podobnega).
Ampak o tem lahko samo sanjamo, naša država bo zakon itak naredila tako, da bomo mi lastniki vedno vse krivi ampak kar mi gre pa najbl na jetra. Moj pes naj bi bil 24/7 privezan na povodcu, da komu ne bi kaj naredil (izvzamemo travnike in gozdove) ampak otroci pa lahko mirno letajo okrog, pritečejo do psa ga božajo brez vprašanja mu prste tlačijo v gobec brez vprašanja, naš pes pa naj bi to prenašal brez da bi trznil.
vem da je otrok bolj socializiran kot pes vendar vseeno tudi starši bi lahko držali svoje otroke za roko tako kot imam jaz svojega psa na povodcu in ne bosta rinila ne moj pes v otroka ne otrok v mojega psa in se ne bo nikomur nič naredilo

Pika*  se strinjam s tabo, ampak sem srečala tudi kar nekaj slabše "socializiranih" otrok kot so psi, pa tudi tu ni krivda na njihovi strani ampak strani staršev, včasih bi kakega od teh staršev najraje kar sama "ogrizla" ;), lepo jih prosiš če lahko svojega otroka umirijo in ga pokličejo k sebi ker si le ta dovoli vse kar si možno lahko, priznam nekaterim se sploh ne da ubadati s tem in se raje nekaj guzijo nad tabo, pri drugih pa opaziš da jih pa malčki komandirajo :-\ (ala kričanje, izbruh tegote, metanje po tleh...) Ko z Larsem na sprehodu srečava otroke se jaz takoj postavim da sem vmes jaz, ker veliko otrok sploh ne vpraša ali lahko psa poboža ampak se po možnosti psu kar obesi okoli vratu ::) in tudi ves čas dogajanje nadzorujem, da lahko stik takoj preprečim v primeru da otrok postane bolj grob.


beno

  • Gost
Odgovori #11 : 28 Marec 2007, 10:25:02
evo pa mamo zopet en " napad podivjanih psov "
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=31&article_id=13107032709591167&cid=102&pgn=1

Ker vas je kar nekaj, iz tistih koncev, bi blo fajn, če bi napisali kaj o tem iz prve roke in ne tako medijsko napihnjeno kot vedno napišejo novinarji, da povečajo rejting >:D


Prosim, če nehaš vse novinarje metati v isti koš. Hvala.



pika*

  • Gost
Odgovori #12 : 28 Marec 2007, 10:49:05
5rca in Satin tudi jaz kdaj mislim, da zna biti pes 100x bolj socializiran kot kakšen otrok, vem da smo na tem forumu sami pasjeljubvi vendar večraj smo imeli na med over net-u hudo napeto debato o tem in nei so seveda podpiralo otroke drugi pa pse. zato sem hotela biti samo nevtralna. ;D

http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=685423&t=685423

http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=685495&t=685495

To sta ti dne debati. :D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #13 : 28 Marec 2007, 12:59:26
Zakaj primerjate otroke in pse? meni to ni dobra primerjava... v obeh primeri so lahko izredno socializirani ali pa ne. Sploh nima veze tukaj to.

5rca, ja sej to da imaš psa pod kontrolo ne pomeni da je skoz privezan, ampak če se karkoli zgodi (tudi napad na drugega psa) mora lastnik odgovarjat. Zdej pa če lastnik odveže psa in ga ta ne uboga dovolj, je to spet njegov problem.
Mislim, da naša "oblast" ni sposobna narediti res dobrega zakona! Nažalost...
Velik problem so pa tudi določeni lastniki psov. škoda ker ne bomo nikol imel kej podobnega RSPCA :-\



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #14 : 28 Marec 2007, 13:10:59
5rca, ja sej to da imaš psa pod kontrolo ne pomeni da je skoz privezan, ampak če se karkoli zgodi (tudi napad na drugega psa) mora lastnik odgovarjat. Zdej pa če lastnik odveže psa in ga ta ne uboga dovolj, je to spet njegov problem.

Ja, misli si. Ko boš dobila pa en listek od policaja, ker si imela psa spuščenega pa ti bo policaj razlagal, kako morajo VSI psi biti privezani, potem boš imela pa čisto drugo mnenje o tem.  ;)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #15 : 28 Marec 2007, 13:16:17
5rca, ma ja, sej ti vrjamem... jst bi se ful skregala s polcajem če mi kej tazga prbije :D
Ne morjo iz preventive dajat kazni, to je tko k da bi vsazga ustavl pa mu dal kazn ker bo čez 5 min prehitr pelu ;D
Eh ja teli policaji ::)



pika*

  • Gost
Odgovori #16 : 28 Marec 2007, 13:19:08
Zakaj primerjate otroke in pse? meni to ni dobra primerjava... v obeh primeri so lahko izredno socializirani ali pa ne. Sploh nima veze tukaj to.


Ne primerjam otrok in psov, tako kot lahko živiva v sožitju jaz in pes tako lahko živita v sožitju otrok in pes.  Konec konec pa smo se tudi mi razvili iz živali. Men gredo samo na jetra ti ljudje, ki delajo tako paniko glede psov, kot sem rekla vsi krivjo nas, da ga je pes ugriznil, da bi pa pogledal sebe kaj je naredil narobe, da je žival tako reagirala to pa ni šans. Tudi pri nas te lahko nekdo grdo pogleda in ga napadeš zakaj te grdo gleda itd. lahko pa si grdo gledanje predstavljamo drugače.

Mah, itak ne bo nikol  ta zgodba(tema) dokončana, vedno bo vsak imel svoje mnenje in tukaj nastajajo navečji kregeraji. Vsak nej se briga zase, nej pusti druge na miru (otroci našega psa, mi otroke) pa bo tako kot mora biti.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #17 : 28 Marec 2007, 13:20:50
5rca, ma ja, sej ti vrjamem... jst bi se ful skregala s polcajem če mi kej tazga prbije :D

Jst sm mu povedala, kaj piše v zakonu pa mi je rekel, da so vsi psi nevarni... Ko sem mu povedala, da ni res, si je pa neki druzga izmislu. No, k sreči se je vse lepo rešilo na koncu.  ;D


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #18 : 28 Marec 2007, 13:22:18
Zanimivo, da kadar se zgodi kaj takega ( kar je zelo hudo ) so vsi časopisi in TV polni teh člankov..
Kadar se pa lastniki in psi, ki iščejo pogrešane ali pa izgubljene ljudi , dneve in dneve potikajo po gozdovih in hribih in v veliki meri tudi tvegajo svoja življenja ali poškodbe, takrat pa za novinarje to ni zanimiva tema..
Ali pa, ko obiskujejo starejše v domovih za ostarele in otroke in jim polepšajo kakšno urico..

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #19 : 28 Marec 2007, 13:25:18
5rca: po zakonu so psi (vsi, ker nevarnih pasem pač ni) nevarna stvar.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #20 : 28 Marec 2007, 13:27:04
Men gredo samo na jetra ti ljudje, ki delajo tako paniko glede psov, kot sem rekla vsi krivjo nas, da ga je pes ugriznil, da bi pa pogledal sebe kaj je naredil narobe, da je žival tako reagirala to pa ni šans.

Ko sem bla jaz majhna, me je ugriznil en sosedov kuža. Odziv moje mami se ne more primerjat z odzivi danes. Ker me je lepo vprašala, kaj sem mu naredila, da me je ugriznil. Tega danes skoraj ne vidimo...

Lanabela, po katerem zakonu?


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #21 : 28 Marec 2007, 13:28:07
Martina, res je...
Vedno samo slabi primeri, in nato "neizobraženi" vse pse v isti koš mečejo...

dejstvo je, da je pes naša odgovornost in zato je treba za njega pravilno poskrbet in tudi zaščititi (psa in okolico). Vedno pa se bodo našli tisti nasprotniki psov, ki vidijo je eno plat zgodbe. Zato mormo bit mi lastniki toliko pametnejši, da preprečimo slabe dogodke, drugače ne gre...

Lanabela... Nevarni psi so tisti, kateri so že kdaj napadli ali povzročili škodo in so zabeleženi (vsaj mislim da je tako po zakonu, nisem pa 100%). Nevarni psi morajo na javnih površinah biti privezani in nositi nagobčnik.



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #22 : 28 Marec 2007, 13:29:43
N.pr. preberite na forumu avstralski ovčar, kjer je lastnica, ki to dela zelo lepo napisala, prav danes..
To pač ni pomembno in ne zvišuje naklade časopisov..a ne?

Lanabela: kaj pa če bi sprejeli ša zakon, da so vsi moški posiljevalci, ker jih je nekaj posiljevalo??


I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #23 : 28 Marec 2007, 13:31:24
Lanabela: kaj pa če bi sprejeli ša zakon, da so vsi moški posiljevalci, ker jih je nekaj posiljevalo??

In naj nosijo nalulčnik...  ;D :P ;)


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #24 : 28 Marec 2007, 13:31:45
Zanimivo, da kadar se zgodi kaj takega ( kar je zelo hudo ) so vsi časopisi in TV polni teh člankov..
Kadar se pa lastniki in psi, ki iščejo pogrešane ali pa izgubljene ljudi , dneve in dneve potikajo po gozdovih in hribih in v veliki meri tudi tvegajo svoja življenja ali poškodbe, takrat pa za novinarje to ni zanimiva tema..
Ali pa, ko obiskujejo starejše v domovih za ostarele in otroke in jim polepšajo kakšno urico..
Ne to pa ne gre... Nič lepega pisat...čimveč groznih stvari...potem je narod prestrašen in dejansko začne misliti, da je tak zakon, kot je sprejet, ful dober, ker so itak vsi psi nevarni (ker to pač slišijo in seveda rulja vsemu verjame)... Podoben primer je imel že Michael Moore v Bowling for Columbine (razlika med ameriškimi in kanadskimi novicami, pisanje o nasilju v LA, o dejanskih problemih, ki pobijejo več ljudi (slab zrak, smog) pa ne, ker to ne bi pomenilo visoke gledanosti/naklade )... :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #25 : 28 Marec 2007, 13:32:33
Evo citat iz zakona...

"Skrbnik živali mora z ustrezno vzgojo in šolanjem oziroma z drugimi ukrepi zagotoviti, da žival ni nevarna okolici.

12. člen

Skrbniki živali in prevozniki živali morajo zagotoviti fizično varstvo nevarnih živali.
    Veterinarska organizacija mora voditi register psov, ki so povzročili resne poškodbe človeku oziroma živali in so pogosto kazali napadalno vedenje (v nadaljnjem besedilu: nevaren pes).
    Vzreja, vzgoja, šolanje in vodenje nevarnih psov mora biti v skladu s predpisanimi pogoji.
    Nevarnega psa ni dovoljeno zaupati v vodenje osebam, ki nimajo ustreznega kinološkega znanja, in osebam, ki so mlajše od 16 let."



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #26 : 28 Marec 2007, 13:43:07

Citiraj
Lanabela: kaj pa če bi sprejeli ša zakon, da so vsi moški posiljevalci, ker jih je nekaj posiljevalo??
In naj nosijo nalulčnik...  ;D :P ;)

No na to temo je pa en dober vic:

Si starejši par privošči oddih na jezeru, kjer mož lovi ribe, žena pa na obali v senci prebira knjige,
pa se en dan gospa odloči da se še ona v čolnu odpravi na jezeru, med tem ko njen mož počiva,
in tako jo med branjem zmoti policaj ki je se je s svojim čolnom ustavil ob njenem, seveda v čolnu
opazi moževo ribiško opremo in jo vpraša:
"Gospa imate dovolilnico za ribolov?!
Gospa ga začudeno pogleda in mu odgovori:
"Ne, ker ne lovim ribe ampak uživam ob branju knjige!"
Pa se policist sploh ne da premotit:
"Potem pa vam moram napisat kazen!"
Gospa zdaj že rahlo nejevolna:
"Zakaj? Če pa samo berem!"
Policist pa odgovori;
"Zato ker imate vso potrebno opremo s seboj!"
Gospa znori:
"Gospod policist če se ne umaknet bom začela vpiti posilstvo!"
Policist jo čisto frapiran vpraša:
"Zakaj? Saj vam nič nočem!"
Gospa pa:
"Zato ker imate vso potrebno opremo zato!" :D

Samo malo za intermezzo!


beno

  • Gost
Odgovori #27 : 28 Marec 2007, 14:07:37
Zanimivo, da kadar se zgodi kaj takega ( kar je zelo hudo ) so vsi časopisi in TV polni teh člankov..
Kadar se pa lastniki in psi, ki iščejo pogrešane ali pa izgubljene ljudi , dneve in dneve potikajo po gozdovih in hribih in v veliki meri tudi tvegajo svoja življenja ali poškodbe, takrat pa za novinarje to ni zanimiva tema..
Ali pa, ko obiskujejo starejše v domovih za ostarele in otroke in jim polepšajo kakšno urico..

Pa saj to sploh ni res! Vsak teden so na TV Slovenija in na TV Piki (se mi zdi) oddaje o domačih živalih. Vsak teden je v prilogi Dela in Slovenskih novic predstavljena ena pasma psov ali mačk. V Slovenskih novicah je vsak teden več kot pol strani posvečene živalim, ki iščejo dom. Na radiu Slovenija so velikokrat svetovalni servisi, posvečeni veterinarskim nasvetom, vzgoji in tako naprej. Kaj tega res ne vidite?


Je pa res, da negativni prispevki bolj odmevajo v javnosti. A to je že druga zgodba.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #28 : 28 Marec 2007, 14:51:43
beno-a si ti mogoče kakšen odgovorni urednik

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


beno

  • Gost
Odgovori #29 : 28 Marec 2007, 14:59:30
beno-a si ti mogoče kakšen odgovorni urednik

Niti slučajno. Sem "le" novinarka. In moje delovno področje je popolnoma drugo. Tako da ne vpletam nobenih osebnih interesov v tole pisanje.