že spet napad psov !?

kaskae · 48224

beno

  • Gost
Odgovori #150 : 03 Maj 2007, 18:53:29
No, prav. Nauk zgodbe: policaj ima vedno prav. Tudi če te kar tako ustreli. Je že imel razlog.



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #151 : 03 Maj 2007, 19:15:47
Za policaja ne vem, če pa te pes ugrizne je zelo verjetno da je imel razlog  >:D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #152 : 03 Maj 2007, 19:17:16
Sem le laični pravnik.

Take imam najraje... ::) Nekoga, ki prava ni študiral, pa kljub temu ve vse o njem... ::) In mi potem še soli pamet... ::) Where have you been all my life?  ???

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #153 : 03 Maj 2007, 19:22:13
Pa ne samo na pravo, tudi medicina in veterina ji gre zlo dobr  :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


beno

  • Gost
Odgovori #154 : 03 Maj 2007, 19:24:48
Za policaja ne vem, če pa te pes ugrizne je zelo verjetno da je imel razlog  >:D

Za psa se pa strinjam. Saj kar same potrjujete, da so živali pametnejše od ljudi.  :)



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #155 : 03 Maj 2007, 19:25:53
Pa ne samo na pravo, tudi medicina in veterina ji gre zlo dobr  :o
Hehe... Takih pa ni dosti na tem svetu... :D Z diplomo s FDV se spoznajo na pravo, medicino in veterino...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


beno

  • Gost
Odgovori #156 : 03 Maj 2007, 19:26:55
Pa ne samo na pravo, tudi medicina in veterina ji gre zlo dobr  :o

Imaš kakšno pripombo? Mene bi bilo sram, če bi napisala čanek o raku, v katerem bi limfom označila kot rak glave. O raku pač nekaj malega vem. O pravu pa tudi očitno več kot nekateri pravniki.



beno

  • Gost
Odgovori #157 : 03 Maj 2007, 19:27:39
Hehe... Takih pa ni dosti na tem svetu... :D Z diplomo s FDV se spoznajo na pravo, medicino in veterino...

Hehe, eni se pa z diplomo iz prava niti na pravo ne spoznajo.  :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #158 : 03 Maj 2007, 19:29:27
Hehe... Takih pa ni dosti na tem svetu... :D Z diplomo s FDV se spoznajo na pravo, medicino in veterino...

Malo neumesno... A na pravni vas prav učijo, da udrihate po FDV-ju (ker sem že ene dvakrat zasledila v tvojih postih, kakšno imaš mnenje o FDVju)?  ;)  :-\ 


beno

  • Gost
Odgovori #159 : 03 Maj 2007, 19:32:12
Tale debata je pa vedno bolj zabavna.  :D



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #160 : 03 Maj 2007, 19:33:27
Hehe, eni se pa z diplomo iz prava niti na pravo ne spoznajo.  :D
No, to ni čisto res... Je pa res, da nihče ne more poznati čisto vseh področji prava... Glede na to, da človekove pravice in pravo o prekrških pač niso moje področje, se v kakšne globoke debate, brez da bi prej kej prebrala, ne morem spuščati... Lahko sicer naredim tako kot ti in pišem nekaj o čemer nisem prepričana... Ampak raje ne bom... :P

Malo neumesno... A na pravni vas prav učijo, da udrihate po FDV-ju (ker sem že ene dvakrat zasledila v tvojih postih, kakšno imaš mnenje o FDVju)?  ;)  :-\ 
Ja, pa nas res... Bi bilo treba kar nekaj naših profesorjev slišat... >:D No pa mnenje je tudi moje...in je kakršno je...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #161 : 03 Maj 2007, 19:35:42
Imaš kakšno pripombo? Mene bi bilo sram, če bi napisala čanek o raku, v katerem bi limfom označila kot rak glave. O raku pač nekaj malega vem. O pravu pa tudi očitno več kot nekateri pravniki.
Potem pa ti napiši bolj strokoven članek in nas malo pouči o tej zadevi  ;)
Najlažje delo na svetu je kritizirat delo koga drugega.

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


beno

  • Gost
Odgovori #162 : 03 Maj 2007, 19:40:06
Potem pa ti napiši bolj strokoven članek in nas malo pouči o tej zadevi  ;)
Najlažje delo na svetu je kritizirat delo koga drugega.

Glej, samo opozorila sem, da limfom ni ne rak glave ne grla, ampak rak bezgavk. In da benigni tumor ni rak. Res bi bilo bolj fer, če bi pisala direktno avtorju članka, a sem verjetno reagirala prehitro. Moja napaka. Ker nisem veterinarka ali zdravnica, pa strokovnih člankov na to temo ne morem pisati. Lahko napišem le kaj iz izkušenj, kot nasvet, če bi slučajno koga zanimalo, to je pa tudi vse.



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #163 : 03 Maj 2007, 19:41:00
O pravu pa tudi očitno več kot nekateri pravniki.
To pa samo ti misliš... Tukaj smo ti še čisto vsi povedali, da nimaš prav... Pa očitno tega nočeš razumeti...  :-\
Če pa veš, da je ustava nad zakonom, pa tudi še ne veš več od pravnikov...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


beno

  • Gost
Odgovori #164 : 03 Maj 2007, 19:41:41
Citiraj
Ja, pa nas res... Bi bilo treba kar nekaj naših profesorjev slišat...

Zanimivo, kako ti isti profesorji nimajo prav nč proti osebni promociji v oddajah, ki jih vodijo novinarji prav z diplomo FDV.  :D



beno

  • Gost
Odgovori #165 : 03 Maj 2007, 19:42:55
To pa samo ti misliš... Tukaj smo ti še čisto vsi povedali, da nimaš prav... Pa očitno tega nočeš razumeti...  :-\
Če pa veš, da je ustava nad zakonom, pa tudi še ne veš več od pravnikov...

Kaj si hotela reči?

In ve čem že nimam prav? Aja, seveda, če večina reče, da Zemlja ni okrogla, pač ni.  :o



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #166 : 03 Maj 2007, 19:46:46
Kaj si hotela reči?
Ah, tukaj v tej temi so ti še čisto vsi hoteli dopovedati, da nimaš glih prav...pa nočeš nikogar poslušati... :-\

Zanimivo, kako ti isti profesorji nimajo prav nč proti osebni promociji v oddajah, ki jih vodijo novinarji prav z diplomo FDV.  :D
A diplomo imajo? Ne, resno... Kakšna promocija že? Pač povabijo "strokovnjaka" s tistega področja, da pove kaj "poučnega"... A to je promocija? Kakšna že?

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #167 : 03 Maj 2007, 19:48:31
In ve čem že nimam prav? Aja, seveda, če večina reče, da Zemlja ni okrogla, pač ni.  :o
Eh, se ne splača ponavljati že zapisanega... Preberi si temo (no, sej si jo)...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


beno

  • Gost
Odgovori #168 : 03 Maj 2007, 19:49:28
Pa saj sem priznala, da imate prav v tem, da ima policaj vedno prav, tudi če koga ustreli kar tako. Kaj bi še rada?




5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #169 : 03 Maj 2007, 19:52:58
Ja, pa nas res... Bi bilo treba kar nekaj naših profesorjev slišat... >:D No pa mnenje je tudi moje...in je kakršno je...

Ja, je treba očrniti drugi faks kakor je le mogoče. Vi ste konec koncev najboljši...  ::)   ;)

Aja, pa od FDVju prav tako nimam prav dobrega menja, samo jaz sem ga dobila iz osebnih izkušenj in ne iz pumpanja velecenjenih profesorjev...  ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #170 : 03 Maj 2007, 19:58:24
Že zdavnaj niste več pri napadu psov ampak kdo bo bolj elegantno napadel drugega forumaša. Tema je zaklenjena ko bo očiščena in vi ohlajeni jo bomo pa odklenili.

Lp nina