Podvojene registracije

ninci · 28223

kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #30 : 02 April 2007, 17:36:05
Na to temo me samo še neki zanima, kolikor vidim ima forum zelo veliko članov, ki nikoli niso nč napisali, torej št. prispevkov nula, v čemu je tuki point  ??? Saj forum lahko pregleduješ tudi neprijavljen  :)

Aja pa še neki!
 A mi lahko nekdo podari 10 točk, bom tut jst meu popust pr hrani  :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #31 : 02 April 2007, 18:04:05
Na to temo me samo še neki zanima, kolikor vidim ima forum zelo veliko članov, ki nikoli niso nč napisali, torej št. prispevkov nula, v čemu je tuki point  ??? Saj forum lahko pregleduješ tudi neprijavljen  :)
Mogoče pa so želeli (ali še vedno želijo) sodelovati, pa nič ne napišejo. Pa tudi ni celoten forum viden "gostom".

Citiraj
Aja pa še neki!
 A mi lahko nekdo podari 10 točk, bom tut jst meu popust pr hrani  :o
Ne vem, če gre to tako. ;) Bo treba kaj napisat po mojem.  :)


Lp,
M


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #32 : 02 April 2007, 18:30:07
Na to temo me samo še neki zanima, kolikor vidim ima forum zelo veliko članov, ki nikoli niso nč napisali, torej št. prispevkov nula, v čemu je tuki point  ??? Saj forum lahko pregleduješ tudi neprijavljen  :)

Ne vem, bi pa zanimalo tudi mene ;)

Lp nina



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #33 : 03 April 2007, 07:44:45
Na to temo me samo še neki zanima, kolikor vidim ima forum zelo veliko članov, ki nikoli niso nč napisali, torej št. prispevkov nula, v čemu je tuki point  ??? Saj forum lahko pregleduješ tudi neprijavljen  :)

Za 2 vem, da sta se prijavili na forum v času glasovanja izbora slik za koledar. Obe sta iz tujine in ne razumeta slovensko, zato tudi nista nič napisali. Slik pa nista videli, če nista bili prijavljeni. Se mi zdi, da je bilo takrat tako.
Jaz sem jima pri registraciji sproti dajala navodila kaj se kam napiše in kaj določene besede pomenijo.


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #34 : 03 April 2007, 20:43:10
A si jim tudi predlagala za katero naj glasujejo  ??? ti...ti.... :D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #35 : 03 April 2007, 21:03:58
Nista mogle glasovat, ker nista imele nobenega oddanega posta  :P. Sta pa spremljali celotno dogajanje  ;)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 18 Februar 2010, 11:14:52
Nina, to se še dogaja,... Kakšni kaj več kot Kako lepo ali Se strinjam ali pa Groza in 10 smeškov spredaj in 10 zadaj, ne spravijo od sebe, kar je zelo moteče.
Ja ampak, lahko tudi 10 letnik piše v redu in tudi 30 letnik slabo.Jaz npr. mislim da razen tistega kopiranja z mojpes.net ne delam nevem kakšnih prekrškov na forumih (pa sem na štirih registrirana) , medtem ko naprimer prijateljica (zdaj sva skregani) na drugem forumu (za ta forum ne ve) ves čas delala le smeške, naprimer je naredila 5 tem o yorkširskih terierjih, nato pa v eni temi napisala da so ji všeč, v drugi dala le smejkote, v tretji brez ločil napisala čuden opis  (npr. da je pes za v šalčlko) ipd. Pa sva enako stare.Povsod napišejo starejši kako 10 letniki slabo pišejo ipd.



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #37 : 19 April 2012, 16:01:01
Na to temo me samo še neki zanima, kolikor vidim ima forum zelo veliko članov, ki nikoli niso nč napisali, torej št. prispevkov nula, v čemu je tuki point  ??? Saj forum lahko pregleduješ tudi neprijavljen  :)

Vem, da je tema že stara, pa vseeno..Jaz sem se prijavila na nek forum, da bi brala prispevke, mislim pa, da napisala nisem ničesar (vsaj ne na začetku). Prispevki so vidni tudi neprijavljenim, vendar meni, če sem neprijavljena, ne prikaže, katere teme sem včeraj že prebrala in kateri prispevek je danes mogoče nov (pokaže pač, kot da so vsi novi, neprebrani).

Drugače pa sem tudi jaz ena tistih, ki geslo večkrat (!) narobe vtipka (ali pa nick)...upam, da nisem kaj sumljiva  :-[  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha