Havanski bišon [Havanese]

Alya · 364943

Buba

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #750 : 31 Maj 2014, 23:26:42
Čestitke... Co-Co je tudi naš očka...tako da smo v daljnem sorodu ;)



Leonique

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #751 : 04 Junij 2014, 13:16:43
Hvala ;) Smo prava havanska družinica :)


suzana1803

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #752 : 17 Junij 2014, 11:17:48
Registrirana psarna Millennium Diamond`s predstavlja svojo prvo leglo havančkov! Mladički so se skotili 18.03.2014. V leglu imamo še 2 samčka.

Oče VITA'S MASTERPIECE WALDO je na Svetovni razstavi v Budimpešti v odprtem razredu osvojil tretje mesto. Vita`s Masterpiece Waldo je Mladinski prvak Hrvaške v lepoti in Prvak Hrvaške v lepoti, Mladinski klubski prvak leta 2012 in Klubski prvak leta 2013.
Mama LUNA`S ETERNAL LIGHT YVETTE ˝NOLA˝ je na Svetovni razstavi v Budimpešti v vmesnem razredu osvojila prvo mesto in R.CACIB ter tako postala VICE SVETOVNA PRVAKINJA!!!
Luna `s Etenal Light Yvette je Mladinska prvakinja Hrvaške v lepoti in Mladinska klubska prvakinja leta 2013.

Mladička sta že pripravljena za odhod v novi dom: sta mikročipirana, cepljena proti kužnim boleznim in očiščena proti notranjim parazitom. Bodoči skrbniki bodo dobili rodovnik Hrvaške kinološke zveze, veterinarsko knjižico in potni list za mladička.
Za več informacij o mladičkih, njihovih starših ali rezultatih iz razstav nas kontaktirajte na mob: +385921749858 , tel: +38514574722 , e - mail: [email protected] ali obiščite našo Facebook stran: https://www.facebook.com/waldohavanese
Z veseljem Vas bomo povabili v naš dom, da spoznate naše dijamantke.


Buba

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #753 : 18 Junij 2014, 12:13:23
wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... mi smo pa imeli pred dnevi pravi havanski vikend... en dan smo se srečali z našo sestrico Dori, ki smo jo vzpodbujali na razstavi v Veliki Gorici... naša lepotička Dori je bila najlepšaaaa  ;D druženje z Dori in njeno družinico je bilo zeloooooooooo prijetnooooooo  ;) Hvala Mojca ;)

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii... naslednji dan pa smo spoznali  čudovite dijamantke, mamico Nolo in našega starejšega bratca Walda iz psarne Millennium Diamond`s :) Naši pasji nečakeci Monty, Mini Moris in nečakinja Missy so naravnost čudoviti... tako mehki, puhasti, in igriviiiiii...  :o tako ljubki so, da sem ostala kar brez besed... toliko ljubezni, kot sem bila deležna na obisku naših pasjih nečakov in nečakine, mame Nole in našega brata Walda, pa še nikoli  :o  joooooooooj pa toliko pasjih poljubčkov, ki sem jih dobila od malih piškotokov, Nole in Walda  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-* ...  na obisku sem bila zares blažena med čudovitimi kužki  :o da ne pišem o tem, kako čudovita sta mamica Nola in očka Waldo  ;D Nola je ena taka ljubeča psička, ki te ob prihodu pogleda direktno v oči in celega poljubčka po obrazu  :-*  :-*  :-* Waldo pa pravi očka, ki ima vse pod nadzorom... pa kako se samo igra s svojimi piškotiiiiiiiiii... to človek mora doživeti... jaz sem še kar blažena in pod vtisi ... hvala celi pasji družinici in Suzani za tako lep sprejem in čudovit dan :)  :-*
škoda, ker ne morem dodajati srčkov <3 ker tu bi sedaj lahko dala tisoč srčkov... dodajam pa eno fotko malega čudovitega dijamantka <3  :-*

joj naši havančki so zares čudoviti.. upam, da vsi maksimalno uživate s svojimi srčki... jaz grem zdaj malo pocartljat svojo Diasy  :-* LP



Mmojca

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #754 : 26 Julij 2014, 12:40:40
Novice z Vrhnike: naša Dori je v maju in juniju spet dosegala lepe uspehe na razstavah v Sloveniji in tujini in zaključila tri šampionate: slovenskega, hrvatskega in mednarodnega (od prej ima že slovenskega mladinskega, v letu 2013 pa je bila tudi havanec leta - najbolj razstavno uspešna preko celega leta). S tem je postala prva slovenska mednarodna šampionka pasme havanski bišon! Zelo smo veseli in ponosni nanjo  :) .
Zdaj pa je prišel čas tudi za mladičke - v avgustu pričakujemo njeno prvo leglo. Parili smo jo s čudovitim rdečerjavim madžarskim šampionom švedskega porekla Havannaville's Ambassador - Rio, zato pričakujemo vrhunsko leglo. Oba imata odlično gosto, dolgo in bogato dlako, ravne noge (krive noge so pogosta težava pasme), pravilne kote in odlično linijo hrbta, pa tudi genetsko sta zanimiva glede barve (oba sta npr. nosilca redkih čokoladnih, rdečih in "black and tan" genov), zato je možno kar pisano leglo.
Ultrazvok pravi, da so mladički najmanj trije. Če vas zanima več, vprašajte na [email protected].
Dori ima pod svojim rodovniškim imenom (Vita's Masterpiece Dorothy) lastno FB stran, kjer je objavljenih več slik, spletna stran pa je še v pripravi, saj čakamo na potrditev imena psarne (Deladori ) s strani FCI.


Mmojca

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #755 : 01 September 2014, 01:25:03
Mladičke imamo! Dori je 14. avgusta povila 5 malih havančkov, 4 fante in eno deklico.
Zdaj imajo že dva tedna, vsi so odprli očke in se učijo hoditi. Nekateri še iščejo svoje bodoče domove.
Več podatkov in slik na www.deladori.si, dobrodošli tudi za vsa vprašanja na [email protected].


Urskka

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #756 : 09 November 2014, 07:28:23
Zivijo, morda še malo prehitro postavljam vprasanje, pa vendar, morda bo kdo vedel... v naslednjem letu,npr.spomladi, si zelimo kupiti havanskega bisona, zato me zanima, ce kdo pozna koga,ki ima takrat v planu leglo?! Pozdravcek in uzivajte s svojimi kuzki  ;D



suzana1803

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #757 : 30 Julij 2015, 12:14:43
Psarna Millennium Diamond`s ima novo leglo havančkov! Mladički so se skotili 03.06.2015. V leglu imamo 2 samčka in 2 samički.

Oče VITA'S MASTERPIECE WALDO je na Svetovni razstavi v Budimpešti v odprtem razredu osvojil tretje mesto. Vita`s Masterpiece Waldo je Mladinski prvak Hrvaške v lepoti in Prvak Hrvaške v lepoti, Mladinski klubski prvak leta 2012 in Klubski prvak leta 2013.
Mama LUNA`S ETERNAL LIGHT YVETTE ˝NOLA˝ je na Svetovni razstavi v Budimpešti v vmesnem razredu osvojila prvo mesto in R.CACIB ter tako postala VICE SVETOVNA PRVAKINJA!!!
Luna `s Etenal Light Yvette je Mladinska prvakinja Hrvaške v lepoti in Prvakinja Hrvaške v lepoti, Mladinska klubska prvakinja leta 2013 in Klubska prvakinja leta 2014.

Mladička sta že pripravljena za odhod v novi dom: sta mikročipirana, cepljena proti kužnim boleznim in očiščena proti notranjim parazitom. Bodoči skrbniki bodo dobili rodovnik Hrvaške kinološke zveze, veterinarsko knjižico in potni list za mladička.
Za več informacij o mladičkih, njihovih starših ali rezultatih iz razstav nas kontaktirajte na mob: +385921749858 , tel: +38514574722 , e - mail: [email protected] ali obiščite našo Facebook stran: https://www.facebook.com/waldohavanese
Z veseljem Vas bomo povabili v naš dom, da spoznate naše dijamantke.



Eros

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #758 : 13 Marec 2017, 07:27:00
Pozdravljeni!

Zanima me, kakšna torba za prenašanje psa (restavracije, obiski,..) se vam je zdela najboljša? V pasji trgovini so mi priporočali tako, kjer je glava zunaj, ampak se mi zdi kar majhna za havanca.

Hvala za odgovor in veliko veselja z vašimi ljubljenčki