cene hran v SLO in tujini

BRUNO · 31778

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #90 : 11 Julij 2012, 13:10:06
Kakšen razmislek neki?
Vsak se po svoje odloči. Jaz recimo večinoma kupujem hrano v lokalni trgovini, priboljške (trde žvake) v Mr.Pet, ker imajo tam boljšo izbiro, mehke priboljške za nagrajevanje in trening pa še najraje na pasji.net, kjer imajo za mojo psino najbolšo možno izbiro, igrače malo tu malo tam, ko iščem kaj specifičnega, kar malo kdo uvaža ali izdeluje, tam ni veliko izbire, pri pasji opremi-nekaj v lokalni trgovini, nekaj pa na razstavah, kjer je pestra ponudba in sejemski popust večinoma.

Pa ni razlika samo par evrov-kot so punce povedale, zna biti 50% razlike. Danes, ko so stroški vedno višji (bencin je obupno drag, voda, elektrika...) plače se pa kvečjemu manjšajo za večino Slovencev, da ne bi o tem , kako so razni "sposobni veljaki", vodilni v podjetjih pokradli zase in spravili firmo na kant, ljudi pa ob službe, novih delovnih mest pa niti približno ni toliko kot je iskalcev zaposlitve (vsi pa nismo toliko kreativni, da bi si sami ustvarili delovno mesto in našli tržno nišo) se splača gledat na vsakem koraku kje in kako boš prihranil.

In še novica v slo gre eukanuba, fish4dogs cena za cca 10% gor.  :( in zna biti, da še kakšen pasji futer

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 11 Julij 2012, 13:47:02
Pri toliko izbire in dostopnosti trgovin po svetu prav gotovo ne bom zvesta samo našim prodajalcem..vedno pogledam ceno, če je razlike par € naročim pri nas,..drugače pa iz tujine...žal. Ne vem zakaj bi morali biti potrošniki zvesti našim trgovinam, in jim delati promet, če se one npr. potrudijo za nas manj od tujih..Ne vidim razloga, zakaj bi kupila pri nas TOTW, če je pri zoohitu veliko cenejša? Plastične zložljive posode prav tako?

Once you go boxer, you never go back :)


igorrrrrrrrrrr

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 10 September 2012, 17:47:33
Prodam približno 22kg hrane za pse Bosch Adult s perutnino in piro.
15 kg hrane je še v zapakirani embalaži, dodatnih 7kg pa je ravno odprtih.
Prodamo, ker smo prešli na drugo hrano.
Original cena je okrog 60€.
Prevzem v Ljubljani.



felo

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 09 Junij 2013, 09:47:19
V današnem času mora jo biti v sklajeni kvaliteta in cena zato je že 18let v Sloveniji PRIZNANA NEMŠKA HRANA BEWIDOG ki pa se ne reklamira ,in se prodaja po sistemu inf.od ust do ust tako da jo preiskusiš na svojem psu, potem lahko poveš naprej stem paje hrana veliko cenejša če koga za nima kontakt:www.BEWIDOG.NET razlika v ceni v NEMČIJI IN SLOVENIJI je pr.8e eurov.



PilotGirl

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #94 : 21 Avgust 2013, 17:03:02
Kolikor sem jaz gledala okrog je trenutno najbolj ugodna spletna stran uniq4pet.eu. Vsaj glede na cene ki so v tabeli.


Dino

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #95 : 03 Junij 2014, 17:41:31
Vsi pravilno ugotavljate, da prihaja do razlik v ceni hrane zaradi prodajne verige. Vsak, ki je soudeležen v prodajni verigi, si odreže kos pogače. Naj si bo to distributer od ene meje do druge, pa spet od druge do tretje, lokalna trgovina, transporter, ...Vendar danes je ves svet ena mala vas in hrano lahko naročamo tudi preko interneta za bolj ugodno ceno kakor na lokalnem trgu. Ampak vseeno, če preračunamo stroške proizvodnje in surovin, ki so bile porabljene za brikete, so cene hrane kljub temu še vedno precej visoke, kar pomeni, da nekdo vmes vseeno veselo zasluži.

www.moj-dino.si - hrana za pse iz spletne trgovine Lek veterina.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #96 : 03 Junij 2014, 18:14:34
Sestavine so lokalne, slovenske?



Nes

  • *
    • Prispevkov: 44
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 03 Junij 2014, 22:08:30
Se mi zdi da se da kar prišparat, jaz kopujem hrano sedaj prek spleta, prej sem jo pa v trgovini. Je fino ker ti pripeljejo na dom (že tu nekaj prihraniš) pa še brez poštnine je :)

Trainer Natural 2x 12,5 kg je v Mr.Petu 80€, na zoohit.si pa 65€(akcija), 70€(redno)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 04 Junij 2014, 11:42:02


www.moj-dino.si - hrana za pse iz spletne trgovine Lek veterina.

Brez zamere, ampak če odmislim prvi dve sestavini, se mi to bere bolj kot krma za piščance? Lahko vprašam čemu toliko žitaric? Nič zelenjave? Pogledala pa sem samo brikete za aktivne pse.

Once you go boxer, you never go back :)


Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 04 Junij 2014, 16:15:32
Adult in select sta se bolj polna žitaric.  :-\