6. PeSjanarsko srečanje

Alya · 112809

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
: 10 April 2007, 20:10:11
Kdaj bo pa to srečanje???Kaj predlagate? :D



pika*

  • Gost
Odgovori #1 : 11 April 2007, 07:03:27
jaz se bom prilagodila datumu, ki ga boste rekli, tako da se kar dogovorite in pridemo ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 11 April 2007, 09:07:04
Srečanje oz. ponovitev lanskoletnega piknika bo (če nam bo uspelo vse skupaj uskladiti), zadnji vikend v juniju torej s pričetkom šolskih počitnic. To je letos mislim da 23.6.2007 - sobota. Lokacija še ni točno znana bomo se pa najbrž probali držat preverjenih lokacij odvisno kje nas bodo hoteli 8)

Torej je do tja še kar nekaj časa ampak bo hitro minilo ;)

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #3 : 11 April 2007, 09:15:23
O super - pridemo! 8)



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 11 April 2007, 09:17:42
Uh, agilitasi imamo takrat tekmo v Zeleznikih. Ampak mi smo itak brezupni, ker smo skoraj vsako soboto zasedeni. Lepo se imejte, pa veliko slikajte!



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #5 : 11 April 2007, 09:17:58
Če le ne bo kaj vmes prišlo bom tam in to pot z mano mogoče celo pride Lars :o


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 11 April 2007, 09:22:23
Uh, agilitasi imamo takrat tekmo v Zeleznikih. Ampak mi smo itak brezupni, ker smo skoraj vsako soboto zasedeni. Lepo se imejte, pa veliko slikajte!

Ok no saj načeloma je lahko tudi nedelja, ker se mi zdi, da je potem ponedeljek praznik ??? Odvisno pa je tudi in predvsem od zasedenosti prostorov primernih za srečanje.  ;)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #7 : 11 April 2007, 09:40:50
Ninc potem je pa najbolje da že zdaj naredimo anketo kje da bomo potem prepričani da smo prav izbrali po dveh mesecih premišljevanja... :D >:D
No jaz priznam da meni bi v primeru da pridem z Larsom še najbolj ustrezalo kako Varpolje da ga lahko za kako minuto zaprem, da jaz lahko še kakega psa precmokam in premečkam, pa da si malo odpočijem od total control.... Še v največji nevarnosti so njufi ker bi najbrž mislil da je njegov kolega Nord tam pa mu potem ne bi blo nič jasno če bi ga kak nadru >:D :o :D Bi bli vsi slinasti od njega :P :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 11 April 2007, 09:46:14
Ne ne, ne bo nič ankete :P Tam kjer se bomo dogovorili pa bo :P

Lp nina



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #9 : 11 April 2007, 09:47:01
Satinka, moj njufko tvojega Larsa ziher ne bo nadrl, samo jaz se bojim, da me boš ti, če bo moj tvojega kaj poslinil, he, he,.... No, mi verjetno pridemo, kadarkoli se boste zmenili; nam je bilo prejšnjič prav luštno.
Že zbiram recepte za peko piškotkov, he,he. :D
Lp, Gabi

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #10 : 11 April 2007, 09:53:30
To je še ta najmanši problem, sicer ne vem kako je to možno ampak sosedov njuf je vedno ves slinast, moj je pa suh :D ;) Ga ma pa Lars res rad, ko je bil Nord še mlajši in bolj pri močeh sta oba skakala in Lars se je kar metal nanj ::), zdaj ko jih srečamo pa je Lars tako neženen, ga pozdravi in mu da lupčka, ga sicer vabi na igro in se z njim pogovarja, drugače pa ni naspidiran ob njemu, predno greva pa ga malo dregne češ kolega "ne daj se Floki" :D ;) Tko da Gabi ne se sekirat bom mela za vsak slučaj kako brisačo sabo da ga obrišem :P :P

OK Ninc bom še kako varuško sabo vzela ali bom pa kako tam na licu mesta najdla, kako Nutello, Albo ali pa Bolho... :D ;) >:D


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #11 : 11 April 2007, 10:21:39
Če bo tako kot lani v Varpoljah in bo na nedeljo, se tudi mi mogoče pridružimo. 24.6. je čist fajn datum, saj smo v ponedeljek frej  :o.


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 11 April 2007, 12:53:01
Škoda, ker bomo mi takrat že veselo čofotali na morju.  :P  Lepo se imejte, nasladkajte, prečohajte in čimveč fotkajte!


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #13 : 11 April 2007, 13:32:17
Hmmm...jaz bi prišla,ampak mogoče nebom imela prevoza(  :-\ )!Meni bi najbolj odgovarjalo v bližini naše vasi(Boračeva) ;) Seveda pa ne bo vse po mojem zato vi recite kje vam najbolje ugaja.

PS:Nisem še bila na takem srčanju zato...brez zamere za mojo prehitevanje in in... :)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #14 : 11 April 2007, 13:36:12
Kaj,bom edina med mlajšimi(otroki)???Dajte no! ::)  :-[  :P



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #15 : 11 April 2007, 13:39:19
Oj!
Alja mgoče pa le ne boš edina  :P :o

Lp,Tjaša



pika*

  • Gost
Odgovori #16 : 11 April 2007, 13:40:14
A ima veze starost? A ni point tega druženje? Tudi če ima tvoja babica kakšnega kužka naj pride ali pa če ga nima. Mislim da res ni važna starost



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 11 April 2007, 13:44:26
 :D Alya kar tako kakšen travnik ne pride v poštev. Na zadnjem srečanju je bilo cca. 50 ljudi, nekaj čez 20 psov, najbrž pri taki udeležbi ne boš najmlajša, ker pridejo tudi cele družine z malimi in veliki otroci - nekateri so še v vozičkih ;) Rabimo ograjen prostor, pomožnosti zraven vodo , da se bodo pesjančki hladili, lani smo pekli meso, zelenjavo, jedli lubenice, jagode, češnje, odlično pecivo, ki so ga kot vedno spekle forumašice,... kopali smo se v Savinji in imeli eno super ceodnevno druženje.  8)

Je pa nekaj res in ponavljam že tule, da ne bo potem nesporazumov - predvsem za nove forumaše stari pomoje sistem že poznate ;). Na teh naših srečanjih so ponavadi vsi psi spuščeni in prosto lavfajo okoli, agresivni psi in psi ki delajo probleme ali imajo kakršnekoli probleme z drugimi psi niso zaželjeni, upam pa da se vsak od tistih, ki nameravate priti zaveda kaj ima na štriku in bo temu primerno ravnal. Torej psa pustil doma, bo imel nagobčnik ali pa bo enostavno stalno na povodcu in pod nadzorom, če ni sposoben normalne komunikacije z drugimi štirinožci!

Lp nina




pika*

  • Gost
Odgovori #18 : 11 April 2007, 13:48:51
ninci, razumem glede agresivnih psov in vsa ta pravila. strinjam se z njimi, da ne pride do nesreče itd. zanima me, jaz za svojega psa že vem da se razume s psi, da tisti ki mu ni zanimiv ga niti porajta ne oz. se noče igrati z njim v takem primeru lahko pripeljem psa. kaj pa če se zgodi da bi kakorkoli moj in še en znorela en na drugega??? vem da ga lahko nekam privežem itd. samo potem pa res nimam nič od dneva se lahko samo še domov popokam :)
Tudi če je pes super priden in se je do sedaj z vsemi psi razumel še ne pomeni da bo tam isto, lahko se mu pa ravno tam scufa :)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #19 : 11 April 2007, 14:05:50
Oj!
Alja mgoče pa le ne boš edina  :P :o

Lp,Tjaša
O SUPER!!! :P  ;D

:D Alya kar tako kakšen travnik ne pride v poštev. Na zadnjem srečanju je bilo cca. 50 ljudi, nekaj čez 20 psov, najbrž pri taki udeležbi ne boš najmlajša, ker pridejo tudi cele družine z malimi in veliki otroci - nekateri so še v vozičkih ;) Rabimo ograjen prostor, pomožnosti zraven vodo , da se bodo pesjančki hladili, lani smo pekli meso, zelenjavo, jedli lubenice, jagode, češnje, odlično pecivo, ki so ga kot vedno spekle forumašice,... kopali smo se v Savinji in imeli eno super ceodnevno druženje.  8)

Je pa nekaj res in ponavljam že tule, da ne bo potem nesporazumov - predvsem za nove forumaše stari pomoje sistem že poznate ;). Na teh naših srečanjih so ponavadi vsi psi spuščeni in prosto lavfajo okoli, agresivni psi in psi ki delajo probleme ali imajo kakršnekoli probleme z drugimi psi niso zaželjeni, upam pa da se vsak od tistih, ki nameravate priti zaveda kaj ima na štriku in bo temu primerno ravnal. Torej psa pustil doma, bo imel nagobčnik ali pa bo enostavno stalno na povodcu in pod nadzorom, če ni sposoben normalne komunikacije z drugimi štirinožci!

Lp nina


JA IMAŠ PRAV! ::) Kaj predlagate,kje bi se dobili?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #20 : 11 April 2007, 14:11:40
Nima se mu kaj scufat :P Če vidiš, da psa moti družba drugih psov, ga daš na štrik, če vidiš, da mu stalno teži nek drug pes in da je tvoj živčen se skupaj s psom umakneš drugam ali rečeš lastniku tistega drugega psa naj svojega priveže ali pač nekako zaposli, da ima tvoj malo mir. Če tvoj naskakuje druge pse in si jih podreja ga privežeš, zaradi tega je bil tudi moj že privezan, sicer je skakal izklljučno po puncah ampak ni razlik, in je šel na štrik, kasneje pa ob jajca, pa imamo zdaj mir >:D :P
Saj svojega psa najbrž vsak od udeležencev pozna toliko, da ve kdaj ima pes dovolj in ga je pač treba dat na štrik.
Na prvem čisto prvem srečanju kje nas je bilo mislim da vsega skupaj 8 psov v Mariboru, so bili prisotni trije APBT-ji od tega dva samca, ki drugih samcev ne marata. Pa je bil moj spuščen (edini samec poleg teh dveh) z prepovedjo približevanja tistim dvema. Nismo imeli nobenih problemov še renčanja ne.

Alya zaenkrat sta možni lokaciji za srečanje, ki ju imam jaz v glavi, dve: Kranj - poligon reševalcev ali KD Varpolje.

Lp nina






Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 11 April 2007, 14:16:33
No mogoče jaz tudi pridem če lahko :). Tako da Alya gotovo ne boš edina od "otrok".



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #22 : 11 April 2007, 14:24:23
Mi s kakšnim renčanjem ali podobnim ne bomo imeli problemov, saj se naš Taj razume čisto z vsakim, še mačka če bi kdo pripeljal, bi se igral z njim... tako da to pri nas ne bo problem... :D
Če bo pa kakšen drug renčal nanj se pa itak samo umakne in gre drugam, kot da ni bilo nič. 8)
Edino za kar bo mogel na štrik je to, če mu bo kakšna punca preveč všeč... :D :D



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #23 : 11 April 2007, 14:32:24
Se mi zdi, da na zadnjem srečanju ni bilo nič tako groznega, da bi se morali bati...psi so bili vsi res v redu, ljudje pa tudi!!!

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #24 : 11 April 2007, 14:32:33
V Kranju je bilo sicer luštno, bi mi pa KD Varpolje bolj ustrezalo zaradi boxov da si obadva lahko vzameva malce time off, čeprav se bo najbrž dru zamano moj jesihar :o ::) Sicer pa bom vse skupaj še videla, glede na to da se je zadnjič na Repkovem teku čisto lepo obnašal tudi v bližni samcev, bom videla v teh dveh mesecih kaj bo moj "hudiček" še všpičil :D in kakšen dan bo mel, če bo tečko bo lepo doma ostal ;)
Lars spuščen itak ne bo, če ne bo to potem ratal lovski piknik in ne pasji ;) :P
Jaz imam glede tega isto mišljenje kot Ninc, če poznaš svojega psa se lažje izogneš neljubim situacijam, Lars se sicer najbolje počuti med puncami in manjšimi pesjani, od večjih je pa tako njufiji so mu pri srcu zaradi Norda, z ostalimi je tako da če ga oni ne šmirgljajo tudi on ne njih, edino NO in mešancev ki sličijo na njih ne prebavlja, na žalost sta 2 napada NO nanj pustila svoje posledice, sicer jih počasi saniramo vendar zaupal jim ne bo nikdar, meni je čisto zadosti že če gre mimo njih kot da jih ni.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 11 April 2007, 14:37:06
Se mi zdi, da na zadnjem srečanju ni bilo nič tako groznega, da bi se morali bati...psi so bili vsi res v redu, ljudje pa tudi!!!

Ni bilo nič groznega lahko bi bilo pa bolje ;)

Lp nina



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #26 : 11 April 2007, 14:38:17
Hmm... :-\ Varpolje in Kranj...tja me siher ne bodo peljali...bomo še videli! ;)



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #27 : 11 April 2007, 14:46:43
Ker sem bila na zadnjem srečanju v Kranju, vendar sem enega prej izpustila, sedaj navijam za Varpolje  :o. Še danes mi je žal, da sem se lani junija raje odločila za biknik britancev, kot za PeSjanarsko srečanje.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #28 : 11 April 2007, 14:48:01
Ker sem bila na zadnjem srečanju v Kranju, vendar sem enega prej izpustila, sedaj navijam za Varpolje  :o. Še danes mi je žal, da sem se lani junija raje odločila za biknik britancev, kot za PeSjanarsko srečanje.

In ti ima za kej bit :P >:D

Lp nina



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #29 : 11 April 2007, 14:52:01
Sej vem  :P. Zaradi razočaranja nad tistim piknikom (ki sva ga zapustila po cca. 30 minutah) mi je srečanje čist iz glave ušlo  >:(.