Manchester terier

Eki · 712654

italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #1980 : 29 Marec 2008, 09:26:54
luštne sličice!  :o
no fotkah, kjer je aska z mladički, pa izgleda kot bi se ji med nogami podile same male miške  :D
krasni ste!  :-*



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1981 : 29 Marec 2008, 09:40:27
italijanček, me veseli, da so ti slikce všeč :D..Aska izgleda res prava velikanka proti malčkom ;D

lp


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1982 : 29 Marec 2008, 21:45:10
No, pa mineva tale naporen današnji dan. Mladički so v novih domovih, Kali pa me zapusti najverjetneje jutri. Zanimivo je bilo videti Casperja. Se je na začetku malo spozabil in mislil, da so to neke črne miške in da jih mora poloviti, zato smo ga raje nadzorovali na vrvici. Bil je zelo priden - ne le, da je odlično poziral, kot se vidi na slikah, ampak je malčke učil zahtevnih veščin, kot so 'preval' in iskanje uši... Malčki so zelo uživali v njegovi bližini, saj skoraj ni imel miru. Slikice sledijo.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1983 : 29 Marec 2008, 21:49:03
Pa še trije ponosni lastniki.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1984 : 29 Marec 2008, 21:51:03
Pa še tri lepe fotke Daltona, Delie in lepotca Casperja



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1985 : 29 Marec 2008, 22:01:11
In zvečer sva s Kali skupaj pospravili pasjo sobo, lepo pometli, pomili. No, bilo je zelo zanimivo početje, saj mi je Kali po svoje zeloooooooo pomagala. Odnašala je vse mogoče v svojo kletko. Omelo, krpo, vse igračke, ki so bile v sobi. No, tele redoljubnosti po svoji mami zagotovo nima. Evo dokaze.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1986 : 29 Marec 2008, 22:05:09
In ko znosi navihana Kali vse mogoče v kletko začne ugotavljati, da ni prostora za počitek... In kaj sedaj...



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #1987 : 29 Marec 2008, 23:10:16
Zdravo:) luštne slike. Za piknik bi bilo super če bi se kaj dobili ob lepem vremenu, kar se lokacije tiče pa bi bila mogoče dobra kakšna sprememba. Jaz bi si želela videti še malo gorenski del naše lepe dežele :) samo kot predlog ;)prilagam pa še nekaj slikic iz pohda na zasavsko sv. goro. Zraven je še Tai, ki Betki dela družbo ob vikendih :)








petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #1988 : 29 Marec 2008, 23:16:12




pa seveda še nekaj slik najnovejšega člana :)






mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1989 : 30 Marec 2008, 07:17:15
O, hvala Petra, da si dopolnila naša mladičkarsko zbirko. Se že kaj igrata z Beti? Včeraj je bil proti koncu Casper že čisto za igro. So vsi štirje mladički plezali po njem. Samo slikca ni ratala...
Danes je Kali sama prespala noč. Brez cviljenja, v svoji sobi v kletki. Zelo pridna je in čez eno umo morebiti spoznam njene bodoče lastnike. Podobna družina kot od Delie. Bomo videli.



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #1990 : 30 Marec 2008, 11:25:23
Mantera: Spike in Beti se igrata po malem že od prvega dneva. Vsak dan bolj.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1991 : 30 Marec 2008, 12:35:01
No, tudi moja Kali ima nove lastnike - luštno družino iz Domžal. Tako jo bom imela dovolj blizu, da se bomo lahko obiskovali. Družina je zelo podobna tej od Delie, dve punčki 8 in 12 let, vsi fani psov, navdušeni za agiliti, zelo aktivni, veliko kolesarijo so v gorah, na sprehodih, tako, da se bo Kali odlično godilo. Tudi dali mi jo bodo za razstavljati, tako, da sem zelo vesela. V torek gre v njihovo družino.

Tako sem s svojo izbiro letošnjih lastnikov zelo zadovoljna. Sicer pa se bomo sedaj vse sobote do 4 meseca srečevali na igralnih uricah, potem malo predaha, potem pa začnemo z malo šolo.

Kali je noč prespala sama v sobici, v kletki, nezaprti. Se je zunaj igrala z igračkami, dokler je hotela, potem je šla spat, se ponoči še malo polulala, zjutraj me je pa lepo počakala, da sva šli ven. Nič ni cvilila, sva se pa veliko igrali z različnimi predmeti. Krasno je, ker jo vse tako zanima, vse začne odnašati, se s čimerkoli igrati, zelo pogumna je, mislim, da jo bo zelo lahko šolati. To bomo pa še videli.

Petra, krasno, saj čakam na kakšno aktivno slikico igr med Beti in Spikom... Priznaj, da je sedaj kar umetnost slikati, ekr je Spike tako hiter. Vem, ker sem sama te dni naredila veliko slikic, pa večina ni ravno najboljših. SIcer pa, saj na igarlne urice bo hodila Casper in ko bomo mi delali, bo ona slikala. Jupi. Bomo za drugo leto naredili kar dnevni koledar s kužki.

No, sedaj pa se lotim, da vsem lastnikom naredim CD s slikicami od njihovega mladička. To bo dela, jao za dva meseca nazaj...



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #1992 : 30 Marec 2008, 20:01:17
Ja glede na hitrost kakršno ima Spike je izredno težko slikat pa da slika tudi porata, zato pa raje posnamem igro :P :o je lažje. Bom pa tudi seveda kakšno še dodala. Mi smo ta vikend bili aktivni od Pohorja, Rogle, in lepega sprehoda ob Dravi. Spike je pravi cukrček no je en velik naspidiran cukrček :).

Na igralne urice pa pridemo občasno, se zdirkati in pozdraviti bratce in sestrice, včasih pa jo pičimo na kakšen izlet, pustolovščino po Sloveniji :).

Spika sem naučila že prvo stvar in sicer že da lupčka kadar mu rečem :o, zunaj se bil danes krasen dan in smo se naigrali, da mi sedalje oba že spita :) Danes smo preko igre malce vadili tudi priklic, seveda za pridnost je bil obvezen sirček  :o



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1993 : 30 Marec 2008, 22:40:42
Danes je pa Kali tako utrujena, da se sedajle za topel mlekec niti zbudi ne... Zunaj smo postavili za moji hčeri dva šotora in en tunel in smo se igrali. Kali me je čisto presenetila, ker je šla kar sama od sebe skozi tunel, pa v šotor, se tam ulegla... Potem smo se pa lovili, da je bilo kaj. Kali je z gobčkom potiskala veliko napihljivo žogo ter se veselo igrala s Petrino tenis žogico. Na koncu norenja so se ji od utrujenosti kar nogice tresle in ritko ji je zanašalo, kot bi bila pijana. Prav hecno je bilo videti. Uspela sem narediti nekaj slikic, prden so mi spet šle baterije...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1994 : 30 Marec 2008, 22:45:27
IIIIIII kako je luštna na zadnji slikci :o.


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1995 : 31 Marec 2008, 06:36:10
Ja, Aska, je narobe razumela svoj standard, da ni nemški ovčar... Vsaj tako stoji...

No, danes ima po mojih pričakovanjih tak musklfiber, da se komaj premika... In glede na to, da sem tudi sama zbolela (jah, letanje z mladiči v sami trenirki, pravi moj mož), bova bolj malo zunaj, razen, če ne bo topel sonček.



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1996 : 31 Marec 2008, 08:21:42
Punce, hvala za slike. grem manjšat moje in potem vam jih dam na net.

Mi smo včeraj celo popoldne preživeli skupaj, Don in Casper se učita igranja. Mali ga ful izziva, Casper pa je za odtenek pregrob z njim, tako ad sta skoz pod nadzorom. Ampak sem zadovoljna, jima gre dobro.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1997 : 31 Marec 2008, 08:35:28
Medtem, ko mi Kali spi v naročju, sem uspela za vse lastnike že urediti slikce ter narediti naslovnico za njihovo mapo z dokumenti. Sedaj se greva pa s Kali potepat...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1998 : 31 Marec 2008, 09:13:31
Blagor vama  ;)

Prihaja moj paket slikic, najprej Loti z mladički

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1999 : 31 Marec 2008, 09:14:17
Pozor - leteči mladiček  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2000 : 31 Marec 2008, 09:14:53
Punce smo zapozirale  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2001 : 31 Marec 2008, 09:15:28
mladički so Casperja zamenjali za mamico in iskali seske  :-[

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2002 : 31 Marec 2008, 09:16:17
Sledilo je spoznavanje in nato igra

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2003 : 31 Marec 2008, 09:16:47
Casper je postal konjiček, ihaaaa

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2004 : 31 Marec 2008, 09:19:44
veliko smo vohali...

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2005 : 31 Marec 2008, 09:20:15
še vohali...

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2006 : 31 Marec 2008, 09:20:43
...in čuvali

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2007 : 31 Marec 2008, 09:21:15
kaj pa je to zaeno čudo?

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2008 : 31 Marec 2008, 09:21:54
ena punčka jih bo pogrešala...

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2009 : 31 Marec 2008, 09:22:41
...druga pa pri babici in dediju crkljala.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943