Manchester terier

Eki · 710986

Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2910 : 12 September 2008, 14:12:41
Bev je vedno na hece  :D



bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2911 : 12 September 2008, 14:29:20
Bev izumlja novo pasmo  ;D Ji boš na glavi pustila čopek kot ga ima kitajski goli pes?  :P

samo če bo ratala pridna - sicer grejo še čopki na glavi ven  :P



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2912 : 12 September 2008, 15:46:00
o boga Panaja..  :-\  Naj se raje potrudi, drugače bo na stopničkah za zmagovalce zgledala res smešno..



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2913 : 12 September 2008, 15:51:34
Popravek: naj se raje potrudi da ne bo na stopničkah za zmagovalce gola



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2914 : 12 September 2008, 15:55:32
Prihajajo slikice:

1. Radovedna Beti
2. Betkina sostanovalka Tobija. (To je želva, ki sem jo našla na cesti. Nisem je hotela pustiti tam, pa še od nekdaj sem si želela želvo, tako, da sem jo odnesla domov. Na vrtu ima dve hišici in nima nobenega namena pobegniti.)



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2915 : 12 September 2008, 15:57:43
Pred kratkim je bil na obisku Max, mladiček bernardinec. Z Beti sta se lepo ujela, le to jo je motilo, da se je Max prehitro utrudil.  ;)



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2916 : 12 September 2008, 15:58:43
Beti in Max.



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2917 : 15 September 2008, 08:16:37
Bettina, mi lahko prosim radovedno Beti v originalu pošlješ na mejl? hvala.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #2918 : 15 September 2008, 08:32:54
kateri dan boste MTjčki na mb razstavi?  8)



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2919 : 15 September 2008, 09:00:59
Janja, v soboto bodo Loti, Casper in Don; v nedeljo pa Loti in Naj. Jaz pridem v soboto in te bom zelo vesela. Upam, da ne bo dež  :'(  :'(

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2920 : 15 September 2008, 09:22:46
Včeraj sem spoznala psičko Eli iz Celja. Je v naši žlahti, a nekako nismo ugotovili, kaj vse ji je Casper  ::) Imata skupnega očeta (Ajk), mami pa sta mama (Boni) in njena hčerka (Eki). Casper je torej od Eli pol-brat in ... stric? Če kdo razume  ;D

Eli je zelo luštkana, a malce preplašena in nenavajena kužkov. Casper jo je vzel v roke, pardon šape, in kaj kmalu sta se sproščeno igrala. No, Casper jo je ves čas osvajal  :-[, ampak Eli je to očitno zelo godilo.  8)  ;D   

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2921 : 15 September 2008, 09:30:52
Eli in Casper

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2922 : 15 September 2008, 09:36:18
Eli je prava pozerka.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2923 : 15 September 2008, 09:38:22
Malce pa smo tudi povadili za razstavo v soboto, kjer se bosta Casper in Loti predstavila kot par. Upam, da bo moj veliki ljubitelj pasjih ritk vsaj v ringu pozabil na ovohavanje tam zadaj  :-[  :o No, včeraj je zgledalo kar obetavno  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2924 : 15 September 2008, 09:40:33
Še ena za publiko in naš neumornež doma, ko se je stiskal k radiatorju. Jap, konec je poležavanja na toplem sončku, sedaj sta spet na vrsti radiator in kamin.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2925 : 15 September 2008, 13:16:44
super slikice, Casper!  Z veseljem ti pošljem radovedno Beti, vendar nimam tvojega e-maila! A dam slikico na eno stran pa ti sem link pošljem?? Tako, kot smo naredili z slikicami za koledar??



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2926 : 15 September 2008, 13:43:36
Bettina, moj mejl se izpiše, če klikneš kuvertico pod slikco Casperja in Dona v avatarju.  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #2927 : 15 September 2008, 13:56:11
bettina, a boste prišli z vašo kužiko navijati za casperčka in eli v soboto? če ne bo dežja, se bova z gyasijem na poligonu oglasila okoli 11te ure. bi bilo super, če se končno srečamo, ko smo že oboji iz mb  8)



bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2928 : 15 September 2008, 14:46:21
Je v naši žlahti, a nekako nismo ugotovili, kaj vse ji je Casper  ::) Imata skupnega očeta (Ajk), mami pa sta mama (Boni) in njena hčerka (Eki). Casper je torej od Eli pol-brat in ... stric? Če kdo razume  ;D  

to je pa zato, ker je premalo dobrih samcev v slo  ???

samo, ko bo casper začel s tovrstno kariero, se pa bojim, da bo premalo punc  :-\  :-\




 :P pa še za vse tiste, ki ste se morebiti res ustrašili - jaz sem v nedeljo kupila "kopačke"  :o  :o  :o



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2929 : 15 September 2008, 15:02:03
Bev: sem mislila, da si kupila kakšno hudo pinceto za Panajo?  :o

Italijanček: razstavljala se bosta Loti in Casper

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2930 : 15 September 2008, 15:05:48
bettina, a boste prišli z vašo kužiko navijati za casperčka in eli v soboto? če ne bo dežja, se bova z gyasijem na poligonu oglasila okoli 11te ure. bi bilo super, če se končno srečamo, ko smo že oboji iz mb  8)

  Seveda pridem! Z Beti prideva čimprej, tudi midve navijava, da ne bo dežja!!

Bettina, moj mejl se izpiše, če klikneš kuvertico pod slikco Casperja in Dona v avatarju.  ;)
Ja.. Naj bi bilo tako: ko kliknem na CASPER in se izpiše tvoj profil piše, da je email skrit. Tebi se seveda izpiše, vendar s poševnimi črkami, ka pomeni, da drugim uporabnikom dostop do tvoje emaila ni dovoljen. Naredi tako: ko si na forumu, ti zgoraj, pod išči piše domov, pomoč itd. Med njimi je tudi profil. No, klikni na profil in potem na levi strani piše pod rubriko spremeni profil nastavitve računa. Kjer je napisan tvoj e-mail piše tudi, skrij svoj e-mail pred javnostja. In verjetno imaš to izbrano. Drugače pa ne vem, kaj bi bilo lahko narobe.



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2931 : 16 September 2008, 08:10:17
Sem pogledala in zgleda vse ok  ???  ??? pošljem na ZS, lp

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #2932 : 16 September 2008, 08:23:56
ne , ne casper, jaz tudi ne vidim tvoje kuvertice, samo svojo, kot ti verjetno vidiš svojo in od tistih, ki imajo objavljen naslov  ;)



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2933 : 16 September 2008, 08:51:10
aaaaaaaaaaaa, poglej no, jaz tvoje res ne vidim :)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2934 : 16 September 2008, 19:19:44
aaaaaaaaaaaa, poglej no, jaz tvoje res ne vidim :)
Saj sem ti rekla   ;)  .  Ob kolkih moram priti na razstavo, da vidim kako razstavljate Loti in Casperja??   Kaj pa bo, če bo dež?? Razstava prestavljena??  ???    Samo, to ne...   :-\ 



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2935 : 17 September 2008, 08:28:49
Na vrsti bomo tam okrog pol enajstih, enajstih. Razstava je v vsakem vremenu. Torej upamo, da do vedro. Lansko leto je bil tak sonček...

Včeraj smo imeli drugo šolsko uro. Don dela super, zelo je pozoren in hitro dojame. Casper je večji problem, saj je v primerjavi z ostalimi v skupini pravi senior  :-[ Ker je pol udeleženk male šole psičk, ga seveda te zeloooo motijo :) A ker se trmasta, bo obveljala moja. Najbolj na žalost pomaga lakota na dan šolanja :'(

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #2936 : 17 September 2008, 15:23:14
Aha, kaj pa v nedeljo?? Tudi ob podobni uri??  To je pa res smešno, da je razstava v vsakem vremenu! Psi bodo delali slabše kot sicer, to je vendar logično!  ??? :(



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2937 : 18 September 2008, 08:16:40
Vedno je tako. Zato so iz tega vidika boljše razstave v pokritih prostorih. Če pa je vreme lepo, psi seveda bolj uživajo zunaj, na sončku. Skratka - vedno je loterija  :-\

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #2938 : 19 September 2008, 11:07:56
Osnutek koledarja je ugledal luč sveta. Nekaj vas ga je že dobilo na mejle, ostali se mi javite na ZS, da vam pošljem ppt z vsemi meseci.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


dule

  • *
    • Prispevkov: 249
    • Točke: 0
Odgovori #2939 : 19 September 2008, 11:48:38
Koledar je krasen, sploh pa mesec Julij  :P. He he, hecam se. Posteno povedano je februarska slika enkratna. Kako ti je uspelo prepricati Dona da postavi glavo malo postani, ravno dovolj da je videti kot bi kaj prosil, ker je tak bozcek?
Kaj ko bi bila tudi na naslovni strani?