Manchester terier

Eki · 708634

bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #720 : 22 November 2007, 12:18:40
v bloku nihče nič ne reče - no, to tudi prej niso;
upravnik hiše ni še nič poslal, soseda (ki je sicer na moji strani) je za pon in torek rekla, da je bilo po 12h OK.

Je pa tudi nič ne sprašujem preveč, ker sem v službi bolj mirna, če ne vem kaj se dogaja.

Srčno upam, da je res pokapirala, da je dopoldan sama, pol pa žur  :)

Petra. Lepo pozdravi Casper danes



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #721 : 22 November 2007, 12:23:51
bom prenesla pozdrave naprej  :). Danes zjutraj se mi je beti zdirkala s sosedovim psom. Ta pes ji vse pusti, nazadnje se tolk po njem meče, da ima vse dlake na glavi še bolj pokonc kot sicer, kot bi ga elektrika dobila  ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #722 : 22 November 2007, 12:30:08
petra1 lepo pozdravi casper še v mojem imenu.


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #723 : 22 November 2007, 14:19:44
Petra, prinesi Casperju knjigo, ki si jo meni posodila o telesni govorici psov ter tisto o MTjih. Gotovo jo s tem spraviš malo v dobro voljo. Pa toplo jo pozdravi od nas štirih in osmih tačk...

Ninci, no ja, nisem najbolj navdušena, da vidi moja Loti še kakšen zgled v kopanju, ker jo je pred dvema tednoma to spet čisto zagrabilo. Ne vem, ali dobita premalo za jesti ali so miši okusnejše od vseh poslastic, ali preprosto potrebuje še malo športa in če ji ne privoščim agilitija, se pač zadovolji s kopanjem. Saj res, morda je pa postala brihtna in si hoče sama krajšati kremplje...



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #724 : 22 November 2007, 14:44:37
aska seveda, bom prenesla pozdrave naprej, hvala  :)

mantera: Za knjigo sva se že menili ji prinesem danse, tisto o telesni govorici pa imam trenutno jst v delu, tako da ko bom končala ji lahko dam. Mam pa še eno super knjigo, če želiš ti jo lahko posodim. Sem ravno premišljevala, da bi nabavila še kakšno. Lotki pa ni nikol dolgčas ane?  ;D



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #725 : 22 November 2007, 15:31:33
Ja, seveda mi lahko posodiš. Še ne veš, da sem knjigožer. No, sedaj ob hčerah malo manjši, ker imam komaj čas za pojesti kosilo v treh delih.

No, v nedeljo zvečer si že lahko ogledate mojo novo internetno stran, no, prenovljeno, z ogromno slikicami in še nekaj novimi rubrikami. Pa mi boste sporočili, kako vam je všeč.



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #726 : 23 November 2007, 10:16:56
Morm povedat, da smo včeraj sprobali tisto žogico  :o ;D. Fenomenalno res ;D, samo napolnila sem jo z briketki in potem zarolala po tleh in je Betka v prvo pogruntala kaj more nardit. Tko zanimivo je bilo, kako je potem s tačko jo obračala, pa s smrčkom rinla vsepovsod. Danes zjutraj sem jo napolnila, da bo imela kej za počet dokler ne pridem domov. Prav luštno jo je gledati  ;D. Me pa zanima kaj bo naredila ko ji bom danes napolnila še s čem bolj mamljivim  ;D. Casper vsem pošilja pozdravčke nazaj, upam, da bo vse ok in da bo hitro okrevala da se spet vidimo na kakšnem travniku.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #727 : 23 November 2007, 10:46:44
Jaz imam pa eno novico. Pravkar me je klical g.Jože Vidic in me povabil, da predstavim našo pasmo v reviji Moj pes. Predstavitev pasme bom po poslanih vprašanjih pripravila sama, potem se bomo dogovorili s fotografom, da pride poslikati naše lepotce. In takrat vabim vse, ki imate MTje, da pridete s svojim kužkom. Poskusila bom organizirati za prihodnji vikend, tako, da vas bo čim več lahko prišlo. Dan in uro pa še sporočim.

In v nedeljo si boste lahko ogledali mojo prenovljeno internetno stran. Bom vesela vaših pripomb, da jo lahko še izboljšam...

Jutri greva z Loti na dvodnevno mednarodno razstavo v Zagreb. Če bo še potrebna pomoč, se takoj po ocenjevanju pridruživa iskanju Toya in Male. Celo noč nisem spala, ker sem se sekirala, kje sta v tem mrazu... Mala verjetno že nekje na toplem, Toy pa zagotovo ne...



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #728 : 23 November 2007, 11:10:32
ooo to je enkratna novica :o super, da bo naša pasma bolj predstavljena, mi je všeč, da je vse več zanimanja zanjo :o. Super mantera  ;D, v nedeljo bom seveda pogledala tvojo novo internetno stran in sploh ne dvomim o tem, da nebi bila dobra. Vse dobro ti želimo na razstavi v Zagrebu, sporoči prosim kako je bilo. Glede Male in Toya je pa grozljivo in za to ne sploh ne najdem besed, sem se postavila v njene čevlje, grozno, upam, da bo akcija uspešna.



bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #729 : 23 November 2007, 15:16:09
petra: imate kakšne plane za jutri?

mantera gre v MN - a gremo zraven?



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #730 : 23 November 2007, 17:52:16
Hej mantera!

Nekje sem brala ko si napisala da naj poskusimo dati sirček v papirnato brisačko pa da pogledamo kako se bo kuža znašel. No, med Loti in našo Beti ni bog ve kake razlike. Razlika je le v  tem, da Beti brisačko raztrga in potem poje sir, brisačko pa trga še naprej, tudi ko sira v njej ni!!!

Lp,
      Bettina



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #731 : 23 November 2007, 20:56:00
Bev: ne vem neki plani so bili za polaganje pohorskega lomljenca na najinem dimniku, ne vem pa če to drži. A ne gre jutri mantera v Zagreb? Sicer pa se bi verjetno dalo kaj zmenit, ker bi jaz tudi želela kar največ pomoči, če bi se to pripetilo meni in moji Betki (upam, da nikoli). Ti bi mogoče šla?

Bettina: hm...moja Bet ima tudi včasih pravo veselje kako stvar pocufati do konca, ker je pač zanimivo  ;D, še skripte s špiralo se je enkrat lotila  :-\ ampak sedaj je vse bolje ;D ko smo malce izven pubertete  :)



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #732 : 23 November 2007, 21:08:50
Kaj je sedaj Petra, gerš ali ne? In kje je Bev? Hja a gre jutri kdo z mano, ali kaj?

Ja, jutri bom na dveh koncih, na razstavi v Zagrebu in na iskanju pogrešanih pinčev. Večina jih itak začne zjutraj, sama pa pridem popoldne, ko so že vsi utrujeni in mislim, da potrebujejo največ pomoči. Sem si nakupila hrenovk, jutri odnesem dol še krpe, s katerimi bom obrisala Ivano in jih nastavila vsake toliko in potem upam, da bo Toy kje zavohal njen vonj... Držite pesti...



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #733 : 25 November 2007, 15:15:23
Danes smo bili na gradu v zelo lepi družbi! ;D aska bo verjetno odkrila s svojimi fotkami, katera družba je bila to. ;) 8)

lp



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #734 : 25 November 2007, 21:22:30
Strašno utrujena sem od tega vikenda. Loti je oba dneva na razstavi navdušila dva sodnika, za spremembo poznavalca pasme in osvojila vse možne naslove ter tako postala mednarodna prvakinja v lepoti. Oba dneva sva šli po ocenjevanju pomagati iskati ukradena pinča. V soboto sem se čisto premražena vrnila zvečer v Zagreb, kjer sva z Loti kar v avtu prespali. Tudi danes sva pri iskanju vztrajali do večera, potem sva se vrnili k naši družinici, priznam, da zelo razočarani. A upanje umre zadnje, to vem. Danes se nameravam naspati, a me čaka še dokončanje članka za Moj pes, ker so me prosili, da moram do jutri poslati.

Vam ustreza, če se dogovorim s fotografom v nedeljo ob 15h, kot je naš termin za malo šolo?



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #735 : 26 November 2007, 10:43:44
Živjo vsi !

Andreja, tebi in Loti čestitke za odličen uspeh v Zagrebu. Sporočam tudi , da je Rebeka že doma in da je vse OK.  Casper je ful vesel, ker se bo sedaj crkljal po cele dneve  ;D

Lep pozdrav vsem - tudi od Rebeke!

Jože

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #736 : 26 November 2007, 12:03:42
Hja, a si moramo narediti urnik, kdaj jo bo kdo obiskal? Jaz planiram ta teden v četrtek... Grem malo Casperja zmatrat, da se ne bo samo crkljal,ap še Ninci upam, da spoznam... Rebeki pa prinesem kaj za pocrkljat...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #737 : 26 November 2007, 17:01:52
Me veseli, da je z Rabeko vse v redu :)

aska bo verjetno odkrila s svojimi fotkami, katera družba je bila to. ;) 8)
Na to boste pa morali še malce počakati ;) :P

lp


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #738 : 26 November 2007, 19:10:15
Čestitke Mantera!!!!!!!!

Bravo Loti, kar tako naprej!!!



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #739 : 26 November 2007, 22:56:32
Pa čestitke za Loti :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #740 : 27 November 2007, 16:46:52
No pa razkrijmo družbo iz nedeljskega potepa po gradu :)
Za začetek skupinsko vohlanje :P


brez norenja ne gre ;)


in malo pozerskih za konec




lp



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #741 : 28 November 2007, 09:18:46
OOOO super aska, slikice so krasne, Panaja, Tara in Aska pa lepo pozirajo  :) prav luštne so  ;D



bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #742 : 28 November 2007, 10:06:34
super slike, hvala Aska.

Zadnja mi je najbolj všeč, sem prav ponosna, kako lepa je naša Panajčica  :-[

Sem pa včeraj od sosede izvedela, da je spet glavna dnevna animatorka v bloku  :'(

v kratkem lahko spet pričakujem kakšno "ljubezensko" pismo od našega upravnika



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #743 : 28 November 2007, 10:37:32
Ja, aska, nekaj zelo luštnih slikc! :o Meni sta še naslednji dve slikci zelo zanimivi ;) si bom drznila kar iz tvojega albuma ju dodati :-[
bev, poglej Panajo v akciji! :o škoda, da ni čista slikca ... a kaj so imamo take hitre kužote 8)




Zadnja mi je najbolj všeč, sem prav ponosna, kako lepa je naša Panajčica  :-[
Panaja je prav fejst punca :D in tudi kar pridna vsaj na sprehodih :P


lp



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #744 : 28 November 2007, 11:22:00
OOOOO  ;D krasne slikice, tole so se pa moral nadivjat ane ? ;D čudovite srčke imate  ;D



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #745 : 28 November 2007, 11:22:32
kje ste to bili?



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #746 : 28 November 2007, 11:28:00
Hvala petra1! Ja, kar nanoreli so se. ;D Na LJ gradu smo bili.



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #747 : 28 November 2007, 11:30:59
aja sem nesramna, da tolk zamujam Čestitke Loti za uspeh v ZG! ;D

lp



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #748 : 29 November 2007, 15:24:09
Vau!! :o
So lušne slikice!!!
ENA A!!!!  :)



Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #749 : 29 November 2007, 15:27:38
Mene pa nekaj zanima... :-[
Kako se da sem gor slikice??? Jaz jih mam v večji obliki povprečno 762kb...A jih moraš kaj posebej pretvarjat????  :(
Že v naprej hvala za odgovor!!!  :P