Kaj pa, ko človek napade psa?

Tecka · 2251

Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
: 15 April 2007, 19:41:35
No imeli smo krasno popoldne, ki pa se ni ravno najlepše zaključilo. Po pasjem tekanju sem Thebo pustila s otrokoma pred trgovino (privezano). Stojim na blagajni, ko zaslišim kako me Tomaž kliče. Šibam ven in vidim kako nek star alkoholiziran moški izziva psa. Rečem 3x naj pusti mojega psa pri miru, če pa se ji še enkrat približa je na lastno odgovornost. Seveda se umakne. Ravno plačujem spet kliče Tomaž. Spet isti moški proti Thebi pa zraven še nadira mojega otroka, naj gre stran od psa s palicami (ki jih je "nabral" na sprehodu). V tistem zagledam prijateljico s njeno pesjanko, odpnem Thebo in ji pomignem naj mi jo prime. Theba seveda veselo proti njima mimo njega, v tistem pa jo ta moški udari po boku >:( :o. Hvalabogu ni reagirala, prijateljica jo je prijela, takoj sem jo pripela nazaj na povodec in poklicala policijo. Nek fant se je javil za pričo (še enkrat hvala, če slučajno bereš). Res pohvale policajem, prišli so v petih minutah. Tip je bil tako alkoholiziran, da jo je seveda veselo pričakal.
Policija pride in ker je bilo to prvič, lahko le napišejo zapisnik in ga opozorijo  >:(. Žalostno, morda bi mu bila boljša lekcija, če bi Theba na njegovo izzivanje dejansko reagirala.
lp
T.
P.S.: To mi je lekcija, da tudi po cigarete ne smem v trgovino in psa pustiti zunaj, pa čeprav s spremstvom :P

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #1 : 15 April 2007, 20:12:51
O joj... kako so ljudje neumni - no saj kaj reči --> alkohol + brez osnovne človeške pameti = kreten :-X! >:(

Upam, da to tudi Thebo ni preveč pretreslo, saj bi lahko to na njej v primeru, da se je tega človeka ustrašila pustilo posledice.
Grozno! Čeprav vem, da bi bila najboljša lekcija za tega osebka >:(, da bi ga Theba fino ugriznila, bi bile posledice za vaju s Thebo hujše, kot so bile pa sedaj za njega - na žalost. Sej ne morem verjet, da taki ljudje hodijo po tem planetu... :-\

Je imel pa srečo, da se je spravil na Thebo, ker mislim, da če bi kakšnemu drugemu psu takele delal bi hitro ostal brez kakšnega prsta... in to bi si tudi zaslužil!




Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 15 April 2007, 20:18:57
Ja...se imamo fajn v Fužinah, ne?  :-\

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #3 : 15 April 2007, 20:28:10
Tetameta: Ja blazno fajn se imamo občasno...  :-X
Tina: Pretreslo jo je, samo se je potem policaju nastavljala v čohanje in se mu s svojimi 60 kilami blazno prijazno usedla na nogo ::). Ne razumem, da se je ni bal in jo je šel izzivat... Normalen človek (v primeru, da se psa boji ali če jih ne mara) se umakne, naredi krog,... ne pa izziva.
Malo je manjkalo pa bi mu jaz odgriznila prst, tako sem bila jezna. Tudi otroka sta bila čisto šokirana... Ne vem kako bo Theba reagirala naslednjič, ko bo zagledala pijanega glasnega moškega  :-\ :-X.
lp
T.

8)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4 : 15 April 2007, 20:50:54
Tetameta: Ja blazno fajn se imamo občasno...  :-X
Tina: Pretreslo jo je, samo se je potem policaju nastavljala v čohanje in se mu s svojimi 60 kilami blazno prijazno usedla na nogo ::). Ne razumem, da se je ni bal in jo je šel izzivat... Normalen človek (v primeru, da se psa boji ali če jih ne mara) se umakne, naredi krog,... ne pa izziva.
Malo je manjkalo pa bi mu jaz odgriznila prst, tako sem bila jezna. Tudi otroka sta bila čisto šokirana... Ne vem kako bo Theba reagirala naslednjič, ko bo zagledala pijanega glasnega moškega :-\ :-X.
lp
T.

Saj to je problem, ker si pes zapomne določenega vzorca, v tem primeru pijanega moškega in potem ima v takem primeru pred vsemi strah. :-\



beno

  • Gost
Odgovori #5 : 08 Maj 2007, 13:57:27
Ne razumem, zakaj policija ne bi mogla storiti več kot to, da je možakarja le opozorila. Sploh ker si imela pričo. Jaz bi na tvojem mestu poklicala na policijo in vprašala za pojasnilo.