Teniške žogice

maya · 29802

maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
: 02 Maj 2007, 12:03:20
Živjo!

Mogoče veste kje se kupijo dobre teniške žogice? Dve imamo doma, ki naj bi bile zelo kvalitetne za pse ampak ena je že uničena druga bo pa gotovo kmalu.  >:D

Lp Maja



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #1 : 02 Maj 2007, 12:06:16
Konkretno se teniške žogice kupijo v vseh športnih trgovinah - če pa misliš tiste posebej za pse pa verjetno v kakšnem Mr. Petu.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 02 Maj 2007, 12:09:24
Piskajoče teniške žogice so na voljo tudi v trgovinici pasji.net: klik Ne vem pa koliko so trpežne.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #3 : 02 Maj 2007, 12:12:51
To niso glih najboljse igrace, ker fejst znucajo zobe, jih naredijo tope, plus tega tista vlaknca niso nenevarna. Boljse kupiti zogce posebej za pse, te pa pustiti tenisacem :)



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #4 : 02 Maj 2007, 12:16:54
Piskajoče ne smejo biti. Ker bi motila druge pse saj hodi na flyball. V mr.Petu v LJ. smo že gledal pa so samo piskajoče. ...


lp




S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 02 Maj 2007, 13:24:44
Iz mojih izkušenj se teniške žogice, ki se jih kupi prav za pse niso tako trpežne kot tiste, ki so namenjene tenisačem... Do zdaj ni sib uničil niti ene navadne teniške žogice pa jih zelo rad grize, "pasjih" žogic je pa tok uničil, da bi lahka lastno proizvodnjo žogic naredu pa bi jih sproti vse uničil :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #6 : 02 Maj 2007, 13:32:40
Enkrat sem slišala, da te žogice za tenis niso nič dobre za zobe. Baje da ta barva ki je gor počasi uničuje zobe. Tako da jaz odsvetujem te taprave teniške žogice. Kupite raje one pasje.

Lp

:)


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #7 : 02 Maj 2007, 14:06:30
To sem tudi že slišala.: Naši znanci so dajali psički tenisaške žogice in zdaj, ko je ze starejša ima zelo postrani  in naprej zobke .

lp...



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #8 : 02 Junij 2007, 15:59:40
hehe... poglejte si tole fotko.. žogca skoraj večja od psa     :D





maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #9 : 02 Junij 2007, 16:00:55
nevem a je dana samo na sliko ali je res taka...  ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #10 : 02 Junij 2007, 16:10:13
Tole je montaža :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #11 : 02 Junij 2007, 16:18:28
hehe... saj se mi je zdel  :D ! Sam lahko bi res ble take...  ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #12 : 02 Junij 2007, 16:24:23
Punce, če bi kdaj tenis na TV gledale, bi lahko že vedle, da tako velike žogice res obstajajo... ponavadi jih imajo otroci na tekmah, da se jim zvezde podpišejo gor ;) ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #13 : 02 Junij 2007, 16:25:35



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #14 : 02 Junij 2007, 16:32:20
Možno, da obstajajo, samo tista fotka gor je zmontirana ;)

Js samo vem, da sem včasih hotela igrati na teniškem turnirju v Avstraliji, ker so za nagrado dobili plišaste kenguruje ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #15 : 02 Junij 2007, 16:34:52
Ok, na montaže se res ne spoznam... ampak glede na velikost pravim, da je mogoče res tako velika žoga. ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #16 : 02 Junij 2007, 16:50:04
No kakor sem slišala tudi jaz, te tenis žogice ipd variante niso prav dobre za pse.


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 03 Junij 2007, 19:42:12
moj ima pa tako rad svojo tenis žogco, da še spi z njo... jo bo treba očitno nadomestit!  :-\



jago

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 03 Junij 2007, 23:55:55
To niso glih najboljse igrace, ker fejst znucajo zobe, jih naredijo tope, plus tega tista vlaknca niso nenevarna. Boljse kupiti zogce posebej za pse, te pa pustiti tenisacem :)

Vlakna vsebujejo azbest, ki je seveda nevarne tudi za pse!



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #19 : 04 Junij 2007, 17:25:14
Vlakna vsebujejo azbest, ki je seveda nevarne tudi za pse!


Hm, ali ni azbest prepovedan? Zato mislim da tole ne bi držalo. Se pa strinjam s tem, da taprave teniške žogce škodujejo pasjim zobem.  ;)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #20 : 04 Junij 2007, 17:28:12
A škodujejo tudi rabljene teniške žogice? Nekje sem nekoč prebrala, da naj te ne bi, ker se tista strupena plast ob uporabi odstrani ???

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #21 : 04 Junij 2007, 22:41:48
Škodile bi naj zaradi tiste gume, ob grizenju katere si psi "zradirajo" zobe. Tako je bilo meni rečeno ...

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #22 : 05 Junij 2007, 10:07:00
A škodujejo tudi rabljene teniške žogice? Nekje sem nekoč prebrala, da naj te ne bi, ker se tista strupena plast ob uporabi odstrani ???

kolikor jaz vem so tenis žogice čist varne, če jih opereš med perilom v pralnem stroju- brez mehčalca seveda.
Če jih potem še uporabljaš samo za metanje in skupno igro , za žvečenje pa pustiš kaj bolj primernega, absolutno nima bit kaj narobe, razen,da trgovci v pet šopih manj zaslužijo  s prodajo fensi igrač  ;)
Men osebno moti pri teniskah, da postnejo sluzaste in slinaste in blatne in ogabne. So bolj za lepo vreme in manj upehane pse. Zato imam zaradi sebe tudi  gladke žogice za take razmere.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 06 Junij 2007, 13:17:30
nas bokser je dosti tenis zogic ze zvlacil, zveckal,zgrizel ne, ker so mocna vlakna,kupite par wilsonovih tenis zogici,ce ze kdo hoce...,nas se spi z njimi isto kot je rekla babsy_ka :),pasje tenis zogice iz trgovine so baje iz istih materialov kot navadne tenis zogice...vcasih se iz slabsih materialov...
nas ima tudi golf zogice, tisto bi lahko pozrl in se zadavil sam jih ne, hvala bogu :) so trde kot kamen ,niso zanimive... in jih na sreco samo nosi in nam jih speljuje, ce se mu da.



babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 06 Junij 2007, 15:40:33
Nejcika...naš ma tud wilsonove in res so ful trpežne!  ;)
 Vedno sune kakšno, pol morš pa vse preiskat če hočeš tenis igrat!



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 07 Junij 2007, 05:33:52
 ;D cao babsy_ka ,aneda so take fajne  ;D pa dobro saj ne recem , vsaka stvar tudi igraca je strup,vso to mesanje nekih gum plasticnih pa dodatki barv,glavno je ,da pes zogic ne razcotka,pa itak jih ne,nas jih nosi tudi , pred tabo zapleni in jih ne da  ;D , ali pa mu jo vrzem in leti ponjo ter nazaj prinese,eno mam pa za trening in je tudi tenis zogica samo na vrvici,tisto nikoli ne sme dobiti,je za dresuro,jaz pac gledam,da ko ni vec frolescence ,proc z njo pa je...si ne belim zdaj glave kaj je ful ne zdravo pa kaj je...nimam cajta za detajle....



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 07 Junij 2007, 05:38:20
babsy_ka jaz sem mu dala tri nove pred kratkim,pa jih je gospodic tako naslinkal,valjal se je z njimi po zemlji, po mokroti,da jim ni bilo pomoci  :D.....



babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 07 Junij 2007, 16:44:43
čao!
vidim da imate tudi vi pestro s temi žogicami...  :P
Taj mi jo je danes že zgodaj zjutraj kar v posteljo prinesel  >:( pa vso slinasto!!!
sej če bi mu jih vse pobrala bi se jih verjetno nabralo za cel pralni stroj...pa bi imeli spet rundo čistih in lepih žogic! Ravno danes sm kupila nova paketek, ampak tokrat bom kr vse obdržala, no vsaj upam da mi bo ratalo!
zadnjič sem ga vzela s sabo na tenis, pa sem ga mogla kar zavezat se mu je kar rolalo ko je gledal tolko žogic... potem ko sm ga pa spustila ni vedel ktero bi primu, na koncu jih je skori vse eno po eno, znesu v prtljažnik v avto!!!  ::)
ja nor je na te žogce...


pa še to: tiste posebne za pse pr nas zdržijo približno dve minute, potem pa morš iskat te koščke po celi hiši...!



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 08 Junij 2007, 05:41:44
zdravo babsy_ka haha :D prev lusno ste napisali, pri nas je genau isto ;),jaz ga tudi morem pripeti ce grem na tenis,se mu tudi zmesa,bevsak , se joce,pa ko vidi tiste zogice haha se mu oci kar izbulijo :) , ja nimas kaj zogice, dobro da so  :D ..uzivajte z vasim pesjanarjem.....se kaj tipkamo.....



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #29 : 08 Junij 2007, 13:05:44
Citat: babsy_ka
potem ko sm ga pa spustila ni vedel ktero bi primu, na koncu jih je skori vse eno po eno, znesu v prtljažnik v avto!!!  ::)
[/quote

 :o  :o pol vam jih pa ni blo treba pospravljat  :D kok mate vi super psa  ;)