Igrača za novofundlandca

Gost · 13088

Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 23 Februar 2008, 08:07:46
Hay,
katka palice in brisače pri nam takoj gredo. Saj ko je zunaj si tudi zmeraj najde smrečji storž ali pa kako palico (tudi gre kdaj v našo drvarnico).In jih res takoj uniči, tudi če so bolj močne.
Naš je imel tisto kuro, pa ji je glavo odtrgal in je končala v smeteh. Že čisto značilno zanj, da je treba glavo ali pa nos odstranit, drugo pa lepo postopoma.
lp,
Anja


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #31 : 23 Februar 2008, 19:33:24
Indi ima tisto ragbi žogo, ampak ga je interesirala samo dokler ni dobil frizbija. Sedaj je sploh ne pogleda več.  ;D

Ima pa še eno pleteno vrv in gor privezano žogo - to sem danes kupla in je navdušen. Samo je isto kot pri frizbiju. Vržem, pes čaka, da pade dol in potem leti, ter se skrije nekam, da mu ja ne bi mogla vzet. In potem pokriva s tačkami in gobčkom . haha

Frizbi pa ima že drug, ker je onega že malo pogrizel, pa sem ga nesla babičini psički.



katka

  • Gost
Odgovori #32 : 24 Februar 2008, 16:45:41
Anja, potem pa imaš doma res velizga uničevalca...očitno še ni bilo junaka, ki bi preživel pred njim. Kaj pa tiste žoge z okusom vanilije, ki se (mislim da) kupijo le pri veterinarju. So iz neke take gume, ki se dobesedno povrne v prvotno obliko potlej ko jo pes razžveči. Je pravzaprav votla in ima noter v sebi dve zavesci in dve lukni na obeh straneh. Tja noter daš briket in potem žogo počasi zakotališ in briketek na drugi strani pade ven. Midva jo imava zdaj približno leto in pol, pa je še zmeri taka, kot je bila(glede na to, da jo skos po gobc vala).



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #33 : 25 Februar 2008, 18:49:59
Hay,
ja Zor zelo uničuje, prejšni airedalec je mende golenico od odrasle krave zlomil z enim samim ugrizom. Majo res močan ugriz. Najbolje bo da mu kupim eno živo žival, tisto bo najbolj trpežno, ker do živali in ljudi je pa nežen (razen mišk, ker so premale, da bi lahko bil nežen do njih).
Katka koliko približno stane ta žogica? Da vem koliko morem nabrat in grem povprašat na veterinarsko če imajo. Se mi zdi zanimiva tale žoga.
lp,
Anja


katka

  • Gost
Odgovori #34 : 27 Februar 2008, 17:57:47
Mislim, da sem dala takrat okoli 3.000sit.Žogca je res trpežna;) Drugače pa probaj s kakšnimi konjskimi kostmi ali pa s kravjimi(take orjaške se tut pri vetu dobijo) naš peson je to takrat komaj nesel.  ;D

Veliko sreče;) Pa sporoči, če boš uspešna v nabavi;)
LP, Katja



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #35 : 27 Februar 2008, 18:57:36
Hay,
kosti si mu ne upamo dati, ker bi jih zglodal prej ali slej in bi potem bruhal.
Zdaj moram itak denar našparati spet, ker sem bila malo v nabavi zase, pa še oprsnico sem mu kupil in je šel ves denar. Sej ne bo minil več kot 1 mesec, ko bom pridobila na denarju.
Bom pa šla še prej povprašat k vetu, ker moram mu še tako ali tako kupiti zobno ščetko in pasto.
Katka imaš slučajno kakšno sliko te žogce? Če slučajno na veterinarski ne bi vedeli kaj mislim, da bi jim bi lahko malo bolj pomagala.
lp,
Anja


katka

  • Gost
Odgovori #36 : 28 Februar 2008, 13:39:01
Ja, anja, ni blema, bom slikala, pa ti pošljem na ZS, oz, v temo.



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 29 Februar 2008, 09:52:59
Hay,
katka hvala.
lp,
Anja