Posoda za vodo

BRUNO · 10266

BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
: 09 Maj 2007, 09:18:54
Ali je kdo v naših pasjih trgovinah videl, da bi imeli kaj takega:

http://www.funstufffordogs.com/Qstore/Qstore.cgi?CMD=011&PROD=1138816379&PNAME=Drinkwell+Pet+Fountain

Moj Bruno namreč ves čas tanka vodo iz sklede zaradi česar je tudi ves čas moker od gobčka dol, ker namaka celo glavo noter....ko gre potem še ležat na vrt ali travnik, je spredaj čisto umazan, ker se vse prime nanj. Taka fontana bi mogoče rešila moj problem...ali pa ne....he,he.
Če je kdo kaj takega kje videl, bi bila zelo vesela, če sporoči, da grem pogledat, če bi bilo to za našega kosmatinca...

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 09 Maj 2007, 09:20:18
Bruno Klik. ;) Imajo pa jih tudi mislim da v Zooticu ali pa Mr.Petu :-[.

Lp nina



BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #2 : 09 Maj 2007, 10:28:58
Ninci najlepša hvala, super! Samo 2 litra mi je majčkeno malo....bom pa res šla pogledat še v te pasje trgovine, če bi imeli vsaj 5 l bi že zaleglo. Mojega bučmana si ne upam pustit samo z 2 litri od jutra, ko grem v službo, pa do 17:00 ko pridem domov. Je pa dobra pogruntavščina tole, se mi zdi. Bi bilo fajn, da pove kdo, ki tole ima, kako v praksi funkcionira.

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


pika*

  • Gost
Odgovori #3 : 09 Maj 2007, 11:26:13
bruno, a navadne sklede za hranjenje dog pa ne bi kupl pa da bi bla notri voda, tako imamo mi narejeno za Spajka, ena normalna skleda je za hrano, ena ogromna ki naj bi bila za hranjenje dog imamo pa za vodo



pika*

  • Gost
Odgovori #4 : 09 Maj 2007, 11:26:59
oprosti nisem brala tvojega prejšnjega posta, mi je že jasno zakaj iščeš tako posodo.
lp



Yona

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 09 Maj 2007, 18:15:38
Vodne fontane za pse in mačke so moj najboljši nakup v zadnjem času. Imam namreč dva psa in eno mačko, ki so sedaj obsedeni s fontanami. Najprej jo je dobila mačka -3 litersko-ki je prej pila vodo

vsepovsod samo v svoji posodici ne, pa čeprav sem kar naprej menjala vodo, ko pa sem napolnila fontano se je takoj vsedla pred njo in pila, pila in pila.Potem pa je uvoznik končno uvozil še 10 litersko

fontano za pse, ki sta jo seveda takoj dobila psa. En dan sta rabila da sta se jo navadila sedaj pa ne pijeta iz ničesar drugega. Priporočajo pa jih tudi veterinarji saj tako živali več pijejo, voda je vedno

obogatena s kisikom in prefiltrirana, tako da ni v njej nobenih ostankov hrane, dlak ali podobnega. Pa tudi tla niso več cela mokra.

Moji fontani sta od proizvajalca Hagen dobita pa se v Zooticu. Res sta malce dražji ampak zdravje naših hišnih ljubljenčkov je pa neprecenljivo.

 



Ilona

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
  • A home without a DOG is only a house!
Odgovori #6 : 10 Maj 2007, 10:20:37
Ja pri nas imamo tole posodo, ki ti jo je ninci predlagala. Zelo praktična zadeva, gor lahko namesto tega piskra, ki je že privit daš vse plastenke (npr. od coca cole, fante......, ker ima enak navoj)! Da niti ne razlagam, ko se kam odpeljemo, napolniš z vodo, ko rabiš odviješ pokrovček, priviješ skledo in..... jupi sveža voda! Skratka mi smo zadovoljni!


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 09 Avgust 2007, 18:28:12
Pomoje je najbolš kaj takega  ::)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #8 : 09 Avgust 2007, 19:48:00
A se vam na posodah za vodo nabira vodni kamen? Pri Ginnyni posodi sem to opazila in ne vem s čim naj ga odstranim.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 09 Avgust 2007, 20:51:01
A se vam na posodah za vodo nabira vodni kamen? Pri Ginnyni posodi sem to opazila in ne vem s čim naj ga odstranim.

Jaz dam posode vsake toliko časa v pomivalca in so kot nove :P

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #10 : 10 Avgust 2007, 00:18:55
Sem probala pa ni šlo stran...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 10 Avgust 2007, 06:31:11
Tudi meni se nabira vodni kamen na posodah.Js ga odstranim z tisto žico za posodo.Imam kovinsko posodo za psičko,iz keramike pa za muco in se lepo očistijo.Za plastične pa nevem.

lp


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #12 : 10 Avgust 2007, 07:05:54
Jap tudi na naši posodi za vodo se nabira vodni kamen. Jaz posodo na par dni fino zdrgnem s ščetko pa gre po večini vse dol. V pomivalca pa še nisem probala dati. Bom probala tudi to varianto. ;)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #13 : 10 Avgust 2007, 08:15:07
zoe kaksna pa je posoda? Mi imamo recimo za vodo plasticne pa se nic ne nabira vodni kamen...

battito animale


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #14 : 10 Avgust 2007, 08:16:17
Pomoje je mislila kovinsko. Na plastičnih se pomoje vodni kamen ne nabira.

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #15 : 10 Avgust 2007, 08:37:48
Ma ce te ful moti, je najboljsa varianta kaksen Cillit ;) Drugace probaj s kisom in gobico in drgni... se pa na plasticnih res ne nabira, tako da lahko pac menjas posodo in je... :)

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #16 : 10 Avgust 2007, 11:38:49
Kovinska je ja. Hvala za odgovore, bom probala kaj bo pomagalo.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #17 : 11 Avgust 2007, 10:33:35
Na plastičnih se pomoje vodni kamen ne nabira.


Tako na kovinski kot na plastični posodi se nabere vodni kamen.  :(, sploh če se posoda vedno samo splakuje. Ob rednem čiščenju(kdaj pa kdaj je treba z gobico in detergentom iti nad nadlego) ni problemov.

lp erika


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #18 : 15 Avgust 2007, 12:45:30
Ojla!

Te posode za vodo sem opazila na spletni strani Mr.Peta... ali kdo ve, če jih dejansko prodajajo? :)


Jaz bi imela za Taja roza... ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #19 : 20 December 2008, 22:23:29
Kje bi se dalo dobiti zložljivo posodico za vodo iz blaga? V Tukani jih imajo, vendar so precej velike, jaz pa bi želela da je bolj majhna.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #20 : 20 December 2008, 22:52:02
Kibuba?

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #21 : 20 December 2008, 22:55:40
Prevelika. Nekaj takega kot so tiste proplanove bi rabila.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #22 : 20 December 2008, 23:11:31
Če rabiš proplanovo zložljivo posodo imam jaz eno, ki je ne rabim. Je pa rabljena, ampak ne veliko.



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #23 : 21 December 2008, 12:46:19
Sicer malo pozno pa verjetno off..

Za odstranjevanje vodnega kamna na pasjih posodah uporabljam navadno citronko. Zavrem vodo, nalijem od vrha in notri kakšno žličko citronke ter pustimo kakšno uro, dve. Sklede so kot nove. Najbolj simpl, brez drgnjenja in nepotrebnih kemikalij.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #24 : 21 December 2008, 18:58:46
Če rabiš proplanovo zložljivo posodo imam jaz eno, ki je ne rabim. Je pa rabljena, ampak ne veliko.

Oj, če jo res ne rabiš bi jo z veseljem imela :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 26 April 2012, 18:31:40
Ne vem točno kam bi postavila to vprašanje pa ga bom kar sem.

Zanima me kakšen volumen naj bi imela posoda za vodo za 50 kg psa? Zdaj je imel 2 litersko ampak bi rada kupila večjo... Je 2,8 l dovolj ali je bolje da vzamem kar 4,2 l?    :-\

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #26 : 26 April 2012, 18:47:35
N tvojem mestu bi vzela 4,2l

Mimi*


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 26 April 2012, 18:48:37
Hvala.  :) Bom vzela 4,2.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.