ADRENALIN!

TYASHY · 7328

TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
: 12 Maj 2007, 14:36:24
Oj!
Pa da vidimo ali imate radi adrenalin
Mi smo bili lani v Gardalandu. Waaa, jaz bi šla na blue tornado(nekaj podobnega kot vlakec smrti) pa sem bila premajhna  :( . Je pa tam odlično za vse, ki so bolj adrenalinski ljudje, no saj je tudi za umirjene ampak ne toliko. Se pa en splača tja če imaš otroka pod 7-8 let, ker potem praktično nikamor ne more. 
Se mi pa zdi, da smo bili v 3. razredu v bohinju in smo bili v hotelu zraven nekih vrvi na katerih so ze spustili in si šel nazaj od stene hotela kakšnih 10 metrov preden bi se lahko zabil v steno  ;D .
Ali je še kakšen ''adrenalinček'' tu poleg mene?

Lp,Tjaša

P.s. Se oproščam, če ima tema napačen naslov ali če že obstaja  :-[ 



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #1 : 13 Maj 2007, 11:19:32
Živjo!

No mi smo bli včeri v Gardalandu.

Smo šli na blue tornado, vlak smrti, kladivo, gosenica, šalčke, v piramido, prosti pad, pa na neki ko se vozš ene 2-3metre normaln pol se pa narobe ubrnjeno voziš, na vodne, pa na ene mirne,

Kar nekaj sem jih spustila ker se ne spomnem njihovga imena. V Gardaland smo se pa vozili 6 ur nazaj pa 4ure.

Lp Maja



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #2 : 24 April 2009, 20:22:20
Smo šli na blue tornado, vlak smrti, kladivo, gosenica, šalčke, v piramido, prosti pad, pa na neki ko se vozš ene 2-3metre normaln pol se pa narobe ubrnjeno voziš, na vodne, pa na ene mirne,


SEKVOJA ;)

Jaz sem bila tam lansko leto in sem neizmerno uživala če odštejemo vročino in preveliko gružvo.

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]