padec z balkona!!

ursa · 12155

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
: 05 Oktober 2005, 18:54:30
joj moj pajčo je bil zdle spoščen in je prilaufov na balkon pa mu je spodrsnelo in je padel z balkona :o :o :o :o :o :o :o :o :o   :'( :'( :'( :'( nasrečo mu ni nič ampak je pa prestrašen kot še nikoli...... ali je vam kdaj pes padel z balkona?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 05 Oktober 2005, 19:00:40
Kok je pa visok vas balkon?



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 05 Oktober 2005, 19:04:01
oo mama miiiija ..  :o :o ja kolk je visok .. pa kk je padel dol .. a nimate zagrajeno ..  ???



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #3 : 05 Oktober 2005, 19:04:37
2 metra pa še neki

 ne nimamo zagrajeno ampak je samo ogrodje tistih letvic umes še ni ker se očitu ne da tega narest >:(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 05 Oktober 2005, 19:05:46
oooo .. bogi Pajooooo ..  :o kk je padel .. na noge, (tk kt muca), trebuh, hrbet al kk ???



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #5 : 05 Oktober 2005, 19:07:32
nevem nisem vidla :'( samo oči je vidu ga bom vprašala ko pride s pevskih vaj! :'( :'(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #6 : 05 Oktober 2005, 20:02:22
o bogi pajči .
A pa kaj šepa ali kaj ?  :-X :-\



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #7 : 05 Oktober 2005, 20:06:55
Daj opazuj ga...jaz bi ga peljala vsaj na pregled!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #8 : 06 Oktober 2005, 07:16:20
bom samo njega danes vsela na krajši sprehod in ga bom opazovala (aro bo šel pa pol)

ja tudi jaz sem za pregled ampak mi reče mami: sej mu ni nč hodga.... pa take... ji bom rekla da more it k veterinarju vsaj na pregled držite pesti in tačke da jo uspem prepričati!


A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 06 Oktober 2005, 11:46:01
bom samo njega danes vsela na krajši sprehod in ga bom opazovala (aro bo šel pa pol)

ja tudi jaz sem za pregled ampak mi reče mami: sej mu ni nč hodga.... pa take... ji bom rekla da more it k veterinarju vsaj na pregled držite pesti in tačke da jo uspem prepričati!


Ja enih pa res ne razumem.. sorry sam res.. kuza pade z balkona pa ne morjo pelat do veta .. Ne pokaze se use takoj..  Upam da jo preprcias..  :P ;D



Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 06 Oktober 2005, 12:41:31
bogi... z johynjem drzima tacke, da ni nic hudega :-\ ..
drugace pa ga opazuj ja, pa ce se ti zdi da je bilokaj drugace, takoj k veterinarju!
sicer pa tak mislim, da ni nic narobe, saj pa so naši psi iz trdega testa ;) 8) 


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #11 : 06 Oktober 2005, 14:56:13
Moj doberman me je nekaga dne pričakal na vrtu, namesto v stanovanju(najetem, zato nisemimela vpliva na dograditev)  ali na terasi (neograjeni) prvega nadstropja  + visoka klet= več kot tri metre, prej 4 nad zemljo  :o. Bil je popolnoma v redu nikoli pa nisem uspela zvedeti ,ali je skočil ali padel  :-\.
Po moje je malo pozabil kje je rob ,ko je gledal za kakim ptičem ali mačkom.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #12 : 06 Oktober 2005, 15:20:19
pajčo je čist uredu sem  ga peljala na sprehod in hodi čisto normalno pa tut teče kot pravi dirklač (tko kot zmeraj) milsim da ni nič narobe oči pa ni videl kako je padel ker je bil on čisto na druhem koncu balkona :-\


Ja enih pa res ne razumem.. sorry sam res.. kuza pade z balkona pa ne morjo pelat do veta .. Ne pokaze se use takoj..  Upam da jo preprcias..  :P ;D


jst bi ga že zdajvnej pelala k vetu samo mi mami pravi da mu čisto nič ni hudga.....pol ji pa jst razlagam da je to čist tko k da bi ona padla z balkona pol je pa nebi peljali k zdravniku

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #13 : 22 April 2006, 00:17:21
ursa malce ful pozno pišem, a je imel kake posledice kasneje zaradi padca? To se je zgodilo tudi mojemu prejšnjemu psu, sicer je preživel, samo je bil že ful star in slep in gluh, tako , da mu ni bilo več pomoči :(


bevciura

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 09 Avgust 2006, 17:42:25
Od mojega malega bratranca maček je 3x padel iz 8. nadstropja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o : ??? ??? ??? :-[ ::) ::) ::) ::)
Padel je ko je netopirje lovil! ??? ??? ??? ???
BREZ BESED!!!!!!!!!!!! :-X :-X :-X :-X :-X >:D >:D
(najhujša poškodba: rahel nalom tačke :o :o :o ??? :-X :-X ::) ::) :-\)


Lp in :-* :-* :-* :-* >:D vsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #15 : 09 Avgust 2006, 19:24:06
kako neodgovorno, da jim maček 3x pade iz 8. nadstropja :( :-\ ??? >:( >:( Taki ljudje sploh ne bi smeli imeti nobene živali! Uf, ja, eno bi pa lahko imeli: tako, plišasto >:( :-X



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #16 : 09 Avgust 2006, 20:48:26
No ja maček ni pes... In naša zdaj že pokojna Mufi je tudi letela 2x iz 7. nadstropja. Obakrat brez posledic hvalabogu. Za pobeg na balkon in ograjo potrebovala manj kot 2 sekundi. Je bil zelo dobro premišljen pobeg  ::) ušla je namreč moji babici. Točno vedo kdaj in kako... Zdaj imamo hiper Mandi in (še vedno  >:( ) čakam obrtnika, ki mi bo balkon zasteklil (so tudi drugi razlogi) da bo bolj varno.
Zanima pa tudi mene: Je imel kakšne posledice? Upam da ne
lp
T.

8)


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #17 : 10 Avgust 2006, 09:41:36
ne, maček res ni pes, kar pa ne pomeni, da je ptič. In da bo vedno preživel padec tako globoko. Naš pes je samo enkrat nakazal, da bo lahko padel iz balkona (1. nadstropje hiše). In takoj smo dali na balkon zeleno mrežo, ker taprave ograje še ni. Zakaj bi tvegali, če ni treba? Zdravljenje je dražje kot ograja ;)



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #18 : 10 Avgust 2006, 13:01:28
ne, maček res ni pes, kar pa ne pomeni, da je ptič. In da bo vedno preživel padec tako globoko. Naš pes je samo enkrat nakazal, da bo lahko padel iz balkona (1. nadstropje hiše). In takoj smo dali na balkon zeleno mrežo, ker taprave ograje še ni. Zakaj bi tvegali, če ni treba? Zdravljenje je dražje kot ograja ;)
Se strinjam, da ni ptič. So primeri, ko tudi mačke ne preživijo padcev  :'(.
Ravno zato moje živali niso na balkonu brez nadzora. Izjema je Jani (perzijski maček), ki v vseh 16 letih ni nikoli niti nakazal skoka na ograjo, pa še njega rajši gledam kaj počne (je dolgočasno gledanje, ker se ponavadi izležava  ;) ). Mandi je na balkonu samo kadar jo 100% gledam, Theba pa tudi (čeprav ni še nikoli nakazala kakšne neumnosti in gleda ven, tako da na ograjo nasloni glavo).
Ograjo mi imamo, betonsko brez lukenj. In nimam drugega za montirati kot čakati na predragega obrtnika, ki me že lep čas "vleče" z datumom.
Me pa vseeno zanima kaj je bilo s Pajom
lp
T.

8)


Melizia

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 1
Odgovori #19 : 02 September 2006, 19:33:04
Upam da je s Pajom vse vredu.
Pri mojem stricu so pred enim tednom dobili mladička (lovskega psa). Pa jim je pobegnu na balkon visok približno 3 - 4 metre. No in jim je ušla in je padla iz balkona in se ji je iz nosa in ust ulila kri. Pa pol mi rečemo naj pelejo k veterinarju NUJNO pa oni zamahnejo z roko kao da ni nič narobe...mislem?  :'( >:(



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #20 : 13 Maj 2007, 13:11:03
oila!
z res veliko zamudo vam sporočem da je bil pajo po tistem dogodku (2 dni) ko nov z avotom sta že divjala skupi

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #21 : 13 Maj 2007, 18:07:41
Upam da je s Pajom vse vredu.
Pri mojem stricu so pred enim tednom dobili mladička (lovskega psa). Pa jim je pobegnu na balkon visok približno 3 - 4 metre. No in jim je ušla in je padla iz balkona in se ji je iz nosa in ust ulila kri. Pa pol mi rečemo naj pelejo k veterinarju NUJNO pa oni zamahnejo z roko kao da ni nič narobe...mislem?  :'( >:(

pa še mladiček!?! >:( >:(

no comment >:( >:( >:(

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #22 : 14 Maj 2007, 12:30:22
ursa me veseli, da je vse vredu z njim :)


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #23 : 11 Januar 2008, 20:44:33
Paxx ima tudi večkrat fleš in se vrže dol z balkona,pristane na travi in mirno šiba naprej  :-\ Sicer se zadnje čase to ni zgodilo,ker ga preprosto ne spuščam na balkon,če me ni zraven. Je pa zanimivo kako je (za moje pojme butast  ::)) neustrašen,skakal bi iz vsega.
Enkrat je zapodil mačko(seveda gluh za moje klice),mačka na senik,on za njo,mačka s senika na drevo,Paxx pa na tla  ::)
Zaenkrat še nisem opazila nobenih poškodb,upam pa,da mi bo tudi v prihodnje uspelo preprečevat njegove skakalne podvige  ::)