Polži

scythe · 17915

majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #30 : 26 Junij 2007, 19:00:51
Omg, you must be joking  :o Hahaha grozno ogabna zadeva.

hahhahahahh se strinjam :o

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #31 : 27 Junij 2007, 13:02:43
Kaj češ. Darilom, ki ti jih prinašajo sovražniki nikoli ne gre  povsem zaupati   :o
Pa še čisto nič slabo vest nisem imela - punca se je potem, ko je dobila lonec (pomiritveni signal) obnašala enako nesramno  kot prej. :P


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #32 : 28 Junij 2007, 08:00:54
Ha, ha.....Lanabela......ko sem pa tole tvoje prebrala, si mi pa prav polepšala dan - ne morem si kaj, ampak na glas se smejim!!! Si pa res prava pojava!!! ;D

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Nuša Klinar

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 28 Junij 2007, 10:29:01
Se strinjam z Brunotam ;D So pa očitno polži pogosto žrtve sporov ;) Namreč ob tvoji zgodbi sem se spomnila na sestrično (že precej let nazaj), ki je po prepiru s svojim bratom, polža (s hiško) nastavila v njegov novi čevelj. Stvar je bila po obutem čevlju resnično ogabna, prepir pa še mnogo večji :D

Lp, Nuša


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #34 : 28 Junij 2007, 11:49:12
Saj polžev v čevlje sploh ni treba nastavljati - noter gredo kar sami. To so na svojih nogah izkusili moj nečak in njegovo prijatelji, ki so si postavili šotor doma na pokošeni travi, šli spat, superge pa pustili   pred vhodom. Zjutraj je bil vik in krik, mulci so šli domov bosi, superge so pa vrgli kar v kanto (najprej so jih hoteli celo zažgati, tak sluzast gnjus je bil v njih)


Buba

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 22 Junij 2014, 20:42:13
Pozdravljeni,

pred 20 minutami sem zgrožena opazila, da je soseda na svojem mini vrtičku, ki si ga je naredila na skupnem prostoru, posipala strup proti polžem Terminator. Slučajno sem na njeni okenski polici videla škatlo in prebrala, da je strup strupen tako za človeka, kot tudi živali. Preverila sem in na gredici se zares nahajajo plava zrnca. Pa me zanima, ali morda kod ve, ali ta polžji strup psom diši in bi ga pojedli? Ali pa se mora ta strup nastaviti v vabo (meso), da bi ga pes pojedel? Kolikor sem uspela na hitro prebrati, naj bi bilo dovolj že 1-2 zrnca, da pride do zastrupitve in pogina... prava nočna mora... najhuje je to, da nam ni čisto nič povedala... ima pa tudi sama mačke, ki jih občasno spusti na to območje... ne vem, ali je 6 glavic solate več vredno od 1 pasjega ali mačjega življenja?! skrbi me tudi to, da bi psička s tačko ujela kakšno zrnce in polizala strup... še sreča, da sem videla... kolikor sem uspela prebrati eko strupa BIO PLANTELLA ARION in FERRAMOL naj ne bi bila strupena za pse? Ali to drži?
Hvala za vsa pojasnila!