Za pesjanarje > Hrana

Potrebuje boljšo hrano?

(1/10) > >>

*nastja*:
Jst sm mal misnla na to da bi začela mešat hrano ... pedigree in nutro choice, ker če bom čakala da se me bo mami usmilila pa kupla nutro choice bom umrla prej ... in sm misnla da bi mami kupvala pedigree jst pa tko ta nutro choice po 3 kg pa tko a ne ... da bi malo mešala skupi ... kk se pa vam zdi to mešanje ... al je lahko kej narobe ...

zgleda se bom mogla na trepalnce vržt za nutro choice ..  >:(

trigi:
Nastya ...

Temu sicer nebi rekel idealna kombinacija ... pravzaprav sem ravno o tem govoril da je nesprejemljivo.

Zdravstveno sicer nebi smelo biti škodljivih učinkov (razen seveda tistih ki jih Predigree že sam po sebi prinaša) vendar tega nikakor nebi priporočal ... je pa škoda če ti res ne uspe prepričati staršev da bi dali tistih par jurčkov na mesec več... pa bi s tem zagovotili veliko bolj zdravo prehrano za Indya ... že samo dejstvo da je Indy newf ... ki sploh potrebuje v času razvoja specialno hrano za mladičke velikih pasem je Pedigree nažalost popolnoma neprimeren.

Bom poizkusil najti kakšen članek o "prednostih" Pedigree-ja ... vendar ti še vedno svetujem da pač bodi tečna ... ti skoraj ne preostane drugega ...

V vmesnem času lahko tudi kupiš kakšno vrečko Nutra .. vendar pazi da ne boš prehitro zamenjala ... da ne bo dobil kakšne reakcije nanj.

BODI TEČNA! LP, Črt

*nastja*:
BOM TEČNA


Nekak bom dobila ta Nutro pa nej me hudič uzame ..  :o ;D

*nastja*:
sam a je Canidae za mladiče velikih pasem?

ninci:

--- Citat: Nastya na 28 September 2005, 15:35:50 ---sam a je Canidae za mladiče velikih pasem?

--- Konec Navedka ---
Canidae je za vse pse vseh pasem.

Moon imam izkušnje z Bewijem bom odprla temo o tem ;), da ne bomo tule o vsem povprek.

Lp nina

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo