Pes umrl v razgretem avtu

uroda · 12454

Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #30 : 19 Julij 2007, 11:02:25
Moje mnenje je, da glede na to, da so kraje v LJ kar stalnica močno dvomim, da so bila okna na avtu odprta. Pa tudi nočem nikogar obtoževat malomarnosti. Marem bi psa s sabo vzela, v pasji trgovini to najbrž ne bi smel biti problem. Aja, saj res, hodila je še po drugih štrcunah  ::) , kar po moji oceni pomeni, da je bil pes sam VSAJ 2 uri.

Kristinca & Florinca


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #31 : 19 Julij 2007, 11:54:41
jap, po mojih izkušnjah greš v vsako pasjo štacuno lahko s psom. Mi gremo, pa naš ni ravno najmanjši  :P



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #32 : 19 Julij 2007, 21:24:31
Lanabela najbrž sva se narobe razumeli, jaz nisem trdila da so bila okna zaprta, sklepam pa glede na mesto kjer se je avto nahajal in frekvenstonst ljudi tam da niso bila odprta, je pa lastnica sama rekla da jo pesjan čaka v avtu in dovolj na glas da smo jo slišali vsi v bližini blagajne ;) Tudi nisem trdila da je avto parkiran v parkirni hiši, sem sklepala iz njenega govora, tako da obstaja možnost da je avto stal zunaj. Glede parkirne hiše tistega dne, ne ni bila ravno hladn in tudi ne bi rekla da je bilo enako vroče kot v stanovanju, je bilo kar zelo vroče in zadušljivo, saj sonce cel dan nabija vanjo in vročina kar puhti iz pregretega betona, da avtomobilskih izpušnih plinov sploh ne omenjam ;)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 23 Julij 2007, 18:47:36
Sploh ni treba razpredat. Ko se gre v taki vročini po nakupih, se pse pusti doma in pika. Kot da imajo kaj od tega, če čakajo zaprti v bolj ali manj vročih avtomobilih.


mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #34 : 22 Avgust 2007, 22:23:09
vsi, ki hočete pomagati psom, da se ne bojo rabili več 'kuhati' v avtih, pojdite na spletno stran www.peta2.com in poiščite temo Save hot dogs.priporočljivo je da razumete angleško, ker je stran v angleščini.saj boste, ne? DAJMO, POMAGAJMO PSOM!!!

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)