Revija MOJ PES

irenchy · 102785

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 05 Oktober 2005, 21:32:46
Ima kdo naročeno revijo Moj pes?

Jaz jo imam že 1,5 leta in prav vsi posterji visijo na steni ;D ::)
Drugače sem z njo zadovoljna in jo redno prebiram :) :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 05 Oktober 2005, 21:35:35
Ima kdo naročeno revijo Moj pes?

Jaz jo imam že 1,5 leta in prav vsi posterji visijo na steni ;D ::)

A enkrat letno izhaja? ;D ;D ;D

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #2 : 05 Oktober 2005, 21:41:42
Mislim, da enkrat mesečno.  :P :P Jaz jo kupim občasno, če se spomnem. Naročen pa nisem.


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #3 : 05 Oktober 2005, 22:16:00
Jaz sicer nisem naročena,ampak jo kupujem vsak mesec.So bili postri po moji sobi,pa sem mogla vse dol spravt,zarad prenove sobe.
Drugače pa super revija,meni se zdi med slovenskimi revijami(za domače živali) najboljša.

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 05 Oktober 2005, 22:26:55
Se strinjam z napisanim...mislim,da je res najboljša ker je prav otroško in preprosto napisana,se pravi za vsakogar za otroke in za tiste, ki smo še otročji  ;D

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 06 Oktober 2005, 14:06:35
Tudi jaz sem sedaj že kar nekaj časa naročena (decembra bo eno leto). Prej sem jo včasih kupovala, potem pa sem se kar naročila. ;) Posterji so bili po vseh stenah, ampak zaradi barvanja so šli stran (no, še vedno so varno spravljeni ;D). Drugače pa mi je revija superca. :)

Lp, Maša



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #6 : 06 Oktober 2005, 16:02:08
Citiraj
A enkrat letno izhaja? 

 enkrat mesečno izhaja....jaz sem pa eno leto in pol že naročena nanjo ;D ;D ;D ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #7 : 26 Oktober 2005, 12:47:43
Jaz sem si jo narocila par mesecev nazaj. Oklevala sem med Kinologom in revijo Moj pes. Ampak se mi zdi, vsaj zame, Moj pes veliko bolj koristnejsa izbira.
Vsec so mi clanki glede bolezni, vzgoje... vse je po domace napisano. ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #8 : 26 Oktober 2005, 12:51:39
Si se dobro odločila. 8) 8) Jaz sem bil naročen na kinologa kakšni dve leti. Pa ni bilo notri nič pametnega napisanega. Vsaj zame!! Tako da ko sem ga dobil na dom, sem ga prelistal in sem ga lahko odložil v kot. V reviji Moj pes, je pa veliko dobrih in uporabnih stvari.  ;) ;)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #9 : 26 Oktober 2005, 15:42:40
Jaz jo tri mesece redno kupujem v se bom pa čimprej naročila.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #10 : 26 Oktober 2005, 16:26:18
Jaz jo tri mesece redno kupujem v se bom pa čimprej naročila.

jaz sem naročena tako na kinologa kot na moj pes, pa se mi zdi moj pes boljši. :)

Kinologa mislijo baje v kratkem prenoviti. :D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #11 : 26 Oktober 2005, 18:50:07
Mogoče je kinolog res bolj za tiste zagrizene kinologe ... je bolj strokovne narave??

No še vedno je zaželjena temeljita prenova ;)

Moj Pes pa je tudi meni všeč ... res nekako narejen za ljubitelje psov.

LP, Črt



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #12 : 26 Oktober 2005, 18:55:24
Mogoče je kinolog res bolj za tiste zagrizene kinologe ... je bolj strokovne narave??

No še vedno je zaželjena temeljita prenova ;)

Moj Pes pa je tudi meni všeč ... res nekako narejen za ljubitelje psov.

LP, Črt

Kinolog je morda res malce preveč strokoven za povprečnega ljubitelja psov, ali pa tudi ne. Nenavsezadnje je namenjen razstavljalcem psom in  društvom, ki so člani Kinološke zveze Slovenije, ta pa je izdajatelj revije.

Moj pes revija je bolj približana širšemu krogu ljubiteljev živali, saj se noter najdejo članki o različnih vrstah živali, ne samo psih.




Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #13 : 26 Oktober 2005, 22:43:32
V kinologu mene moti, ker najdeš en ali dva (če maš srečo) dobra članka, pol pa oglasi, oglasi, naslovi klubov... bv

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #14 : 18 April 2006, 22:51:13
Mogoče bo koga zanimalo: prijateljica ugodno proda dobro ohranjene stare revije Moj pes. V paketu so vse številke, ki so izšle med letoma 1991 in 2002. Lahko ji pišete na [email protected]



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #15 : 18 April 2006, 23:04:04
No naj dodam še moje mnenje glede revije moj pes. Na revijo sicer nisem naročena, jo pa, če le ne pozabim kupim in je res super. Verjetno se v kratkem tudi naročim na to revijo, ker je res veliko pametnih nasvetov..lp


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #16 : 18 April 2006, 23:19:43
No naj dodam še moje mnenje glede revije moj pes. Na revijo sicer nisem naročena, jo pa, če le ne pozabim kupim in je res super. Verjetno se v kratkem tudi naročim na to revijo, ker je res veliko pametnih nasvetov..lp

Tudi meni je zelo vsec in ceprav sem kolebala glede narocila, moram reci da mi ni zal.
Edino moti me, ker jo vedno preberem tako hitro in potem se tako vlece preden pride nova st.. ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #17 : 19 April 2006, 06:46:35
Se podpišem pod tvoj post rosa.  :)

Mene edino moti, da so na drugi strani posterja napisani zanimivi članki in ne reklame, ki jih ni škoda. :( 

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #18 : 19 April 2006, 08:21:50
Jaz jo berem že sigurno 10 let in je super... Zanimivo je tudi vzeti eno staaaaro in primerjati kako je zdaj... Nič ne spijo :)
Posterje sem pa lepla samo eno leto, pol sem ugotovila, da imam raje predstavitev pasme, kot pa da jo uničim na steni.

Kinologa sem vzela enkrat. V celi reviji, ki ni bila poceni, so bili natanko štirje izobraževalni članki, vse ostalo pa neke razpredelnice, prijavnice, v glavnem nič takega kar ne dobiš na internetu... Zame brez pomena...

Strokovnost me pa ni motila, v bistvu razen par besed se ni dosti razlikovala od podobne tematike v Mojem psu...

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #19 : 19 April 2006, 08:27:37
Ja, jaz bi tudi pohvalila reviji, jo zdaj 2 leti že naročujem (januarja druga obletnica  :P ) in morem povedati, da je res krasna. Še vedno pa pogrešam predstavitve nekaterih pasem. Kinologa še nisem sprobala, ampak prvi vtis me ni kaj precej navdušil. Ostajam pri Moj pes, so mi res všeč že tematike, ki se jih lotevajo in način dela. Je pa res škoda, da ne dajo posterje posebej, ker potem si v dilemi, stena ali predstavitev?  ;D
Res ostajam pri tej reviji, me je navdušila, tudi o učenju, vzgoju, zdravstvenih problemih,...Sem se ogromno naučila in mi je koristilo pri vzgoji Tosce.

No, toliko o tem.

LP, Tosy

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #20 : 26 Maj 2006, 10:08:13
Tudi jaz sem od letošnjega leta ponovno naročena na revijo Moj pes in mi je zelo všeč. V njej najdem veliko koristnih nasvetov, informacij glede zdravja, šolanja, ... pa še kakšno novo pasmo spoznam  :D
Na Moj pes revijo sem bila 2 leti naročena že dolgo časa nazaj. Sem pa glih zgrešila revijo, kjer je bila predstavljena pasma Border Collie  :(. Se mi zdi, da je bila to oktoberska številka, leta 1998  ???


Alenka**

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 6
Odgovori #21 : 26 Maj 2006, 10:26:15
Kje se lahko naročim na revijo? :-[

"Ta bedni pes, ta tvoj prijatelj vdani,
ki prvi te pričaka, prvi brani
ki v tvojem srcu svoje ima srce,
ki srečen je. če zate v ogenj sme."
Lp,Alenka


BonaDea

  • *
    • Prispevkov: 40
    • Točke: 4
Odgovori #22 : 26 Maj 2006, 12:29:34
Revij Moj pes ima tudi svojo stran na internetu - www.mojpes.com - jo lahko tudi naročiš prek interneta ali pa kar pokličeš na uredništvo... lp


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #23 : 26 Maj 2006, 16:50:37
Meni je na tej strani najboljše to, da si lahko v miru arhive pogledaš...Katere pasme so bile, kakšne so bile teme itd. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #24 : 04 Junij 2006, 08:47:09
Jaz sem tudi naročena nanjo (bo že eno leto kmalu), pa se mi zdi  :o waw no. V tej številki se je še ena zgodba začela (kao za razvedrilo ali kaj...ker tedaj, ko so delali anketo, so vsi napisali, da bi moralo biti kaj za razvedrilo nt - samo ta zgodba ni razvedrilna  :-\:)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #25 : 06 Junij 2006, 18:39:32
Meni so najbolj všeč obsežne predstavitve pasem. :)

Sicer pa sem naročena že več kot 2 leti (začetek januar 2004).

Me je pa v zadnji številki navdušil tako predstavitev jezerskega terjerja, kot tudi podrobno prva tema. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #26 : 06 Junij 2006, 22:00:59
jaz sem tudi naročena na njo pa mi je super. Veliko uporabnega zveš notri najbolj mi je pa vseč k vskič predstavijo eno pasmo in upam da bo enkrat na vrsto prišel tudi bernardinec(a je mogoče ze bil???)

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #27 : 06 Junij 2006, 22:33:47
Jaz revijo kupujem že skoraj eno leto, sem se pa tri minute nazaj nanjo tudi naročila. Mi je precej všeč in upam, da bo tako ostalo tudi vnaprej.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #28 : 07 Junij 2006, 16:39:24
Jaz bernardinca še nisem opazila...

Sicer pa sama res pogrešam opise kakšnih pasem, ki so meni res zanimive. Tale jezerski terijer je bil v glavnem super! Tudi opis basenjija mi je bil všeč... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #29 : 07 Junij 2006, 20:44:45
Meni pa je všeč v zadnji številki, ko je opisana kotitev in skrb za mladičke...sem prebrala mnogo zanimivega, novega in poučnega...