Poiščite 3 razlike!

maya · 7321

*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #30 : 05 December 2007, 20:39:59
strašna in še zvok je "fatalno" :D



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #31 : 06 December 2007, 14:22:30
Jaz sem se tut tok ustrašla  :D :o :P



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #32 : 16 December 2007, 15:04:14
kok sem se strašla hjoj

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #33 : 24 Januar 2008, 20:12:51
jst se pa nisem prestrašu ker sem mel izkkklopljene zvočnike ;D ;D ;D ;D :P :P :P
pa sem jih pol vklopu pa sem se vseen mal prestrašu ;D ;D
drugač pa ...dobra fora ;D

lp


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 25 Januar 2008, 00:16:26
Super stvar!!!
Ker nisem mogla spat sem se ob0:00 spravla na računalnik in naletela na to stvar!Predstavljajte si moj obraz,ko je v hiši vse tiho,otroci,mož,pes,vse spi,jaz lepo iščem razlike in naenkrat se  zadere ta grozni stvor!!!Mislim,da sem rabla kar eno minuto,da mi krč v želodcu popusti!!!
Ampak naslednji dve pa sta mi bli fajn!!! :P :P :P

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #35 : 03 Julij 2008, 16:01:24
In še ma kdo kaj? Sem spet gledala to, pa se vseeno ustrašiš :D

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26

Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #37 : 18 Avgust 2008, 14:25:42
Hehe, ta pa je dobra. :D

Jaz sem za vsak slučaj zvočnike dala čist na tiho, sliko na malo in gledala sem iz strani hehe. Lol :P

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #38 : 19 Oktober 2008, 10:10:36
Jaz pa kar iščem>>tipkam<<iščem pa me čudi, ker po navadi malo zapiska, če razlika ''ni prava'' ....potem pa kar na enkrat  :o :o :o :-[ :-[ :-[ Grem samo z miško hitro dol  :D Kako sem se ustrašla  :o :D :-[

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #39 : 19 Oktober 2008, 18:35:39
Jaz sploh ne bom odpirala... ker sem enkrat dobila en mail, kjer iščeš ene rdeče pikice, ki so na vsaki sliki vedno manjše in seveda na zadnji sliki je rdeča pikica drastično majhna in čist padeš v iskanje pikice in se nalimaš na monitor in potem.... se prikaže groooozna grozna fotka, ene grozote, ki mislim, da je bila v filmu izganjalec hudiča... in še kirči zraven... seveda te prej opozori, da moraš dati zvočnike naglas... in kaj sem jaz naredila... v tistem šoku sem začela kričat, kot nora in hkrati sem padla s stola...  :o :-[ :D
... tako da res sovražim take maile in podobne stvari... :D
A mi lahko pošlješ?  ;D

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #40 : 19 Oktober 2008, 18:44:49
In še ma kdo kaj? Sem spet gledala to, pa se vseeno ustrašiš :D
Se pridružujem vprašanju  ;D

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #41 : 19 Oktober 2008, 19:11:14
Jaz pa nemaram takih stvari  :) ampak zadnjič sem bila dežurna ;) (v šoli tisti ki pazi kdo gre ven in kdo not) in sabo sem imela eno angleško srhljivko iz knjižnice (naslova se nespomnim več  ::)) ampak  meni se zdi da če knjiga ni prevedena vse izpade bolj resnično ::) no in šola je bila čisto tiha in jaz sem brala tisto knjigo (govorila je o enemu moškemu ki je zadavil mačka, pretepal ženo... in potem je enkrat našel mačka ki je bil točno takšen kot prejšni le da je imel na prsih liso ki je spominjala na vislice! moški je ubil ženo (jo razkosal) in zazidal v steno potem je še dolgo časa slišal vzdihljaje in ko je prišla policija in pogruntala da je ženska v steni je bil notri še maček s krvavimi očmi !) no bila sem pri tem zadnjem delu ko so ena vrata zaškripala in jaz sem se toooooooook usrala  :-[ :( :D :D :D 

I´m the sweetest trouble maker ;) :D