prestar?

Alya · 2044

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
: 03 Junij 2007, 14:37:11
Ali lahko pes pri(skoraj)6ih mesecih gre v šolo za mladičke? ???



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 03 Junij 2007, 14:49:30
Lahko :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #2 : 03 Junij 2007, 14:56:31
Ja,,moj je šel pri 8mesecih delati tečaj osnovne poslušnosti. Drugače je tečaj za mladičke za pse,ki so stari od 2 mesecov do 6 mesecov.Tečaj poslušnosti( 1.del OŠ) je za pse ,ki so starejši od 6 mesecov.Osnovna šola ( 2.del OŠ) je po opravljenem preizkusu,prav tako pa tudi poslušnost in spretnost,priprave na A-izpit ter priprave na B-bh izpit.Tako je tam,kamor jaz hodim.Mogoče imajo pa kje drugače.Katero šolo pa ( če smem vprašat) misliš obiskovat s svojim psičkom?
Ker je tvoj star skoraj 6 mesecov mislim,da ne bo problema,da ne bi šel v šolo za mladička.

Lp Lea&Nall :-*

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #3 : 03 Junij 2007, 18:43:44
Misliva obiskovati,šolo v Ljutomeru.(kasneje tudi agility)Smo pa že kontaktirali Marijo Kralj,ki je tudi rekla da je vredu.
Smo se pa drugače že zmenili za petek. ;)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4 : 03 Junij 2007, 19:07:40
hej!

jest pa sploh ne vidim razloga, zakaj si mislila, da je tvoj kuža prestar  ;) Kakršen izkušnje imam jaz takoj vzamejo katerega koli psa ...Moja je bla stara 5 mesecev ko sva začeli obiskovati, pa so rekli koliko je stara, pa da je dobro da pridemo čim prej...nobenih komplikacij  ::)


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #5 : 03 Junij 2007, 20:43:22
moja sošolka pa ima 9 mesecev staro psičko in jo je hotela vpisati v KD krim in so rekli da mora priti šele ko bo stara 10 mesecev ???
psičko je hotela peljti že pri 6 mesecih.

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #6 : 03 Junij 2007, 21:58:07
zato pa govorijo " če ti v izbrani pasji šoli rečejo, da je tvoj pes premlad za v šolo, takoj najdi drugo" tole za en mesec kasneje mi pa ne gre v glavo... :-\