Pozitivna in negativna energija

missy · 15874

missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
: 03 Junij 2007, 16:05:03
Mene pa zanima, če drži, da tam kjer ležijo mačke, je negativna energija, tam kjer pa psi, pa pozitivna?
Naša psička se včasih (takrat imam občutek, da jo zelo boli koleno) vleže pod eno magnolijo. Pa me zanima, če ima kdo podobne izkušnje z vašimi ljubljenčki oz če bi vedel povedati, zakaj se naša psička vleže tja? Pozna kdo kakega bioenergetika, ki bi znal to energijo izmeriti (ali jo lahko sama)?

Hvala!
Lp, Maruša


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 03 Junij 2007, 17:35:25
Jaz vem samo to,da pr nas je eden od mačkonov rad uhajal v hišo.In če je uspel priti do spalnice se je vedno ulegel na mesto kjer leži moj ati.In ko smo enkrat delali ene meritve (ne vem kakšne že) se je izkazalo da je tam eno sevanje ???.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 03 Junij 2007, 17:47:33
Mi smo že imeli doma 2x bioenergetika. Nevem točno iz kje je prihajal se pa lahko pozanimam.
Je rekel, da je to res, da kjer ležijo mačke je negativna energija. Tako da bo moglo držati ;D

L.p


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #3 : 03 Junij 2007, 17:52:49
K nam je prisu en stric posebne odeje prodajat, ki ne prepuscajo sevanja, pa je vsakemu postlo preveru in povedu kake vrste odej bi bile primerne glede na moc sevanja.
Macka se pri nas ponavadi spravi na TV, DVd al pa pod radio oz. v njihovo neposredno blizino, prejsnji pes z displazijo je pa ob "bolecih" dnevih zlo rad polezaval pod brezo v taki kotanjici. Ne vem ce zarad sevanja al zarad udobnega polozaja ;)

Ima nasa macka se en super cut, vedno ve kje te zelodec boli in se namesti tocno v tak polozaj, da ti cimbolj omili bolecine. Mogoce sevamo :D



sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 03 Junij 2007, 19:59:43
ja res je da macke zelo hito ocenijo sevanja v nasi bliznji okolici...tudi nasa macja gospodicna ima ta "dar" da se uleze na tebe ravno tam ko te nekaj boli...sem se pa pogovarjala z enim zelo dobrim bioenergetikom,ki mi je razlozil da macke ponavadi lezijo res tam kjer seva negativna energija,vendar pa to ne pomeni da tudi macke imajo negativno energijo.in tudi sama negativna energija ni "katasrofa" saj tako kot obstajata moski in zenska,crno in belo,rojstvo in smrt,jing in jang obstaja tudi negativna in pozitivna energija ki skupaj tvorijo neko ravnovesje. sem bila pa prav zadnjic na obisku pri istem bioenergetiku,ki ga zgoraj omenjam,in je meni,mojemu fantu in najini macki(ja,macka je bila tudi zraven 8))izmeril bioenergijo in je moja jinx imela najvec le te ;)tako da...missy mislim da lahko tudi sama izmeris bioenergijo v prostoru z seveda primernimi pripomocki vendar ti sama priporocam res dobrega in priznanega bioenergetika,ki vam bo pomagal in svetoval.ce si doma kje v okolici celja se mi javi na zs in tisporocim kontakt od mojega bioenergetika ;)



missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #5 : 03 Junij 2007, 20:37:17
Hvala vsem, Sailila žal sem doma kar daleč od Celja  :( Če pa kdo pozna kakšnega bioenergetika z okolice Murske Sobote, pa bi prosila, da mi javi njegovo ime in priimek. Bi morda to sevanje lahko izmerila z nihalom?
Lp


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 04 Junij 2007, 14:02:27
Bi morda to sevanje lahko izmerila z nihalom?
Pomoje ne. Samo sklepam tako da mogoče se motim :-[
Mi smo tudi imeli bioenergetika iz okolice Celja ;D

L.p